LAWETA MIŁAKOWO 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych MIŁAKOWO i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autWitamy. Posiadamy bezpieczną koncesję na pomaganie


To rozsądnie, że w tym miejscu jesteś! Bowiem to najkorzystniejsze miejsce w bliskości Miłakowa do którego mogłeś zajrzeć. Ratujemy we wszystkich incydentach losowych, które potrafią wydarzyć się na drodze. Skasujemy dowolną awarię. Sprawnie pomożemy w holowaniu TIR-a i pozostałych samochodów ciężarowych lub dostawczych. Niepodważalna rękojmia kondycji , a także bezpieczeństwa usługi przez 24h na dobę jest normalna w wypadku lawet zamówionych z MegaHol.


Właściwie już teraz wywołaj nasz alarmowy numer, ponieważ w momencie awarii nie wolno marnotrawić ani sekundy na czytanie:


ZADZWOŃ! +48 515 235 428


Niemniej gdy szukasz zaufania nim będzie na pewno za późno. Gwarancji w dalszym horyzoncie. W takim razie my namawiamy do rozmowy. Abyś mógł zaznajomić się z firmową różnorodną paletą usług, która rzecz jasna nie przypisana jest wyłącznie do holowania. Gdyż MegaHol – ogólnopolska platforma warsztatów związanych z ciężarową pomocą drogową to niesamowicie wszechstronny usługodawca. Wirtualnej konsultacji, w której z przyjemnością odpowiemy Ci na konkretne pytania.


Na start oczywiste pytanie:Jak pracujemy?


MegaHol skupia niemałą grupę niewielkich warsztatów specjalizujących się w ciężarowej pomocy drogowej zdecydowanie nie tylko dla aut ciężarowych, TIR , a także dostawczych, ale w o wiele obszerniejszym obszarze. Transport lawetą lub autolawetą i oczywiście holowanie samochodów osobowych, lawetowanie motocykli i mniejszych pojazdów takich jak załóżmy kłady, przez siedem dni w tygodniu, 24h na dobę.

NASZA GALERIA


Nikogo chyba raczej nie zdziwimy informacją, że wśród deklarowanych przez naszą pomoc drogową usług pojawia się także transport ciężkiego sprzętu drogowego, maszyn budowlanych czy rolniczych. To rozsądna decyzja gdy branżą pomocy drogowej są TIR-y, a w posiadaniu sieci są właściwe lawety czy naczepy niskopodwoziowe. Startowaliśmy w Dąbrowie Górniczej od wielu lat efektywnie funkcjonujemy w całym terenie Górnego Śląska i województw sąsiednich. Aktualnie można skorzystać z naszej fachowej pomocy także w Miłakowie i w wielu nowych lokalizacjach Polski.


Warto o MegaHol myśleć, gdyż wkrótce pojawimy się na całym terytorium Kraju.Jakie korzyści gwarantuje tego rodzaju sieć kierowcom?


Pewność doskonałego standardu i zaufania zamówionych usług nieprzerwanie w trakcie 24h na dobę. Czy można oczekiwać więcej w wachlarzu usług holowania? Oczywiście cena ma naturalnie duży wpływ na wybór usługodawcy, lecz praktycznie w przykładzie usług pomocy drogowej ma znikome znaczenie. Tak działa sieć powoduje, że MegaHol dociera do usługobiorcy sprawniej niż inni. To dzięki sieci mamy swobodę wyboru doskonale zorganizowanej do określonego zadania drużyny spośród wielu gotowych do służby w określonym regionie. Nie jest dla nas kłopotem wysłanie do wieloaspektowego zadania paru ekspertów, którzy na co dzień pracują w odrębnych zakładach, ale działających w ramach naszej platformy. No powiedzmy ekstra grupę serwisu mobilnego plus specjalny ciągnik siodłowy, który wydostanie TIR-a z parowu, jak również przyślemy lawetę o właściwych parametrach. Dzięki platformie już posiadamy partnerów, którzy potrafią się nawzajem wspomóc w stosowny sprzęt i ekspertów. Partnerów, których skromniejsze firmy muszą dopiero poszukiwać w sytuacji kiedy stają się konieczni.Ile naprawdę to w MegaHol kosztuje?


Na ogół może się pojawić sytuacja, że potrzeba będzie podejmować czynności, których nie mogliśmy przewidzieć w związku z tym zrobienie stabilnego taryfikatora usług w przykładzie pomocy drogowej jest zwyczajnie trudne. Standardem w MegaHol jest okoliczność, że nasz dyspozytor tymczasowo określa prognozowaną stawkę z zamawiającym. Początkowe oszacowanie kosztów stosunkowo łatwo przygotować w chwili składania zlecenia usługi. Bowiem ze zleceniodawcą możemy omówić: model pojazdu, trasę do miejsca zdarzenia i możliwego miejsca przewozu, rodzaj uszkodzeń, a co za tym idzie wariant środka transportu jaki będziemy musieli zadysponować. Dyspozytor będzie wiedział jakie winien stawiać pytania i takie dane zapewnią mu wszystko co jest pomocne do tymczasowej kalkulacji. Jednak należy mieć na uwadze, że na miejscu kolizji może pojawić się mnóstwo nowych problemów, które zmuszą nas do rewizji wyceny. Platforma ma jednakże dla końcowej wartości usługi spore znaczenie, ponieważ jak to bywa zwykle w podobnych sieciach pozwala zmniejszyć całkowite koszty, a w efekcie podsumowującą kalkulację. Warto też mieć w pamięci, że dzięki umowom z dużą grupą ubezpieczycieli MegaHol realizuje także usługi bezgotówkowe.Prócz holowania samochodu o jaką pomoc warto się do MegaHol skierować?


 • Na skutek działania w sieci arsenał usług MegaHol wydaje się być bardzo szeroki.
 • Holowanie i lawetowanie samochodów jest podstawą naszej propozycji.
 • Oferujemy transport poszkodowanych autolawetą korzystającą z 6 miejsc dla pasażerów.
 • Ciężarowy serwis mobilny przez 24h na dobę. Obejmujący TIR i samochody dostawcze.
 • Pełna mobilna wulkanizacja od Tir-a wprost do auta osobowego.
 • Usługowy transport pojazdów drogowych różnych typów.
 • Transport maszyn rolniczych, drogowych i budowlanych.
 • Usługi transportowe obejmują dodatkowo tramwaje, przyczepy mieszkalne, autokary i pozostałe specyficzne pojazdy.
 • W granicach nie tylko długoterminowych umów dla budownictwa, energetyki, przemysłu czy też leśnictwa oferta naszej firmy obejmuje usługi transportu dłużycowego.
 • Pewne dla auta wydostanie go z słabo dostępnego terenu.
 • Dostarczanie wszystkich płynów eksploatacyjnych, począwszy od paliwa, bezpośrednio w terenie.

Niewątpliwie nasz tabor przede wszystkim pełni dyżury w ramach pomocy drogowej, natomiast dzięki sieciowej organizacji możemy bez szkody dysponować niektóre pojazdy do innych usług. Platforma pozwoliła MegaHol zdywersyfikować środki indywidualnych oddziałów w ten sposób, że dziś zarządzamy ogromną ofertą sprzętu co pozwala nam na rozległy repertuar dodatkowych usług. W jedynym momencie, zdecydowanie nie tracąc na marce i czasie usługi, jesteśmy wstanie podejmować kilkanaście usług. Wszystkie usługi dostarczamy 24h na dobę, każdego dnia w całym kraju oraz w granicach Unii Europejskiej.


Jak uzyskać pewność, iż pomoc drogowa nadjedzie z MegaHol?


Codziennością naszych działań jest natychmiastowy dojazd na każde wezwanie wystarczy, że do MegaHol zadzwonicie. Tylko przedtem zapamiętajcie nasz telefon. Na sto procent na podobną rękojmię liczą kontrahenci flotowi i z tego powodu dla nich mamy zbudowaną właściwą umowę. Nic nie stoi na przeszkodzie by taką stałą umowę ratyfikować i tutaj w Miłakowo. Tworzymy takie rozstrzygnięcia z firmami posiadającymi flotę TIR, samochodów ciężarowych, dostawczych, busów czy taksówek. Stała opieka zaręcza, że do awarii samochodów z floty dojedziemy szybciej niż zwykle. Wartością stałej umowy będzie na pewno lepsze przygotowanie do realizacji usługi, gdyż będziemy z pewnością znać rodzaj taboru stałego kontrahenta. W momencie usterki szkody mogą stać się poważniejsze jeśli ważny jest czas. Sprawna praca serwisu mobilnego w tym przykładzie ma prawo mieć decydujący wpływ. Ważne jest w związku z tym by taki serwis był uprzednio przygotowany na obsługę taboru danego kontrahenta. Powstrzymania ryzyka strat przez podpisanie z MegaHol umowy mogą dopiąć rzecz jasna nie tylko instytucje z okolic Miłakowa, ale na bliźniaczych regułach firmy, których tabor często przemieszcza się w tym terenie. Powiadają, że nie ma niczego nieomylnego. To może lepiej zagwarantować sobie przynajmniej pomoc drogową pod ręką w przypadku niespodziewanego zajścia.


MegaHol – Holujemy w granice zysku!
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: