LAWETA MAKARSKA 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych MAKARSKA i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie aut



Z radością widzimy Państwa wizytę na łamach portalu MegaHol.pl poświęconego sprawom różnorodnych przejawów funkcjonowania pomocy drogowej. Awarie, stłuczki i wypadki potrafią się nam wydarzyć choćby i w najkrótszej trasie. Niestety często bez wsparcia pomocy drogowej nic nie zdziałamy. Przerzut unieruchomionego samochodu lawetą czy przy wykorzystaniu sztywnego holu to najpoważniejsza z usług, lecz realna jest zazwyczaj wymiana koła czy też wulkanizacja naruszonej opony, ewentualnie drobna naprawa wykonana na miejscu zdarzenia prostej niesprawności, ale paraliżującej dalszą jazdę. Takie defekty odczuwają wszystkie samochody od osobówki do wielkich TIR-ów. Portal MegaHol.pl jest miejscem w którym kierowca w biedzie znajdzie specjalistów. Nasi mechanicy regularnie w bardzo różnorodnych okolicznościach udzielają profesjonalnej pomocy. Dzięki ogólnopolskiej platformie którą dysponujemy nasi mechanicy mają do wykorzystania dowolny rodzaj transportu, oraz mobilny serwis i wulkanizację. Zaufanie klienta do firmy jest dla naszych mechaników przywilejem z tego powodu do każdego przypadku przystępują bardzo indywidualnie prawie tak jakby dotyczyło to ich osobistych przyjaciół.


Ta jednostka jest diametralnie niepodobna do innych. My możemy być jak wasz najlepszy przyjaciel, wyjątkowa pomoc drogowa w sposób naturalny zdecydowana by udzielić ochrony. I wyłącznie przyjaciel może być zdecydowany Tobie ulżyć w dowolnej sytuacji, więc jesteś w stanie mu zawierzyć.


Brałeś współudział w kraksie względnie zaskoczyła Cię niesprawność auta w bliskiej odległości od Makarska? Natychmiast wystukaj numer do MegaHol. Do przyjaciele który jest niedaleko i dokładnie wie jakie prace trzeba wykonać żeby uporać się z kłopotami. Przyjedziemy ekspresowo. W razie potrzeby przywieziemy mobilny serwis i ekipę fachowców.


Nie znamy takich trudności abyśmy na poboczu jezdni musieli odpuścić sobie drobne naprawy. Stanie się dla nas przyjemnością dopomóc Ci w błyskawicznej reperacji wycieraczek, w odpaleniu awaryjnym silnika, dowiezieniu paliwa albo w zmianie względnie naprawie koła. Autoautolawety względnie autolawety są wciąż gotowe do trasy. Jeżeli okażą się konieczne nie będzie na pewno z tym żadnego kłopotu. Jesteśmy także przygotowani na holowanie w dowolnym zespole od lin holowniczych po sztywny hol. W rejonie stłuczki bądź usterki zdecydowanie pomagamy skutecznie ją ubezpieczyć. Czy tkwisz na dróżce gminnej, ekspresowej bądź na autostradzie to oczywiście dla nas nie ma znaczenia.. Dostarczymy pomoc w jakiejkolwiek lokalizacji. Mianowicie stąd, że rozpoznamy dowolną trasę na miejscowym obszarze.

NASZA GALERIA


Nie wyrzucaj z kontaktów numeru do przyjaciela. Możesz się przekonać w całej Polsce jak może być pożądany. Dzwoń o dowolnej porze dnia lub nocy. Zameldujemy się – to nie ulega kwestii! I taka rzeczywiście jest pomoc drogowa MegaHol. Przyjaciele stanowczo tacy winni być.



Umiemy otoczyć Cię pieczą przez całą dobę:

  • Wyeliminowanie paliwa pomyłkowo wlanego lub dopełnienie braku paliwa w baku
  • Bezpłatne usługi z OC stłuczki, a także w granicach Assistance
  • Holowanie, przewożenie i lawetowanie wszelkich pojazdów
  • Ratunkowe drobne naprawy oparte o Mobilny serwis
  • Ulokowanie pojazdu na kołach względnie wydobycie go na drogę

Jeżeli to nie kłopot przyjrzyj się faktom! Przyjaciel z Makarska bezwzględnie jest zdecydowany do realizacji zadań!



LawetaAutoautolawety 24h


Funkcjonuje kilka modeli na transport popsutych samochodów, jednakże najlżejszy oraz najszybszy to w sumie autoautolawety bądź autolawety. Tam gdzie w grę wchodzi autostrada należy pamiętać, że to jedyna dopuszczalna forma ponieważ holowanie jest tutaj oficjalnie wzbronione. Specjaliści i świetnie zaopatrzona flotylla specjalistycznych pojazdów to siła jaką zarządza pomoc drogowa w regionie Makarska. Dla podróżnych wykorzystamy natomiast 5-cio osobową kabinę autolawety. Absolutnie nie powinno być polemiki co do tego, że samochód i w momencie załadunku i przewozu będzie na pewno absolutnie zabezpieczony. Całodobowo zarówno awaryjny pojazd jak też jego podróżnych odwieziemy bezpiecznie na wyznaczone miejsce.


Niewykluczoną zmianę rodzaju usługi na holowanie można podjąć w dowolnej chwili o ile przystają na to paragrafy i stan techniczny pojazdu. W każdej chwili możesz zmienić dyspozycję jedyny dylemat to w sumie szybkość poruszania sie po trasie. Ten skład zdecydowanie powinien jechać z maksymalną prędkością do 60 km/h.



Holowanie aut ciężarowych TIR 24h


Kiedy pojazd ciężarowy ulega na trasie kolizji to poważny dylemat, a my odczuwamy tego świadomość. Nie dużo samochodów tak bardzo efektywnie zdoła skomplikować ruch na drodze jak uszkodzony TIR. Wtedy holowanie jest nierzadko nieuniknione. Niewątpliwie jesteśmy gotowi na takie rozwiązanie.


Holowanie pojazdów nie ma przed nami tajemnic ponieważ zarządzamy profesjonalnym sprzętem. Wśród posiadanego przez nas sprzętu są specjalne ciągniki, naczepy niskopodwoziowe oraz pełna rodzina sprofilowanego sprzętu posiłkowego. Korzystając z tego, pewnie i sprawnie transportujemy pojazdy dostawcze i rzecz jasna ciężarowe, składy ciężarowe i autobusy. TIR w kanale sterczący do góry kołami, choćby i wtedy kiedy zdarzy się to w mało osiągalnym położeniu, będzie przez nas wyciągnięty oraz postawiony do pionu.


Kiedy zachodzi potrzeba transportu towarów z niesprawnego pojazdu posiadamy możliwość podstawienia adekwatnego pojazdu do ich przewozu. Przewieziemy zgodnie z wytyczną, przedtem zlecając potencjalne porządkowanie terenu i przepakowanie produktów.


Wykwalifikowana, profesjonalna załoga całodobowo czuwa aby zapewnić Wam wewnętrzny spokój i zabezpieczenie. Okazałe zaplecze pomaga nam zrealizować każde zamówienie w jakiejkolwiek fazie dnia i nocy nie patrząc na sytuację pogodową.



Mobilny serwis 24h


W wachlarzu awarii są także te nieskomplikowane w naprawie. Absolutnie nie może być problemem mała usterka nawet jeśli wstrzymuje dalszą podróż. Zepsute wycieraczki, zatrzaśnięte w pojeździe kluczyki, przedziurawiona opona albo niedobór paliwa czy oleju, względnie wymiana pomyłkowo wlanego do baku odmiennego rodzaju paliwa to incydenty z którymi można się rozprawić w rejonie zdarzenia. Na szczęście miejscowa pomoc drogowa całodobowo poleca szybkie naprawy przeprowadzone przez mobilny serwis. Laweta jak się okaże, nie ma tutaj pracy. Serwis przybędzie na miejsce zdarzenia bezzwłocznie, a w wachlarzu usług istnieje również funkcjonujący całodobowo mobilny punkt wulkanizacji.


Mobilny serwis wykorzystuje najlepszych profesjonalistów. Bez względu na markę i model samochodu mogą zrealizować na poboczu przeróżne drobne naprawy.


Pojedynczy telefon wystarczy. Czasu na reakcje nie potrzeba nam wiele. Kilkanaście chwil na dojazd oraz kilka minut na telefoniczne uzgodnienie elementów awarii, marki pojazdu i oczywiście miejsca zdarzenia. Priorytetem naszych poczynań jest w całości dopomóc kierowcy dlatego do wszystkich przypadków podchodzimy kompleksowo.



Transport niskopodwoziowy


Także transport maszyn budowlanych jest istotną pozycją w szerokiej palecie naszych usług. Maszyny drogowe, koparki gąsienicowe czy też spychacze będą miały u nas zagwarantowany bezawaryjny transport. Maszyny rolnicze, szczególnie takie potrzebujące wyjątkowej dbałości, podobnie znajdują się w naszej ewidencji pojazdów, których przewozu się podejmujemy. Wózki widłowe przewozi się mniejszymi samochodami, ale potrzebują specjalnej dbałości ponieważ są to pojazdy istotnie niewielkie, ale wagowo kłopotliwe. Stąd wyszkoliliśmy kierowców którzy wykonują taką usługę. Mając na stanie wystarczający zespół pojazdów realizujemy transport ładunków ponadnormatywnych i transport dłużycowy. Wozimy wielkogabarytowe zbrojenia, a nawet uciążliwy gruz.


Tego standardu usługę można u nas zadysponować na obszarze naszego kraju. Frachtu podejmujemy się też zagranicą. Dysponujemy całkowitą dokumentacją niezbędną do ich świadczenia i ubezpieczamy transportowane ładunki.



Dlaczego my?


Dlatego, że możesz na nas się oprzeć w całym kraju przez 24h na dobę i przez 365 dni w roku. Gdyż doświadczenie, umiejętności i rzecz jasna kwalifikacje fachowców z całego szeregu ośrodków konsolidują się w jednym miejscu. Realizując ten program spodziewaliśmy się efektu w postaci wysokiej skuteczności i jakości usług przy odpowiednim przeliczniku wyceny.


Usługi podlegają indywidualnej ocenie. Na wartość usługi wpływają: rodzaj samochodu który obsługujemy, użycie części zamiennych, charakter czynności przeprowadzonych na miejscu zdarzenia, czy została użyta autoautolawety lub holownik, a także lokalizacja zajścia.


Wszystkie nasze usługi będą mogły być bezpłatne gdy Państwo mają ubezpieczenie Assistance, względnie do uszkodzenia doszło z winy osoby trzeciej i oczywiście naszą usługę będzie można sfinansować z OC winnego kraksy.


Najważniejsze jest Twoje zaufanie!
Usterka? Kolizja? Pomoc drogowa MegaHol – twój przyjaciel z Makarska jest przekonany do pomocy i wyczekuje na kontakt.



SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: