LAWETA ŚLESIN 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych ŚLESIN i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autPowinno się rzetelnie zaznaczyć, iż naszą specjalizacją bezwzględnie jest ciężarowa pomoc drogowa, to na szczęście nie znaczy, iż odmawiamy wykonania innych zleceń, a nawet odwrotnie gospodarując kompletnie wyposażoną bazą jesteśmy w stanie obsłużyć wiele zamówień równocześnie. Dlatego tak naprawdę nie kierujemy uwagi na gabaryt samochodu bo nasi klienci są naszymi bliskimi przyjaciółmi i pragniemy, by nasze czyny utwierdzały ich w przeświadczeniu, że przyjaciół poznaje się w opresji. Jesteśmy gotowi na holowanie samochodów ciężarowych w bliźniaczym zakresie jak i innych pojazdów i wszystkie nasze oddziały rozmieszczone w całej Polsce zawsze są odpowiednio wyposażone.


Zawsze może ci się przydarzyć defekt na autostradzie. Ewentualnie może to się przytrafić właśnie w okolicy naszego Ślesina, no i w takiej sytuacji będziesz mógł szybko prosić o przysługę MegaHol, to doskonałe podejście. Chociaż praktycznie holowanie samochodu może być zbędne. Mobilny serwis to teraz bezwzględnie jest absolutnie standardowa usługa, tymczasem kiedy do tego dorzucimy wyspecjalizowaną kadrę to przyjedziemy do was z specjalistycznym warsztatem. Miejsce wydarzenia na krótki czas będzie profesjonalnym punktem warsztatowym, a w tenże sposób zaoszczędzimy czas i zminimalizujemy koszt usterki.


Zawsze jesteśmy przekonani, iż pokonamy każdy problem. W ciągu wielu lat pracy nabraliśmy doświadczenia które, dziś upewnia nas w przekonaniu, iż wybieramy trafne decyzje w czasie finalizacji zdobytych wezwań. Niewątpliwie nie istnieją reguły, jednak często dużo utrudniających dalszą podróż niesprawności okazuje się być prostymi usterkami, jakie po drobnej naprawie na miejscu zdarzenia zawsze są precyzyjnie likwidowane przez nasze profesjonalne załogi. Zezwól, że zajmiemy się jeszcze drobnymi naprawami na drodze, które wstrzymują dalsza jazdę, a nie umiecie ich sami naprawić. Nasze wykwalifikowane brygady zajmą się dowolną drobnostką więc absolutnie na szczęście nie potrzebujesz się niepokoić o wycieraczki, opony, paliwo dlatego, że pod dobrą kuratelą będziesz bezpieczny na trasie.


Zapamiętaj! Jeśli chodzi o nas to jesteśmy miejscowi, zatem kiedy niestety nie umiesz wyjaśnić w którym miejscu jesteś nie musisz się martwić. Przypadek, że z własnym problemem utkwiłeś w miejscu kłopotliwym dla ciebie do rozpoznania nie będzie przedstawiał dla nas znaczenia gdyż znamy w okolicy miasta każdy zakątek. Ściągaj pomoc drogową o jakiejkolwiek godzinie dnia oraz nocy. Idealnie jest mieć przyjaciół na których wciąż wolno się oprzeć takich jak pomoc drogowa MegaHol. Dlatego, że zarabiać musi się właściwie.Potrafimy otoczyć Cię troską przez pełną dobę:

  • Przewóz, fracht na lawecie i holowanie wszystkich pojazdów
  • Ratunkowe drobne naprawy oparte o Mobilny serwis
  • Ustawienie pojazdu na kołach albo wyciągnięcie go na drogę
  • Usunięcie paliwa pomyłkowo zatankowanego lub uzupełnienie niedostatku paliwa w baku
  • Pomoc w zakresie Assistance oraz darmowe usługi z OC stłuczki.

NASZA GALERIA


Zobacz ofertę jeśli jeszcze czujesz wątpliwości! Jednak na przyjaciół ze Ślesina możesz liczyć!LawetaAutoautolawety 24h

Profesjonalny tabor lawet i autolawet jest zaadaptowany do przewozu każdego rodzaju samochodu, chociaż nie ukrywamy, że szczególnie nastawieni zawsze jesteśmy na ciężarową pomoc drogową. Niesprawny samochód dało by się niewątpliwie, w granicach samopomocy prowadzących, podholować na lince holowniczej, aczkolwiek hamujemy entuzjazm kiedy pojawia się podejmowanie takiego zagrożenia kiedy nie ma się doświadczenia.


Bezwzględnie jest to konieczne z wielu względów. Doświadczenie no i kompetencje są obligatoryjne dla bezpieczeństwa przy holowaniu. Również odpowiedni sprzęt, albowiem przeciętna lina holownicza umie stać się tandetna. Holując samochód trzeba pomijać autostrady i drogi szybkiego ruchu co znacząco skomplikuje i przedłuży przewóz. Stąd znakomicie zaopatrzone w odpowiedni sprzęt do lawetowania, doświadczone zastępy pomocy drogowej MegaHol mogą być najtrafniejszym wyborem.


Bezpośrednio w profesjonalnym taborze mamy lawety, i autolawety dostosowane do każdego typu aut. O dowolnej porze potrafimy, niezmiernie skutecznie dostarczyć w rejon wypadku właściwy tabor i bezawaryjnie dowieźć i sprzęt i pasażerów do wyznaczonego położenia.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h

To wszystko co uwielbiamy. Naszym zamysłem jest móc być najlepszym w przerzucie samochodów ciężarowych i oczywiście ciężarowej pomocy drogowej. Świetna oferta oraz pewność wysokiej klasy naszych prac jest ważnym ruchem w stronę wypracowania tego celu. Usterka TIR-a na ulicy potrafi być wielkim kłopotem. Kiedy z powodu usterki na trasie dwupasmowej zamkniemy jeden pas ruchu to wiadomy jest korek, być może na parę kilometrów. Niestety nie sądźmy, iż będzie łatwiej na peryferyjnych odcinkach dróg gdyż zdarzają się one szczególnie ruchliwe, tymczasem awaria TIR-a potrafi je całkowicie zablokować. Należy dlatego docenić fachowców od napraw w terenie no i fachowego przewozu samochodów.


Bezpośrednio w taborze MegaHol znajdziecie holowniki , a także naczepy niskopodwoziowe, sztywny hol oraz specjalistyczny sprzęt dodatkowy, w tym także adekwatny sprzęt do wydobycia uciążliwego samochodu z parowu czy też ulokowania go na kołach. Administrujemy więc idealnymi zasobami aby skutecznie odkorkować drogę tak ewidentnie by można było bezkolizyjnie zrealizować naprawy. Prędko i bezpiecznie dostarczymy pełen wachlarz dużych samochodów w tym: busy, pikapy, maszyny budowlane czy maszyny rolnicze, ciągniki, zestawy ciężarowe, naczepy, autobusy.


Poręką klasy naszych prac jest również fachowa kadra osiągalna zawsze dla was przez całą dobę oraz 7 dni w tygodniu.Mobilny serwis 24h

Zawsze może się wyjaśnić, że tym razem nie będzie zapotrzebowania na holownik i niskopodwoziówkę. Istotnie tak się wydarzy gdy efekty usterki uda się skasować na w rejonie zajścia co, choćby i na drodze szybkiego ruchu, szybko potrafi załatwić wyspecjalizowana kadra mobilnego serwisu.


Od lekkich napraw motoru po wulkanizację opon wykwalifikowani mechanicy z mobilnego serwisu są przygotowani na rożne rodzaje usterki. Dzieje się tak dlatego, iż przy odbieraniu zgłoszenia odbywamy na tyle dokładny wywiad by zespół mobilnego serwisu mógł do zlecenia wyjechać całkowicie zorganizowany do akcji. Może zdarzyć się, iż zwiad telefoniczny może być za skromny i mechanik mobilnego serwisu jednak nie potrafi przeprowadzić szybkiej reperacji, nie jest to przecież problem ponieważ w odwodzie w każdym przypadku wyczekuje autolawety lub holownik z naczepą niskopodwoziową.


Jesteśmy pewni, iż każdy epizod jest inny zatem podchodzimy do wezwań wyjątkowo jednostkowo. Nasi klienci maja prawo do niepoprawnej opinii, to my mamy obowiązek być fachowcami i potrafimy darować przyjaciołom oceniając każde zamówienie jednostkowo. Wolno nam to robić bowiem odczuwamy luksus poparcia wyśmienicie zaopatrzonego zaplecza.Transport niskopodwoziowy

Dysponujemy dużą infrastrukturą lawet, naczep niskopodwoziowych i ciągników dlatego wydało nam się normalnym rozszerzenie stałej palety usług o przywóz ciężkich maszyn drogowych, maszyn budowlanych i rolniczych. To jak najbardziej słuszna decyzja, bowiem czerpie z potencjału własnych zawodowych kierowców i pojazdów, i tym samy minimalizuje koszty funkcjonowania w ten sposób oddziałując na zminimalizowanie wycen podstawowych usług.


Oczywiście nie tworzymy obostrzeń, w Polsce oraz zagranicą dostarczymy na wyznaczone miejsce koparki, walce drogowe, kombajny, busy i pikapy. Obiektem naszej usługi mogą zostać oczywiście towary ponadnormatywne oraz przewozy dłużycowe.


Wszystkie samochody i ładunki transportowane w ramach naszych zleceń zawsze są u nas zabezpieczone, lecz oczywiście od początku ubezpieczamy transporty. Wcale nie obciążamy naszych kontrahentów przygotowaniem procedur i zdobywaniem dokumentów obowiązkowych do realizacji zamówionego transportu.Dlaczego my?

Otóż tym razem nie szukamy takiego argumentu, żeby teraz nie. Czemuż akurat nie MegaHol? Staramy się sobie tu pisać, iż zawsze jesteśmy najlepsi, jednakże nikt kto tak pisze absolutnie nie dezawuuje zdolności innych. Jesteśmy pewni, iż jakiekolwiek pomoce drogowe czy ciężarowe pomoce drogowe pracują bardzo sprawnie.


Spróbuj się trochę zagłębić w ten temat. Nasza firmowa sieć warsztatów to rodzina na którą składa się wielu wspólników, a to przynosi nam uprawnienie by przedkładać w ofercie zdecydowanie bardziej wszechstronny tabor niż propozycja indywidualnego warsztatu. Rzecz jasna nie inaczej ma się sprawa z kadrą o wysokich kompetencjach czy z kierowcami o dużym doświadczeniu. Tworzymy świetne powiązanie wzajemnie wspomagających się niedużych zakładów, których potęgą wydaje się być bliska odległość od lokalizacji zderzenia a także niewiarygodny dostęp do sprzętu i technologi.


Idea „Bądź przyjacielem klienta”, jaka tworzy kwintesencję oferowania naszych usług potwierdza się dokładnie z tego powodu. Przybędzie konkretnie do was właściwie wybrana grupa profesjonalistów, prawdopodobnie z małego punktu gdzie budują ich więzy domowe lub przyjaźni, ale będą mogli liczyć na szybką interwencję naszej sieci.


Dowolne wezwanie ma indywidualną kalkulację , a skutek jest taki, że często u nas wyceny za pracę są mniejsze niż się oczekuje. Usługi które fakturujemy zdecydowanie z ubezpieczycielem, to znaczy wykonane z OC względnie Assistance nigdy nie potrzebują żadnych dopłat klienta.


A to oczywiście nasz MegaHol, nie jedynie ciężarowa pomoc drogowa. Niezmiennie Twój przewidujący przyjaciel ze Ślesina.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: