LAWETA SOCHACZEW 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych SOCHACZEW i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autWarto się zastanawiać czy też być może nie bardziej trafnym tytułem dla niniejszego działu nie okaże się hasło „Ciężarowa pomoc drogowa” bowiem dokładnie w takiej usłudze się specjalizujemy, niemniej na pewno nie rezygnujemy z takiej pomocy przy pozostałych działaniach. Czujcie się naszymi przyjaciółmi, a w każdym razie my próbujemy tak zrealizować usługę jakbyśmy ją wykonywali dla najbliższego przyjaciela i stąd nie odrzucamy zamówień na inne pojazdy niż ciężarówki. Jesteśmy przygotowani na holowanie aut ciężarowych w takim samym stopniu jak i pozostałych samochodów i wszystkie nasze warsztaty rozlokowane w całej Polsce zawsze są należycie wyposażone.


Niesprawność auta jest w stanie zdziwić cię w dowolnej chwili w najmniej oczekiwanym etapie podróży. Czasami może to się wydarzyć dokładnie w bliskości naszego Sochaczewa, a wtedy będziesz mógł szybko prosić o przysługę MegaHol, to odpowiednie rozstrzygnięcie. Natomiast praktycznie holowanie pojazdu może być nieuzasadnione. W chwili przyjmowania wezwania zawsze przeprowadzamy wywiad na temat problemów, które was dopadły i być może w naszym przypadku interwencja skończy się na usłudze mobilnego serwisu, tym pewniej, iż kierujemy wykwalifikowaną załogą. Miejsce zdarzenia na pewien czas będzie specjalistycznym punktem warsztatowym, a w tenże sposób wygospodarujemy czas i obniżymy nakład na usunięcie usterki.


Dowolną niesprawność zawsze jesteśmy gotowi w stu procentach wyeliminować Zdobyte doświadczenie uformowało własną pewność siebie, ale dzisiaj to przekłada się na waszą satysfakcję z naszej pracy. Nierzadko zdarza się tak, że przeciętna usterka hamuje dalszą podróż, natomiast dla pomocy drogowej mała reperacja praktycznie w rejonie zdarzenia na szczęście nie powinna być kłopotem. Nie odpalający napęd, wycieraczki, paliwo, opona lub całe mrowie niezależnych detali, opanujemy dowolną błahostką.


Oczywiście to ważne! My jesteśmy z okolicy, więc kiedy niestety nie wiesz w którym miejscu masz awarię nie ma potrzeby się martwić. Przyjaciel cię nie rozczaruje, potrafi rozpoznać w naszym rejonie wszelkie zakątki i wynajdzie cię nawet gdybyś sam nie kojarzył gdzie jesteś. Wybierz numer jeśli będziesz w potrzebie bez względu na godzinę. Wspaniale jest posiadać przyjaciół na jakich zawsze wolno polegać takich jak pomoc drogowa MegaHol. Tacy jak my funkcjonują.


24 godziny na dobę zawsze możesz rozważać naszą współpracę:

  • Wyeliminowanie pomyłkowo zatankowanego paliwa czy dowóz paliwa
  • Darmowe usługi z OC winnego kolizji jak również w granicach Assistance
  • Przewóz, lawetowanie i holowanie wszystkich pojazdów
  • Mobilny serwis, ratunkowe drobne naprawy
  • Wyciągnięcie samochodu na drogę albo postawienie go na kołach

NASZA GALERIA


Sam zorientuj się co zawiera kompletna propozycja jeśli dalej nie masz ufności. Tymczasem tutaj w Sochaczewie będziesz mógł polegać na przyjaciołach!LawetaAutoautolawety 24h

Zdecydowanie warto powiedzieć, że ciężarowa pomoc drogowa jest naszym konikiem, jednak nie ma żadnych przeciwwskazań, żeby naszymi profesjonalnymi autolawetymi lub też autoautolawetymi przewozić jakiś inny typ samochodów. Mamy świadomość, że kultową metodą interwencji jest holowanie, szczególnie jeżeli mowa o pojazdach osobowych. Przy użyciu linki holowniczej potrafi się podobnej usługi podjąć każdy prowadzący, my właściwie promowalibyśmy skorzystanie z usługi specjalistów.


Wydaje się być to celowe z paru względów. Rzecz jasna najistotniejszym będzie na pewno doświadczenie i profesjonalizm usługi. Wadliwość typowych linek holowniczych zwraca uwagę na sprzęt z którego należało by korzystać przy tej usłudze. Zaś w przypadku gdy odległe podróże coraz powszechniej odbywamy autostradą względnie trasą szybkiego ruchu, musi się wiedzieć, iż na tych trasach holowanie bezwzględnie jest wzbronione. Zatem pomoc drogowa MegaHol administrująca wytrawnymi zespołami, oraz koniecznym sprzętem do lawetowania bezwzględnie jest najwłaściwszym wyborem.


Mamy lawety albo autolawety dopasowane do przerzutu wszelkiego rodzaju aut, a także podróżnych. Właściwy transport dostarczymy szybko w rejon zajścia i bezawaryjnie przywieziemy na określone miejsce i sprzęt i pasażerów.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h

To zawsze nam podwyższa adrenalinę. W transporcie aut ciężarowych, czy też w ciężarowej pomocy drogowej próbujemy stać w każdym przypadku pośród najdoskonalszych. Ważnym etapem do osiągnięcia podobnego celu jest bogata propozycja oraz klasa profesjonalnych usług. Większość kierowców zapewne musiała mieć już możliwość spotkania z zepsutym na drodze TIR-em. Długie korki potrafią się budować nawet na drodze dwupasmowej skoro wyłączymy z ruchy pojedynczy pas. A rezultat potrafi być bardziej czasochłonny kiedy na przykład do niesprawności dojdzie na peryferyjnej, jakkolwiek uczęszczanej drodze. I to jest powód dla jakiego cenić powinno się sprawne, specjalistyczne remonty na miejscu zajścia, lub profesjonalny przerzut takich pojazdów.


Holowniki, naczepy niskopodwoziowe, sztywny hol znajdują się w taborze ciężarowej pomocy drogowej MegaHol, a ponadto sprzęt do wyciągania ciężkich aut z wykopu , a także pozwalający na postawienie ich na kołach. Awaryjnie zablokowanego TIR-a umiemy zatem sprawnie przetransportować w miejsce w którym będziemy potrafili go bezpiecznie wyremontować. Kompletny kalejdoskop trudnych aut: Maszyny budowlane czy maszyny rolnicze, ciągniki, zestawy ciężarowe, naczepy, autobusy, busy, pikapy, prędko i solidnie, przez całą dobę, przywieziemy pod ustalony adres.


Zapewnia to dodatkowo profesjonalna załoga, która sprawując dyżury w naszych oddziałach przez 24 godziny, 7 dni w tygodniu gwarantuje wam spokój i zaufanie.Mobilny serwis 24h

Potrafi się wyklarować, że holownik i niskopodwoziówka na szczęście nie będę teraz użyteczne. Awarię mogą wyeliminować mechanicy z mobilnego serwisu, który w okolice zajścia dojedzie znacznie sprawniej.


Jeśli chodzi o nas to zawsze jesteśmy gotowi na mnóstwo typów niesprawności od wulkanizacji opon po zmiany silnika. Mechanik mobilnego serwisu wyrusza zupełnie przygotowany , a zawdzięcza to gruntownemu wywiadowi, który przeprowadzamy w chwili podjęcia zgłoszenia. Oczywiście w momencie realizacji usługi może się ujawnić, iż niesprawność jest uciążliwsza niż wcześniejsze obliczenia , ale wtedy szybko zawsze jest sprowadzana, oczekująca na polecenie autolawety czy też holownik z naczepą niskopodwoziową


Rozumiemy, iż każdy przykład jest inny dlatego podchodzimy do wezwań bardzo indywidualnie. Kontrahent może akurat nie mieć racji co do oceny okoliczności, natomiast my umiemy wsłuchać się w jego potrzeby i podpowiedzi, a następnie wyciągnąć stosowne wnioski, bo w taki sposób postępuje się z przyjaciółmi. Wolno nam tak pracować bowiem odczuwamy luksus zasilenia znakomicie wyposażonego zaplecza.Transport niskopodwoziowy     

Rozszerzyliśmy naszą propozycję, jednak pierwotne usługi na tym posunięciu absolutnie nie tracą, gdyż przerzut maszyn drogowych, maszyn budowlanych czy rolniczych wypływa z dużej bazy lawet, naczep niskopodwoziowych no i ciągników funkcjonujących w naszym profesjonalnym taborze. Wbrew temu, iż akurat nie specjalizujemy się w tej dziedzinie transportu to jednak pośród drużyny znajdują się specjaliści, kierowcy z kluczowym doświadczeniem w takich transportach, dlatego wykorzystujemy ich wiedzę.


Skutecznie przywieziemy na ustalone położenie walce drogowe, kombajny, busy i pikapy, koparki, w granicach naszego kraju i zagranicą. Wolno również powierzyć nam przewóz ładunków ponadnormatywnych oraz dłużycowych.


Bezpośrednio w naszych rękach są one bezwarunkowo bezpieczne, a nawiasem mówiąc i tak w każdym przypadku ubezpieczamy fracht. Przyjmujemy na siebie wszelkie procedury powiązane z frachtem w tym możliwe, konieczne zezwolenia wykazując się tym samym pełną specyfikacją niezbędną do świadczenia podobnej usługi.Dlaczego my?

Lecz dlaczego akurat nie? Dlaczego nie MegaHol? Pewnie, że zamierzamy być najlepsi, ale ostatecznie nie pragniemy żeby inni czuli się gorsi. Jest wiele pomocy drogowych znacznie mniej ciężarowych pomocy drogowych, jednak zapewne każda realizuje oczekiwane zlecenia.


Odważ się trochę wgryźć w ten problem. Nasza sieć warsztatów to rodzina koncentrująca znaczną ilość wspólników, co przynosi nam upoważnienie by deklarować w ofercie o wiele bardziej uniwersalny zespół pojazdów niż możliwość pojedynczego zakładu. Oczywiście to identycznie dotyczy zawodowych kierowców oraz wykwalifikowanych mechaników.  Sieć oddziałów ulokowanych nieopodal zdarzenia, współpracując nierozerwalnie ze sobą posiada możliwość wyekspediowania pomocy z najbardziej przystosowaną do sytuacji kadrą i stosownym sprzętem.


Dewiza „Bądź przyjacielem klienta”, która czyni bazę oferowania naszych usług legitymizuje się przede wszystkim w związku z tym. Nasza firmowa pajęczyna będzie czuwać nad pracą wyprawionej obsady profesjonalistów, którzy będą ekipą z małego warsztatu, zapewne powiązaną rodzinnie względnie przyjaźniami, ale będą pewni gdy za plecami będą mieli takie wzmocnienie.


Każde zamówienie ma indywidualną wycenę dzięki temu często u nas wyceny za usługę są niższe niż się spodziewacie. Naturalnie przeprowadzamy potencjalne zamówienia z OC i Assistance i w podobnym wypadku przeprowadzimy usługę bezpłatnie.


A to oczywiście nasz MegaHol, nie wyłącznie ciężarowa pomoc drogowa. Czekający na Twój kontakt przyjaciel z Sochaczewa.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: