LAWETA GOLINA 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych GOLINA i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autCiężarowa pomoc drogowa – tak powinien brzmieć tytuł niniejszego działu, choć patrząc z innej perspektywy otwarci zawsze jesteśmy na wszelkie zlecenia. Czujcie się naszymi przyjaciółmi, a w każdym razie my staramy się tak przeprowadzić usługę jakbyśmy ją wykonywali dla najdroższego przyjaciela i z tego powodu nie odrzucamy zleceń na inne pojazdy niż ciężarówki. Podkreślamy to, że naszą specjalnością jest holowanie aut ciężarowych, ale oczywiście wszystkie nasze oddziały rozłożone w całej Polsce muszą być tak wyposażone aby podołać każdemu zadaniu w optymalny sposób.


Nie warto liczyć na fart, iż w podróży zostawią w spokoju nas usterki samochodu. Czasami może to się zdarzyć dokładnie w rejonie naszego Golina, i w takiej sytuacji będziesz mógł bezproblemowo zabiegać o usługę MegaHol, to odpowiednie uporanie się z kłopotem. Tymczasem może zdarzyć się, że nie wystąpi potrzeba holowania. W każdym przypadku może się okazać, iż jedyne co potrzeba to praca mobilnego serwisu poparta wyspecjalizowaną kadrą. Miejsce zdarzenia częstokroć okazuje się stanowiskiem pracy naszych mechaników, którzy tam akurat efektywnie usuwają usterki.


Nawiasem mówiąc damy radę sobie z każdą niesprawnością. Do tej pory każde wezwanie rozwiązywaliśmy pomyślnie i na szczęście nie znamy żadnego czynnika żeby to się odwróciło. Wiele niesprawności które uniemożliwiają kierowcom dalszą drogę dla wykwalifikowanych ekip okazuje się trywialnymi do usunięcia. Niech ci się tylko nie zdaje, iż dzwonisz po pomoc drogową z drobnostką, ponieważ na trasie też mała niesprawność może okazać się trudna do indywidualnej naprawy, w tej sytuacji wycieraczki jak również opony, niedobór paliwa czy też nieodpalający napęd także momentami wymagają naszej porady.


Nie myśl o tym, lecz miej to zawsze w pamięci. Ty, być może przybyłeś do nas z odległego krańca Europy, jednak jeśli chodzi o nas to zawsze jesteśmy u siebie. Znamy tu każdy zakątek zatem nie jest ważne, gdzie stanąłeś ze swoją usterką my zaraz cię wyszukamy. Zdarza się kłopot to musi się pomagać, godzina nie jest kluczowa bowiem istotni powinni być przyjaciele gotowi do pomocy, zatem możesz do pomocy drogowej zadzwonić o dowolnej godzinie. Dotrzemy na pewno bo to pomoc drogowa MegaHol. To nasz własny model na działanie.24 godziny na dobę będziesz mógł zaplanować naszą współpracę:

  • Usługi w zakresie Assistance i nieodpłatne usługi z OC stłuczki.
  • Transport, fracht na lawecie i holowanie wszystkich pojazdów
  • Awaryjne drobne naprawy poprzez Mobilny serwis
  • Ustawienie samochodu na kołach albo wyciągnięcie go na jezdnię
  • Wyeliminowanie błędnie zatankowanego paliwa albo dowóz paliwa

NASZA GALERIA


Obejrzyj ofertę jeżeli ciągle czujesz obiekcje! Tymczasem na przyjaciół z Golina możesz liczyć!LawetaAutoautolawety 24h

Podstawą wszystkich naszych usług na pewno jest ciężarowa pomoc drogowa, lecz nasza infrastruktura lawet i autolawet na sto procent jest przygotowana do transportu każdego auta. I mimo, że tanią strategią transportu zepsutego auta osobowego jest holowanie, jakiego może się podjąć każdy kierowca, to właściwie polecalibyśmy skorzystać z zawodowej pomocy.


Zdecydowanie tą wskazówkę warto przyjąć na serio. Praktyka oraz kompetencje zdają się nieodzowne dla bezpieczeństwa przy holowaniu. Nawet nie wolno w stu procentach zawierzyć przeciętnej lince holowniczej gdyż jest ona zawodna. Holując pojazd musi się omijać autostrady i trasy szybkiego ruchu co zasadniczo utrudni no i przedłuży przejazd. Zatem tu faktycznie jest pole do popisu dla specjalistycznego sprzętu i ekip pomocy drogowej MegaHol.


Bezpośrednio w profesjonalnym taborze mamy lawety, lub też autolawety dobrane do jakiegokolwiek rodzaju samochodów. O jakiejkolwiek porze możemy, wyjątkowo szybko dostarczyć w rejon zdarzenia stosowny transport i bezawaryjnie dowieźć i sprzęt i podróżnych do wybranego miejsca.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h

To nam podwyższa inspirujące ciśnienie. Każdy chciałby być najefektywniejszym w swojej domenie, tymczasem jeśli chodzi o nas to w przewozie aut ciężarowych oraz ciężarowej pomocy drogowej zdecydowanie jesteśmy niedaleko tego stanu. Podobnie w propozycji usług jak i w jakości ich realizacji. Większość kierowców na pewno miała już możliwość spotkania z uszkodzonym na drodze TIR-em. Kolizja na szosie dwupasmowej może wykluczyć z ruchu jeden pas i stać się inspiracją tasiemcowych korków. Jest również pewne, iż efekt potrafi być także szkodliwszy w skutkach na uczęszczanej, bocznej drodze. Z tego powodu bardzo istotny okazuje się szybki , a także specjalistyczny przerzut takiego auta, ewentualnie jak najszybsza jego naprawa najlepiej w miejscu kolizji.


Kiedy należy usuwać TIR-a z dołu , a także postawić go na kołach musisz operować ciężkim, specjalistycznym sprzętem, jaki na sto procent jest na wyposażeniu ciężarowej pomocy drogowej MegaHol, a wzbogacają go holowniki, naczepy niskopodwoziowe czy sztywny hol. Awaryjnie zablokowanego TIR-a umiemy więc sprawnie przetransportować w miejsce w którym będziemy mogli go bezpiecznie naprawić. Kompletny wachlarz uciążliwych samochodów: Busy, pikapy, maszyny budowlane czy maszyny rolnicze, ciągniki, zestawy ciężarowe, naczepy, autobusy, szybko i solidnie, przez 24 godziny na dobę, dostarczymy pod ustalony adres.


Tymczasem w naszych brygadach przez 24 godziny oraz 7 dni w tygodniu czuwa profesjonalna kadra i to właśnie oni zapewniają powodzenie i klasę wszystkich prac.Mobilny serwis 24h

Rozstrzygnięcie kłopotu potrafi także okazać się maksymalnie odmienne i holownik , a zarazem niskopodwoziówka akurat nie będą nieodzowne. Na miejsce zdarzenia o wiele szybciej dojedzie mobilny serwis no i choćby na drodze szybkiego ruchu, przeszkoleni mechanicy efektywnie dokonają niezbędnej reperacji.


Mobilny serwis jest zaaranżowany tak na wulkanizację opon jak również na małe reperacje napędu. Staramy się przed wyruszeniem sprecyzować przyczynę usterki i dlatego prowadzimy dokładny sondaż podczas przyjmowania zlecenia, w ten sposób nasi mechanicy jadą w zasadzie zorganizowani. Rzecz jasna każdorazowo potrafi wypaść coś nieoczekiwanego i natychmiastowa reperacja tym razem nie stanie się realna, lecz w tej sytuacji szybko podjeżdża autolawety czy niskopodwoziówka czekająca wyłącznie na zamówienie.


Rozumiemy, że każdy przykład jest inny w tej sytuacji przystępujemy do zleceń szczególnie odrębnie. Kontrahent może nawet nie mieć racji co do oceny sytuacji, natomiast my umiemy wsłuchać się w jego propozycje i podpowiedzi, a następnie wysnuć właściwe wnioski, ponieważ w taki sposób działa się z przyjaciółmi. Nasi mechanicy, dostając podparcie wyśmienicie wyposażonego zaplecza technicznego, czerpią z tych rozmów tylko optymalne rady.Transport niskopodwoziowy

Trzymając w sprawności tak bogatą bazę lawet, naczep niskopodwoziowych oraz ciągników zdrowym było dla nas wyjście z ofertą frachtu sporych maszyn budowlanych czy maszyn rolniczych. Przystoi czerpać z umiejętności załogi mimo, iż nie specjalizujemy się w tej sferze przewozu, jednak wykorzystując kierowców o takim doświadczeniu jesteśmy wstanie zredukować łączne koszty działalności, a tym samym poszczególne wyceny usług.


Przewozy organizujemy w kraju i zagranicą skutecznie dostarczając na ustalone miejsce przeznaczenia maszyny od koparek czy walców drogowych, przez kombajny do masywnych mimo, że małych wózków widłowych oraz pikapy czy busy. Obiektem naszej usługi mogą zostać jeszcze ładunki ponadnormatywne czy przewozy dłużycowe.


Bezpośrednio pod naszą opieką zawsze już będą całkiem bezpieczne, a nawiasem mówiąc i tak regularnie ubezpieczamy ładunek. Każdy przerzut, przede wszystkim niekonwencjonalnych ładunków domaga się zezwoleń, pełnomocnictw bądź odpowiedniej specyfikacji, jednakże na pewno nie obciążamy klienta uzyskaniem wszystkich formalności.Dlaczego my?

Mianowicie czemu akurat nie? Więc może być MegaHol. Zapewne pragniemy być najlepsi, jednakże ostatecznie akurat nie planujemy aby pozostali czuli się gorsi. Przypuszczamy, iż każda pomoc drogowa, których jest mnóstwo i każda ciężarowa pomoc drogowa , jakich pewnie jest nieco mniej, potwierdza się w działaniu.


Spróbuj się jednak wgryźć w niniejszy problem. Prawdopodobieństwo uzyskania niezbędnego sprzętu w naszym przypadku jest znacząco większe niż w indywidualnym warsztacie choćby ze względu na liczebność kooperantów. Nie zmiennie tak samo ma się sprawa z kadrą o wysokich kompetencjach i z kierowcami o dużym doświadczeniu. Stanowimy doskonałe zestawienie nawzajem wspomagających się małych warsztatów, których mocą bezwzględnie jest bliska odległość od miejsca zajścia i oczywiście niezwykły dostęp do sprzętu i technologi.


Jako podstawa określająca zasadę oferowania firmowych usług wyśmienicie sprawdza się credo „Bądź przyjacielem klienta”. Nasza firmowa pajęczyna będzie czuwać nad pracą wysłanej grupy zawodowców, którzy będą załogą z lokalnego zakładu, prawdopodobnie powiązaną rodzinnie ewentualnie przyjaźniami, ale będą skuteczni gdy za plecami będą mieli takie partnerstwo.


Indywidualna wycena usług powoduje, że często będziecie mieć mniejsze nakłady niż oczekujecie. Usługi które regulujemy zdecydowanie z ubezpieczycielem, to znaczy wykonane z OC ewentualnie Assistance akurat nie wymagają żadnych opłat klienta.


A oto cały MegaHol, nie jedynie ciężarowa pomoc drogowa. Wyczekujący na Twój kontakt przyjaciel z Golina.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: