LAWETA WADOWICE 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych WADOWICE i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autWszędzie mamy po prostu placówki my chcemy być inni. Tutaj może być wasz zaufany przyjaciel pomoc drogowa zawsze zdeterminowana bezzwłocznie ruszyć z ochroną. Przyjaciel któremu możesz zawierzyć bo jest gotowy na nawet zaskakujące zdarzenie.


Doszło do niespodziewanej awarii ewentualnie stłuczki? Jeśli miało to miejsce w pobliżu Wadowic niczym nie potrzebujesz się denerwować spokojnie zadzwoń po przyjaciela – zadzwoń po Firma Handlowo Usługowa Rafał Wleciał. Pojawimy się bezzwłocznie. Z nami dotrze mobilny serwis, a także biegła załoga.


Drobne naprawy na szosie to nie jest temat do dyskusji. Nasze brygady nigdy się nie poddają. Nie sądź, że nie przyjedziemy do formalności jaką jawi się być zmiana koła. Wspomożemy choćby przy ratunkowej zmianie wycieraczek, przywieziemy paliwo i oczywiście odpalimy silnik gdy akumulator odmówi posłuszeństwa. Jeśli powinno być konieczne holowanie albo autoautolawety, lub fakultatywnie autolawety także nie będziemy mieli z tym kłopotu. Jeżeli to jest wskazane każdorazowo ubezpieczamy obszar usterki albo wypadku. Czy stoisz na drodze gminnej, ekspresowej albo na autostradzie to na nas nie robi jakiegokolwiek wyrażania.. Wystarczy nam kilka minut żeby Cię umiejscowić, a następnie dostarczyć niezbednej pomocy. Bowiem na naszym obszarze rozpoznamy każdą trasę czy krajową czy wiejską.


Absolutnie nie wyrzucaj z pamięci telefonu do przyjaciela. Obojętnie gdzie będziesz my w całym kraju wyczekujemy na telefon od Ciebie. Będziesz mógł dzwonić o którejkolwiek porze. Przybędziemy z pomocą – na bank! Naprawdę tak funkcjonuje zaufana pomoc drogowa. Firma Handlowo Usługowa Rafał Wleciał tylko dla was. Bowiem w kłopocie polegaj na przyjacielu.


Jesteśmy zdeterminowani do świadczenia usług i w dzień i w nocy:

  • Przeciągnięcie samochodu na drogę względnie stawianie go na kołach
  • Dowóz paliwa ewentualnie usuniecie paliwa błędnie zatankowanego
  • Pomoc w granicach Assistance, a także niepłatne usługi z OC stłuczki.
  • Lawetowanie, holowanie i przewożenie wszelkich pojazdów
  • Awaryjne drobne naprawy oparte o Mobilny serwis

Odnajdź niuanse! Przyjaciel z Wadowic czuwa zdecydowany do pracy!

NASZA GALERIA


LawetaAutoautolawety 24h


Jest parę strategii na transport niesprawnych samochodów, lecz najpopularniejszy oraz najszybszy to w sumie autoautolawety albo autolawety. Wielokrotnie widzimy na trasach nieformalnie holowane samochody, lecz warto wiedzieć, że taki sposób samopomocy kierowców jest na autostradzie prawnie zakazany. Fachmani oraz znakomicie wyposażona flota branżowych pojazdów to energia jaką kieruje pomoc drogowa w regionie Wadowic. Dla pasażerów mamy natomiast 5-cio osobową kabinę autolawety. Na skutek tego jesteśmy spokojni o bezpieczeństwo przewozu pojazdu i oczywiście załadunku. 24 godziny na dobę zarówno defektowy pojazd jak też jego podróżnych przywieziemy pewnie na wskazane miejsce.


Ewentualną zamianę typu zlecenia na holowanie można przedsięwziąć w dowolnej chwili o ile przyzwalają na to paragrafy i stan techniczny samochodu. Taki zespół zdecydowanie powinien przemieszczać się po drodze z prędkością do 60 km/h, jednak na holowanie zawsze jesteśmy w każdej chwili gotowi.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h


Awaria samochodu ciężarowego na trasie, o czym doskonale wiemy, to duży dylemat. Powikłania ruchu na drodze to przeważnie reguła w sytuacji niesprawności TIR-a. Często dobrym sposobem odkorkowania drogi wydaje się być holowanie. Nie raz nasza pomoc drogowa z sukcesem wykonywała analogiczne zlecenia.


Operujemy profesjonalnym sprzętem, który umożliwia nam holowanie jakiegokolwiek samochodu. Doskonałej klasy specjalny holownik, naczepa niskopodwoziowa, sztywny hol i wyspecjalizowany sprzęt dodatkowy pomagają nam bezpiecznie i oczywiście skutecznie dostarczyć na wskazane miejsce pojazd dostawczy, ciężarowy, naczepę, ciągnik, skład ciężarowy i autobus w chwili gdy jest to niezbędne. Ani nieprzyjemny dostęp, ani stan techniczny pojazdu nie utrudni nam wydobycia TIR-a z kanału czy ulokowania go na kołach.


Zorganizujemy dodatkowo przewóz materiałów z uszkodzonego samochodu. Zawsze jesteśmy na to przygotowani zarówno jeśli idzie o transport jak też brygadę, która ładunki przeładuje.


Wykwalifikowana, fachowa kadra przez całą dobę dyżuruje aby zapewnić Wam spokój i bezpieczeństwo. Bez względu na realia pogodowe przez całą dobę zawsze jesteśmy w gotowości przeprowadzić każde zlecenie dzięki okazałemu zapleczu.Mobilny serwis 24h


Nietrudne do rozwiązania niesprawności pojawiają się najczęściej. Akurat nie może być dylematem niewielka usterka nawet gdy wstrzymuje dalszą drogę. Zepsute wycieraczki, zatrzaśnięte w pojeździe kluczyki, przekuta opona bądź niedobór paliwa czy oleju, ewentualnie wymiana źle zatankowanego do baku innego rodzaju paliwa to takie przykłady z którymi powinno się móc rozprawić na miejscu. W takiej sytuacji przez całą dobę można wezwać miejscową pomoc drogową i jej mobilny serwis. Laweta nie będzie na pewno miała tutaj pracy. Bezzwłoczny dojazd to wizytówka tego serwisu szczególnie kiedy niezbędny jest mobilny punkt wulkanizacji, który całodobowo funkcjonuje w ofercie.


Mechanicy z umiejętnościami to skarb jakim zarządza mobilny serwis. Pełny zakres drobnych napraw, oddzielnych od marki i modelu pojazdów, jakich mogą się podjąć nasi mechanicy jest, między innymi, skutkiem rzetelnego wyszkolenia.


Oddzwonimy niezwłocznie gdyby się okazało, że ten telefon jest zajęty. Dane, które powinny być nam niezbędne to detale usterki, marka samochodu i rzecz jasna lokalizacja zajścia. Będziemy na miejscu zdarzenia zdecydowanie w kilkanaście minut. Zamiarem naszych przedsięwzięć jest w całości pomóc kierowcy więc do potencjalnych przypadków przystępujemy kompleksowo.Transport niskopodwoziowy


Transport maszyn budowlanych wymaga specjalnego taboru, którym rozporządzamy i oczywiście z tego powodu proponujemy taką usługę. zgarniarka ewentualnie walec to zaledwie przykład jednych z wielu dużych maszyn drogowych, jakie potrafimy bezpiecznie przewozić. Także transport wielkich maszyn rolniczych nie będzie problemem. Wózki widłowe przewozi się mniejszymi pojazdami, lecz potrzebują specyficznej dbałości bowiem są to pojazdy rzeczywiście niewielkie, jednakże ciężkie. Z tego powodu wyszkoliliśmy kierowców którzy prowadzą tę usługę. Podczas frachtu ładunków ponadnormatywnych i transportu dłużycowego korzystamy ze sprawdzonego branżowego zespołu pojazdów. Kłopotliwy gruz, wielkogabarytowe zbrojenia i… mnóstwo różnych nietypowych ładunków.


Będziesz mógł kalkulować taką usługę zarówno na obszarze kraju jak również zagranicą. Zabezpieczamy całkowitą dokumentacje i ubezpieczenie.Dlaczego my?


Dlatego, że Firma Handlowo Usługowa Rafał Wleciał to kompetentna pomoc drogowa osiągalna 24h na dobę i rzecz jasna 365 dni w roku, nie wyłącznie w miejscowym obszarze, a w całym kraju. Ze względu na to, że nasza roztropność to ilość doświadczeń i praktyki wyspecjalizowanych fachowców z licznej ilości ośrodków. W pierwszorzędnej efektywności i jakości usług, jaką jesteśmy w stanie państwu dziś zaoferować w odpowiedniej cenie, widać wyraźnie jak duży wpływ posiadał na to ten model działania.


Każda usługa jest nowa, więc każdą szacujemy osobno. Na pozór analogiczne usługi jednak się różnią, dlatego każda wymaga indywidualnej kalkulacji. W symulacji brane są pod rozwagę: przekrój robót przeprowadzonych na miejscu, czy została wykorzystana autoautolawety lub holownik, miejsce zdarzenia zdarzenia, rodzaj samochodu, który serwisujemy i rzecz jasna użycie części zamiennych.


Wszelkie nasze usługi mogą być darmowe jeżeli Państwo korzystają z ubezpieczenia Assistance, lub do zniszczenia doszło z przyczyny osoby trzeciej i rzecz jasna naszą pomoc będzie na pewno można sfinansować z OC sprawcy kraksy.Funkcjonujemy w sąsiedztwie!

Awaria? Kolizja? Pomoc drogowa Firma Handlowo Usługowa Rafał Wleciał – pod telefonem czeka przyjaciel z Wadowic gotowy do pomocy.
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: