LAWETA OLKUSZ 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych OLKUSZ i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autNie znajduj nas jako jednostkę jedną spośród całego szeregu. My jesteśmy jak twój zaufany przyjaciel, wspaniała pomoc drogowa od początku zdeterminowana aby udzielić pomocy. I będziesz mógł mu zawierzyć bo przyjaciel jest przygotowany aby Ci pomóc w każdych okolicznościach.


Przytrafił się dylemat z pojazdem dokładnie w pobliżu Olkusza? Wystukaj numer do MegaHol – do przyjaciela, który poradzi jak usunąć awarię, a także sprosta skutkom stłuczki. Przybędziemy bezzwłocznie. Przywieziemy mobilny serwis, a także przeszkolonych ekspertów.


Nie zachodzą żadne przeciwności żeby przeprowadzić na trasie jakiekolwiek drobne naprawy. Życzymy wam byście sprawnie przemierzali polskie autostrady, ale wiemy, że bywają przedziurawione opony, silniki które nie potrafią odpalić, nieoczekiwane niedobory paliwa w baku czy zniszczony mechanizm wycieraczek w dżdżysty dzień. Wówczas z radością dojedziemy aby wyeliminować niesprawność na miejscu. Autoautolawety ewentualnie autolawety zawsze będą stale gotowe do drogi. Jeżeli okażą się konieczne nie będzie na pewno z tym żadnego problemu. Jesteśmy także gotowi na holowanie w każdym schemacie czy to przy pomocy sztywnego holu czy też lin holowniczych. Gdy to będzie wskazane każdorazowo zabezpieczamy teren usterki czy kolizji. Nie rozmyślaj o lokalizacji, w której stanąłeś. Droga gminna albo autostrada nam to nie robi różnicy My to stanowisko znajdziemy by Tobie pomóc. Gdyż na tutejszym terenie rozpoznamy dowolną dróżkę czy krajową czy wiejską.


Telefon do przyjaciela dobrze zapamiętaj. Dodzwonisz się w każdym przypadku gdy będzie pomocny choćby w całym kraju. Którakolwiek by nie była chwila na pewno jest dobra. Wystukaj numer kiedy znalazłeś się w potrzebie. Dotrzemy – na bank! Gdyż MegaHol, gwarantowana pomoc drogowa, właśnie taka jest. Gdyż w kłopocie licz na przyjaciół.


Tak samo i w dzień i w nocy będziesz mógł na nas liczyć:

  • Mobilny serwis, awaryjne drobne naprawy
  • Wydostanie samochodu na jezdnię czy stawianie go na kołach
  • Wyeliminowanie mylnie wlanego paliwa bądź transport niezbędnych ilości paliwa
  • Niepłatne usługi z OC winnego kolizji, a także w ramach Assistance
  • Holowanie, przewożenie i fracht na lawecie wszelkich pojazdów

Jeśli masz czas zbadaj fakty! Przyjaciel z Olkusza na sto procent jest gotowy do służby!

NASZA GALERIA


LawetaAutoautolawety 24h


Najszybszy, a także najspokojniejszy model przetransportowania uszkodzonego samochodu to autoautolawety bądź autolawety. Możemy jeszcze zdecydować się na holowanie, lecz teraz na autostradzie wygląda to zupełnie odmiennie bowiem tutaj taki model transportu samochodów jest prawomocnie zakazany. Nasza pomoc drogowa w obszarze Olkusza rozporządza wieloma specjalnymi, doskonale wyposażonymi pojazdami (w skład których wchodzi autoautolawety z 5-cio osobową kabiną) oraz wysoko wykwalifikowaną kadrą. Bezpieczeństwo załadunku oraz transportu pojazdu jest gwarantowane dzięki takiej koncepcji sprzętowo-kadrowej. Potencjalni pasażerowie oraz oczywiście pojazd całodobowo będą dowiezieni na określone miejsce.


Ewentualną zamianę standardu zlecenia na holowanie można przedsięwziąć w każdej chwili o ile przystają na to przepisy i stan pojazdu. Zawsze jesteśmy na taką ewentualność przygotowani, wypada niemniej pamiętać, iż taki zestaw musi się poruszać najwyżej z prędkością 60 km/h.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h


Wszyscy doświadczyliśmy jaki to problem gdy na trasie ulega usterce pojazd ciężarowy. Na ogół usterka TIR-a stwarza zatory na drogach. Często ostatnim sposobem udrożnienia drogi musi być holowanie. Ta pomoc drogowa znakomicie radzi sobie z takimi sprawami.


Holowanie każdego typu pojazdu dzięki specjalistycznemu sprzętowi nie może być dla nas problemem. W przypadku kiedy może być to potrzebne pierwszorzędnej próby wyspecjalizowany sprzęt pomocniczy, specjalny holownik, naczepa niskopodwoziowa i sztywny hol umożliwiają nam bezpiecznie oraz efektywnie dostarczyć na wskazane miejsce pojazd ciężarowy, naczepę, ciągnik, zespół ciężarowy i autobus czy samochód dostawczy. Bez względu na stopień uszkodzenia samochodu czy skomplikowany dostęp choćby i TIR-a wyciągniemy z parowu i ustawimy go na kołach.


Możemy też zapewnić wystarczający samochód do przewozu towarów transportowanych w naruszonym aucie. Przywieziemy zgodnie z dyspozycją, uprzednio zlecając potencjalne oczyszczanie terenu oraz przeładowanie materiałów.


Przez całą dobę profesjonalna, wykwalifikowana kadra czuwa aby dać Wam bezpieczeństwo i stabilizację. Bez względu na pogodę w jakiejkolwiek porze dnia i nocy zawsze jesteśmy w gotowości skutecznie podjąć obojętnie jakie zadanie dzięki dużemu zapleczu.Mobilny serwis 24h


Zdarzają się także łatwe do rozwiązania niesprawności. Takie proste awarie, lecz uniemożliwiające dalszą jazdę to częste zajścia. Ubytek oleju, paliwa bądź czasami dolanie do baku złego paliwa, zamknięte w samochodzie kluczyki, przedziurawiona opona, zepsute wycieraczki i wiele innych drobnych incydentów, które potrafią nas dosięgnąć w podróży. Ściągaj wtedy pomoc drogową i mobilny serwis, który szybkie naprawy realizuje w terenie przez całą dobę. Laweta będzie nie potrzebna. Całodobowo, oprócz szybkiego serwisu jest również czynny mobilny warsztat wulkanizacji.


Mechanicy z kwalifikacjami to majątek jakim dysponuje mobilny serwis. Znaczny zakres drobnych napraw, oddzielnych od marki i typu samochodów, jakich mogą się podjąć nasi mechanicy jest, między innymi, owocem doskonałego wyszkolenia.


Telefonujesz wyłącznie raz. Odbieramy natychmiast. Doprecyzujemy szczegóły usterki, a także markę samochodu, a zaledwie za kilkanaście minut mechanik będzie w rejonie lokalizacji zajścia. Wszechstronne nastawienie do wszelkich przypadków jest podstawą naszego działania bowiem naszym kierunkiem jest w pełni wesprzeć kierowcę.Transport niskopodwoziowy


Różnorodna oferta usług jaką oferujemy wszystkim klientom obejmuje również przewóz maszyn budowlanych. Dostarczymy którąkolwiek dużą maszynę drogową bezawaryjnie, a także skutecznie czy to będzie walec czy też koparka gąsienicowa. Podejmujemy się transportu różnych maszyn rolniczych. Właściwie wyszkoleni do przewozu drobnych, jednak ciężkich pojazdów, kierowcy są gotowi do transportu przypuśćmy wózków widłowych. Operujemy taborem pozwalającym na przewóz towarów ponadnormatywnych oraz transport dłużycowy. Kiedy Masz kłopot z niecodziennym towarem, powiedzmy ciężki gruz czy też wielkogabarytowe zbrojenie, po usługę transportu zwracaj się do nas.


Nie wyłącznie w kraju, lecz także i zagranicą wykonujemy te usługi. Wszystkie nasze usługi uzupełnione są konieczną dokumentacją w tym indywidualnym ubezpieczeniem towaru.Dlaczego my?


Dlatego, że funkcjonujemy dostępni 24h na dobę przez 365 dni w roku nie jedynie w naszym rejonie, ale w całym kraju. Otóż cały szereg zawodowców z potwierdzonymi kompetencjami, funkcjonujących w naszym kraju, podzieliło się z nami osobistym doświadczeniem i teorią byśmy umieli stworzyć metody przynoszące efekt. W znakomitej skuteczności oraz jakości usług, jaką jesteśmy w stanie państwu dziś zaoferować w korzystnej wycenie, widać ewidentnie jak silny wpływ miał na to ten sposób funkcjonowania.


Każdą usługę szacujemy rozdzielnie. Szacując wycenę zatrzymujemy uwagę na: czy została użyta autoautolawety lub holownik, miejsce zdarzenia, model pojazdu, który serwisujemy, zastosowanie części zamiennych i rzecz jasna przekrój prac przeprowadzonych na miejscu zdarzenia.


Nasze zlecenia mają dobre ceny, lecz są w stanie być wolne od opłat jeśli Państwo mają optymalne ubezpieczenie Assistance lub gdy nasza działalność jest wywołana wcześniejszą kraksą do której doszło z nieuwagi osób trzecich i wydatki pokrywa się z OC winnego kolizji.Ważny jesteś Ty!

Tylko Pomoc drogowa MegaHol – pod telefonem wyczekuje przyjaciel z Olkusza gotów do pomocy.
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: