LAWETA MIŁOMŁYN 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych MIŁOMŁYN i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autDzień dobry. Mamy gwarantowaną koncesję na pomaganie


Jeśli zdarzy Ci się awaria pojazdu względnie każde inne wydarzenie losowe na trasie. Jeśli konieczna Ci jest pomoc w sprawie holowania TIR-a względnie drugiego pojazdu ciężarowego lub dostawczego. Jeżeli potrzebujesz pomocy to w strefie Miłomłyna absolutnie nie mogłeś znaleźć się w lepszym miejscu. Niepodważalna pewność kondycji , a także zaufania do usługi przez 24h na dobę jest pewna w przypadku lawet wynajętych w MegaHol.


Jeśli to awaria wywołaj nasz numer natychmiast. Teraz co zrozumiałe nie trać już ani sekundy na czytanie. Zdążymy się potem odkryć dokładniej.


ZADZWOŃ! +48 515 235 428


Chociaż w chwili kiedy akurat nie funkcjonujesz na „musiku”, a jedynie poszukujesz spokoju. Gwarancji w dłuższej perspektywie. W takim razie to sugeruje, że zamierzasz zaznajomić się z propozycją firmowych usług. MegaHol – ogólnopolska platforma warsztatów parających się ciężarową pomocą drogową posiada takich usług obfity wachlarz daleko wychodzący poza usługę holowania. Namawiamy w tej sytuacji do konsultacji. Teraz wirtualnej konsultacji, jednak nic rzecz jasna nie stoi na przeszkodzie by ją zamienić na kontakt bezpośredni.


Na początek oczywiste pytanie:Jak działamy?


MegaHol wiąże ogromną grupę drobnych zespołów specjalizujących się w ciężarowej pomocy drogowej nie jedynie dla samochodów ciężarowych, TIR , a także dostawczych, lecz w o wiele obszerniejszym obszarze. Przewóz lawetą względnie autolawetą , a także holowanie samochodów osobowych, lawetowanie motocykli i mniejszych pojazdów takich jak na przykład kłady, przez siedem dni w tygodniu, 24h na dobę.

NASZA GALERIA


W dowolnej sytuacji potrafimy przyjąć zlecenie transportu wielkich maszyn drogowych, budowlanych i rolniczych, gdyż specjalizując się w TIR-ach w sposób oczywisty jesteśmy w pewnym sensie właścicielami stosownych lawet oraz naczep niskopodwoziowych. Pewien czas temu startowaliśmy od miejscowej pomocy drogowej w Dąbrowie Górniczej, a teraz działamy w całym Górnym Śląsku i w województwach sąsiednich. Aktualnie jesteśmy w Miłomłyn, a także w wielu innych miejscach Kraju , a w każdym z tych miejsc można czerpać z naszej kompetentnej pomocy.


Zmierzamy do tego, aby odnaleźć nasze miejsca w całej Polsce.Jakie korzyści niesie tego typu sieć kontrahentom?


Rękojmię wysokiej klasy oraz bezpieczeństwa usługi w ciągu 24h na dobę. To oczywista wartość i nie ma powodu żądać więcej od usługi holowania. Szczególną cechą usługi warunkującą nasze wybory jest przeważnie cena, ale wyraźnie częściej epizodycznie przy wyborze pomocy drogowej. Czas dojazdu w rejon wezwania w przypadku platformy MegaHol jest znacznie krótszy niż statystycznie. Ekipy MegaHol są zawsze znakomicie przygotowane do zrealizowania konkretnego zadania pomocy drogowej, gdyż dzięki sieci jesteśmy wstanie dobrać ekipę idealnie dobraną ze wszystkich gotowych do działania na tym obszarze. Znacznie prościej jest powiązać ekspertów z różnych grup jeżeli w pojedynczym zamówieniu należy podejmować się prac w kilku specjalizacjach. To potrafi wydarzyć się łącznie konieczność wysłania solidnego ciągnika żeby wydostać TIR-a z kanału i ciężarowego serwisu mobilnego lub wulkanizacyjnego. Dzięki sieci operujemy sprzętem, jakiego mogą akurat nie posiadać równocześnie na wyposażeniu małe jednostkowe firmy.A może istnieje prosty taryfikator usług?


W wypadku pomocy drogowej, potrafiącej w rejonie zdarzenia wszcząć cały ciąg, praktycznie nie możliwych do wcześniejszego określenia robót, bardzo trudno jest zbudować jeden sztywny taryfikator. Każdorazowo dokonujemy pierwszej kalkulacji usługi w czasie aprobowania zamówienia. Już wówczas wiemy dostatecznie jak daleko jest w okolice wezwania, jakich czynności będziemy musieli się podjąć na stanowisku, jak daleko trzeba będzie dostarczać dany samochód, czy trzeba będzie użyć mobilnego serwisu, jaki rodzaj lawety, czy naczepy może być nieodzowny. To jedyne co potrzeba, by tymczasowo policzyć cenę zamawianej usługi. Zdecydowanie na miejscu zdarzenia może się wyklarować nieunikniona rewizja wyceny usługi. Platforma ma jednak dla ostatecznej wyceny usługi kolosalne znaczenie, bo jak to bywa zazwyczaj w podobnych przypadkach pomaga obniżyć wszelkie wydatki, a w efekcie zamykającą kalkulację. Ponadto w MegaHol istnieje opcja rozliczeń bezgotówkowych, a to zasługa umów z znaczną grupą ubezpieczycieli.Oprócz holowania pojazdu o jaką usługę wolno się do MegaHol skierować?


 • Wachlarz usług MegaHol wydaje się być autentycznie znaczący dzięki funkcjonowaniu w sieci.
 • Holowanie i lawetowanie aut jest podstawą naszych usług.
 • Awaryjny przerzut podróżnych autolawetą do 6 osób jadących wcześniej transportowanym samochodem.
 • Serwis mobilny TIR-ów, nietypowych samochodów ciężarowych i dostawczych, oraz także osobowych.
 • Dostępna w 24h na dobę ciężarowa mobilna wulkanizacja z alternatywą wszelkich rozmiarów opon, aż po auta osobowe.
 • Fracht usługowy wszystkich pojazdów od aut osobowych po ciągniki.
 • Transport maszyn drogowych, budowlanych i oczywiście rolniczych.
 • Przewóz autobusów i nietypowych pojazdów.
 • W granicach nie tylko długoterminowych umów dla budownictwa, energetyki, przemysłu oraz leśnictwa oferta naszej firmy obejmuje usługi przewozu dłużycowego.
 • Wyciąganie z pobocza, rowu czy pola pojazdów ciężarowych i zdecydowanie nie tylko takich.
 • Uzupełnianie wszystkich płynów eksploatacyjnych, począwszy od paliwa, wręcz na drodze.

Oczywiście nasza flota w pierwszej kolejności działa w ramach pomocy drogowej, ale dzięki sieciowej architekturze firmy możemy bez szkody dysponować poszczególne pojazdy do innych zajęć. W MegaHol wykorzystujemy sumę oraz różnorodność lawet, autolawet, a także naczep niskopodwoziowych o wszelakim przeznaczeniu, jakimi dyrygujemy dzięki sieci. Możemy nawet realizować kilka usług równocześnie zdecydowanie nie tracąc na marce i czasie. Wszystkie usługi wychodzące poza pomoc drogową świadczymy w obszarze całego kraju i w granicach Unii Europejskiej, jednak również 24h na dobę każdego dnia.Czy istnieje gwarancja współpracy z warunkiem udziału MegaHol?


Najpewniejsze będzie zanotować sobie nasz telefon i zatelefonować w przypadku zaistnienia kłopotu. MegaHol świadczy swoje usługi odbiorcom indywidualnym i flotowym i z każdym może ratyfikować długoterminową umowę obsługi. Nic zdecydowanie nie stoi na przeszkodzie by taką długoterminową umowę ratyfikować i tutaj w Miłomłynie. Budujemy takie rozstrzygnięcia z firmami korzystającymi z floty TIR, samochodów ciężarowych, dostawczych, busów bądź taksówek. Błyskawiczny dojazd na miejsce wezwania oto to co w pierwszym rzędzie gwarantuje klientom trwała umowa. Szybkość, która w dzisiejszych czasach urasta do kategorii najistotniejszych parametrów usług pomocy drogowej, nie ma prawa kończyć się kosztem klasy tychże, w związku z tym znajomość taboru swoich stałych zleceniodawców ma naprawdę duże znaczenie dla skuteczności naszych prac. Poślemy na przykład wcześniej gotowy do zadania serwis mobilny i wasza firma zanotuje mniejsze straty. Jeżeli wasza firma działa w obszarze Miłomłyna  to umowa z nami wydaje się być zrozumiała, ale marki spoza naszego sektora, których pojazdy przemieszczają się w tej strefie wystarczająco często, także zawierają z nami umowy minimalizując zagrożenie strat. Gadają, że zdecydowanie nie ma nic pewnego. To może idealnie będzie zapewnić sobie chociaż pomoc drogową pod ręką w przypadku nieprzewidzianego wypadku.


Holowanie z MegaHol to droga po dostatek!
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: