LAWETA DOBRZANY 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych DOBRZANY i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autUprzejmie witamy na MegaHol.pl portalu poświęconym szeroko rozumianej pomocy drogowej. I najszybsza droga może zakończyć się wypadkiem, stłuczką względnie choćby usterką. Wtedy zazwyczaj dobrze jest mieć wsparcie pomocy drogowej. Zmiana koła czy wulkanizacja opony, drobna naprawa na miejscu wydarzenia rozmaitych typowych niesprawności, a w ostateczności usługa lawetowania czy też holowania – klasycznie albo na sztywnym holu. Uzasadnienie tych poczynań przytrafia się tak samo samochodom osobowym, dostawczym jak i ciężarowym. Portal MegaHol.pl skierowany jest do kierowców wszystkich pojazdów bowiem powinni się tu odnaleźć z fachowcami od modelu i rodzaju samochodu którym kierują. Nasi specjaliści, systematycznie w nadzwyczaj różnych okolicznościach udzielają profesjonalnej pomocy. Dzięki ogólnopolskiej platformie jaką zarządzamy nasi ludzie mają do wykorzystania dowolny rodzaj transportu, jak również mobilny serwis i wulkanizację. Zaufanie klienta do firmy jest dla naszych mechaników priorytetem więc do każdego przypadku podchodzą nadzwyczaj indywidualnie jakby dotyczyło to ich osobistych przyjaciół.


Wokół są po prostu instytucje my jesteśmy wyjątkowi. To jest jednak pomoc drogowa, jaka wyciągnie do Ciebie pomocną rękę jak najlepszy przyjaciel. Więc jesteś w stanie mu zawierzyć bo przyjaciel jest gotów Ciebie wspomóc w dowolnej sytuacji.


Jeśli przebywając w regionie Dobrzany dotknie Cię w podróży nieprzyjemne wydarzenie niezwłocznie dzwoń do MegaHol. Dzwoń do przyjaciela, który będzie potrafił skutecznie działać w przypadku kolizji ewentualnie usterki. Przybędziemy ekspresowo. Wysoko wyszkolona ekipa przywiezie, a także będzie obsługiwać mobilny serwis.


Kłopoty to nasza profesja toteż wykonujemy na trasie różne drobne naprawy. Opony pękają, silniki nie odpalają, wycieraczki się psują, i bywa też, że brakuje paliwa. A każda ta sytuację może Cię dopaść chociażby na środku drogi. Wówczas przybywamy aby wyeliminować niesprawność ku Twojej, a także naszej przyjemności. W którejkolwiek chwili zlecenia możemy zdecydować, że wskazana jest autolawety, autoautolawety lub holowanie. Zabezpieczamy rejon zdarzenia natychmiast po przybyciu. Na którejkolwiek szosie, w jakimkolwiek miejscu, w dowolnym zakątku – nie jest znaczące gdzie utkwił Twój pojazd. My po prostu wiemy gdzie jesteś zlokalizowany oraz jak można Ci pomóc. Gdyż rodzime ścieżki znamy jak swoją kieszeń.

NASZA GALERIA


Koniecznie utrwal względnie zapamiętaj niniejszy telefon do przyjaciela. W całym kraju czasem może być bardzo pożyteczny. Jesteś w stanie dzwonić o każdej porze. Zameldujemy się – masz na to gwarancje! Bo tak pracuje pomoc drogowa MegaHol. Tacy winni być przyjaciele.Zawsze jesteśmy zdecydowani do dostarczania pomocy i w dzień i w nocy:

  • Usługi w zakresie Assistance lub darmowe usługi z OC stłuczki.
  • Lawetowanie, holowanie i transportowanie wszystkich pojazdów
  • Ratunkowe drobne naprawy poprzez Mobilny serwis
  • Wyciągnięcie samochodu na drogę albo ustawienie go na kołach
  • Usunięcie mylnie zatankowanego paliwa lub transport niezbędnych ilości paliwa

Ustal szczegóły! Przyjaciel z Dobrzany czuwa chętny do służby!LawetaAutoautolawety 24h


Laweta bądź autoautolawety to jedna z szybszych i najprostsza strategia przetransportowania naruszonego pojazdu. Należy jednak pamiętać, że na autostradzie holowanie jest legislacyjnie wzbronione, więc to jedyny system jaki możemy tutaj wykorzystać. Branżowe pojazdy i doświadczona ekipa. Pomoc drogowa w obszarze Dobrzany ma podstawy żeby być przeświadczoną o swoich dużych możliwościach. Do wykorzystania jest jeszcze autoautolawety z 5-cio osobową kabiną. Samochód jest w naszych rękach zupełnie zabezpieczony w czasie załadunku i w transporcie. Całodobowo zarówno zepsuty pojazd jak i jego podróżnych przywieziemy bezpiecznie na określone miejsce.


Ewentualną zmianę typu usługi na holowanie wolno Państwu podjąć w dowolnej chwili o ile zezwalają na to przepisy kodeksu drogowego i stan techniczny pojazdu. Z prędkością 60 km/h powinien poruszać się na drodze taki zestaw, holowanie zatem wydaje się być po prostu wolniejsze.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h


Jest wielkim problemem, a my zdajemy sobie z tego sprawę, usterka pojazdu ciężarowego na ulicy. Utrudnienia ruchu na drodze to przeważnie zasada w przypadku niesprawności TIR-a. Holowanie takiego pojazdu staję się nierzadko wysoce korzystną strategią na udrożnienie trasy. Ta pomoc drogowa świetnie radzi sobie z takimi sprawami.


Holowanie samochodów nie jest dla nas zagadką bowiem dysponujemy profesjonalnym sprzętem. Pośród dysponowanego przez nas sprzętu znajdują się specjalne ciągniki, naczepy niskopodwoziowe oraz pełna rodzina sprofilowanego sprzętu pomocniczego. Korzystając z tego, bezpiecznie oraz sprawnie transportujemy samochody dostawcze i ciężarowe, składy ciężarowe i autobusy. Choćby TIR-a wydostaniemy z wykopu i postawimy na kołach nie bacząc na stan pojazdu bądź wymagający dostęp.


Możemy również zapewnić stosowny samochód do przewozu ładunków transportowanych w niesprawnym aucie. Załatwimy niezwłocznie przewóz alternatywny oraz ekipę, która skutecznie przeładuje produkty.


Wasz spokój wewnętrzny i bezpieczeństwo zawsze będzie dla nas priorytetem dlatego przez całą dobę czuwa nad nim nasza doświadczona, wyspecjalizowana załoga. W każdej godzinie dnia i nocy, nie bacząc na pogodę, szerokie zaplecze pomaga nam wypełnić którekolwiek wezwanie.Mobilny serwis 24h


Wyeliminować awarię zdarza się momentami niezwykle łatwo. To prawda, zamknięte w pojeździe kluczyki, brak oleju, paliwa bądź czasami wlanie do baku złego paliwa, zniszczone wycieraczki czy przedziurawiona opona przerywają dalszą jazdę, ale są zdecydowanie łatwe do rozwiązania od ręki. W takim przypadku 24 godziny na dobę można przywołać lokalną pomoc drogową i jej mobilny serwis. Laweta będzie nie potrzebna. W całodobowej ofercie usług jest także mobilny warsztat wulkanizacji, z którym ten serwis dotrze najszybciej.


Profesjonalizm mechaników jest istotą usług jakie świadczy mobilny serwis. Znaczny próg drobnych napraw, oddzielnych od marki i rodzaju pojazdów, jakich będą mogli się podjąć nasi mechanicy jest, między innymi, plonem dobrego wyszkolenia.


Jeśliby telefon okazał się zajęty bezzwłocznie oddzwonimy. Doprecyzujemy szczegóły niesprawności oraz markę pojazdu, a już za kilkanaście chwil mechanik będzie na miejscu zajścia. Zamiarem naszych poczynań jest w całości wesprzeć kierowcę stąd do potencjalnych incydentów podchodzimy kompleksowo.Transport niskopodwoziowy


Przewóz maszyn budowlanych potrzebuje specjalistycznego taboru, którym dysponujemy i oczywiście z tego powodu oferujemy tę usługę. Którąkolwiek dużą maszynę drogową, spychacze bądź powiedzmy koparki gąsienicowe możemy transportować szybko i bezawaryjnie. Maszyny rolnicze, szczególnie takie wymagające szczególnej dbałości, także znajdują się w naszej ewidencji pojazdów, do których transportu przystępujemy. Wózki widłowe przewozi się mniejszymi samochodami, lecz wymagają specyficznej dbałości bowiem są to pojazdy rzeczywiście drobne, jakkolwiek wagowo uciążliwe. Stąd wyszkoliliśmy kierowców którzy wykonują tę usługę. Mając na stanie odpowiedni tabor organizujemy transport ładunków ponadnormatywnych oraz transport dłużycowy. To ma prawo zdarzyć się ciężki gruz, wielkogabarytowe zbrojenie… właściwie dostarczymy każdy niekonwencjonalny ładunek.


Czy w kraju czy zagranicą zawsze będziesz mógł oczekiwać z naszej strony na sprawne i rzetelne przeprowadzenie takiej usługi. Ubezpieczamy towary, a na świadczone usługi posiadamy pełną, konieczną dokumentację.Dlaczego my?


Dlatego że nie jest łatwo istotnie dać gwarancję na zapewnienie Ci fachowej pomocy drogowej przez 24h na dobę oraz 365 dni w roku, lecz MegaHol ją zapewnia. Ze względu na to, że podstawy postępowania w danych konfiguracjach opracowujemy w oparciu o opinie i doświadczenie wykwalifikowanych fachmanów z całego szeregu ośrodków. Otóż z tego powodu w przystępnej wycenie otrzymujecie usługi na znakomitym, zawodowym szczeblu.


Indywidualnej kalkulacji podlega dowolna usługa. Szacując cenę zwracamy uwagę na: czy została zastosowana autoautolawety ewentualnie holownik, miejsce zdarzenia, rodzaj samochodu, który serwisujemy, wykorzystanie części zamiennych i oczywiście charakter robót wykonanych na miejscu.


Nasza pomoc, którą wykonujemy z powodu straty do której doszło w rezultacie kolizji nie z Państwa winy, może być pokryta z OC sprawcy. Może być też bezpłatna w przypadku kiedy rozporządzają Państwo dogodnym ubezpieczeniem Assistance.


Funkcjonujemy tylko dla Ciebie!
Jedynie Pomoc drogowa MegaHol – przyjaciel z Dobrzany oczekuje pod telefonem gotowy żeby Ci pomoc.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: