LAWETA URSUS 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych URSUS i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autWypada obiektywnie zaznaczyć, że naszą profesją jest ciężarowa pomoc drogowa, co rzecz jasna nie zakłada, iż odmawiamy wykonania odmiennych zamówień, a wręcz odwrotnie dysponując wyśmienicie wyposażoną bazą potrafimy  obsłużyć parę zleceń jednocześnie. Zawsze kontrahenta uważamy za przyjaciela w związku z tym w taki sposób podchodzimy do pomocy której dobry przyjaciel oczekuje oczywiście nie bacząc jakie gabaryty ma jego auto. Zawsze przygotowani na holowanie samochodów ciężarowych w identycznym zakresie jak i innych pojazdów i wszystkie nasze zespoły rozmieszczone w całej Polsce są dobrze wyposażone.


Usterka pojazdu jest w stanie zdziwić cię w dowolnej chwili w niemal nie oczekiwanym czasie. Jeśli stanie się to w rejonie naszego dzielnicy Ursus wybierz numer do przyjaciela, do MegaHol, to po prostu zupełnie dobre rozstrzygnięcie. Holowanie jednakże nie w każdym przypadku bezwzględnie jest konieczne. W chwili otrzymywania zamówienia w każdym przypadku przeprowadzamy sondaż na temat problemów, jakie was dopadły i może się zdarzyć, że nasza ingerencja skończy się na pracy mobilnego serwisu, tym pewniej, że dysponujemy wyspecjalizowaną załogą. Miejsce zdarzenia częstokroć staje się być stanowiskiem aktywności naszych mechaników, którzy tam dokładnie efektywnie usuwają usterki.


Każdą usterkę jesteśmy gotowi w stu procentach wyeliminować Dotychczasowe doświadczenie uformowało naszą ufność w siebie, i dzisiaj to przenosi się na waszą satysfakcję z realizowanego przez nas zlecenia. Mnóstwo usterek które utrudniają kierowcom dalszą drogę dla wykwalifikowanych drużyn okazuje się banalnymi do naprawienia. Nasze ekipy zajmą się każdą drobnostką dlatego właściwie nie musisz się niepokoić o opony, paliwo, wycieraczki bo pod naszą opieką będziesz ubezpieczony na drodze.


Zadbaj o siebie! Gdy kompletnie nie orientujesz się w topografii miejsca zdarzenia, nie powinieneś się trapić, bo my oczekujemy tuż za miedzą. To, iż z własnym kłopotem ugrzęzłeś w lokum skomplikowanym dla ciebie do usytuowania nie będzie miał dla nas znaczenia gdyż znamy w tym wypadku każdy kąt. Wybierz numer gdy będziesz w potrzebie bez oglądania się na porę dnia. Zapamiętaj, że pomoc drogowa MegaHol ma wielu przyjaciół i na pewno żadnego nie zawiodła. To nasz własny model na istnienie.


24 godziny na dobę możesz na nas liczyć:

  • Holowanie, przewożenie i transport na lawecie wszelkich pojazdów
  • Ratunkowe drobne naprawy oparte o Mobilny serwis
  • Wydobycie pojazdu na drogę albo ulokowanie go na kołach
  • Usunięcie mylnie zatankowanego paliwa bądź transport niezbędnych ilości paliwa
  • Pomoc w zakresie Assistance oraz nieodpłatne usługi z OC winnego kolizji

NASZA GALERIA


Przejrzyj ofertę jeśli dalej czujesz rozterki! Na przyjaciół jesteś w stanie liczyć w każdym przypadku i wszędzie, natomiast  zwłaszcza na dzielnicy Ursus.LawetaAutoautolawety 24h

Esencją naszych usług jest ciężarowa pomoc drogowa, ale oczywiście nasza infrastruktura lawet czy autolawet na sto procent jest przygotowana do transportu każdego pojazdu. Jedną z odmian holowania jest samopomoc kierowców którzy przewożą samochód, szczególnie auta osobowe przy wykorzystaniu liny holowniczej, tymczasem naszą radą jest zalecenie by o pomoc prosić w podobnym momencie profesjonalistów.


Znajdą się czynniki żeby tę poradę rozpatrywać dosłownie. Zwykły kierowca po prostu nawet nie zdaje sobie sprawy jakże istotne przy holowaniu mogą być kwalifikacje oraz fachowość. Niezwykle kluczowy jest sprzęt z którego wówczas korzystamy albowiem zwyczajna lina holownicza regularnie jest tandetna. Holując auto musi się omijać autostrady i drogi szybkiego ruchu co znacząco skomplikuje jak i przedłuży kurs. Oczywiście w tym wypadku dokładnie może być miejsce dla profesjonalnego sprzętu i obsad pomocy drogowej MegaHol.


Więc nie musimy podkreślać, że w stałej dyspozycji obecne są właściwe do tego lawety względnie autolawety. W miejscu wypadku pojawimy się prawie natychmiast kierując tu adekwatny sprzęt do bezpiecznego odtransportowania waszych pojazdów i pasażerów.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h

Oto jest nasz żywioł. Nieustannie rywalizujemy o palmę pierwszeństwa w przewozie samochodów ciężarowych czy w ciężarowej pomocy drogowej. W podobnym zakresie w wartości profesjonalnych usług jak również w różnorodnej propozycji. Z popsutym TIR-em blokującym trasę spotkał się zapewne nawet nie doświadczony kierowca. Niesprawność na drodze dwupasmowej jest zdolna wyłączyć z ruchu pojedynczy pas i zostać przyczyną kilometrowych zatorów. Jest także pewne, iż efekt jest w stanie być zwyczajnie bardziej czasochłonny na uczęszczanej, bocznej szosie. Stąd natychmiastowa reperacja bądź sprawny, profesjonalny transport tego auta jest bardzo ważny.


Gdy musimy wyciągać TIR-a z dołu , a następnie postawić go na kołach powinieneś rozporządzać ciężkim, profesjonalnym sprzętem, jaki zawsze jest  w posiadaniu ciężarowej pomocy drogowej MegaHol, a uzupełniają go holowniki, naczepy niskopodwoziowe i sztywny hol. Trudno nie zauważyć, że mamy duże możliwości transportu dużego samochodu w miejsce, gdzie bezkolizyjnie, stosunkowo łatwo dopiąć plan potrzebnych reperacji. Cały kalejdoskop trudnych pojazdów: Autobusy, busy, pikapy, maszyny budowlane czy maszyny rolnicze, ciągniki, zestawy ciężarowe, naczepy, prędko i bezpiecznie, przez całą dobę, przewieziemy pod wyznaczony adres.


Poręką kondycji naszych prac jest też specjalistyczna załoga osiągalna dla was przez 24 godziny i 7 dni w tygodniu.Mobilny serwis 24h

Może się wyklarować, że holownik oraz niskopodwoziówka tym razem nie będę teraz obligatoryjne. Tak się wydarzy gdy efekty awarii uda się skasować na w lokalizacji zdarzenia co, chociażby na autostradzie, skutecznie potrafi wykonać wykwalifikowana ekipa mobilnego serwisu.


Od wulkanizacji opon po małe reperacje motoru na oczywiście musi być przygotowany mobilny serwis. Próbujemy przed wyruszeniem sprecyzować podstawę awarii i dlatego przeprowadzamy drobiazgowy sondaż podczas otrzymywania zamówienia,  dzięki takiemu zabiegowi nasi mechanicy wyjeżdżają w zasadzie przygotowani. Rzecz jasna w każdym przypadku może wyskoczyć coś nadzwyczajnego i natychmiastowa naprawa akurat nie będzie osiągalna, jakkolwiek wówczas szybko podjeżdża autolawety czy niskopodwoziówka czekająca wyłącznie na zgłoszenie.


Próbujemy do zleceń przystępować szczególnie indywidualnie z tego powodu, że mamy doświadczenie, że każdy dowolny incydent musi być indywidualny. Wsłuchujemy się w potrzeby zleceniodawców, reagujemy na porady, z tego powodu, że zawsze są naszymi przyjaciółmi, a nie wyłącznie klientami. Firmowi mechanicy, posiadając odciążenie profesjonalnie zaopatrzonego zaplecza technicznego, wyjmują z tych dyskusji jedynie odpowiednie porady.Transport niskopodwoziowy     

Profesjonalną ofertę usług uzupełniliśmy o fracht wielkich maszyn budowlanych, drogowych i rolniczych gdyż szeroka infrastruktura lawet, naczep niskopodwoziowych i ciągników umożliwiła nam to rozstrzygnięcie bez uszczerbku dla standardowych usług. To prawda, że w takiej dziedzinie transportu rzecz jasna nie specjalizujemy się, jednakże gdy pośród doskonałych kierowców gromadzi się tylu z właściwym doświadczeniem i praktyką nie wolno nie zagospodarować takiego potencjału.


Transportujemy w granicach Polski i zagranicę różne maszyny począwszy od masywnych mimo, że małych wózków widłowych przez kombajny, kończąc na koparkach czy walcach drogowych. Przyjmujemy ponadto usługi na ładunki ponadnormatywne czy przewozy dłużycowe.


Jako, że zabezpieczenie przewozu jest w tym wypadku najważniejsze to przy zapewnieniu wszelakich środków bezpieczeństwa, i tak zawsze ubezpieczamy frachty. To normalne, że rozporządzamy pełną dokumentacją niezbędną, aby świadczyć profesjonalne usługi i z tego powodu ubezpieczamy się przejmując na siebie wszystkie formalności związane z przewozem.Dlaczego my?

Albowiem na szczęście nie ma takiego czynnika, aby teraz nie. Dlatego może być MegaHol. Możemy sobie tu zapisywać, że jesteśmy najlepsi, ale nikt kto faktycznie tak pisze absolutnie nie deprecjonuje kompetencji innych. Działa pełno pomocy drogowych raczej mniej ciężarowych pomocy drogowych, jednakże zapewne każda wypełnia oczekiwane zlecenia.


Prosimy zwróć na to uwagę patrząc z trochę przeciwnej strony. Nasza sieć warsztatów to formacja koncentrująca znaczną ilość kooperantów, a to daje nam uprawnienie by proponować w ofercie o wiele bardziej rozległy zespół pojazdów niż propozycja jednostkowego warsztatu. Oczywiście to samo dotyczy zawodowych kierowców oraz wyspecjalizowanych mechaników.  Indywidualny warsztat nigdy nie posiada wyboru, my dostosowujemy się do sytuacji i wysyłamy optymalny sprzęt plus dobranych specjalistów, a zapewnia nam to firmowa sieć zespołów działająca tak jak naczynia połączone.


Jako podstawa regulująca normę świadczenia firmowych usług wyśmienicie sprawdza się credo „Bądź przyjacielem klienta”. Do zlecenia zajeżdża dobrze wybrana ekipa ludzi z małego zakładu związana emocjami lub zgoła familijnie, ale to grupa jaka ma prawo, w dowolnej minucie zlecenia, otrzymać wsparcie naszej platformy identycznych warsztatów.


Często opłaty za nasze usługi są mniejsze niż się spodziewacie, a wynika to z tego, iż u nas nie bazujemy na taryfikatorze, a szacujemy obojętnie jakie zlecenie na bazie realnych danych. Bardzo wygodną formą fakturowania za nasze prace jest nieskomplikowane rozliczenie nakładów z ubezpieczycielem, ale wymogiem jest szansa zrealizowania usługi w zakresie OC względnie Assistance.


MegaHol, absolutnie nie tylko ciężarowa pomoc drogowa, wydaje się być dokładnie taka. Przyjaciel z dzielnicy Ursus, który każdorazowo dojedzie kiedy będziesz w biedzie.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: