LAWETA ANDRYCHÓW 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych ANDRYCHÓW i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autNasza firma funkcjonuje jako zupełnie niepodobna do innych. Tutaj może być wasz zaufany przyjaciel pomoc drogowa od początku zdeterminowana natychmiast ruszyć z ochroną. I tylko przyjaciel może być zdecydowany Ci poradzić w każdych okolicznościach, więc jesteś w stanie mu zaufać.


W pobliżu Andrychów przytrafiło się zdarzenie w efekcie którego zaliczyłeś stłuczkę lub zaliczyłeś usterkę? Nie marnuj czasu na wyszukiwanie pomocy jedynie wybierz numer do przyjaciela, do Firma Handlowo Usługowa Rafał Wleciał. Zjawimy się na miejscu ekspresowo. W naszej grupie są fachmani którzy dowiozą mobilny serwis.


Drobne naprawy to nigdy nie jest bariera, która na poboczu jezdni potrafiła by stać się dla nas problemem nie do pokonania. Życzymy wam byście bezawaryjnie przemierzali nasze ulice, lecz wiemy, że zdarzają się przekłute koła, silniki które nie mogą zaskoczyć, niespodziewane niedobory paliwa w baku albo popsuty mechanizm wycieraczek w ulewny dzień. Wtedy z przyjemnością dotrzemy żeby skasować usterkę na miejscu zdarzenia. W jakiejkolwiek chwili zadania potrafimy przesądzić, że wskazana musi być autolawety, autoautolawety lub holowanie. Chronimy rejon zajścia natychmiast po przyjeździe. Na każdej ulicy, w którymkolwiek miejscu, w każdym zakątku – to jest nie ważne gdzie utkwił Twój samochód. My takie miejsce zlokalizujemy by Ci dopomóc. Ponieważ regionalne dróżki rozpoznajemy jak własną kieszeń.


Telefon do przyjaciela w każdym przypadku musisz mieć przy sobie. Obojętnie gdzie się znajdziesz my w całym kraju czekamy na kontakt od Ciebie. Telefon będzie na pewno dostępny 24 godziny na dobę. Pojawimy się – na sto procent! Firma Handlowo Usługowa Rafał Wleciał w ten sposób faktycznie postępuje. Niezawodna pomoc drogowa! Przyjaciół poznaje się w biedzie.


Możesz polegać na naszą współpracę 24 godziny na dobę:

  • Holowanie, przewożenie i lawetowanie wszelkich pojazdów
  • Ratunkowe drobne naprawy oparte o Mobilny serwis
  • Postawienie samochodu na kołach względnie wyciągnięcie go na drogę
  • Dowóz paliwa ewentualnie wyeliminowanie paliwa mylnie zatankowanego
  • Usługi w zakresie Assistance czy darmowe usługi z OC winnego kolizji

Jeśli to nie kłopot zwróć uwagę na fakty! Przyjaciel z Andrychów bezwzględnie jest chętny do realizacji zadań!

NASZA GALERIA


LawetaAutoautolawety 24h


Najszybszy, a także najpopularniejszy model przetransportowania naruszonego samochodu to autoautolawety lub autolawety. Na autostradzie tylko z tej techniki transportu jesteśmy w stanie skorzystać ponieważ holowanie jest tutaj prawnie zakazane. W obszarze Andrychów administrujemy doskonale wyposażonymi specjalnymi pojazdami z doświadczoną brygadą. W garnitur floty wchodzi dodatkowo autoautolawety z 5-cio osobową kabiną. Na skutek tego możemy być pewni o zabezpieczenie transportu samochodu oraz załadunku. Dowieziemy na określone miejsce pewnie i całodobowo zarówno samochód jak i jego pasażerów.


stan techniczny pojazdu zdecydowanie powinien być wystarczający i paragrafy mają umożliwiać holowanie jeżeli byśmy chcieli postulować taką procedurę transportu. Jednoznacznie jesteśmy na to gotowi. Istotne jest jednakże aby zleceniodawca posiadał wiedzę, że taki skład może przemieszczać się tylko z szybkością do 60 km/h.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h


Niesprawność pojazdu ciężarowego na trasie, z czego zdajemy sobie sprawę, to oczywisty kłopot. Utrudnienia ruchu na drodze to przeważnie reguła w momencie kolizji TIR-a. W takim wypadku często holowanie jest jedynym sposobem odkorkowania drogi. W takiej sprawie powinno się zadzwonić po naszą pomoc drogową.


Profesjonalny sprzęt będący w naszym posiadaniu przyzwala na holowanie każdego samochodu. Znakomitej jakości specjalny holownik, naczepa niskopodwoziowa, sztywny hol i wyspecjalizowany sprzęt dodatkowy pomagają nam bezpiecznie i odpowiedzialnie przetransportować samochód dostawczy, ciężarowy, naczepę, ciągnik, zestaw ciężarowy i autobus w okolicznościach gdy może być to konieczne. Każdy pojazd możemy postawić na kołach uprzednio wydobywszy go z parowu nawet TIR-a, nawet gdyby znajdował się w fatalnym stanie oraz w mało osiągalnym położeniu.


Nie ma potrzeby żeby gdzieś przetrzymywać ładunki dostarczane przez uszkodzony samochód, ponieważ jesteśmy w stanie taki przewóz zorganizować. Zawsze jesteśmy na to gotowi zarówno jeśli chodzi o transport jak też ekipę, która produkty przeładuje.


Całodobowo nad zagwarantowaniem Wam zabezpieczenia i spokoju dyżuruje doświadczona, wykwalifikowana kadra. Nie przykuwają naszej uwagi warunki pogodowe bo dzięki rozwojowemu zapleczu jesteśmy w gotowości urzeczywistnić każde zlecenie i to przez całą dobę.Mobilny serwis 24h


Są czasami proste do rozwiązania usterki. Przebita opona, zatrzaśnięte w samochodzie kluczyki, brak oleju, paliwa bądź czasami nalanie do baku złego paliwa, zepsute wycieraczki jak również mnóstwo innych uniemożliwiających dalszą jazdę, ale takich które dało by się zamknąć na miejscu. Nasza pomoc drogowa i jej mobilny serwis rzeczywiście w tych wypadkach potrafi się przez całą dobę wykazać swobodą. Eksploatowanie lawety będzie na pewno nie konieczne. Obszerna oferta serwisu obejmuje jeszcze całodobową usługę mobilnej wulkanizacji, która przybędzie z serwisem bezzwłocznie.


Profesjonalizm mechaników na sto procent jest esencją usług jakie poleca mobilny serwis. Bez względu na markę i model pojazdu mogą skutecznie podjąć na ulicy przeróżne drobne naprawy.


Oddzwonimy niezwłocznie jeśliby się okazało, że nasz telefon jest w tym momencie nie dostępny. Nie dużo czasu nam potrzeba na odpowiedzi. Kilkanaście minut na przyjazd na miejsce i kilka minut na telefoniczne ustalenie niuansów awarii, marki samochodu i rzecz jasna miejsca zdarzenia. Nie ma takich samych usterek dlatego do dowolnego incydentu przystępujemy wszechstronnie żeby w największym stopniu pomóc kierowcy.Transport niskopodwoziowy


Wszystkim klientom mamy do zaproponowania różnorodną paletę usług, a wśród nich na przykład transport maszyn budowlanych. Lokalna flota jest przygotowana na transport dużych maszyn budowlanych w sposób sprawdzony i całkowicie bezpieczny. Maszyny rolnicze, zwłaszcza takie zmuszające do nie typowej troski, także obecne są w naszej ewidencji pojazdów, o których przewozie decydujemy. Miejscowa kadra jest gruntownie przygotowana też do przewozu niewielkich, jednak ciężkich pojazdów na przykład wózków widłowych. Zespół pojazdów jakim administrujemy wspiera nas, gdy w grę wchodzi transport dłużycowy oraz fracht ładunków ponadnormatywnych. To ma prawo być duży gruz, wielkogabarytowe zbrojenie… tak naprawdę przewieziemy jakikolwiek nietypowy towar.


Takie usługi transportowe prowadzimy na obszarze całego kraju, a także zagranicą. Mamy w posiadaniu kompletną dokumentację potrzebną do ich świadczenia i ubezpieczamy przewożone ładunki.Dlaczego my?


Otóż pomoc drogowa Firma Handlowo Usługowa Rafał Wleciał bezwzględnie w 100% profesjonalnie podejdzie do twojego kłopotu przez 24h na dobę oraz 365 dni w roku i to na terenie całego kraju, a nie tylko w naszym obszarze. Ponieważ nasza roztropność to liczba doświadczeń i oczywiście praktyki wyspecjalizowanych fachmanów z licznej ilości ośrodków. To dlatego właściwie każdą awarię kasujemy ewidentnie profesjonalnie. Każdy pojazd przewozimy z gwarancją jakości, a całość usługi w cenie, którą co najmniej trzeba nazwać właściwą.


Dowolna usługa jest szczególna, więc każdą szacujemy indywidualnie. Na pozór analogiczne usługi choć trochę się różnią, zatem każda musi podlegać osobnej wycenie. Na ostateczną cenę posiadają wpływ: czy została użyta autoautolawety bądź holownik, rejon zajścia, rodzaj pojazdu, który obsługujemy, wykorzystanie części zamiennych i rozmiar prac przeprowadzonych na miejscu zdarzenia.


Nasza pomoc, jaką przeprowadzamy ze względu na straty zaistniałej w efekcie kraksy nie z Państwa winy, może być opłacona z OC winnego. Może być również wolna od opłat w sytuacji gdy zarządzają Państwo dogodnym ubezpieczeniem Assistance.Licz na przyjaciół!

Awaria? Kraksa? Pomoc drogowa Firma Handlowo Usługowa Rafał Wleciał – pod telefonem wyczekuje przyjaciel z Andrychów który przenigdy nie nawala.
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: