LAWETA SOMPOLNO 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych SOMPOLNO i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autCiężarowa pomoc drogowa – tak winien brzmieć tytuł niniejszego rozdziału, mimo, że patrząc z innej perspektywy zdecydowani jesteśmy na wszystkie działania. Absolutnie nie traktujemy was tak jak kontrahentów tylko jak przyjaciół, a przyjaciołom nie odmawia się pomocy wyłącznie z tego powodu, iż jeżdżą mniejszym samochodem. Niezmiennie jesteśmy gotowi na holowanie pojazdów ciężarowych w takim samym stopniu jak i innych aut i wszystkie nasze oddziały rozlokowane w całej Polsce są właściwie wyekwipowane.


Nie znajdziesz miejsc gwarantujących spokój i wszędzie stosunkowo łatwo jest mieć usterkę pojazdu. Gdy wydarzy się to w przestrzeni naszego miasta Sompolno dzwoń do przyjaciela, do MegaHol, to po prostu całkowicie niezawodne wyjście. Powinno się zadać tymczasem pytanie – Czy jest oczywiste, że w ogóle musi się samochód holować? Zawsze w pierwszej kolejności powinno się wykorzystać mobilny serwis, a nasze wyśmienicie wykwalifikowane kadry powinny sobie dać radę z reperacją. Miejsce wydarzenia na pewien okres będzie profesjonalnym zakładem mechaniki samochodowej, a w tenże sposób zaoszczędzimy czas i zminimalizujemy wydatek na usunięcie usterki.


Dowolną niesprawność jesteśmy gotowi wyeliminować Dobre nastawienie do wykonania każdej pracy zapewnia pożądane wyniki, więc pilnujemy się tych zasad gwoli waszej satysfakcji. Naturalnie nie ma reguły, jakkolwiek ogólnie dużo hamujących dalszą jazdę usterek okazuje się być trywialnymi wadami, które przy drobnej naprawie w rejonie zajścia są skutecznie usuwane przez nasze profesjonalne brygady. Zezwól, że zajmiemy się jeszcze drobnymi naprawami na drodze, które wstrzymują dalsza podróż, a nie umiecie ich sami naprawić. Skończyły się sezony kiedy musiałeś transportować ze sobą kompletny zakład samochodowy ponieważ dzisiaj drobnymi naprawami na trasie zajmujemy się my, wulkanizując opony, podrzucając brakujące paliwo, uruchamiając zamarznięte motory czy zamieniając w mżawkę wysłużone wycieraczki.


Miej to ciągle w pamięci. Ty, całkiem możliwe, że dojechałeś w nasz rejon z odległego końca Europy, jednak jeśli chodzi o nas to pracujemy tu u siebie. Znamy tu każdy kąt zatem nie jest istotne, gdzie utkwiłeś ze swoją kolizją bez problemów szybko cię wyszukamy. Dzwoń kiedy jesteś w opresji bez względu na godzinę. Zjawimy się na miejscu na pewno dlatego, że to pomoc drogowa MegaHol. Naturalnie tak zawsze mamy.24 godziny na dobę zawsze możesz 24 godziny na dobę u nas otrzymujesz skuteczne usługi:

  • Usunięcie paliwa mylnie zatankowanego lub dolanie deficytu paliwa w baku
  • Pomoc w granicach Assistance oraz bezpłatne usługi z OC sprawcy
  • Przewóz, lawetowanie i holowanie wszelkich pojazdów
  • Awaryjne drobne naprawy oparte o Mobilny serwis
  • Wyciągnięcie samochodu na jezdnię albo postawienie go na kołach

NASZA GALERIA


Aby rozwiać jakiekolwiek wątpliwości na naszym portalu możesz zapoznać się z naszą pełną paletą możliwości. Masz prawo myśleć, że ciężko uwierzyć jedynie słowom, ale wiedz, iż tu w Sompolnie masz przyjaciół.LawetaAutoautolawety 24h

Ciężarowa pomoc drogowa jest treścią naszych usług, ale w zasadzie jak już nadmieniliśmy jesteśmy przygotowani do przerzutu lawetą lub autolawetą dowolnego pojazdu. Niesprawny samochód wystarczy pewnie, w granicach samopomocy prowadzących, podholować na linie holowniczej, aczkolwiek odradzamy wybieranie takiego zagrożenia gdy brakuje doświadczenia.


Bezwzględnie jest to celowe z kilku powodów. Rzecz jasna najistotniejszym będzie na pewno doświadczenie i profesjonalizm usługi. Zawodność przeciętnych lin holowniczych kieruje opinię na sprzęt z jakiego dobrze by było korzystać przy takiej usłudze. Wypada także wiedzieć, iż holowanie tego typu na autostradzie lub drodze szybkiego ruchu jest wzbronione. Więc tu dokładnie jest miejsce dla specjalistycznego sprzętu i brygad pomocy drogowej MegaHol.


Posiadamy lawety lub autolawety dostosowane do transportu dowolnego typu samochodów, a także podróżnych. Optymalny transport zapewnimy prędko na miejsce zajścia i pewnie przywieziemy na wyznaczone miejsce i pojazd i oczywiście pasażerów.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h

Taka robota nas zajmuje. Naszym planem jest móc być najlepszym w przerzucie aut ciężarowych i ciężarowej pomocy drogowej. W podobnym zakresie w jakości profesjonalnych usług jak i w bogatej palecie. Większość kierowców prawdopodobnie musiała mieć kiedyś spotkanie z popsutym na szosie TIR-em. Tasiemcowe zatory potrafią się budować także na trasie dwupasmowej gdy wykluczymy z ruchy pojedynczy pas. Jeśli usterka zaatakuje na ruchliwej trasie jednopasmowej to wynik potrafi stać się jeszcze groźniejszy. Stąd ważni są spece od błyskawicznych napraw w miejscu zdarzenia, oraz bezpiecznego przerzutu pojazdów.


Wszystkim co oczekiwane do kasacji takich strat administruje ciężarowa pomoc drogowa MegaHol, to znaczy holownik, naczepy niskopodwoziowe, sztywny hol, silny sprzęt do prac dodatkowych. Mamy zatem zdolność sprawnego odblokowania drogi i przetransportowania TIR-a w najbliższe położenie pozwalające przystąpienie do bezpiecznej naprawy. Prędko oraz bezawaryjnie przewieziemy cały kalejdoskop dokuczliwych aut w tym: autobusy, busy, pikapy, maszyny budowlane czy maszyny rolnicze, ciągniki, zestawy ciężarowe, naczepy.


Przez całą dobę, 7 dni w tygodniu nieustannie w naszych oddziałach czuwa zawodowa załoga będąc także gwarantem naszej wysokiej kondycji.Mobilny serwis 24h

Rozwikłanie kłopotu potrafi też okazać się całkowicie inne no i holownik i oczywiście niskopodwoziówka tym razem nie będą pomocne. Awarię są w stanie naprawić mechanicy z mobilnego serwisu, jaki w odpowiedni rejon przyjedzie znacząco szybciej.


Od wulkanizacji opon po niewielkie reperacje motoru na oczywiście musi być gotów mobilny serwis. Mechanik mobilnego serwisu startuje dokładnie gotów do pracy , a zawdzięcza to wnikliwemu wywiadowi, który odbywamy w chwili zaakceptowania zlecenia. Rzecz oczywista, że każdorazowo może wypaść coś nieoczekiwanego i natychmiastowa reperacja nie będzie realna, jednakże wtedy bezzwłocznie podjeżdża autolawety czy też niskopodwoziówka czekająca wyłącznie na żądanie.


Staramy się do zleceń przystępować wyjątkowo jednostkowo z tego powodu, że mamy jasność co do tego, iż każdy dowolny incydent musi być indywidualny. Wsłuchujemy się w potrzeby zleceniodawców, reagujemy na sugestie, dlatego, że zawsze już będą naszymi przyjaciółmi, a nie jedynie klientami. Luksus wykonania usługi zapewnia nam profesjonalnie wyekwipowane zaplecze, w związku z tym wysłuchanie zleceniodawcy powinno nam tylko ułatwić pracę.Transport niskopodwoziowy

Poszerzyliśmy swoją ofertę, jakkolwiek kluczowe usługi na takim rozwiązaniu zupełnie nie cierpią, ponieważ transport maszyn budowlanych, drogowych , a także rolniczych wypływa z dużej bazy lawet, naczep niskopodwoziowych oraz ciągników funkcjonujących w naszym taborze. Należyte wykorzystanie potencjału obsady redukuje sumaryczne wydatki na działalność, oraz tym samym zmniejsza wycenę usługi dla pojedynczego kontrahenta, było by pewnie dziwaczne gdybyśmy takiego potencjału nie zauważyli.


Wozimy na terenie kraju i zagranicę różne maszyny od kombajnów przez koparki czy walce drogowe do ciężkich chociaż niewielkich wózków widłowych. Przedmiotem naszej usługi mogą zostać oczywiście towary ponadnormatywne oraz transporty dłużycowe.


Śmiało możemy powiedzieć, że jesteśmy przekonani do naszych kierowców a także sprzętu z jakiego korzystają, nie mniej w każdym przypadku nasze frachty są całkowicie ubezpieczone. W każdym przypadku dysponujemy całkowitą dokumentacją nieodzowną, żeby oferować nasze usługi i dlatego ubezpieczamy się biorąc na siebie wszelkie formalności związane z transportem.Dlaczego my?

Skoro akurat nie szukamy takiego pretekstu, aby akurat nie. Czyli może być MegaHol. Staramy się sobie tu zapisywać, iż zawsze jesteśmy najlepsi, jednakże nikt kto faktycznie tak pisze rzecz jasna nie obniża zdolności innych. Zakładamy, iż każda pomoc drogowa, jakich istnieje pełno i każda ciężarowa pomoc drogowa , których zapewne jest trochę mniej, weryfikuje się w pracy.


Spróbuj się wszakże wgryźć w niniejszy wątek. Nasza profesjonalna energia tkwi w platformie licznych warsztatów i dywersyfikacji sprzętu czy taboru co może być niedostępne dla pojedynczego zakładu. Analogicznie sprawa ma się z wykwalifikowaną kadrą, i oczywiście z kierowcami o wysokich umiejętnościach i praktyce. Funkcjonujemy niby jak naczynie połączone, w którym potencjalne odziały stacjonujące w okolicy zajścia kooperują ze sobą, by na stanowisko wysłać całkowicie profesjonalnie przygotowaną załogę.


Jako podstawa ustalająca regułę świadczenia naszych usług wyśmienicie potwierdza się motto „Bądź przyjacielem klienta”. Do zamówienia dotrą odpowiedni mechanicy, pewnie z niewielkiego rodzinnego warsztatu, jednak będą trzymali na wyciągniecie ręki otwarte drzwi do współpracy ogromnej firmowej platformy.


Nie posiadamy cennika gdyż dowolne zlecenie szacujemy indywidualnie, a takie podejście posiada swoje odzwierciedlenie w często mniejszych wycenach niż zwykle się spodziewacie. Bardzo wygodną formą fakturowania za nasze usługi wydaje się być nieskomplikowane rozliczenie kosztów z ubezpieczycielem, jednak wymogiem jest zdolność wykonania usługi w ramach OC względnie Assistance.


I oto kompletny MegaHol, na szczęście nie tylko ciężarowa pomoc drogowa. Przyjaciel z Sompolna, który przyrzeka Ci dobrą drogę.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: