LAWETA WARSZAWA 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych WARSZAWA i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autMożna się zastanawiać czy też być może nie zdecydowanie bardziej trafnym tytułem dla owego akapitu nie okaże się hasło „Ciężarowa pomoc drogowa” z tego powodu, że akurat w takiej usłudze się specjalizujemy, chociaż nigdy nie odmawiamy tej pomocy przy innych działaniach. W tej sytuacji właściwie nie zwracamy uwagi na gabaryt pojazdu dlatego, że nasi klienci zawsze są naszymi  przyjaciółmi i staramy się, żeby nasze uczynki wzmacniały ich w przekonaniu, iż przyjaciół odkrywa się w opresji. Zaznaczamy to, iż naszą specjalizacją jest holowanie aut ciężarowych, ale wszystkie nasze oddziały rozmieszczone w całej Polsce są w taki sposób wyekwipowane by podołać każdemu zleceniu w należyty sposób.


Niestety nie można liczyć na fart, iż w drodze zostawią w spokoju nas problemy z niesprawnością pojazdu. Awaria ewentualnie może wam się przytrafić w okolicach Warszawy, lecz to nic ponieważ i tutaj mamy własny warsztat, więc spokojnie dzwoń do MegaHol będziemy na w rejonie wskazanej lokalizacji wyjątkowo szybko. Chociaż faktycznie holowanie pojazdu może być niezasadne. Zawsze może się okazać, iż jedyne co potrzeba to praca mobilnego serwisu podparta wyspecjalizowaną załogą. Miejsce zajścia na krótki czas będzie specjalistycznym warsztatem, i w ten sposób zaoszczędzimy czas i zmniejszymy wydatek na usunięcie usterki.


Rzecz jasna nie obawiamy się, że jakiś ruch nas zaskoczy bo posiadamy wystarczająco dużo umiejętności, aby ze wszystkim sobie poradzić. W ciągu wielu lat pracy nabraliśmy pewności siebie, która obecnie upewnia nas w przeświadczeniu, iż podejmujemy odpowiednie decyzje w momencie finalizacji pozyskanych zadań. Mnóstwo niesprawności które wstrzymują klientom dalszą podróż dla wykwalifikowanych ekip okazuje się być banalnymi do naprawy. Nie odpalający napęd, wycieraczki, paliwo, opona oraz całe mnóstwo kolejnych niuansów, opanujemy dowolną błahostką.


Oczywiście to istotne! My jesteśmy miejscowi, więc kiedy nie wiesz w którym miejscu jesteś nie ma potrzeby się martwić. Fakt, iż z własnym kłopotem utkwiłeś w miejscu zdarzenia niemożliwym dla ciebie do rozpoznania nie będzie stanowił dla pomocy drogowej znaczenia gdyż znamy w tym miejscu dowolny zakątek. Wybierz numer kiedy jesteś w potrzebie bez względu na godzinę. Powinieneś mieć jasność co do tego, iż jesteś naszym dobrym przyjacielem nawet wówczas jeżeli nigdy się nie spotkaliśmy, z pomocą drogową MegaHol tak właśnie bywa. Tacy jesteśmy.

NASZA GALERIA


Możemy otoczyć Cię troską przez całą dobę:

  • Wyeliminowanie źle zatankowanego paliwa lub dowóz paliwa
  • Bezpłatne usługi z OC winnego kolizji jak również w ramach Assistance
  • Holowanie, transportowanie i lawetowanie wszelkich pojazdów
  • Ratunkowe drobne naprawy przez Mobilny serwis
  • Wydostanie pojazdu na drogę względnie postawienie go na kołach

Tutaj na naszej stronie jesteś w stanie zapoznać się ze szczegółami kompletnej oferty to pozwoli ci podjąć kluczową decyzję o przyszłej współpracy. Na przyjaciół możesz czekać zawsze i wszędzie, zwłaszcza w Warszawie.LawetaAutoautolawety 24h

Ciężarowa pomoc drogowa jest istotą wszystkich naszych usług, jednak faktem jest, że jak poprzednio wspomnieliśmy jesteśmy zorganizowani do przerzutu lawetą ewentualnie autolawetą dowolnego samochodu. Uszkodzony samochód stosunkowo łatwo zapewne, w ramach samopomocy prowadzących, podholować na linie holowniczej, chociaż odradzamy korzystanie z takiego ryzyka bez doświadczenia.


Nie lekceważcie naszej porady. Praktyka oraz profesjonalizm zawsze są obowiązkowe dla bezpieczeństwa przy holowaniu. Awaryjność typowych linek holowniczych adresuje uwagę na sprzęt z jakiego dobrze by było korzystać przy tej usłudze. Natomiast w przypadku kiedy odległe trasy coraz częściej realizujemy autostradą ewentualnie trasą szybkiego ruchu, kierowca musi wiedzieć, iż na tych odcinkach dróg holowanie bezwzględnie jest wzbronione. Stąd warto dobrać pomoc drogową MegaHol, ponieważ zarządzamy i właściwym sprzętem i doświadczoną załogą.


Oczekujące w pobliskim taborze lawety lub też autolawety pozwalają nam na przetransportowanie jakiegokolwiek rodzaju auta. W miejscu zdarzenia zjawimy się błyskawicznie dostarczając adekwatny sprzęt do bezpiecznego przewiezienia waszych samochodów i podróżnych.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h

To naturalnie nasz jedyny żywioł. Naszym celem jest być najlepszym w transporcie aut ciężarowych i ciężarowej pomocy drogowej. Podobnie w palecie usług jak również w wartości ich wykonania. Większość użytkowników dróg prawdopodobnie musiała mieć już spotkanie z zepsutym na drodze TIR-em. Kilometrowe korki będą mogły się budować nawet na drodze dwupasmowej kiedy wyłączymy z ruchy jeden pas. Nie miejmy nadziei, że będzie lepiej na peryferyjnych szosach ponieważ zdarzają się one nadzwyczaj ruchliwe, tymczasem kolizja TIR-a może je całkowicie unieruchomić. Trzeba w tej sytuacji docenić profesjonalistów od remontów bezpośrednio w miejscu zdarzenia a także specjalistycznego przewozu aut.


Kiedy musi się podnosić TIR-a z wykopu , a także postawić go na kołach powinieneś dysponować ciężkim, profesjonalnym sprzętem, który jest  na wyposażeniu ciężarowej pomocy drogowej MegaHol, a uzupełniają go holowniki, naczepy niskopodwoziowe i sztywny hol. Awaryjnie zablokowanego TIR-a potrafimy zatem umiejętnie przewieźć w miejsce gdzie będziemy umieli go bezpiecznie wyremontować. Pikapy, maszyny budowlane czy maszyny rolnicze, ciągniki, zestawy ciężarowe, naczepy, autobusy, busy, cały arsenał uciążliwych samochodów przywieziemy prędko oraz bezawaryjnie przez całą dobę.


Przez 24 godziny, 7 dni w tygodniu w naszych oddziałach pełni dyżur profesjonalna kadra będąc także gwarantem naszej wysokiej marki.Mobilny serwis 24h


Możliwe, że wcale tym razem nie będą pożądane holownik no i niskopodwoziówka. W okolicę zdarzenia znacznie szybciej dojedzie mobilny serwis no i chociażby na autostradzie, wykwalifikowani mechanicy efektywnie dokonają niezbędnej naprawy..


Od wulkanizacji opon po małe reperacje motoru na oczywiście zawsze jest gotów mobilny serwis. Na każdym odcinku staramy się wykonać wszystko co ewentualnie realne, z tego powodu wyruszamy po przeprowadzeniu wnikliwego rekonesansu w czasie zatwierdzania zlecenia. Każdorazowo posiadamy sposobność przywołania lawety czy może holownika z naczepą niskopodwoziową oczekujących w zapasie na wypadek gdyby błyskawiczna naprawa okazała się iluzoryczna.


Jesteśmy pewni, że każdy epizod jest niepowtarzalny w związku z tym przystępujemy do wezwań bardzo odrębnie. Wsłuchujemy się w prośby zleceniodawców, reagujemy na sugestie, bo przecież są naszymi dobrymi przyjaciółmi, a nie wyłącznie klientami. Wolno nam tak działać bowiem odczuwamy luksus oparcia idealnie wyposażonego zaplecza.Transport niskopodwoziowy


Administrujemy ogromną bazą lawet, naczep niskopodwoziowych oraz ciągników w związku z tym zdało się być wyrazistym zwiększenie firmowej palety usług o transport potężnych maszyn budowlanych, drogowych jak również rolniczych. Odpowiednie użycie potencjału obsady minimalizuje powszechne koszty działalności, a tym samym obniża cenę usługi dla jednostkowego klienta, zdecydowanie było by dziwne gdybyśmy podobnego potencjału nie uchwycili.


Koparki, walce drogowe, kombajny, pikapy i busy, aż do ciężkich mimo, że niewielkich wózków widłowych, wszelkie pojazdy możemy przewieźć w granicach Polski i zagranicę. Zatwierdzamy ponadto zlecenia na frachty ponadnormatywne czy transporty dłużycowe.


Będąc w naszych rękach są one zupełnie bezpieczne, ale i tak każdorazowo ubezpieczamy fracht. Każdy transport, tym bardziej niestandardowych towarów wymaga zatwierdzeń, upoważnień bądź sprawdzonej dokumentacji, jednak na pewno nie zarzucamy klienta uzyskaniem takich formalności.Dlaczego my?

Skoro akurat nie znamy takiego pretekstu, aby teraz nie. Czemu akurat nie MegaHol? Rzecz jasna nie zamierzamy by pozostali czuli się gorsi, jednakże wyraźnie chcemy być najlepsi. Sądzimy, że każda pomoc drogowa, których działa mnóstwo i każda ciężarowa pomoc drogowa , których prawdopodobnie jest troszkę mniej, weryfikuje się w działaniu.


Powinno się właściwie zgłębić ten problem szerzej. Prawdopodobieństwo uzyskania odpowiedniego sprzętu w naszym wypadku zapewne jest znacząco większe niż w indywidualnym zakładzie chociażby ze względu na liczebność wspólników. To samo działa w sprawie fachowych kierowców lub przeszkolonych mechaników.  Działamy jak naczynie połączone, w którym potencjalne odziały stacjonujące w strefie kolizji kooperują ze sobą, by na lokalizację zdarzenia wyekspediować maksymalnie właściwie przygotowaną pomoc.


Dewiza „Bądź przyjacielem klienta”, jaka tworzy kwintesencję świadczenia naszych usług sprawdza się dokładnie w związku z tym. Przypuszczalnie z usługą przyjedzie mała, zaprzyjaźniona obsada fachmanów, ale wspierana siłą całej firmowej sieci.


Każde wezwanie otrzymuje swoją kalkulację dzięki temu niejednokrotnie u nas ceny za usługę mogą być niższe niż się spodziewacie. Technicznie dogodną formą fakturowania za nasze usługi jest bezpośrednie rozliczenie kosztów z ubezpieczycielem, ale oczywiście warunkiem jest szansa wykonania usługi w zakresie OC ewentualnie Assistance.


I to jest dokładnie ciężarowa pomoc drogowa MegaHol. Przyjaciel z Warszawy, który zawsze pojawi się  w potrzebie.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: