LAWETA KONIN 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych KONIN i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autWolno się zastanawiać czy też być może nie bardziej właściwym tytułem dla tego akapitu nie okaże się hasło „Ciężarowa pomoc drogowa” dlatego, że dokładnie w takiej usłudze się specjalizujemy, mimo, że właściwie nie odmawiamy podobnej pomocy przy pozostałych działaniach. W związku z tym formalnie nie zwracamy uwagi na gabaryt samochodu ponieważ nasi klienci powinni być naszymi bliskimi przyjaciółmi i staramy się, żeby nasze czyny wzmacniały ich w przeświadczeniu, iż przyjaciół znajduje się w opresji. Niezmiennie jesteśmy gotowi na holowanie pojazdów ciężarowych w bliźniaczym zakresie jak i pozostałych aut i wszystkie nasze warsztaty rozlokowane w całej Polsce muszą być należycie wyposażone.


Problemy z pojazdem na autostradzie to naturalna rzecz. Może to się przytrafić dokładnie w rejonie naszego Konina, i wtedy będziesz mógł szybko zabiegać o usługę MegaHol, to idealne rozwiązanie. Tymczasem może zdarzyć się, że nie wystąpi konieczność holowania. Zawsze potrafi się wyklarować, że jedyne co potrzeba to praca mobilnego serwisu wsparta wyspecjalizowaną kadrą. Nasze działania na miejscu wydarzenia przywiodą do ekspresowego usunięcia niesprawności.


Na szczęście nie ma takiej awarii z jaką byśmy sobie nie poradzili. Osobiste podejście do zrealizowania każdej pracy zapewnia dobre skutki, dlatego przestrzegamy tego zawsze dla waszej satysfakcji. Drobne naprawy, jakie wystarczy przeprowadzić bezpośrednio w rejonie awarii to dla pomocy drogowej przeważnie banalne niesprawności, a klientom hamują dalszą podróż. Opona, nie uruchamiający się napęd, wycieraczki, paliwo oraz całe bogactwo niezależnych drobiazgów, zajmiemy się każdą błahostką.


To jest istotne! Jeżeli podróżujesz z odległego miejsca, tylko nie denerwuj się faktem, że nie umiesz nam wyjaśnić w którym miejscu miałeś awarię, ponieważ my przybędziemy z sąsiedztwa. Pamiętaj, że posiadasz w naszej pomocy drogowej przyjaciół, w związku z tym nie martw się, że nie potrafisz ustalić gdzie przebywasz my na pewno cię zlokalizujemy. Zaszła potrzeba pomocy wtedy dzwonisz, oczywiście nie ma znaczenia o jakiej godzinie, twoi przyjaciele asekurują cię przez pełną dobę. Idealnie jest mieć przyjaciół na jakich zwyczajnie potrafimy liczyć tak wiarygodnych jak pomoc drogowa MegaHol. Gdyż tacy powinni być przyjaciele.
W dzień i w nocy zawsze możesz zaplanować naszą usługę:

  • Wyciągnięcie pojazdu na drogę względnie ustawienie go na kołach
  • Usunięcie błędnie zatankowanego paliwa lub dowóz paliwa
  • Darmowe usługi z OC winnego kolizji i w granicach Assistance
  • Holowanie, transportowanie i lawetowanie wszelkich pojazdów
  • Ratunkowe drobne naprawy poprzez Mobilny serwis

NASZA GALERIA


Cała oferta jest tu rozpisana w detalach zatem możesz rozwiać wątpliwości. Lecz na pewno możesz w Koninie liczyć na przyjaciół!LawetaAutoautolawety 24h

Esencją naszych usług jest ciężarowa pomoc drogowa, natomiast nasza infrastruktura lawet czy autolawet jest przygotowana do przewozu każdego pojazdu. Zatem jakkolwiek rozpowszechnioną formą transportu awaryjnego auta osobowego jest holowanie, jakiego zapewne może się podjąć każdy kierowca, to jednak rekomendujemy by skorzystać z doświadczonej interwencji.


Istnieje niemało powodów dla których powinno się potraktować tą poradę poważnie. Kwalifikacje i profesjonalizm są obowiązkowe dla bezpieczeństwa przy holowaniu. Linka holownicza, którą powszechnie stosujemy do tego standardu holowania zdarza się niestety tandetna. Zaś w przypadku gdy dalekie wyjazdy coraz częściej podejmujemy autostradą względnie trasą szybkiego ruchu, trzeba wiedzieć, że na podobnych odcinkach dróg holowanie bezwzględnie jest wzbronione. Zatem należałoby wyszukać pomoc drogową MegaHol, gdyż dysponujemy i koniecznym sprzętem i fachową obsługą.


Dowolny model aut jesteśmy wstanie dostarczyć na wskazane miejsce czerpiąc z własnych lawet, lub autolawet. Właściwy transport przywieziemy prędko w rejon zajścia i bezawaryjnie przywieziemy na określone miejsce i pojazd i oczywiście pasażerów.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h

To nam podnosi inspirujące ciśnienie. Transport samochodów ciężarowych również ciężarowa pomoc drogowa to dyscypliny w jakich planujemy być najskuteczniejsi. Tak samo w palecie usług jak też w klasie ich zrealizowania. Usterka TIR-a na szosie potrafi być ogromnym problemem. Awaria na trasie dwupasmowej jest zdolna odłączyć z ruchu jeden pas i zostać inspiracją długich korków. Jest również pewne, iż efekt może być zwyczajnie szkodliwszy w skutkach na uczęszczanej, bocznej drodze. Należy więc zauważyć fachowców od remontów w miejscu zdarzenia oraz specjalistycznego przewozu samochodów.


Holowniki, naczepy niskopodwoziowe, sztywny hol znajdują się w taborze ciężarowej pomocy drogowej MegaHol, a poza tym sprzęt do podnoszenia kłopotliwych aut z wykopu oraz pozwalający na postawienie ich na kołach. Utrzymujemy, więc konieczne narzędzia, aby dokonać bezpiecznej reperacji po uprzednim oczyszczeniu trasy z awaryjnie zablokowanego, ciężkiego samochodu. Prędko i bezpiecznie dostarczymy ciągniki, zestawy ciężarowe, naczepy, autobusy, busy, pikapy, maszyny budowlane czy maszyny rolnicze, czyli krótko mówiąc pełny wachlarz wielkich aut.


Gwarantuje to jednocześnie specjalistyczna kadra, która sprawując dyżury w naszych zespołach całodobowo, 7 dni w tygodniu zabezpiecza wam spokój i zaufanie.Mobilny serwis 24h

Możliwe, że holownik i niskopodwoziówka nigdy nie będą potrzebne. Nawet na autostradzie skutki kolizji może naprawić mobilny serwis, który na miejsce dojedzie prędzej oraz przywiezie wyspecjalizowanych mechaników.


Jeśli chodzi o nas to śmiało możemy powiedzieć, że jesteśmy przygotowani na wiele rodzajów usterek od wulkanizacji opon po reperacje motoru. Dzieje się tak w związku z tym, że przy zarejestrowaniu zgłoszenia przeprowadzamy na tyle skrupulatny rekonesans aby mechanik mobilnego serwisu mógł w trasę wyjechać dokładnie zorganizowany do pracy. Zdarza się, iż zwiad telefoniczny może być niewystarczający i zespół mobilnego serwisu jednak nie jest w stanie dokonać szybkiej naprawy, nie jest to właściwie kłopot gdyż w odwodzie w każdym przypadku czeka autolawety czy holownik z naczepą niskopodwoziową.


Niesprawności, aczkolwiek zbliżone pozostają jednak nadzwyczaj rożne, stąd też do wszystkich zamówień podchodzimy indywidualnie. Klient może nawet nie mieć racji przynajmniej co do analizy okoliczności, ale my umiemy wsłuchać się w jego potrzeby i podpowiedzi, a potem wyciągnąć stosowne wnioski, bowiem w ten sposób postępuje się z przyjaciółmi. Firmowi mechanicy, mając wsparcie wyśmienicie wyposażonego zaplecza technicznego, wykorzystują z tych konsultacji jedynie odpowiednie rady.Transport niskopodwoziowy

Mając w dyspozycji naprawdę dużą bazę lawet, naczep niskopodwoziowych czy ciągników oczywistym było dla nas rozwiązanie z propozycją przewozu sporych maszyn rolniczych, drogowych czy może budowlanych. To absolutnie rozważna decyzja, bowiem wykorzystuje potencjał swoich zawodowych kierowców i sprzętu, a tym samy ogranicza koszty funkcjonowania pośrednio wpływając na zmniejszenie wycen podstawowych prac.


Frachty organizujemy w kraju i zagranicą skutecznie dostarczając na wskazane położenie maszyny od kombajnów przez koparki czy walce drogowe do ciężkich jakkolwiek niewielkich wózków widłowych oraz busy czy pikapy. Zatwierdzamy też zamówienia na ładunki ponadnormatywne czy też transporty dłużycowe.


Zawsze jesteśmy spokojni o kwalifikacje naszych kierowców i sprzętu jaki użytkują, na szczęście od początku wszystkie frachty są całkowicie ubezpieczone. Wszelkie procedury także listy potrzebne do specyfikacji związanej z realizowaną przez nas pracą, każdorazowo przejmujemy na siebie.Dlaczego my?

Toć dlaczego akurat nie? Dlaczego nie MegaHol? Rzecz jasna nie pragniemy żeby pozostali czuli się gorsi, jednakże bardzo chcemy być najlepsi. Niewątpliwie weryfikują się w pracy wszelkie pomoce drogowe oraz ciężarowe pomoce drogowe mimo że istnieje ich w sektorze nadzwyczaj wiele.


Winno się jednak zgłębić tą sytuację szerzej. Nasza kompletna pajęczyna oddziałów to formacja łącząca wielu partnerów, co gwarantuje nam pozwolenie by deklarować w ofercie zdecydowanie bardziej rozległy zespół pojazdów niż możliwość jednostkowego warsztatu. Absolutnie nie inaczej ma się sytuacja z załogą o właściwych umiejętnościach lub z kierowcami o konkretnym doświadczeniu. MegaHol to optymalne zestawienie niedużych zakładów, które równocześnie się wzmacniają działając jednocześnie w pobliżu kolizji jednocześnie gospodarując wyjątkowym wachlarzem taboru i oczywiście sprzętu.


Właśnie z tego powodu legitymizuje nam się znakomicie, jako podstawa oferowania firmowych usług, motto „Bądź przyjacielem klienta”. Do usługi przyjeżdża odpowiednio dopasowana grupa ludzi z niewielkiego zakładu powiązana przyjaźniami lub wprost rodzinnie, jakkolwiek to grupa która może, w każdej sytuacji, liczyć na pomoc dużej pajęczyny podobnych oddziałów.


U nas nie potrzebujemy cennika bo jakiekolwiek zamówienie wyceniamy indywidualnie, tymczasem to tworzy bezpośrednie odbicie w regularnie mniejszych cenach niż możecie się spodziewać. Oczywiście przeprowadzamy potencjalne zlecenia z OC i Assistance i w takim wypadku zrealizujemy usługę bezpłatnie.


To jest MegaHol ciężarowa pomoc drogowa choć wcale nie jedynie. Wyczekujący na Twój kontakt przyjaciel z Konina.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: