LAWETA ZŁOTORYJA 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych ZŁOTORYJA i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autFirmy z wspólnej dziedziny działają podobnie, jednak… Wśród nas odnajdziesz to co ma Twój najdroższy przyjaciel, który niczym nasza pomoc drogowa w sposób naturalny wesprze cię silnym ramieniem. I będziesz mógł mu zaufać ponieważ przyjaciel jest przygotowany aby Ciebie wesprzeć w jakichkolwiek okolicznościach.


Przytrafiła się Tobie usterka bądź stłuczka w pobliżu Złotoryi, nie czekaj, ale wykonaj telefon do przyjaciela – zadzwoń do PDS24h Marek Chudzik. Dojedziemy ekspresowo. Dowieziemy mobilny serwis i wyszkolonych ekspertów.


Absolutnie nie ma widocznych barier by wykonać na szosie wszystkie drobne naprawy. Jasne, że nie jest zagadką, że przytrafia się kierowcy nie do tankować paliwa, wjechać na zostawiony odłamek na ulicy oraz naruszyć oponę, przegapić pielęgnację wycieraczek, które psują się w intensywny deszcz na szosie bądź nie podmienić w odpowiedniej chwili akumulatora, a potem w zamian dostać ogromny kłopot z odpaleniem samochodu. Te wszystkie drobne niesprawności wykluczymy dla Ciebie ku wspólnej przyjemności. Gdy powinno być potrzebne holowanie względnie autoautolawety, lub ewentualnie autolawety podobnie nie będziemy mieli z tym kłopotu. W rejonie kraksy lub awarii gruntownie ułatwiamy odpowiednio ją ubezpieczyć. Nie myśl o rejonie w którym Cię zatrzymało. Droga gminna bądź autostrada u nas to nie skutkuje pojawieniem się problemu Odnajdziemy jakiekolwiek stanowisko i zapewnimy pomoc. Ponieważ znajdujemy się u siebie stąd zlokalizujemy tutaj dowolną ulicę.


Bez telefonu do przyjaciela przenigdy nie wyjeżdżaj w drogę. Przypuszczalnie może być przydatny w granicach Całego kraju. Telefon będzie na pewno dostępny 24 godziny na dobę. Przybędziemy z pomocą – to pewne! Gdyż pomoc drogowa PDS24h Marek Chudzik akuratnie tak działa. Przyjaciele zasadniczo tacy są.


Zdecydowanie jesteśmy gotowi do oferowania usług i w dzień i w nocy:

  • Awaryjne drobne naprawy poprzez Mobilny serwis
  • Ustawienie pojazdu na kołach albo przeciągnięcie go na drogę
  • Transport niezbędnych ilości paliwa ewentualnie wyeliminowanie paliwa błędnie wlanego
  • Bezpłatne usługi z OC stłuczki i w zakresie usług Assistance
  • Holowanie, przewożenie i lawetowanie wszelkich pojazdów

Jeśli masz czas zwróć uwagę na fakty! Przyjaciel z Złotoryi jest zdeklarowany do pracy!

NASZA GALERIA


LawetaAutoautolawety 24h


Niesprawne pojazdy najprędzej oraz łatwo można przewieźć kiedy w grę wkracza autolawety bądź autoautolawety. Tam gdzie pod uwagę brana jest autostrada należy pamiętać, że to jedyna dopuszczalna strategia gdyż holowanie jest w tym wypadku oficjalnie zabronione. Specjalistyczne pojazdy oraz kompetentna kadra. Pomoc drogowa w regionie Złotoryi posiada podstawy żeby być przeświadczoną o swoich dużych możliwościach. Do dyspozycji jest także autoautolawety z 5-cio osobową kabiną. Samochód będzie w naszych rękach całkowicie zabezpieczony w przebiegu załadunku i w czasie przewozu. Przewieziemy na wskazane miejsce bezpiecznie oraz całodobowo zarówno pojazd jak również jego pasażerów.


stan techniczny samochodu musi być odpowiedni i przepisy muszą sankcjonować holowanie jeżeli byśmy chcieli zmienić na tą procedurę przewozu. Zawsze jesteśmy na to przygotowani, powinno się jednakże mieć w pamięci, iż taki skład musi się poruszać maksimum z prędkością 60 km/h.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h


Wiemy jaki to jest kłopot jeżeli na ulicy awarii ulegnie samochód ciężarowy. TIR jeżeli ulegnie usterce zawsze może być impulsem kłopotów na drodze. Holowanie tego samochodu jest często wysoce optymalną taktyką na odkorkowanie drogi. Często nasza pomoc drogowa z sukcesem wypełniała analogiczne zadania.


Branżowy sprzęt będący na naszym wyposażeniu pozwala na holowanie dowolnego pojazdu. Potrafimy pewnie i skutecznie dostarczyć na wskazane miejsce choćby zespół ciężarowy czy autobus, naczepę, ciągnik, pojazd ciężarowy lub dostawczy, bo umożliwia nam to pierwszorzędnej próby naczepa niskopodwoziowa, specjalistyczny holownik, wyspecjalizowany sprzęt dodatkowy i rzecz jasna sztywny hol. Chociażby TIR-a wyciągniemy z dołu, a potem ulokujemy na kołach nie bacząc na stan samochodu bądź skomplikowany dojazd.


Nie ma konieczności by gdzieś składować towary transportowane przez niesprawny pojazd, ponieważ zawsze jesteśmy w stanie taki przewóz przygotować. Zrealizujemy niezwłocznie transport alternatywny oraz załogę, która skutecznie przeładuje materiały.


24 godziny na dobę nad zagwarantowaniem Wam zabezpieczenia i stabilizacji dyżuruje kompetentna, wykwalifikowana załoga. Nie przykuwają naszej uwagi realia atmosferyczne bo dzięki rozwojowemu zapleczu jesteśmy w stanie przeprowadzić którekolwiek zlecenie i to przez całą dobę.Mobilny serwis 24h


Bynajmniej nie tak mało jest niesprawności nietrudnych do wyeliminowania. Przekuta opona, zatrzaśnięte w samochodzie kluczyki, ubytek oleju, paliwa czy czasami nalanie do baku niedobrego paliwa, zepsute wycieraczki jak również wiele innych utrudniających dalszą drogę, ale takich które da się naprawić od ręki. Tu kreuje się furtka w której wykazać się powinna lokalna pomoc drogowa i jej mobilny serwis. Okaże się logiczne, że nie ma argumentu używać lawety. Przez całą dobę, obok szybkiego serwisu jest także dostępny mobilny punkt wulkanizacji.


Wartość jaką się chlubi mobilny serwis to wykształcona obsługa. Znajomość szczegółów wielu różnorodnych samochodów nie bacząc na markę pozwala im przedsięwziąć drobne naprawy wprost na poboczu w każdej sytuacji.


Pojedynczy telefon to jedyne co jest potrzebne. Ustalimy niuanse usterki i oczywiście markę pojazdu, a właściwie za kilkanaście minut mechanik będzie w rejonie lokalizacji zdarzenia. Każdy epizod traktujemy wszechstronnie na tyle aby w największym stopniu dopomóc kierowcy.Transport niskopodwoziowy


Wszechstronna oferta usług jaką świadczymy swoim odbiorcom obejmuje także transport maszyn budowlanych. Lokalna flota jest przygotowana na transport wielkich maszyn budowlanych w sposób całkowicie bezpieczny. Maszyny rolnicze, szczególnie takie potrzebujące indywidualnej dbałości, też są w naszej ewidencji pojazdów, których transport przyjmujemy. Do transportu wózków widłowych wykorzystujemy trochę skromniejsze pojazdy, ale nasi kierowcy są stosownie przeszkoleni do transportu niewielkich, jednak wagowo dokuczliwych pojazdów. Mając na stanie odpowiedni tabor wykonujemy transport ładunków ponadnormatywnych i transport dłużycowy. Nabyliśmy doświadczenia z transportem nietypowych ładunków i czuwamy zdolni do transportu bodaj uciążliwego gruzu czy wielkogabarytowego zbrojenia.


Takiego wariantu usługę można u nas zadysponować na obszarze naszego kraju. Frachtu podejmujemy się również zagranicą. Przewożone towary jednostkowo ubezpieczamy. Dysponujemy również odpowiednią dokumentacją upoważniającą nas do świadczenia tego standardu usług.Dlaczego my?


Ze względu na to, że funkcjonujemy dostępni 24h na dobę przez 365 dni w roku nie wyłącznie w miejscowym terenie, a w całym kraju. Bo nasza kompetencja to suma doświadczeń i praktyki wykwalifikowanych profesjonalistów z licznej ilości ośrodków. W pierwszorzędnej skuteczności, a także jakości usług, jaką potrafimy państwu dzisiaj zaoferować w atrakcyjnej wycenie, widać ewidentnie jak duży wpływ posiadał na to ten klucz działania.


Pojedynczej wycenie podlega każda usługa. Pod obserwację przy wycenie bierze się: model samochodu który serwisujemy, wykorzystanie części zamiennych, przekrój prac wykonanych na miejscu zdarzenia, czy została wykorzystana autoautolawety względnie holownik, a także rejon zdarzenia.


Jeśli zniszczenie wyniknie z nieuwagi osoby trzeciej w tej sytuacji nasze usługi będzie na pewno można zapłacić z OC sprawcy kraksy. Podobnie może być jeśli Państwo dysponują ubezpieczeniem Assistance.Istotne jest Twoje zaufanie!

W razie problemów Pomoc drogowa PDS24h Marek Chudzik – przyjaciel z Złotoryi zdecydowany do pomocy niezmiennie odbiera telefony.
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: