LAWETA PRAGA-PÓŁNOC 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych PRAGA-PÓŁNOC i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie aut



W każdym przypadku podejmujemy zlecenie ze względu na to, że podstawowym naszym posłaniem jest świadczenie usługi pomocy, jednak powinno się wspomnieć, że naszą specjalnością bezwzględnie jest ciężarowa pomoc drogowa i temu powołaniu dedykujemy posiadany przez nas tabor i kwalifikacje. Wszystkich kontrahentów traktujemy jak przyjaciół, a to ważny krok do udzielenia pomocy również tym którzy poruszają się znacznie mniejszymi wozami. Zaznaczamy to, iż naszą specjalizacją bezwzględnie jest holowanie samochodów ciężarowych, jednak wszystkie nasze oddziały rozłożone w całej Polsce są na tyle zaopatrzone żeby sprostać jakiemukolwiek działaniu w należyty sposób.


Oczywiście nie wolno liczyć na szczęście, iż w drodze przegapią nas awarie pojazdu. Jeśli zdarzy się to w przestrzeni naszej Pragi-Północ wybierz numer do przyjaciela, do MegaHol, to absolutnie dobre wyjście. Holowanie wcale nie każdorazowo jest potrzebne. W naszych warsztatach operujemy mobilnymi serwisami, i wyśmienicie wykwalifikowaną kadrą. Nasze poczynania na miejscu zajścia przywiodą do sprawnego naprawienia usterki.


Zawsze jesteśmy spokojni o to, iż rozwiążemy każdy kłopot. Dotychczasowe doświadczenie ugruntowało naszą pewność siebie, ale dzisiaj to przekłada się na wasze zadowolenie z naszych usług. Wiele usterek jakie uniemożliwiają kierowcom dalszą drogę dla naszych grup okazuje się być tuzinkowymi do naprawy. Jesteśmy zdecydowani zainteresować się każdą błahostką czy też to będą wycieraczki czy na przykład też nieodpalający motor, pęknięta opona lub niedobór paliwa, jako pomoc drogowa błyskawicznie to zlikwidujemy.


Postaraj się  o tym myśleć. Kiedy totalnie nie umiesz odnaleźć się w topografii miejsca zdarzenia, nie musisz się martwić, gdyż my wyczekujemy zaraz za miedzą. Znamy tutaj każdy kąt więc nie jest istotne, gdzie stanąłeś z własną awarią bez problemów za chwilę cię odnajdziemy. Oczekujesz pomocy to dzwonisz, nie ważne o jakiej porze, twoi przyjaciele czuwają całą dobę. Dojedziemy na sto procent bowiem to pomoc drogowa MegaHol. Z tego powodu, że tacy muszą być przyjaciele.


24 godziny na dobę zawsze możesz kalkulować naszą pomoc:

  • Lawetowanie, holowanie i transportowanie wszystkich pojazdów
  • Awaryjne drobne naprawy poprzez Mobilny serwis
  • Ustawienie pojazdu na kołach albo wydostanie go na drogę
  • Wyeliminowanie pomyłkowo wlanego paliwa względnie dowóz paliwa
  • Nieodpłatne usługi z OC sprawcy jak również w zakresie usług Assistance

NASZA GALERIA


Cała oferta jest tutaj rozpisana w szczegółach toteż jesteś w stanie rozproszyć wątpliwości. Na przyjaciół jesteś w stanie czekać w każdym przypadku i wszędzie, a  tym bardziej na dzielnicy Praga-Północ.



LawetaAutoautolawety 24h

Pewnie warto rzec, iż ciężarowa pomoc drogowa jest naszym konikiem, choć nie ma żadnych przeciwwskazań, żeby naszymi autolawetymi i autoautolawetymi transportować jakikolwiek inny typ samochodów. Niesprawny samochód stosunkowo łatwo pewnie, w ramach samopomocy prowadzących, podholować na linie holowniczej, chociaż odradzamy wybieranie takiego zagrożenia kiedy nie ma się doświadczenia.


Wydaje się być to pozytywne z wielu względów. Na pewno najważniejszym będzie na pewno doświadczenie i profesjonalizm usługi. Dodatkowo właściwy sprzęt, gdyż przeciętna lina holownicza może bywać tandetna. W czasach kiedy nasze wyjazdy w dużej skali odbywają się po trasach szybkiego ruchu lub autostradach znaczącą informacją jest fakt, iż holowanie na takich trasach na pewno jest wzbronione. Dlatego wyśmienicie wyekwipowane w odpowiedni sprzęt do lawetowania, kompetentne zespoły pomocy drogowej MegaHol muszą być najlepszym wyborem.


Czuwające w profesjonalnym taborze lawety albo autolawety pozwolą nam na przetransportowanie dowolnego modelu samochodu. Przerzut pojazdów to nasza praca, więc o dowolnej godzinie uda się nas wezwać byśmy solidnie zrealizowali zleconą nam pracę włącznie z przewiezieniem podróżnych.



Holowanie aut ciężarowych TIR 24h

To jest nasz jedyny żywioł. Transport samochodów ciężarowych jak i ciężarowa pomoc drogowa to strefy w których chcemy być najlepsi. W identycznym stopniu w klasie wszystkich usług jak też w różnorodnej palecie. Niesprawność TIR-a na trasie może stać się wielkim problemem. Gdy z powodu kolizji na jezdni dwupasmowej zamkniemy jeden pas ruchu to realny jest zator, być może na kilka kilometrów. Pokrewne, bądź prawdopodobnie przykrzejsze skutki jest zdolna taka usterka wywołać na podrzędnej, jakkolwiek ruchliwej trasie. Stąd ewidentnie ważny jest sprawny , oraz specjalistyczny transport takiego auta, bądź bardzo szybka jego reperacja najlepiej w miejscu kolizji.


Holowniki, naczepy niskopodwoziowe, sztywny hol znajdują się na wyposażeniu ciężarowej pomocy drogowej MegaHol, a ponadto sprzęt do wyciągania kłopotliwych aut z parowu oraz pozwalający na postawienie ich na kołach. Posiadamy, jak się zdaje niezbędne urządzenia, aby dokonać bezpiecznej formy remontu po pierwotnym ogarnięciu drogi z awaryjnie unieruchomionego, trudnego samochodu. Kłopotliwe pojazdy wszelkiego typu na przykład maszyny budowlane czy maszyny rolnicze, ciągniki, zestawy ciężarowe, naczepy, autobusy, busy, pikapy, możemy przez całą dobę przewieźć szybko i bezpiecznie.


Zabezpiecza to również fachowa kadra, która trzymając dyżury w naszych oddziałach przez 24 godziny, 7 dni w tygodniu zapewnia wam spokój oraz zaufanie.



Mobilny serwis 24h

Czasami holownik i niskopodwoziówka akurat nie będą potrzebne. Nawet na autostradzie efekty kolizji może rozwiązać mobilny serwis, jaki w rejon zajścia dotrze prędzej oraz przywiezie wyspecjalizowanych mechaników.


Jeśli chodzi o nas to potrafimy być gotowi na wiele wariantów awarii od wulkanizacji opon po naprawy silnika. Personel mobilnego serwisu rusza kompletnie przygotowany dzięki specjalnemu wywiadowi, który realizujemy w czasie zaakceptowania zgłoszenia. Regularnie mamy możliwość wezwania lawety czy holownika z naczepą niskopodwoziową czekających w zapasie na przypadek jeśliby natychmiastowa naprawa okazała się iluzoryczna.


Jakiekolwiek zlecenie to dla nas jednostkowy przypadek ponieważ każda usterka jest wyjątkowa. Profesjonalni mechanicy mogą z porad kontrahentów wyłowić znaczące dane bez komentarza, nawet kiedy zleceniodawcy plątają się w diagnozie awarii. Możemy to robić ponieważ mamy luksus oparcia perfekcyjnie zaopatrzonego zaplecza.



Transport niskopodwoziowy


Rożnego rodzaju lawety, naczepy niskopodwoziowe, ciągniki to sprzęt jakiego w profesjonalnym taborze posiadamy pod dostatkiem, z tego powodu zdecydowaliśmy się na uzupełnienie firmowej palety usług o transport maszyn drogowych, maszyn budowlanych czy rolniczych. Pomimo, iż nie specjalizujemy się w takiej domenie frachtu to wszakże wśród załogi zawsze są specjaliści, kierowcy z kluczowym doświadczeniem i praktyką w takich przewozach, my tylko polecamy ich wiedzę.


Absolutnie nie tworzymy ograniczeń, w kraju czy zagranicą dostarczymy na ustalone miejsce walce drogowe, kombajny, busy, pikapy czy koparki. Także towary ponadnormatywne czy też ładunki dłużycowe.


Jesteśmy przekonani do firmowych kierowców a także sprzętu jaki wykorzystują, mimo to każdorazowo nasze profesjonalne ładunki są ubezpieczone. Przyjmujemy na siebie wszelkie formalności związane z frachtem w tym ewentualne, obowiązkowe pozwolenia wykazując się tym samym pełną specyfikacją potrzebną do udzielania tej pracy.



Dlaczego my?

Ale czemuż nie? Czemuż nie MegaHol? Rzecz jasna nie planujemy aby pozostali odbierali się gorsi, lecz ogromnie pragniemy być najlepsi. Istnieje wiele pomocy drogowych znacznie mniej ciężarowych pomocy drogowych, jednakże prawdopodobnie każda wypełnia oczekiwane zadania.


Winno się wszakże przeanalizować ten problem szerzej. Prawdopodobieństwo uzyskania właściwego sprzętu w tym przykładzie zapewne jest znacznie poważniejsze niż w pojedynczym zakładzie bodaj ze względu na liczbę wspólników. O wykwalifikowanych mechaników i doświadczonych kierowców też bywa zdecydowanie łatwiej w naszej firmowej sieci niż w pojedynczym warsztacie.  Sieć warsztatów ulokowanych blisko kolizji, kooperując ściśle ze sobą posiada możliwość skierowania pomocy z wysoce dopasowaną do okoliczności załogą oraz właściwym sprzętem.


Motto „Bądź przyjacielem klienta” sprawdza się dokładnie dlatego i jesteśmy dumni, że wyznacza zasadę dostarczania naszych usług. Dotrze konkretnie do was starannie dobrana drużyna specjalistów, prawdopodobnie z małego punktu w którym łączą ich więzy prywatne względnie przyjaźni, jednakże będą mogli oczekiwać na szybką pomoc dużej platformy.


Indywidualna ocena prac powoduje, iż często będziecie mieć skromniejsze nakłady niż się spodziewacie. Zdecydowanie przeprowadzamy wszelkie zlecenia z OC oraz Assistance i w tym wypadku zrealizujemy usługę bezkosztowo.


MegaHol, na szczęście nie wyłącznie ciężarowa pomoc drogowa, wydaje się być dokładnie taka. Przyjaciel z Pragi-Północ, który gwarantuje Ci pewną podróż.



SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: