LAWETA WOJCIESZÓW 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych WOJCIESZÓW i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autTo absolutnie nie jest wyłącznie następna firma. Ta pomoc drogowa będzie na pewno taka jak najbliższy przyjaciel, który wyjedzie natychmiast by udzielić Tobie ochrony. I jesteś w stanie mu zawierzyć ponieważ przyjaciel jest przygotowany aby Ciebie wspierać w każdej sytuacji.


W pobliżu Wojcieszowa doszło do zajścia w rezultacie którego brałeś udział w kraksie lub doszło do niesprawność auta? Nie marnuj czasu na szukanie porady bo wystarczy, że wykonasz telefon do przyjaciela, do PDS24h Marek Chudzik. Dojedziemy ekspresowo. W razie konieczności dowieziemy mobilny serwis oraz obsadę fachowców.


Drobne naprawy na ulicy to nie jakiś przedmiot do dyskusji. Nasze załogi nigdy się nie poddają. Wymiana ewentualnie wulkanizacja koła, naprawa wycieraczek, dowóz paliwa, odpalenie silnika te, a także znacznie więcej innych drobiazgów wyremontujemy dla Ciebie w miejscu zdarzenia z przyjemnością. Autoautolawety lub autolawety są nieprzerwanie dostępne do trasy. Jeżeli okażą się konieczne nie będzie z tym żadnego problemu. Jesteśmy również gotowi na holowanie w dowolnym schemacie czy to przy pomocy sztywnego holu czy też lin holowniczych. Po przyjeździe efektywnie wspomożemy ochronić strefę zajścia. Nie rozmyślaj o rejonie w którym stanąłeś. Droga gminna albo autostrada u nas to nie skutkuje pojawieniem się problemu My natychmiast potrafimy Cię zlokalizować i wiemy w jaki sposób Ci dopomóc. Ponieważ lokalne trasy rozpoznajemy jak własną kieszeń.


Pamiętaj nasz telefon. W sumie to kontakt do przyjaciela! Obojętnie gdzie się znajdziesz my w całym kraju czekamy na kontakt od Ciebie. Telefon jest czynny 24 godziny na dobę. Przybędziemy z pomocą – bez wątpienia! Tak funkcjonuje prawdziwa pomoc drogowa. PDS24h Marek Chudzik zawsze dla was. Tacy mają być przyjaciele.


24 godziny na dobę u nas dostajesz gwarantowane usługi:

  • Przewóz, przewóz na lawecie i holowanie wszystkich pojazdów
  • Mobilny serwis, awaryjne drobne naprawy
  • Stawianie samochodu na kołach względnie przeciągnięcie go na drogę
  • Dowóz paliwa bądź wyeliminowanie paliwa mylnie wlanego
  • Usługi w ramach Assistance lub darmowe usługi z OC stłuczki.

Ustal detale! Przyjaciel z Wojcieszowa na sto procent jest chętny do służby!

NASZA GALERIA


LawetaAutoautolawety 24h


Unieruchomione samochody szybko i najprościej da się przewieźć gdy w grę wkracza autolawety ewentualnie autoautolawety. Na autostradzie tylko z tej formy transportu możemy skorzystać bowiem holowanie jest absolutnie oficjalnie wzbronione. Profesjonaliści i świetnie zaopatrzona flota specjalnych pojazdów to siła jaką zarządza pomoc drogowa w regionie Wojcieszowa. Dla pasażerów mamy zaś 5-cio osobową kabinę autolawety. Bezpieczeństwo załadunku i transportu samochodu jest gwarantowane dzięki przyjętemu zabezpieczeniu.. Przez całą dobę zarówno awaryjny samochód jak też jego podróżnych przewieziemy pewnie na wyznaczone miejsce.


Ewentualną zmianę rodzaju zlecenia na holowanie wolno Państwu podjąć w dowolnej chwili o ile zezwalają na to przepisy i stan techniczny samochodu. Zdecydowanie jesteśmy na taką decyzję przygotowani. Ważne jest jednak by mocodawca miał świadomość, że ten zestaw może poruszać się jedynie z szybkością do 60 km/h.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h


Kiedy pojazd ciężarowy ulega na trasie usterce to ogromny dylemat i my odczuwamy tego świadomość. TIR jeżeli ulegnie kolizji zawsze jest pretekstem do dylematów na drodze. Jeśli taka usterka utrzymuje się zbyt długo wielokrotnie należy zdecydować się na holowanie. Z takim kłopotem do tej pory wiele razy dawaliśmy sobie radę i rozwiązywaliśmy sytuację szybko i sprawnie.


Możemy podjąć holowanie każdego pojazdu ponieważ administrujemy branżowym sprzętem. W odpowiednich okolicznościach kiedy zdarzy się, że jest to oczekiwane doskonałej próby wyspecjalizowany sprzęt pomocniczy, specjalny holownik, naczepa niskopodwoziowa i sztywny hol umożliwiają nam bezpiecznie oraz sprawnie przewieźć pojazd ciężarowy, naczepę, ciągnik, zestaw ciężarowy i autobus czy samochód dostawczy. Ani uciążliwy dojazd, ani stan techniczny pojazdu nie utrudni nam wydobycia TIR-a z rowu czy ustawienia go na kołach.


Zepsuty pojazd może prawdopodobnie transportować produkty, które nie podległy skasowaniu, jednak potrzebują przewiezienia do odbiory. Jesteśmy przygotowani na powołanie takiej pomocy. Przepakujemy je i dowieziemy na wyznaczone miejsce.


Waszego zabezpieczenia i spokoju 24 godziny na dobę strzeże kompetentna, wyspecjalizowana załoga. Szerokie zaplecze pozwala nam bez względu na realia atmosferyczne obojętnie jakie zadanie przeprowadzić w każdym momencie doby.Mobilny serwis 24h


Wśród niesprawności zawsze będą i takie nietrudne do usunięcia. To prawda, zamknięte w samochodzie kluczyki, brak oleju, paliwa bądź też nalanie do zbiornika innego paliwa, uszkodzone wycieraczki czy przedziurawiona opona wstrzymują dalszą jazdę, lecz są zdecydowanie łatwe do rozwiązania na miejscu zdarzenia. W tym wypadku kształtuje się pole na którym pokazać się może pobliska pomoc drogowa i jej mobilny serwis. Laweta będzie nie zasadna. W całodobowej ofercie pomocy istnieje dodatkowo mobilny warsztat wulkanizacji, z którym ten serwis przybędzie niezwłocznie.


Obsada, jaka hołubi mobilny serwis wyróżnia się pełnym profesjonalizmem. Czy to jest samochód osobowy, dostawczy czy ciężarowy, niezależnie od marki mogą się podjąć na ulicy drobnych napraw w wyjątkowo szerokim zakresie.


Zadzwonić wystarczy tylko raz. Doprecyzujemy niuanse awarii, a także markę pojazdu, a właściwie za kilkanaście chwil mechanik będzie na pewno na miejscu zdarzenia zdarzenia. Celem naszych działań jest w największym stopniu pomóc kierowcy z tego powodu do każdego z incydentów podchodzimy wszechstronnie.Transport niskopodwoziowy


Ideą naszych usług jest odgadywanie wymagań konsumentów dlatego też w palecie usług znajdziecie Państwo między innymi transport maszyn budowlanych. Każdą poważną maszynę drogową, walce czy przypuśćmy koparki gąsienicowe jesteśmy w stanie transportować skutecznie i oczywiście bezpiecznie. Transport maszyn rolniczych, również tych dużych i oczywiście specjalistycznych, też jest w naszej propozycji. Drobne, ale wagowo uciążliwe pojazdy powodują trochę mniej kłopotów w transporcie. Do ich przewozu starczy, przyjmijmy skromniejszy samochód. To zdecydowanie wygoda jednakże istotne jest by prowadził go kierowca przeszkolony do tego rodzaju usługi i dokładnie tych wyszkolonych kierowców mamy w lokalnym oddziale. W czasie frachtu ładunków ponadnormatywnych i transportu dłużycowego korzystamy z naszego profesjonalnego taboru. Niech to będzie wielkogabarytowe zbrojenie, kłopotliwy gruz i stanowczo więcej.


Te usługi transportowe realizujemy na terenie całego kraju oraz zagranicą. Wszystkie nasze usługi uzupełnione są stosowną dokumentacją w tym jednostkowym ubezpieczeniem towaru.Dlaczego my?


Bo specjalistyczna pomoc drogowa PDS24h Marek Chudzik jest otwarta nie jedynie w naszym regionie, ale w całym kraju 24h na dobę przez 365 dni w roku. Ze względu na to, że doświadczenie, umiejętności i oczywiście kwalifikacje specjalistów z całego szeregu ośrodków skupiają się w jednym miejscu. To z tego powodu praktycznie każdą usterkę usuwamy tak sprawnie. Każdy pojazd przewozimy z gwarancją jakości, a wszystko to w cenie, którą co najmniej można określić jako właściwą.


Zlecenia podlegają jednostkowej ocenie. Na kompletną cenę mają wpływ: lokalizacja zdarzenia, typ samochodu, który obsługujemy, użycie części zamiennych, zakres czynności zrealizowanych na miejscu zdarzenia, a także czy została użyta autoautolawety ewentualnie holownik.


Nasza pomoc, którą realizujemy ze względu na straty zaistniałej w wyniku kolizji nie z Państwa winy, może być opłacona z OC sprawcy. Może być także bezpłatna w przypadku jeśli rozporządzają Państwo dogodnym ubezpieczeniem Assistance.Przyjaciel nie nawali!

Usterka? Kolizja? Pomoc drogowa PDS24h Marek Chudzik – przyjaciel z Wojcieszowa czeka pod telefonem zdeklarowany żeby Ci pomoc.
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: