LAWETA TOMASZÓW MAZOWIECKI 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych TOMASZÓW MAZOWIECKI i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autNiniejszy dział powinien mieć nazwę Ciężarowa Pomoc Drogowa, ale ostatecznie jesteśmy przygotowani i otwarci na każde zlecenie. Jeśli chodzi o nas to kontrahenta widzimy jako przyjaciela więc tak podchodzimy do pomocy której poszkodowany przyjaciel oczekuje nie bacząc jakie gabaryty ma jego auto. Nasze warsztaty rozmieszczone są obecnie w całej Polsce, a każdy z nich przygotowany jest na holowanie różnorodnych aut niewątpliwie ze świadomym nastawieniem na samochody ciężarowe.


Problemy z autem na autostradzie to zwyczajna rzecz. Absolutnie w podobnej chwili nie trać czasu na poszukiwanie przysługi wyłącznie natychmiast dzwoń do MegaHol, w bliskości Tomaszowa Mazowieckiego to jedna z najsolidniejszych pomocy drogowych. Choć praktycznie holowanie samochodu może okazać się zbyteczne. Każdorazowo potrafi się okazać, że jedyne co potrzeba to usługa mobilnego serwisu poparta wyspecjalizowaną załogą. W takim razie, być może skasujemy awarię w miejscu wydarzenia.


A poradzimy sobie z każdą awarią. Dotychczasowe doświadczenie ugruntowało własną pewność siebie, a dzisiaj to przenosi się na waszą satysfakcję z realizowanego przez nas zlecenia. Mnóstwo awarii które utrudniają kierowcom dalszą drogę dla przeszkolonych drużyn okazuje się być banalnymi do wyeliminowania. Niech ci się nigdy nie wydaje, że dzwonisz po pomoc drogową z drobnostką, bowiem na drodze też skromna usterka może okazać się uciążliwa do indywidualnej naprawy, zatem wycieraczki jak również opony, brak paliwa czy też nieodpalający motor także momentami wymagają naszej usługi.


Zapamiętaj! My zawsze jesteśmy u siebie, a ty mogłeś tutaj dotrzeć choćby i z krańca Polski. Przyjaciel cię nigdy nie zawiedzie, potrafi rozpoznać w tym mieście wszelkie zakamarki i zlokalizuje cię nawet gdybyś sam nie wiedział gdzie jesteś zlokalizowany. Tylko nie rozważaj nad godziną dnia wywołuj nas niezwłocznie jeśli potrafimy być tobie konieczni. Idealnie jest mieć przyjaciół na jakich zwykle wolno się oprzeć tak wiarygodnych jak pomoc drogowa MegaHol. Taki jest nasz model na funkcjonowanie.


Ręczymy za współpracę o każdej porze dnia lub nocy:

  • Mobilny serwis, ratunkowe drobne naprawy
  • Wydostanie pojazdu na drogę czy stawianie go na kołach
  • Dowóz paliwa ewentualnie usuniecie paliwa pomyłkowo zatankowanego
  • Usługi w granicach Assistance , a także darmowe usługi z OC stłuczki.
  • Przewóz, transport na lawecie i holowanie wszystkich pojazdów

NASZA GALERIA


Cała oferta jest tu rozpisana w detalach czyli będziesz mógł rozproszyć wątpliwości. Na przyjaciół będziesz mógł czekać w każdym przypadku i wszędzie, natomiast  zwłaszcza w naszym Tomaszowie Mazowieckim.LawetaAutoautolawety 24h

Kompletny tabor lawet czy autolawet jest przystosowany do transportu każdego rodzaju samochodu, chociaż nigdy nie kryjemy, że szczególnie nastawieni zawsze jesteśmy na ciężarową pomoc drogową. Więc chociaż rozpowszechnioną strategią przewozu awaryjnego samochodu osobowego jest holowanie, którego może się podjąć każdy prowadzący, to my przecież rekomendujemy by skorzystać z kompetentnej usługi.


Bezwzględnie jest to pozytywne z paru względów. Rzecz jasna najistotniejszym jest praktyka i profesjonalizm usługi. Niezwykle kluczowy jest sprzęt z jakiego wówczas korzystamy gdyż pospolita linka holownicza często bywa awaryjna. Na autostradach bądź trasach szybkiego ruchu holowanie na linie jest wzbronione. Z tego powodu perfekcyjnie wyposażone w stosowny sprzęt do lawetowania, profesjonalne oddziały pomocy drogowej MegaHol powinny być najwłaściwszym wyborem.


Będące w naszym taborze lawety a także autolawety pozwolą nam na przewiezienie jakiegokolwiek modelu samochodu. W miejscu powstania zajścia zjawimy się błyskawicznie dostarczając optymalny sprzęt do pewnego przewiezienia waszych samochodów oraz podróżnych.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h

Dlatego utworzyliśmy MegaHol. Naszym celem jest być najskuteczniejszym w transporcie aut ciężarowych jak również ciężarowej pomocy drogowej. Podobnie w propozycji usług jak i w jakości ich zrealizowania. Usterka TIR-a na drodze potrafi stać się znacznym problemem. Wykluczenie jednego pasa ruchu jest zdolne sprawić długie zatory też na drodze dwupasmowej. Kiedy niesprawność zajdzie na ruchliwej trasie jednopasmowej to efekt potrafi stać się jeszcze groźniejszy. Musi się więc docenić profesjonalistów od remontów bezpośrednio w miejscu zdarzenia i specjalistycznego przewozu pojazdów.


Holowniki, naczepy niskopodwoziowe, sztywny hol są w taborze ciężarowej pomocy drogowej MegaHol, a ponadto sprzęt do wyciągania ciężkich pojazdów z wykopu , a także pozwalający na ustawienie ich na kołach. Posiadamy zatem zdolność sprawnego odblokowania ulicy i przetransportowania TIR-a w najdogodniejsze rejony umożliwiające przystąpienie do bezkolizyjnej reperacji. Ciągniki, zestawy ciężarowe, naczepy, autobusy, busy, pikapy, maszyny budowlane czy maszyny rolnicze, duży kalejdoskop kłopotliwych pojazdów przywieziemy szybko i solidnie przez 24 godziny na dobę.


Ale w naszych zespołach przez 24 godziny oraz 7 dni w tygodniu czuwa doświadczona załoga i to głównie oni gwarantują wysoką jakość naszych prac.Mobilny serwis 24h

Może zdarzyć się, że holownik i niskopodwoziówka wcale nie będą zasadne. W okolicę usterki znacznie prędzej przyjedzie mobilny serwis no i chociażby na drodze szybkiego ruchu, przeszkoleni mechanicy sprawnie dokonają niezbędnej reperacji..


Od niewielkich remontów silnika po wulkanizację opon wyspecjalizowani mechanicy z mobilnego serwisu zawsze są przygotowani na rożne typy niesprawności. Próbujemy przed wyjazdem ustalić podstawę awarii i w związku z tym przeprowadzamy skrupulatny rekonesans podczas przyjmowania zlecenia,  dzięki takiemu zabiegowi nasi mechanicy odjeżdżają zawsze gotowi do pracy. Każdorazowo posiadamy sposobność zamówienia lawety czy może holownika z naczepą niskopodwoziową czekających w zapasie na wypadek jeśliby sprawna reperacja okazała się niewykonalna.


Rozumiemy, iż każdy epizod jest niepowtarzalny więc przystępujemy do wezwań niezwykle odrębnie. Traktujemy swoich klientów jak przyjaciół i w związku z tym wsłuchujemy się w ich prośby i inspiracje. Takie podejście wyłącznie wspomaga nas w luksusie wykonania usługi ponieważ pewność przynosi nam doskonale wyekwipowane zaplecze techniczne.Transport niskopodwoziowy   

Trzymając w dyspozycji tak wielką bazę lawet, naczep niskopodwoziowych oraz ciągników naturalnym było dla nas wyjście z ofertą przerzutu sporych maszyn rolniczych, drogowych czy budowlanych. Wypada korzystać z umiejętności załogi pomimo, iż nie specjalizujemy się w tej sferze transportu, lecz mając kierowców o takim doświadczeniu możemy obniżyć ogólne koszty działalności, a tym samym jednostkowe ceny prac.


Transporty przeprowadzamy w kraju i zagranicą profesjonalnie odstawiając na określone miejsce maszyny od kombajnów przez koparki czy walce drogowe do ciężkich choć niewielkich wózków widłowych oraz busy czy też pikapy. Obiektem takiej usługi mogą pozostać dodatkowo towary ponadnormatywne lub frachty dłużycowe.


Zawsze jesteśmy przekonani do naszych kierowców jak również sprzętu jakim dysponują, a jednak każdorazowo nasze ładunki są ubezpieczone. Jakikolwiek przewóz, tym bardziej niekonwencjonalnych towarów domaga się zatwierdzeń, pełnomocnictw czy właściwej dokumentacji, lecz nigdy nie zarzucamy kontrahenta załatwieniem takich procedur.Dlaczego my?

Niby czemu tym razem nie? Zatem może być MegaHol. Zapewne planujemy być najlepsi, ale ostatecznie akurat nie potrzebujemy aby pozostali czuli się gorsi. Prawdopodobnie potwierdzają się w pracy potencjalne pomoce drogowe i ciężarowe pomoce drogowe jakkolwiek działa ich na rynku szczególnie dużo.


Proponujemy zwróć na to uwagę patrząc z nieco przeciwnej perspektywy. Nasza sieć warsztatów to formacja skupiająca znaczną ilość kooperantów, a to zabezpiecza nam upoważnienie by przedkładać w ofercie o wiele bardziej wielofunkcyjny zespół pojazdów niż możliwość pojedynczego zakładu. O wykwalifikowanych mechaników lub doświadczonych kierowców także jest łatwiej bezpośrednio w markowej platformie niż w indywidualnym warsztacie.  Tworzymy idealne zestawienie nawzajem wspomagających się niewielkich zakładów, których siłą wydaje się być niewielka odległość od lokalizacji zajścia a także niesamowity dostęp do sprzętu oraz technologi.


Motto „Bądź przyjacielem klienta” potwierdza się przede wszystkim dlatego i jesteśmy dumni, że definiuje regułę dostarczania naszych usług. Dojedzie do was właściwie dobrana grupa fachmanów, najpewniej z małego warsztatu w którym łączą ich więzy domowe względnie przyjaźni, jednakże będą mogli oczekiwać na błyskawiczną pomoc naszej sieci.


Nierzadko opłaty za nasze usługi zdarzają się niższe niż się spodziewacie, a bierze się to z tego, iż u nas nie opieramy się na cenniku, bo szacujemy każde zamówienie na bazie realnych danych. W przypadku usług wykonywanych z OC lub Assistance nie musi się regulować zapłaty, ponieważ rozliczamy się bezpośrednio z ubezpieczycielem.


To jest właśnie ciężarowa pomoc drogowa MegaHol. Przyjaciel z Tomaszowa  Mazowieckiego, który zabezpiecza Ci spokojną podróż.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: