LAWETA ŚWIERZAWA 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych ŚWIERZAWA i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autTo wcale nie jest tylko nowa firma. To jest pomoc drogowa, jaka wyjmie do Ciebie uczynną rękę niby najlepszy przyjaciel. Więc tak jak przyjacielowi możecie nam zawierzyć bowiem jesteśmy przygotowani na każdą sytuację.


Gdyby przytrafiła się Tobie kolizja czy usterka w regionie Świerzawy wybierz numer do przyjaciela, który na pewno jest niedaleko – dzwoń do PDS24h Marek Chudzik. Przyjedziemy natychmiast. Z nami dojedzie mobilny serwis oraz profesjonalna obsada.


Nie ma takiej komplikacji żebyśmy na drodze musieli darować sobie drobne naprawy. Oczywiste, że nie jest tajemnicą, że zdarza się kierowcy nie do tankować paliwa, najechać na porzucony śmieć na drodze i w ten sposób naruszyć oponę, zapomnieć o profilaktyce wycieraczek, które akurat zużywają się w ulewny deszcz na autostradzie bądź nie podmienić w porę akumulatora i oczywiście w zamian dostać znaczący kłopot z odpaleniem pojazdu. Te wszystkie niewielkie usterki skasujemy dla Ciebie ku wspólnej satysfakcji. Autoautolawety lub autolawety zawsze będą wciąż zdolne do jazdy. Gdy okażą się niezbędne nie będzie z tym najmniejszego problemu. Jesteśmy także gotowi na holowanie w dowolnym schemacie czy to przy pomocy sztywnego holu czy też lin holowniczych. Chronimy przestrzeń zajścia natychmiast po przybyciu. Nie rozmyślaj o lokalizacji, w której Cię zatrzymało. Dróżka gminna bądź autostrada u nas to nie wywołuje pojawienia się problemu My po prostu wiemy gdzie jesteś oraz jak można Ci pomóc. Bo znajdujemy się u siebie zatem rozpoznamy tutaj każdą dróżkę.


Pamiętaj nasz numer. W sumie to telefon do przyjaciela! Możesz się zorientować w całym kraju jak może być przydatny. Jesteś w stanie telefonować o którejkolwiek porze. Zameldujemy się – na pewno! I taka faktycznie jest pomoc drogowa PDS24h Marek Chudzik. Bo w biedzie zawierz przyjaciołom.


Oczywiście i w dzień i w nocy będziesz mógł na nas polegać:

  • Holowanie, transportowanie i fracht na lawecie wszelkich pojazdów
  • Mobilny serwis, awaryjne drobne naprawy
  • Wyciągnięcie pojazdu na drogę względnie stawianie go na kołach
  • Dowóz paliwa czy wyeliminowanie paliwa mylnie wlanego
  • Darmowe usługi z OC sprawcy i w zakresie usług Assistance

Jeśli możesz zerknij w detale! Przyjaciel z Świerzawy bezwzględnie jest zdecydowany do realizacji zadań!

NASZA GALERIA


LawetaAutoautolawety 24h


Laweta czy autoautolawety to oczywiście jedna z szybszych i najlżejsza procedura przewiezienia zepsutego pojazdu. Tam gdzie w grę wkracza autostrada należy pamiętać, że to jedyna poprawna forma bowiem holowanie jest absolutnie legislacyjnie zabronione. Zawodowcy i kompletnie wyposażona flota specjalnych pojazdów to energia jaką zarządza pomoc drogowa w obszarze Świerzawy. Dla podróżnych mamy zaś 5-cio osobową kabinę autolawety. Pojazd będzie w naszych rękach całkowicie zabezpieczony w czasie załadunku oraz w transporcie. Samochody i ewentualni podróżni będą 24 godziny na dobę dowiezieni na określone miejsce.


Potencjalną modyfikację rodzaju zlecenia na holowanie wolno Państwu podjąć w dowolnej chwili o ile przystają na to przepisy kodeksu drogowego i stan pojazdu. Holowanie wydaje się być niestety wolniejsze. Ten zespół pojazdów zdecydowanie nie powinien przekroczyć na trasie 60 km/h.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h


Wszyscy wiemy jaki to dylemat gdy na jezdni podlega kolizji pojazd ciężarowy. Niesprawny TIR na wiele godzin potrafi utrudnić ruch na drodze. W tej sytuacji znaczące okazuje się odblokowanie trasy dlatego bywa, że pilnie należy decydować się na holowanie. W tym wypadku odnajdzie się nasza pomoc drogowa.


Branżowy sprzęt pozwala nam na holowanie każdego rodzaju samochodu. Wśród posiadanego przez nas sprzętu są specjalistyczne ciągniki, naczepy niskopodwoziowe i cała gama sprofilowanego sprzętu pomocniczego. Korzystając z tego, solidnie oraz sprawnie przewozimy samochody dostawcze i ciężarowe, zestawy ciężarowe i autobusy. Nie ma dla nas mało dostępnych miejsc, ani samochodów w takim stanie, że są nie do wyciągnięcia. Nawet TIR-a po incydencie drogowym wyciągniemy z wykopu i ustawimy na kołach.


Nie ma potrzeby aby gdzieś przechowywać towary przewożone przez uszkodzony pojazd, bowiem zawsze jesteśmy w stanie taki transport zaaranżować. Przewieziemy zgodnie z decyzją, uprzednio organizując ewentualne porządkowanie terenu i przepakowanie produktów.


Wasz spokój wewnętrzny i bezpieczeństwo zawsze będzie dla nas celem stąd całodobowo czuwa nad nim nasza doświadczona, wykwalifikowana załoga. Szerokie zaplecze pozwala nam urzeczywistnić dowolne wezwanie w każdym momencie doby nie patrząc na realia atmosferyczne.Mobilny serwis 24h


Wcale nie brakuje awarii nietrudnych w naprawie. Nie może być kłopotem drobna awaria nawet jeżeli wstrzymuje dalszą podróż. Uszkodzone wycieraczki, zatrzaśnięte w samochodzie kluczyki, przebita opona bądź ubytek paliwa czy oleju, względnie wymiana źle zatankowanego do zbiornika odmiennego rodzaju paliwa to takie incydenty z którymi można się rozprawić na miejscu. W takiej sytuacji 24 godziny na dobę można zadzwonić po pobliską pomoc drogową i jej mobilny serwis. Okaże się logiczne, że nie ma argumentu by korzystać z lawety. W rejon niesprawności serwis przybędzie najszybciej, a w dużym wachlarzu usług jest też mobilny warsztat wulkanizacji działający przez całą dobę.


Nasz mobilny serwis obsługują doskonale wykształceni mechanicy. Na drodze potrafią skutecznie podjąć rozliczne drobne naprawy, bez względu na to czy to może jest samochód osobowy, dostawczy czy ciężarowy, do tego niezależnie od marki.


Wystarczy jednorazowy telefon. Kilkunastu minut będziemy potrzebować na dojazd, ale przez telefon potrzebujemy określić szczegóły niesprawności, markę pojazdu i jednocześnie lokalizację zajścia. By w pełni wspomóc kierowcę do dowolnego przypadku podchodzimy kompleksowo.Transport niskopodwoziowy


Też transport maszyn budowlanych jest istotnym punktem w różnorodnej propozycji naszych usług. Miejscowa flota jest przygotowana na transport ciężkich maszyn budowlanych w sposób całkowicie bezawaryjny. Maszyny rolnicze, zwłaszcza takie wymagające indywidualnej dbałości, też obecne są w naszej ewidencji pojazdów, których przewóz przyjmujemy. Do przewozu wózków widłowych wykorzystujemy nieco mniejsze pojazdy, jednak nasi kierowcy są stosownie wyszkoleni do transportu małych, ale ciężkich pojazdów. Podczas przewozu ładunków ponadnormatywnych czy transportu dłużycowego korzystamy ze sprawdzonego profesjonalnego zespołu pojazdów. Jeżeli Masz problem z nietypowym ładunkiem, powiedzmy uciążliwy gruz czy też wielkogabarytowe zbrojenie, po usługę przewozu kieruj się do nas.


Tego rodzaju usługę można u nas zadysponować na obszarze naszego kraju. Transportu podejmujemy się też zagranicą. Przesłanką do świadczenia takiego typu usług jest kompletna dokumentacja potwierdzająca nasze możliwości oraz umiejętności. Ponadto firma nasza zapewnia indywidualne ubezpieczenie transportowanych towarów.Dlaczego my?


Bowiem pomoc drogowa PDS24h Marek Chudzik absolutnie w 100% rzetelnie podejdzie do twojego problemu przez 24h na dobę i oczywiście 365 dni w roku również w całym kraju, a nie jedynie w naszym obszarze. Otóż to wieloletnie doświadczenie wspierających się równocześnie ośrodków jak również fachowcy z biegłością w swojej profesji i stwierdzonymi kwalifikacjami. Znaczna efektywność w pewnym kasowaniu niesprawności czy doskonałe efekty przewozu samochodów są oczywiście tego skutkiem.


Na jakąkolwiek usługę spoglądamy osobno więc dowolną jednostkowo szacujemy. W wycenie brane są pod uwagę: użycie części zamiennych, zakres czynności przeprowadzonych na miejscu zdarzenia, czy została użyta autoautolawety bądź holownik, rejon zdarzenia i rodzaj samochodu, który obsługujemy.


Nasza usługa, którą przeprowadzamy z powodu szkody zaistniałej w efekcie kolizji nie z Państwa winy, może być zapłacona z OC winnego. Może być też nieodpłatna w przypadku gdy zarządzają Państwo odpowiednim ubezpieczeniem Assistance.Nigdy nie zapomnij!

W przypadku kłopotów Pomoc drogowa PDS24h Marek Chudzik – przyjaciel z Świerzawy gotowy do pomocy niezmiennie odbiera telefony.
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: