LAWETA OSTRÓDA 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych OSTRÓDA i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autDzień dobry. Jesteście na stronach MegaHol


To rozsądnie, że w tym miejscu jesteś! To najdoskonalsze miejsce w okolicy Ostródy do którego mogłeś trafić. Pomagamy w wszelkich przypadkach losowych, jakie potrafią zdarzyć się na drodze. Skasujemy dowolną niesprawność. Sprawnie odciążymy Cię w holowaniu TIR-a oraz pozostałych pojazdów ciężarowych ewentualnie dostawczych. Absolutnie nie można zaoferować więcej aniżeli sto procent. Lawety zamówione w MegaHol zabezpieczają taki poziom jakości oraz zaufania przez 24h na dobę.


Jeśli to awaria wywołaj nasz numer niezwłocznie. w tej chwili absolutnie nie marnuj już czasu na czytanie. Znajdziemy moment aby się później zaprzyjaźnić.


ZADZWOŃ! +48 515 235 428


Co innego gdy ta gościna jest podyktowana tropieniem zaufania. Asekuracji na przyszłość. To my namawiamy do rozmowy. Byś miał szansę zaznajomić się z naszą obszerną paletą usług, która zdecydowanie nie dotyczy wyłącznie holowania. Gdyż MegaHol – ogólnopolska sieć zakładów związanych z ciężarową pomocą drogową to nadzwyczaj uniwersalny usługodawca. w tym momencie będzie to konsultacja wirtualna, jednak z radością porozmawiamy z Tobą telefonicznie względnie bezpośrednio.


Zaczniemy od nas:MegaHol – wytłumaczmy co to za formuła?


MegaHol zrzesza solidną grupę drobnych zakładów specjalizujących się w ciężarowej pomocy drogowej rzecz jasna nie tylko dla pojazdów ciężarowych, TIRdostawczych, lecz w o wiele szerszym wachlarzu. Przerzut lawetą ewentualnie autolawetą oraz holowanie pojazdów osobowych, lawetowanie jednośladów oraz mniejszych pojazdów takich jak przypuśćmy kłady, przez siedem dni w tygodniu, 24h na dobę.

NASZA GALERIA


Nikogo raczej raczej nie zdziwimy wiadomością, że wśród proponowanych przez naszą pomoc drogową usług pojawia się również transport ciężkiego sprzętu drogowego, maszyn budowlanych czy rolniczych. To naturalna decyzja kiedy specjalizacją pomocy drogowejTIR-y, a w posiadaniu marki są niezbędne lawetynaczepy niskopodwoziowe. Rozrastamy się dla dobra odbiorcy od lokalnej pomocy drogowej z Dąbrowy Górniczej po znaczącą platformę działającą na całym Górnym Śląsku i w sąsiednich województwach. Dziś warto zaczerpnąć z naszej profesjonalnej pomocy również w Ostródzie i w całym szeregu nowych miejscach Polski.


Należałoby o nas pamiętać, bowiem szybko znajdziemy się na całym terytorium Kraju.Jakie wartości zapewnia tego rodzaju platforma kierowcom?


Pewność wysokiego standardu oraz bezpieczeństwa zamówionych usług nieprzerwanie w ciągu 24h na dobę. Kiedy rozmawiamy o holowaniu jest to najcenniejsza wartość. Oczywiście cena będzie mieć naturalnie duży wpływ na dobór usługodawcy, jednak praktycznie w wypadku usług pomocy drogowej ma śladowe znaczenie. Tak działa platforma skutkuje tym, że MegaHol dociera do kontrahenta sprawniej niż konkurencja. Sieć MegaHol przyzwala nam na daleko idącą specjalizacje pojedynczych drużyn pomocy drogowej, a dzięki temu każde wezwanie łatwiej nam rozpatrywać odrębnie i kierować tam obsadę odpowiednio zaaranżowaną do tej usługi. Pojawiają się awarie wymagające uniwersalnych fachowców względnie, co właśnie w MegaHol jest osiągalne, kilku specjalistów z różnych specjalności. Indywidualnie funkcjonująca pomoc drogowa może mieć kłopot z zakończeniem konkretnych zadań, natomiast w MegaHol do wydobycia TIR-a z parowu dotrze dźwig z jednego oddziału, mobilna wulkanizacja z innego, a jeśli potrzeba to niskopodwoziówka z trzeciego. Takie obecnie są możliwości platformy. Dzięki platformie już posiadamy kooperantów, którzy potrafią się nawzajem wesprzeć w odpowiedni sprzęt i ekspertów. Partnerów, których skromniejsze firmy potrzebują dopiero wyszukiwać w chwili kiedy stają się niezbędni.Czy z powodu działania w sieci należność za usługi się zmniejsza?


Akurat nie ma schematu zdarzeń drogowych, który dało by się wprost przepisać na stabilny taryfikator usług pomocy drogowej, a gdyby były to takich przypadków jest nie wiele. To normalne, że dokonujemy pierwszej wyceny usługi w momencie aprobowania zamówienia. Takie dane jak model pojazdu do którego wzywana jest pomoc drogowa, jego stan techniczny w przekonaniu klienta, trasa w okolice zajścia i miejsca ewentualnego transportu to wiedza, którą możemy pozyskać na etapie początkowej rozmowy. Przy początkowej symulacji ceny usługi to zadowalające wskazówki. Nie można natomiast uniknąć korekcji wyceny w przypadku zdarzeń losowych, dlatego zawsze powinno się brać pod rozwagę taką alternatywę. Nie mniej energia platformy polega również na tym, że wyceny za konkretne usługi maleją, dlatego potencjalnie będą konkurencyjne względem taryfikatorów mniejszych operatorów. Dodatkowo w MegaHol występuje możliwość rozliczeń bezgotówkowych, a to zasługa umów z znaczną grupą ubezpieczycieli.Czy wyjąwszy holowanie obecne są w naszym wachlarzu ofert jakieś inne branżowe usługi?


 • Wachlarz usług MegaHol wydaje się być rzeczywiście duży dzięki funkcjonowaniu w platformie.
 • Holowanielawetowanie samochodów jest kwintesencją naszych usług.
 • Zarządzamy autoautolawetymi z ofertą przerzutu do 6 osób jadących wcześniej holowanym pojazdem.
 • Mobilny serwis ciężarowy otwarty w czasie 7 dni w tygodniu 24h na dobę. Mający w kręgu zainteresowania poza TIR-ami i innymi autami ciężarowymi i oczywiście dostawczymi dodatkowo samochody osobowe.
 • Ciężarowa mobilna wulkanizacja czynna 24h na dobę obsługująca także auta osobowe.
 • Usługowy przewóz pojazdów drogowych wszystkich wariantów.
 • Indywidualne i stałe umowy na przewóz pojazdów rolniczych, drogowych jak również budowlanych.
 • Przewóz autokarów i niestandardowych pojazdów.
 • Usługa transportu elementów dłużycowych dla leśnictwa, budownictwa, energetyki czy przemysłu.
 • Zdecydowane i bezawaryjne dla auta wyzwalanie go z pobocza, kanału, pola czy nietypowego trudno dostępnego miejsca.
 • Dostarczanie wszelkich płynów eksploatacyjnych, począwszy od paliwa, bezpośrednio na trasie.

Ten luksus kompletnej gotowości ciężarowej pomocy drogowej przy jednoczesnym świadczeniu usług transportowych umożliwia nam struktura platformy w jakiej funkcjonujemy. Pozwala nam na to liczba i oferta lawetautolawet, a dodatkowo naczep niskopodwoziowych o rozmaitym zastosowaniu. Ilość usług, które potrafimy realizować równocześnie, nie tracąc jakości, ciągle przyrasta w miarę poszerzania sieci na kolejne regiony. Swoje usługi oferujemy 24h na dobę, przez cały tydzień w granicach całego kraju, a także w granicach Unii Europejskiej.Czy przewidziana jest umowa, która zagwarantuje nasz współudział w świadczeniu pomocy.


Jedyne co potrzeba to trzymać nasz telefon w miejscu łatwo osiągalnym, reszta to profesjonalna, typowa, oczywista odpowiedź na otrzymanie zlecenia. MegaHol oferuje swoje usługi odbiorcom indywidualnym i flotowym i z każdym ma prawo ratyfikować stałą umowę obsługi. Nic nie stoi na przeszkodzie by taką stałą umowę podpisać i tu w Ostródzie. Tworzymy takie rozstrzygnięcia z firmami korzystającymi z floty TIR, samochodów ciężarowych, dostawczych, busów lub taksówek. Taka umowa zobowiązuje nas do błyskawicznego dojazdu w rejon zgłoszenia co zapewnia nam sieciowa struktura. Sprawna reakcja, która w dzisiejszych czasach rośnie do wagi najistotniejszych parametrów usług pomocy drogowej, nie może realizować się kosztem klasy tychże, w związku z tym wiedza na temat taboru naszych stałych zleceniodawców ma naprawdę istotne znaczenie dla efektywności naszych prac. Na przykład serwis mobilny. Gdy jest wcześniej gotowy do pracy z rozpoznanym taborem to znacznie rośnie i szybkość i jakość usługi i obniżają się straty kontrahenta. Zmniejszenia niebezpieczeństwa strat poprzez parafowanie z MegaHol umowy mogą dopiąć zdecydowanie nie jedynie instytucje z regionu Ostródy, lecz na identycznych zasadach firmy, których tabor cyklicznie przemieszcza się w tym regionie. Zaufana pomoc drogowa od ręki to luksus w momencie kolizji.


MegaHolHolujemy w granice sukcesu!
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: