LAWETA KALWARIA ZEBRZYDOWSKA 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych KALWARIA ZEBRZYDOWSKA i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autTo bynajmniej nie jest wyłącznie następna jednostka. Tutaj może być wasz najdroższy przyjaciel pomoc drogowa od początku skłonna niezwłocznie ruszyć z poradą. I będziesz mógł mu zaufać bo przyjaciel jest gotowy Ciebie wspomóc w jakiejkolwiek sytuacji.


Doszło do przypadkowej awarii względnie kolizji? Gdy podróżujesz w pobliżu Kalwarii Zebrzydowskiej niczym nie potrzebujesz się denerwować zwyczajnie wybierz numer do przyjaciela – wybierz numer do Firma Handlowo Usługowa Rafał Wleciał. Pojawimy się ekspresowo. Dowieziemy mobilny serwis i oczywiście wyuczonych specjalistów.


Drobne naprawy na ulicy nie będą dla nas niedogodnością Jasne, że nie jest zagadką, że zdarza się kierowcy nie do tankować paliwa, najechać na zostawiony złom na trasie i zniszczyć oponę, przegapić pielęgnację wycieraczek, które akurat zużywają się w intensywny deszcz na szosie czy nie wymienić w porę akumulatora i oczywiście w zamian dostać poważny kłopot z odpaleniem samochodu. Te wszystkie nieznaczne usterki wyeliminujemy dla Ciebie ku wzajemnej przyjemności. A jeżeli stanie się tak, że będzie potrzebna autolawety, autoautolawety czy holowanie to jesteśmy na to gotowi jak nikt inny. Po przyjeździe skutecznie wspomożemy zabezpieczyć rejon zajścia. Utknąłeś na autostradzie, trasie ekspresowej czy dojazdowej ścieżce – w każdym przypadku jesteś w komfortowej sytuacji rozumiejąc, że dla nas nie znaczy to niedogodności. My natychmiast potrafimy Cię zlokalizować i wiemy jaki wybrać model pomocy. Gdyż mapa rodzimych ścieżek nie ma dla nas tajemnic.


Utrwal w pamięci numer do przyjaciela. Potrafi być niezbędny w granicach całej Polski.
Będziesz mógł dzwonić o jakiejkolwiek porze. Dojedziemy – na pewno! I to dokładnie jest pomoc drogowa Firma Handlowo Usługowa Rafał Wleciał. Tacy muszą być przyjaciele.


24 godziny na dobę możesz na nas liczyć:

  • Transport, przewóz na lawecie i holowanie wszystkich pojazdów
  • Mobilny serwis, ratunkowe drobne naprawy
  • Wyciągnięcie pojazdu na drogę albo stawianie go na kołach
  • Dowóz paliwa ewentualnie usuniecie paliwa błędnie zatankowanego
  • Pomoc w granicach Assistance lub nieodpłatne usługi z OC winnego kolizji

Ustal szczegóły! Przyjaciel z Kalwarii Zebrzydowskiej czuwa dyspozycyjny do roboty!

NASZA GALERIA


LawetaAutoautolawety 24h


Defektowe pojazdy szybko i łatwo można przewieźć gdy w grę wchodzi autolawety albo autoautolawety. Powinno się jednak wspomnieć, że na autostradzie holowanie jest prawnie zakazane, więc w sumie to jedyny klucz, który jesteśmy w stanie tutaj wykorzystać. Stabilność gwarantują nam doskonale wyekwipowane, profesjonalne pojazdy ( wśród nich autoautolawety mogąca wziąć 5-ciu pasażerów) oraz zawodowa załoga. Zabezpieczenie załadunku i przewozu pojazdu jest pewne dzięki takiej strategii sprzętowo-kadrowej. Pojazdy oraz potencjalni pasażerowie będą przez całą dobę przewiezieni na wskazane miejsce.


Jeśli stan techniczny pojazdu to umożliwia i jednoznacznie również przepisy w którejkolwiek chwili można zdecydować się na holowanie. W dowolnej chwili będziesz mógł zmienić decyzję jedyny problem to prędkość poruszania sie po drodze. Ten skład powinien jechać z maksymalną prędkością do 60 km/h.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h


Jest ogromnym kłopotem, ale my zdajemy sobie z tego sprawę, kolizja samochodu ciężarowego na trasie. Niesprawny TIR na wiele godzin potrafi utrudnić ruch na drodze. Wielokrotnie dobrym ratunkiem odkorkowania drogi jest holowanie. Z takim dylematem poprzednio wiele razy dawaliśmy sobie radę i rozwiązywaliśmy sprawę szybko i efektywnie.


Możemy przedsięwziąć holowanie jakiegokolwiek samochodu gdyż administrujemy profesjonalnym sprzętem. Możemy solidnie oraz odpowiedzialnie dostarczyć na wskazane miejsce choćby skład ciężarowy i autobus, naczepę, ciągnik, samochód ciężarowy czy dostawczy, a gwarantuje nam to znakomitej klasy naczepa niskopodwoziowa, profesjonalny holownik, wyspecjalizowany sprzęt pomocniczy i rzecz jasna sztywny hol. Choćby TIR-a wydostaniemy z parowu, a następnie ulokujemy na kołach nie bacząc na stan techniczny pojazdu czy kłopotliwy dostęp.


Nie ma konieczności by gdzieś przechowywać towary dostarczane przez unieruchomiony pojazd, gdyż jesteśmy w stanie taki transport urządzić. Przepakujemy je i dowieziemy na ustalone miejsce.


Wasz spokój i bezpieczeństwo jest dla nas celem stąd 24 godziny na dobę dyżuruje nad nim nasza fachowa, wyspecjalizowana załoga. W każdym momencie doby, nie zważając na warunki atmosferyczne, okazałe zaplecze umożliwia nam skutecznie podjąć którekolwiek zadanie.Mobilny serwis 24h


Naprawić awarię bywa momentami bardzo szybko. Takie proste awarie, lecz uniemożliwiające dalszą podróż to pospolite zdarzenia. Ubytek oleju, paliwa czy czasami wlanie do baku złego paliwa, zamknięte w samochodzie kluczyki, przekuta opona, zepsute wycieraczki i mnóstwo innych drobnych przypadków, które mogą nas spotkać na drodze. Mobilny serwis lokalnej pomocy drogowej na szczęście proponuje bezpośrednie naprawy przez całą dobę. Nie będzie argumentu używać lawety. Przez całą dobę, oprócz szybkiego serwisu jest również czynny mobilny warsztat wulkanizacji.


Nasz mobilny serwis doglądają doskonale wyszkoleni mechanicy. Również dla samochodów osobowych, dostawczych jak i ciężarowych próg drobnych napraw prawdopodobnych do przeprowadzenia na ulicy jest bardzo duży.


Jeden telefon wystarczy. Dane, które powinny być nam niezbędne to szczegóły awarii, marka pojazdu i naturalnie lokalizacja zajścia. Będziemy na miejscu zdecydowanie w kilkanaście minut. Żeby w pełni dopomóc kierowcy do dowolnego epizodu podchodzimy kompleksowo.Transport niskopodwoziowy


Obszerna paleta usług jaką oferujemy indywidualnym i firmowym kontrahentom obejmuje również przewóz maszyn budowlanych. Dowolną dużą maszynę drogową, spychacze bądź powiedzmy zgarniarki możemy transportować prędko i oczywiście bezpiecznie. Transport maszyn rolniczych, także takich dużych i branżowych, podobnie jest w naszym wachlarzu usług. Znacząco skromniejszych samochodów używamy do transportu wózków widłowych. To pojazdy małe, jednak wagowo uciążliwe mamy jednakże odpowiednio przeszkolonych kierowców. Transport towarów ponadnormatywnych i transport dłużycowy również znajdują się w tej palecie usług. Jeżeli Masz dylemat z nietypowym towarem, powiedzmy kłopotliwy gruz czy wielkogabarytowe zbrojenie, po usługę przewozu zapisuj się do nas.


Takie usługi przewozowe przeprowadzamy na obszarze naszego kraju, a także zagranicą. Zabezpieczamy kompletną dokumentacje i oczywiście ubezpieczenie.Dlaczego my?


Z tego powodu że pomoc drogowa Firma Handlowo Usługowa Rafał Wleciał bezwzględnie w 100% rzetelnie podejdzie do twojego kłopotu przez 24h na dobę oraz 365 dni w roku i to na terenie całego kraju, a nie wyłącznie w pobliskim regionie. Otóż wiele ośrodków pozwoliło swoim fachowcom skumulować tutaj doświadczenie, umiejętności i oczywiście kompetencję. W pierwszorzędnej skuteczności oraz jakości usług, jaką potrafimy państwu dziś zaoferować w korzystnej cenie, widać zdecydowanie jak wielki wpływ miał na to ten klucz funkcjonowania.


Zlecenia podlegają osobnej wycenie. Na wartość usługi oddziałują: czy została użyta autoautolawety ewentualnie holownik, lokalizacja zdarzenia, model pojazdu, który obsługujemy, wykorzystanie części zamiennych oraz rozmiar czynności przeprowadzonych na miejscu zdarzenia.


Nasza usługa, którą wykonujemy z powodu straty zaistniałej w rezultacie stłuczki nie z Państwa winy, może być pokryta z OC sprawcy. Może być także nieodpłatna w przypadku kiedy dysponują Państwo dogodnym ubezpieczeniem Assistance.Absolutnie nie zapomnij!

Niesprawność? Stłuczka? Pomoc drogowa Firma Handlowo Usługowa Rafał Wleciał – przyjaciel z Kalwarii Zebrzydowskiej oczekuje pod telefonem dyspozycyjny by Ci pomoc.
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: