LAWETA SŁAWKÓW 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych SŁAWKÓW i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autOrganizacje z identycznej specjalizacji działają podobnie, lecz… Ta pomoc drogowa żeby udzielić Tobie porady wyjedzie niezwłocznie jakby to był Twój najdroższy przyjaciel. Więc jak przyjacielowi nie bójcie się nam zawierzyć bo jesteśmy przygotowani na wszelkie okoliczności.


W pobliżu Sławkowa doszło do zajścia w wyniku którego brałeś udział w kraksie lub doszło do niesprawność auta? Nie marnuj czasu na szukanie pomocy jedynie wystukaj numer do przyjaciela, do MegaHol. Przybędziemy błyskawicznie. Dojedziemy z profesjonalną kadrą, która obsłuży mobilny serwis.


Drobne naprawy to nigdy nie będzie komplikacja, która na szosie mogła by zaistnieć dla nas trudnością nie do rozstrzygnięcia. Życzymy wam byście bezawaryjnie przemierzali nasze autostrady, ale rozumiemy, że zdarzają się przebite opony, silniki które nie chcą odpalić, zaskakujące niedobory paliwa w zbiorniku bądź uszkodzony mechanizm wycieraczek w deszczowy dzień. Wówczas z przyjemnością dojedziemy aby usunąć niesprawność na miejscu. A gdy stanie się tak, że będzie nieunikniona autolawety, autoautolawety czy holowanie to oczywiście stale czuwamy by nic nam nie pokrzyżowało jej przyjazdu. Będziesz mógł także oczekiwać na pomoc w materii ubezpieczenia miejsca zdarzenia. Na którejkolwiek trasie, w każdym miejscu, w każdym zaułku – nie jest znaczące gdzie ugrzązł Twój pojazd. My natychmiast wiemy gdzie Cię znaleźć i wiemy jaką obrać strategię pomocy. Gdyż lokalne ścieżki odnajdujemy z zamkniętymi oczami.


Kontakt do przyjaciela precyzyjnie zapamiętaj. W całym kraju czasem może być rzeczywiście przydatny. Wystukaj numer o którejkolwiek godzinie dnia lub nocy. Zameldujemy się – to nie ulega kwestii! Ponieważ taka jest pomoc drogowa MegaHol. Tacy winni być przyjaciele.


Tak samo i w dzień i w nocy będziesz mógł na nas oczekiwać:

  • Nieodpłatne usługi z OC sprawcy oraz w ramach Assistance
  • Holowanie, przewożenie i lawetowanie wszelkich pojazdów
  • Ratunkowe drobne naprawy przez Mobilny serwis
  • Wyciągnięcie samochodu na drogę względnie stawianie go na kołach
  • Wyeliminowanie mylnie zatankowanego paliwa lub dowóz paliwa

Jeśli masz czas zaglądnij w niuanse! Przyjaciel z Sławkowa bezwzględnie jest zdeklarowany do roboty!

NASZA GALERIA


LawetaAutoautolawety 24h


Laweta albo autoautolawety to oczywiście najszybszy jak również najspokojniejszy model przetransportowania naruszonego pojazdu. Powinno się jednak pamiętać, że na autostradzie holowanie jest legislacyjnie zabronione, więc to jedyny klucz z jakiego możemy tu skorzystać. Nasza pomoc drogowa w regionie Sławkowa kieruje wieloma specjalistycznymi, kompletnie zaopatrzonymi pojazdami (w skład których wchodzi autoautolawety z 5-cio osobową kabiną) jak również wysoce wykwalifikowaną ekipą. Bezpieczeństwo załadunku, a także transportu pojazdu jest stuprocentowe dzięki takiej strategii sprzętowo-kadrowej. Dowieziemy na wyznaczone miejsce pewnie oraz całodobowo tak samo pojazd jak również jego podróżnych.


Niewykluczoną zmianę standardu pomocy na holowanie można przedsięwziąć w dowolnej chwili o ile pozwalają na to przepisy kodeksu drogowego i stan samochodu. Z maksymalną prędkością 60 km/h może poruszać się na trasie ten zestaw, holowanie w tej sytuacji wydaje się być po prostu wolniejsze.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h


Kiedy samochód ciężarowy ulega na drodze usterce to ogromny kłopot i my odczuwamy tego świadomość. Powikłania ruchu na drodze to zazwyczaj zasada w przypadku awarii TIR-a. W tych okolicznościach podstawowym zadaniem staje się odblokowanie trasy dlatego bywa, iż natychmiast należy planować holowanie. Pomoc drogowa z Sławkowa daje sobie radę profesjonalnie z całym problemem.


Specjalny sprzęt umożliwia nam holowanie dowolnego modelu pojazdu. Pośród dysponowanego przez nas sprzętu są specjalistyczne ciągniki, naczepy niskopodwoziowe oraz kompletna gama wyspecjalizowanego sprzętu pomocniczego. Korzystając z tego, solidnie i efektywnie transportujemy samochody dostawcze i rzecz jasna ciężarowe, zespoły ciężarowe czy autobusy. Ani trudny dostęp, ani stopień uszkodzenia pojazdu nie utrudni nam wyciągnięcia TIR-a z kanału i ulokowania go na kołach.


Załatwimy dodatkowo przewóz ładunków z zepsutego pojazdu. Pozbieramy, przepakujemy a następnie przywieziemy zgodnie z poleceniem gestora ładunku.


Wasz spokój i bezpieczeństwo zawsze będzie dla nas pierwszym wyborem z tego powodu całodobowo dyżuruje nad nim nasza doświadczona, wyspecjalizowana załoga. Bez względu na warunki atmosferyczne w jakiejkolwiek fazie dnia i nocy zawsze jesteśmy w gotowości skutecznie podjąć którekolwiek zlecenie dzięki szerokiemu zapleczu.Mobilny serwis 24h


Nie tak mało jest awarii prostych w naprawie. Przedziurawiona opona, zatrzaśnięte w samochodzie kluczyki, brak oleju, paliwa czy też dolanie do zbiornika niedobrego paliwa, zniszczone wycieraczki jak również sporo innych paraliżujących dalszą drogę, ale takich które można zamknąć na miejscu. Wywołuj wtedy pomoc drogową i mobilny serwis, który doraźne reperacje prowadzi w terenie przez całą dobę. Nie potrzebna będzie autolawety. Szybki dojazd to cecha tego serwisu zwłaszcza kiedy wskazany jest mobilny punkt wulkanizacji, który przez całą dobę jest w ofercie.


Kadra, jaka obsługuje mobilny serwis chlubi się pełnym profesjonalizmem. Rozległy próg drobnych napraw, wolnych od marki i rodzaju samochodów, jakich mogą się podjąć nasi mechanicy jest, między innymi, skutkiem dobrego wyszkolenia.


Pojedynczy telefon wystarczy. Ustalimy detale usterki i oczywiście markę samochodu, a właściwie za kilkanaście minut mechanik będzie na pewno na miejscu zdarzenia zdarzenia. Kompleksowe nastawienie do potencjalnych epizodów jest podstawą naszego zaangażowania gdyż naszym priorytetem jest w pełni wesprzeć kierowcę.Transport niskopodwoziowy


Filozofią naszych usług jest sprawna reakcja na listę wymagań konsumentów stąd też w propozycji usług znajdziecie Państwo również transport maszyn budowlanych. Dogodny przewóz jesteśmy w stanie umożliwić każdej poważnej maszynie drogowej. Bierzemy pod uwagę także przewóz wielkich maszyn rolniczych. Wyraźnie mniejszych pojazdów używamy do transportu wózków widłowych. To pojazdy niewielkie, jednak wagowo dokuczliwe mamy jednak odpowiednio wyszkolonych kierowców. Tabor jakim dysponujemy gwarantuje skuteczny transport dłużycowy i transport towarów ponadnormatywnych. Jeżeli Masz dylemat z specyficznym ładunkiem, przypuśćmy duży gruz czy też wielkogabarytowe zbrojenie, po usługę przewozu zapisuj się do nas.


Możesz oczekiwać tej usługi tak samo na terenie kraju tak jak i zagranicą. Rozporządzamy całkowitą dokumentacją potrzebną do ich świadczenia i ubezpieczamy przewożone towary.Dlaczego my?


Z tego powodu, że zawsze jesteśmy czynni 24h na dobę przez 365 dni w roku nie jedynie w naszym obszarze, a w całym kraju. Albowiem wielu zawodowców z udokumentowanymi umiejętnościami, funkcjonujących w całym kraju, podzieliło się z nami profesjonalnym doświadczeniem i teorią byśmy umieli zaprojektować strategie przynoszące sukces. Dobra skuteczność w sprawnym naprawianiu awarii czy optymalne wyniki frachtu pojazdów są oczywiście tego skutkiem.


Dowolna usługa jest szczególna, zatem każdą wyceniamy indywidualnie. Na pozór bliźniacze usługi jednak się różnią, więc każda wymaga samodzielnej wycenie. Na kompletną cenę odciskają wpływ: charakter czynności przeprowadzonych na miejscu zdarzenia, czy została zastosowana autoautolawety lub holownik, miejsce zdarzenia zajścia, model pojazdu, który obsługujemy i rzecz jasna wykorzystanie części zamiennych.


Warto zabezpieczyć się przez zakup stosownego ubezpieczenia Assistance. Wtedy nasze usługi będą mogły być wolne od opłat podobnie jak w przykładzie kiedy powinny być opłacone z OC sprawcy kolizji.W każdym przypadku jesteśmy pod ręką!

W każdym przypadku Pomoc drogowa MegaHol – przyjaciel z Sławkowa czeka pod telefonem zdecydowany żeby Ci pomoc.
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: