LAWETA IŃSKO 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych IŃSKO i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autPaństwa zainteresowanie tym portalem, ma prawo następować w wyniku niemiłego zajścia jakie przytrafić potrafi się w drodze, aczkolwiek jest nam przyjemnie, iż zechcieli Państwo skorzystać z pomocy MegaHol. Choćby i najkrótsza podróż potrafi zakończyć się wypadkiem, kolizją lub choćby usterką. Niestety zazwyczaj bez wsparcia pomocy drogowej się nie obejdzie. Niesprawność paraliżującą jazdę można usunąć drobną naprawą, osiągalna jest wulkanizacja opony w rejonie lokalizacji zajścia lub zwyczajna zmiana koła, jeśli jest taka potrzeba do dyspozycji posiadamy sztywny hol bądź przewóz lawetą względnie autolawetą. Czy to samochód osobowy, dostawczy czy ciężarowy na ogół ma prawo mu się przytrafić konieczność takich działań. Kierowcy i fachowcy mogą się spotkać akurat na portalu MegaHol.pl. Systematycznie nasi mechanicy udzielają pomocy w bardzo odmiennych okolicznościach. Zarządzają mobilnym serwisem i wulkanizacją, każdym transportem tak samo lekkich samochodów tak jak i całych zestawów ciężarowych bądź maszyn. Obdarowało nas zaufaniem sporo kierowców natomiast nasi mechanicy odwdzięczają się im przyjacielskim nastawieniem.


Nie znajduj nas jako jednostkę jakąś przypadkową z całego szeregu. My możemy być jak wasz najprawdziwszy przyjaciel, wyjątkowa pomoc drogowa wiecznie zdeterminowana aby służyć pomocą. Taki przyjaciel, który jest gotów na dowolną możliwość więc wolno mu w zupełności zawierzyć.


Zawsze może dojść do przypadkowej usterki ewentualnie kolizji? Jeżeli miało to miejsce w pobliżu Ińsko niczym nie musisz się denerwować po prostu wybierz numer do przyjaciela – zadzwoń po MegaHol. Nadjedziemy najszybciej. W tej drużynie są profesjonaliści którzy przywiozą mobilny serwis.


Absolutnie nie istnieją widoczne przeciwności aby przeprowadzić na szosie wszystkie drobne naprawy. Stanie się dla nas przyjemnością pomóc Ci w błyskawicznej reperacji wycieraczek, w odpaleniu awaryjnym silnika, przywiezieniu paliwa albo w zmianie lub wulkanizacji koła. W jakiejkolwiek chwili zlecenia potrafimy przesądzić, że wskazana na pewno jest autolawety, autoautolawety lub holowanie. Będziesz mógł także liczyć na pomoc w kwestii zabezpieczenia przestrzeni zdarzenia. Czy przebywasz na dróżce gminnej, ekspresowej bądź na autostradzie to w sumie dla nas nie stanowi kłopotu. Potrzebujemy kilku chwili po to by Cię znaleźć, a następnie użyczyć skutecznej pomocy. Bowiem mapa lokalnych ścieżek nie jest dla nas tajemnicą.

NASZA GALERIA


Nie wyrzucaj z pamięci numeru do przyjaciela. Dodzwonisz się każdorazowo gdy będzie pomocny dosłownie w całej Polsce. Nigdy nie ma złej godziny ani nie ma niefortunnego dnia na kontakt. Stawimy się – to nie ulega kwestii! Bowiem pomoc drogowa MegaHol akuratnie tak działa. Przyjaciele stanowczo tacy winni być.Zdecydowanie jesteśmy dyspozycyjni do oferowania pomocy i w dzień i w nocy:

  • Nieodpłatne usługi z OC winnego kolizji oraz w granicach Assistance
  • Holowanie, przewożenie i transport na lawecie wszelkich pojazdów
  • Ratunkowe drobne naprawy poprzez Mobilny serwis
  • Wydobycie pojazdu na jezdnię czy ulokowanie go na kołach
  • Dowóz paliwa czy usuniecie paliwa źle wlanego

Jeśli masz czas zerknij w detale! Przyjaciel z Ińsko czuwa zdeklarowany do roboty!LawetaAutoautolawety 24h


Zniszczone pojazdy szybko oraz najprościej można przewieźć gdy w grę wkracza autolawety ewentualnie autoautolawety. Możemy również postawić na holowanie, ale teraz na autostradzie wygląda to całkowicie odmiennie bowiem tu ten model transportu pojazdów jest oficjalnie zabroniony. Nasza pomoc drogowa w regionie Ińsko dysponuje wieloma profesjonalnymi, znakomicie zaopatrzonymi pojazdami (w skład których wchodzi autoautolawety z 5-cio osobową kabiną) i wyjątkowo wykwalifikowaną kadrą. Samochód jest pod opieką naszych pracowników absolutnie zabezpieczony w przebiegu załadunku i w transporcie. Unieruchomiony pojazd, a także wszystkich podróżnych całodobowo przywieziemy prędko oraz pewnie na wskazane miejsce.


Zawsze wolno Państwu zdecydować się na holowanie, oczywiście jeżeli zezwala na to stan techniczny pojazdu i przepisy kodeksu drogowego. Ten skład zdecydowanie powinien przemieszczać się po drodze z szybkością do 60 km/h, lecz na holowanie zawsze jesteśmy w jakichkolwiek okolicznościach przygotowani.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h


Wiemy jaki to dylemat jeżeli na jezdni kolizji ulegnie samochód ciężarowy. Ograniczenia ruchu na drodze to najczęściej norma w przypadku awarii TIR-a. Niejednokrotnie optymalnym sposobem odkorkowania drogi musi być holowanie. Tu sprawdzi się nasza pomoc drogowa.


Specjalistyczny sprzęt będący w naszym posiadaniu umożliwia holowanie dowolnego pojazdu. Pośród posiadanego przez nas sprzętu znajdują się profesjonalne ciągniki, naczepy niskopodwoziowe oraz kompletna rodzina wyspecjalizowanego sprzętu pomocniczego. Korzystając z tego, pewnie oraz sprawnie transportujemy samochody dostawcze i rzecz jasna ciężarowe, zespoły ciężarowe lub autobusy. Ani wymagający dojazd, ani stan techniczny samochodu nie utrudni nam wydostania TIR-a z wykopu czy ustawienia go na kołach.


Nie ma konieczności żeby gdzieś magazynować materiały dostarczane przez niesprawny samochód, ponieważ zawsze jesteśmy w stanie taki transport urządzić. Pozbieramy, przepakujemy a następnie przywieziemy zgodnie ze zaleceniem gestora ładunku.


24 godziny na dobę doświadczona, wykwalifikowana załoga czuwa żeby dać Wam bezpieczeństwo i wewnętrzny spokój. Bez względu na realia atmosferyczne przez całą dobę zawsze jesteśmy w stanie urzeczywistnić obojętnie jakie zlecenie dzięki dużemu zapleczu.Mobilny serwis 24h


Wyeliminować awarię zdarza się momentami nadzwyczaj szybko. Oczywiście, zamknięte w pojeździe kluczyki, niedobór oleju, paliwa czy też zatankowanie do baku złego paliwa, uszkodzone wycieraczki czy przedziurawiona opona wstrzymują dalszą jazdę, ale są wyraźnie nietrudne do rozwiązania na miejscu. Mobilny serwis lokalnej pomocy drogowej na szczęście świadczy natychmiastowe naprawy 24 godziny na dobę. Jeśli mówimy o lawecie to nie będzie na pewno w tym wypadku dla niej zatrudnienia. Bezzwłoczny dojazd to wizytówka naszego serwisu zwłaszcza kiedy potrzebny jest mobilny punkt wulkanizacji, który 24 godziny na dobę jest w palecie usług.


Wartość jaką się chlubi mobilny serwis to wykształcona obsługa. Na poboczu potrafią zrealizować różne drobne naprawy, bez względu na to czy to jest samochód osobowy, dostawczy czy ciężarowy, do tego niezależnie od marki.


Gdyby telefon był zajęty niezwłocznie oddzwonimy. Kilkanaście chwil będzie nam niezbedne na dojazd, jednakże przez telefon musimy określić szczegóły niesprawności, markę samochodu i jednocześnie rejon zajścia. Całościowe podejście do potencjalnych przypadków jest esencją naszego postępowania gdyż naszym celem jest w największym stopniu wesprzeć kierowcę.Transport niskopodwoziowy


Opinie kontrahentów tworzą obszerną ofertę naszych usług między innymi transport maszyn budowanych. Lokalna baza pojazdów pomocy drogowej jest gotowa na przewóz dużych maszyn budowlanych w sposób całkowicie bezawaryjny. Na porządku dziennym jest również przewóz dużych maszyn rolniczych. Wózki widłowe transportuje się mniejszymi pojazdami, jednak zmuszają do specyficznej opieki bowiem są to pojazdy co prawda niewielkie, jednakże wagowo dokuczliwe. Dlatego wyszkoliliśmy kierowców którzy wykonują taką usługę. Organizujemy opcjonalnie usługi z obszaru transportu dłużycowego oraz towarów ponadnormatywnych. Gdy Masz dylemat z specyficznym towarem, przypuśćmy uciążliwy gruz czy wielkogabarytowe zbrojenie, po usługę transportu kieruj się do nas.


Czy w kraju czy zagranicą w każdym przypadku będziesz mógł liczyć z naszej strony na sprawne i niezawodne przeprowadzenie takiej usługi. Rozporządzamy pełną dokumentacją konieczną do ich świadczenia i ubezpieczamy przewożone towary.Dlaczego my?


Bo MegaHol to fachowa pomoc drogowa osiągalna 24h na dobę i oczywiście 365 dni w roku, nie wyłącznie w miejscowym obszarze, a w całym kraju. Albowiem wytyczne zachowania w danych okolicznościach kreujemy w oparciu o obserwacje i doświadczenie wykwalifikowanych fachmanów z całego szeregu ośrodków. Uruchamiając ten program spodziewaliśmy się rezultatu w formie doskonałej skuteczności i jakości usług przy odpowiednim przeliczniku wyceny.


Jakakolwiek usługa jest nowa, więc każdą szacujemy indywidualnie. Na pozór identyczne usługi jednak się różnią, dlatego każda wymaga samodzielnej wycenie. Na ostateczną wycenę odciskają wpływ: model pojazdu który serwisujemy, zastosowanie części zamiennych, charakter prac przeprowadzonych na miejscu, czy została wykorzystana autoautolawety lub holownik i oczywiście rejon zajścia.


Jeśli Państwo mają ubezpieczenie Assistance, lub do uszkodzenia doszło z nieuwagi osoby trzeciej to nasze usługi mogą być bezpłatne, bowiem szkody zapłacone zostaną z OC sprawcy kolizji względnie ubezpieczeniowej pomocy.


Istotne jest Twoje bezpieczeństwo!
W chwili kłopotów Pomoc drogowa MegaHol – pod telefonem wyczekuje przyjaciel z Ińsko gotów do pomocy.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: