LAWETA BUKOWNO 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych BUKOWNO i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autNasza jednostka funkcjonuje jako całkowicie odmienna. Tutaj jest jednak wasz najbliższy przyjaciel pomoc drogowa ciągle gotowa niezwłocznie ruszyć z ochroną. Ten przyjaciel, który jest przygotowany na dowolną sytuację zatem powinno się mu w pełni zaufać.


Zdarzyła Ci się usterka ewentualnie kolizja w okolicy Bukowno, nie czekaj, lecz wykonaj telefon do przyjaciela – zadzwoń do MegaHol. Przyjedziemy zaskakująco szybko. Specjalnie przeszkolona obsada dowiezie, a przede wszystkim będzie obsługiwać mobilny serwis.


Defekty to nasza specjalizacja stąd podejmujemy na poboczach jezdni wszelkie drobne naprawy. Opony pękają, silniki nie odpalają, wycieraczki się psują, i może się zdarzyć, że brakuje paliwa. I każda ta sytuację może Cię zdybać na przykład gdzieś między zjazdami autostrady. A my przyjeżdżamy by wyeliminować awarię ku Twojej oraz naszej przyjemności. A gdy będzie nieunikniona autolawety, autoautolawety czy holowanie to oczywiście jesteśmy na to gotowi jak nikt inny. Możesz jeszcze brać pod uwagę współpracę w kwestii zabezpieczenia przestrzeni zajścia. Nie ma znaczenia czy stanąłeś na autostradzie, szosie ekspresowej lub na bocznej ścieżce dojazdowej. My zwyczajnie wiemy gdzie jesteś, a w konsekwencji jak Ci dopomóc. Bowiem jesteśmy u siebie więc rozpoznamy tu dowolną dróżkę.


Pamiętaj nasz numer. To numer do przyjaciela! Choćby na obszarze całego kraju absolutnie Cię nie rozczaruje. Wystukaj numer o każdej porze dnia lub nocy. Zjawimy się na miejscu – to nie ulega kwestii! I taka bezwzględnie jest pomoc drogowa MegaHol. Gdyż w kłopocie zawierz przyjaciołom.


24 godziny na dobę u nas otrzymujesz gwarantowane usługi:

  • Wyeliminowanie błędnie zatankowanego paliwa lub dowóz paliwa
  • Bezpłatne usługi z OC stłuczki i w zakresie usług Assistance
  • Przewóz, transport na lawecie i holowanie wszystkich pojazdów
  • Awaryjne drobne naprawy poprzez Mobilny serwis
  • Wydobycie pojazdu na drogę czy postawienie go na kołach

Odnajdź detale! Przyjaciel z Bukowno czuwa gotowy do roboty!

NASZA GALERIA


LawetaAutoautolawety 24h


Autoautolawety bądź autolawety wkraczają w grę jeżeli zamierzamy zastosować szybki, a także łatwy klucz przewozu popsutych samochodów. Możemy też zdecydować się na holowanie, lecz już na autostradzie wygląda to zupełnie odmiennie gdyż tutaj taki sposób transportu pojazdów jest legislacyjnie zakazany. Profesjonalne pojazdy i oczywiście doświadczona załoga. Pomoc drogowa w obszarze Bukowno ma podstawy żeby być przeświadczoną o swoich dużych możliwościach. Do dyspozycji jest też autoautolawety z 5-cio osobową kabiną. Pojazd będzie na pewno w naszych rękach zupełnie zabezpieczony w przebiegu załadunku i w czasie przewozu. Samochody oraz ewentualni pasażerowie będą 24 godziny na dobę dowiezieni na wskazane miejsce.


W każdym przypadku można postanowić o holowaniu, naturalnie jeśli umożliwia to stan pojazdu i przepisy kodeksu drogowego. Zdecydowanie jesteśmy na taką decyzję przygotowani. Istotne jest natomiast aby zleceniodawca miał jasność co do zasad, a mianowicie, że taki skład zdecydowanie powinien poruszać się wyłącznie z szybkością do 60 km/h.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h


Jest dużym problemem, ale my rozumiemy tą sytuację, usterka samochodu ciężarowego na drodze. TIR jeśli ulegnie niesprawności zazwyczaj może być impulsem problemów na drodze. Jeśli taka usterka ciągnie się zbyt długo niejednokrotnie trzeba zdecydować się na holowanie. W takiej sprawie należałoby zadzwonić po naszą pomoc drogową.


Możemy przyjąć holowanie każdego samochodu gdyż administrujemy branżowym sprzętem. Wśród dysponowanego przez nas sprzętu znajdują się profesjonalne ciągniki, naczepy niskopodwoziowe oraz cała gama sprofilowanego sprzętu posiłkowego. Korzystając z tego, bezpiecznie i odpowiedzialnie transportujemy samochody dostawcze i rzecz jasna ciężarowe, składy ciężarowe i autobusy. TIR w wykopie będący do góry kołami, nawet kiedy dzieje się to w ciężko dostępnym położeniu, zostanie przez nas wystawiony i postawiony do pionu.


Załatwimy również transport produktów z naruszonego samochodu. Przepakujemy je i przewieziemy na zlecone miejsce.


Nad zapewnieniem Wam spokoju i bezpieczeństwa pracuje przez całą dobę wykwalifikowana, fachowa kadra. Bez względu na realia atmosferyczne w każdym momencie doby jesteśmy w gotowości skutecznie podjąć każde zlecenie dzięki okazałemu zapleczu.Mobilny serwis 24h


Zdarzają się również proste do rozwiązania awarie. Owszem, zamknięte w pojeździe kluczyki, ubytek oleju, paliwa bądź też wlanie do baku złego paliwa, uszkodzone wycieraczki czy przekuta opona uniemożliwiają dalszą jazdę, ale są z pewnością nieskomplikowane do rozwiązania na miejscu zdarzenia. W takim przypadku 24 godziny na dobę można przywołać pobliską pomoc drogową i jej mobilny serwis. Jeśli mówimy o lawecie to nie będzie na pewno tu dla niej zajęcia. W całodobowej ofercie pomocy istnieje dodatkowo mobilny punkt wulkanizacji, z którym ten serwis przyjedzie bezzwłocznie.


Cecha jaką się chlubi mobilny serwis to wyszkolona obsługa. Czy to może jest samochód osobowy, dostawczy czy ciężarowy, nie bacząc na markę są w stanie się podjąć na trasie drobnych napraw w bardzo bogatym przekroju.


Oddzwonimy natychmiast jeśliby się okazało, że nasz numer jest zajęty. Po ustaleniu detali niesprawności, marki samochodu i lokalizacji przyjeżdżamy na miejsce zdarzenia w kilkanaście minut. Każdy przypadek rozpatrujemy wszechstronnie oczywiście po to by w pełni wspomóc kierowcę.Transport niskopodwoziowy


Przewóz maszyn budowlanych wymusza posiadanie specjalistycznego taboru, którym administrujemy i dlatego oferujemy taką usługę. Przewieziemy bezawaryjnie koparkę gąsienicową, a także ciężki spychacz i oczywiście dowolną inną z licznych maszyn drogowych. Na porządku dziennym jest także przewóz wielkich maszyn rolniczych. Wyraźnie skromniejszych samochodów używamy do transportu wózków widłowych. To pojazdy drobne, ale wagowo kłopotliwe mamy wszak odpowiednio przeszkolonych kierowców. Flota pojazdów jaką zarządzamy umożliwia nam rozpocząć usługi z obszaru przewozu ładunków ponadnormatywnych i transportu dłużycowego. To potrafi zdarzyć się kłopotliwy gruz, wielkogabarytowe zbrojenie… tak naprawdę przewieziemy dowolny niekonwencjonalny towar.


Czy w kraju czy zagranicą w każdym przypadku będziesz mógł liczyć z naszej strony na energiczne i rzetelne wykonanie takiej usługi. Podstawą oferowania tego rodzaju usług jest kompleksowa dokumentacja potwierdzająca nasze zdolności operacyjne i kompetencje. Dodatkowo firma nasza zapewnia jednostkowe ubezpieczenie przewożonych ładunków.Dlaczego my?


Ze względu na to, że MegaHol to specjalistyczna pomoc drogowa dostępna 24h na dobę oraz 365 dni w roku, nie tylko w naszym terenie, lecz w całym kraju. Gdyż nasza roztropność to liczba doświadczeń i rzecz jasna praktyki wykwalifikowanych specjalistów z wielu ośrodków. Zaczynając ten pomysł spodziewaliśmy się rezultatu w postaci znakomitej skuteczności i jakości usług przy korzystnym przeliczniku wyceny.


Indywidualnej kalkulacji podlega każda usługa. Szacując cenę kierujemy uwagę na: wykorzystanie części zamiennych, zakres robót wykonanych na miejscu zdarzenia, czy została użyta autoautolawety względnie holownik, lokalizacja zdarzenia, a także rodzaj pojazdu, który serwisujemy.


Należałoby zabezpieczyć się przez zakup adekwatnego ubezpieczenia Assistance. Wtedy nasze usługi będą mogły być bezpłatne tak jak w przypadku gdy powinny być opłacone z OC sprawcy kraksy.Zapamiętaj!

W sytuacji kłopotów Pomoc drogowa MegaHol – przyjaciel z Bukowno gotowy do pomocy niezmiennie odbiera telefony.
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: