LAWETA NIDZICA 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych NIDZICA i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autNasza witryna istnieje dla Was. Witamy!


Dobrze, że tu się znalazłeś! To najlepsze miejsce w strefie Nidzicy do którego mogłeś dotrzeć. Ratujemy we wszystkich wypadkach losowych, jakie potrafią wydarzyć się na drodze. Skasujemy każdą usterkę. z sukcesem pomożemy w holowaniu TIR-a oraz pozostałych aut ciężarowych lub dostawczych. Absolutnie nie można zaproponować więcej niż sto procent. LawetyMegaHol zapewniają taki stopień kondycji oraz zaufania przez 24h na dobę.


Już teraz wybierz nasz firmowy numer, gdyż w chwili awarii absolutnie nie powinno się marnować ani sekundy na czytanie:


ZADZWOŃ! +48 515 235 428


Jeśli być może masz chwilę, a wszedłeś na tę stronę gdyż szukasz bezpieczeństwa. Osiągnięcia tego efektu przez zabezpieczenie sobie gwarancji w dalszej perspektywie. w takim razie zachęcamy Cię do konsultacji na temat bogatej oferty usług ciężarowej pomocy drogowej MegaHol. To ogólnopolska platforma warsztatów, które deklarują wiele więcej niż tylko holowanie pojazdów. Konwersacja będzie wirtualna, jednak namawiamy także do bezpośredniego kontaktu.


Na start oczywiste pytanie:MegaHol – co to za metoda na pomoc?


MegaHol zrzesza solidną liczbę małych zakładów specjalizujących się w ciężarowej pomocy drogowej zdecydowanie nie wyłącznie dla pojazdów ciężarowych, TIR, a także dostawczych, lecz w o wiele szerszym wachlarzu. Od skromniejszych pojazdów, przypuśćmy kładów czy popularnych skuterów po fracht lawetą czy autolawetą samochodów osobowych lub ich holowanie przez siedem dni w tygodniu, 24h na dobę.

NASZA GALERIA


Bezpośrednią prawidłowością specjalizowania się w TIR-ach będzie świadczenie usług w zakresie przewozu uciążliwych maszyn budowlanych, drogowych i rolniczych, bowiem w naszej dyspozycji są niezbędne lawety oraz naczepy niskopodwoziowe. Sporo lat temu rozpoczynaliśmy od małej pomocy drogowej w Dąbrowie Górniczej, a dziś pracujemy w całym Górnym Śląsku i w województwach przyległych. Stały rozwój doprowadził MegaHol do uruchomienia naszej sieci w Nidzicy i w wielu kolejnych lokalizacjach w Kraju, w których świadczymy nasze jakościowe usługi.


Żywimy perspektywy, że w zasadzie wkrótce na całym terytorium Polski.Co takiego klient może zyskać na istnieniu sieci?


Usługę o gwarantowanej jakości i bezpieczeństwie przez 24h na dobę. To czytelna deklaracja i nie ma pretekstu liczyć na więcej od usługi holowania. Wycena, która w części przykładów potrafi wywierać duży wpływ na wybór usługodawcy akurat nie musi być tak ważna przy decyzji zamówienia konkretnej pomocy drogowej. Tymczasem sieć pomaga ciężarowej pomocy drogowej MegaHol dojechać w rejon wypadku szybciej. Załogi MegaHol są w każdym przypadku profesjonalnie przygotowane do realizacji konkretnego zlecenia pomocy drogowej, bowiem dzięki platformie jesteśmy wstanie przygotować kadrę najlepiej dobraną ze wszystkich zdolnych do działania na tym obszarze. Nie ma szans by było dla MegaHol tematem skierowanie do ciężkiego zlecenia kilku mechaników, którzy na etacie działają w odrębnych zespołach, ale funkcjonujących w granicach naszej sieci. Podesłanie odpowiedniej lawety czasem ma prawo być niezadowalające na przykład TIR lub autobus leży w wykopie i całkowicie inny sprzęt wraz z brygadą są w tym przypadku dodatkowo wskazani. Platforma gwarantuje nam moc kiedy chodzi o dostępność i mnogość sprzętu, a to przenosi się na szybkość i klasę naszych usług czyli niewątpliwą korzyść naszych kontrahentów.A może jest dostępny taryfikator usług?


Na ogół ma prawo się przytrafić, że trzeba będzie prowadzić prace, których nie potrafiliśmy założyć w związku z tym przygotowanie stałego cennika usług w przypadku pomocy drogowej jest zwyczajnie niełatwe. w tym przykładzie początkowej wyceny usługi dokonuje dyspozytor, który odbiera zlecenie. Takie dane jak rodzaj samochodu do którego wzywana jest pomoc drogowa, jego stan techniczny w diagnozie zleceniodawcy, trasa w okolice wydarzenia i miejsca potencjalnego transportu to ważne informacje, które potrafimy zyskać w momencie pierwszej rozmowy. Przy wstępnej kalkulacji ceny usługi to dostateczne dane. Aczkolwiek korekta wyceny może być nieodzowna po zbadaniu sytuacji na miejscu zajścia. Chociaż przeważnie stawki za wszystkie nasze usługi są mniejsze niż u słabszych usługodawców i wynika to głównie z sieciowego profilu naszej firmy. Istnieje jeszcze jeden bodziec skierowania się po pomoc do MegaHol. Jest to oferta rozliczeń bezgotówkowych za świadczone przez nas usługi z racji na liczne umowy wiążące nas z szerokim wachlarzem instytucji ubezpieczeniowych.Jakie usługi oferujecie obok holowania pojazdów?


 • Praca w sieci dała MegaHol bogate możliwości w uzupełnieniu oferty.
 • Holowanielawetowanie pojazdów jest istotą naszej oferty.
 • Awaryjny przerzut podróżnych autolawetą na przykład do 6 osób.
 • Ciężarowy serwis mobilny przez 24h na dobę. w tym TIR i samochody dostawcze.
 • Czynna w 24h na dobę ciężarowa mobilna wulkanizacja z opcją różnych wymiarów opon, aż po auta osobowe.
 • Przewóz wszystkich pojazdów ciężarowych, w tym ciągników, jak i aut osobowych.
 • Usługa przewozu pojazdów rolniczych, drogowych i oczywiście budowlanych.
 • Przewóz autokarów i unikalnych pojazdów.
 • Fracht dłużycowy dla leśnictwa, budownictwa, energetyki oraz przemysłu.
 • Efektywne wyciągnie pojazdów z uciążliwego obszaru bez kolejnego uszczerbku.
 • Dowiezienie na drodze paliwa oraz innych płynów eksploatacyjnych.

Taki luksus kompletnej bezawaryjności ciężarowej pomocy drogowej przy równoległym świadczeniu usług przewozowych zapewnia nam konfiguracja platformy w jakiej działamy. Sieć umożliwiła nam zdywersyfikować zasoby poszczególnych zakładów tak, że dziś rozporządzamy znaczną rozpiętością sprzętu co umożliwia nam rozległy wachlarz dodatkowych usług. Liczba usług, które możemy prowadzić równocześnie, nie tracąc jakości, nieustannie rośnie w miarę rozszerzania sieci na inne okręgi. Wszelkie ponadplanowe usługi oferujemy 24h na dobę i 7 dni w tygodniu zdecydowanie nie wyłącznie na obszarze kraju, ale też w granicach Unii Europejskiej.W jaki sposób zdobyć dla siebie taką pomoc?


Standardem naszych usług jest błyskawiczny dojazd na każde wezwanie wystarczy, że do nas zadzwonicie. Zwyczajnie uprzednio zapamiętajcie nasz kontakt. Jesteśmy otwarci na stałe umowy deklarujące udział MegaHol w działaniach pomocowych co zwłaszcza sprawdza się w przypadku kontrahentów flotowych. Stałe umowy gwarantujące pomoc drogową to w tej specjalności powszechna praktyka. Podobnie floty TIR jak również lżejszych samochodów ciężarowych czy dostawczych oraz busów, a bywa że i korporacje taksówkowe, szukają takich umów, a my przedstawiamy je w naszym wachlarzu usług. Umowa zabezpiecza kontrahentom nasz natychmiastowy przyjazd w rejon zajścia. Znając model taboru stałego klienta nie tylko dotrzemy szybciej, ale bez wątpienia automatycznie też lepiej przygotowani. w sytuacji usterki szkody są wstanie być poważniejsze gdy decydujący jest czas. Sprawna usługa serwisu mobilnego w takim przypadku może mieć znaczący wpływ. Warto w związku z tym by ten serwis był przedtem gotowy na obsługę taboru konkretnego zleceniodawcy. Jeśli wasza instytucja funkcjonuje w rejonie Nidzicy to umowa z MegaHol zdaje się być zrozumiała, ale marki spoza regionu, których pojazdy przemieszczają się w tej dzielnicy kraju wystarczająco często, także parafują z nami umowy ograniczając ryzyko strat. Mówią, iż zdecydowanie nie ma nic pewnego. To może dobrze zapewnić sobie chociaż pomoc drogową pod ręką w przypadku niespodziewanego doświadczenia.


MegaHolHolujemy w okolice spokoju!
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: