LAWETA ŻOLIBORZ 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych ŻOLIBORZ i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autCiężarowa pomoc drogowa – tak powinien brzmieć tytuł tego rozdziału, choć patrząc z innej perspektywy zdecydowani zawsze jesteśmy na wszelkie zlecenia. Zawsze klienta widzimy jako przyjaciela w związku z tym tak podchodzimy do pomocy jakiej dobry przyjaciel oczekuje oczywiście nie bacząc jakie gabaryty posiada jego pojazd. Holowanie samochodów ciężarowych to nasza reprezentacyjna usługa, jednak zespoły rozłożone po całej Polsce muszą być przygotowane na to by radzić sobie z dowolnym zleceniem.


Wszędzie może ci się przytrafić problem na trasie. Gdy stanie się to w rejonie naszego Żoliborza wybierz numer do przyjaciela, do MegaHol, to absolutnie dobre rozwiązanie. Ponadto nie musi się zaraz holować pojazdu. W naszych warsztatach dysponujemy mobilnymi serwisami, oraz wyśmienicie wykwalifikowaną załogą. Zatem, prawdopodobne jest, że wyjaśnimy problem na miejscu wydarzenia.


Na szczęście nie stresujemy się, iż coś nas zaskoczy bo posiadamy dosyć wyobraźni, żeby z potencjalnymi awariami sobie poradzić. Dotychczasowe doświadczenie zbudowało własną ufność w siebie, a to przekłada się na wasze zadowolenie z realizowanego przez nas zlecenia. Wielokrotnie jest tak, iż pospolita usterka hamuje dalszą jazdę, ale dla nas mała naprawa w terenie nie wydaje się być kłopotem. Jesteśmy dyspozycyjni by zająć się jakąkolwiek drobnostką czy też to będą wycieraczki czy na przykład raczej nieodpalający napęd, pęknięta opona czy też brak paliwa, my prędko to zlikwidujemy.


Oczywiście to ważne! My jesteśmy miejscowi, dlatego jeżeli , co zrozumiałe, nie wiesz gdzie przebywasz absolutnie nie musisz się niepokoić. Wiedz, że posiadasz w naszej pomocy drogowej przyjaciół, w związku z tym nie martw się, że nie kojarzysz w którym miejscu masz awarię my na sto procent cię znajdziemy. Jest awaria to powinno się działać, pora oczywiście nie jest kluczowa bo istotni powinni być przyjaciele przekonani do pomocy, dlatego możesz do pomocy drogowej zadzwonić o dowolnej godzinie. Idealnie jest posiadać przyjaciół na których wciąż potrafimy polegać tak niezawodnych jak pomoc drogowa MegaHol. Z tego powodu, że zarabiać musi się stosownie.


24 godziny na dobę możesz 24 godziny na dobę u nas liczyć możesz na gwarantowane usługi:

  • Stawianie pojazdu na kołach czy wydostanie go na drogę
  • Usunięcie paliwa pomyłkowo zatankowanego lub dopełnienie ubytku paliwa w baku
  • Usługi w ramach Assistance , a także niepłatne usługi z OC winnego kolizji
  • Przewóz na lawecie, holowanie i transportowanie wszelkich pojazdów
  • Awaryjne drobne naprawy oparte o Mobilny serwis

NASZA GALERIA


Pełna paleta możliwości jest tutaj rozpisana w szczegółach więc jesteś w stanie rozproszyć wątpliwości. Lecz na pewno jesteś w stanie na Żoliborzu liczyć na przyjaciół!LawetaAutoautolawety 24h

Ciężarowa pomoc drogowa jest istotą wszystkich naszych usług, jednak faktem jest, że jak już wspomnieliśmy zawsze jesteśmy gotowi do przewozu lawetą ewentualnie autolawetą każdego auta. Awaryjny pojazd można pewnie, w zakresie samopomocy kierowców, podholować na lince holowniczej, aczkolwiek hamujemy entuzjazm kiedy pojawia się wybieranie takiego zagrożenia gdy brakuje doświadczenia.


Tą wskazówkę warto przyjąć na poważnie. Kluczowe są praktyka oraz fachowość ważne przy realizacji tej usługi. Dodatkowo dobry sprzęt, gdyż zwyczajna lina holownicza umie stać się niebezpieczna. Natomiast w okolicznościach kiedy długie wyjazdy coraz częściej odbywamy autostradą ewentualnie drogą szybkiego ruchu, trzeba wiedzieć, iż na takich drogach holowanie bezwzględnie jest zabronione. Zatem pomoc drogowa MegaHol zarządzająca kompetentnymi zespołami, a także koniecznym sprzętem do lawetowania powinna być najszczęśliwszym doborem.


Dowolny rodzaj pojazdów potrafimy przewieźć czerpiąc z własnych lawet, i autolawet. Bezpośrednio w miejscu powstania zajścia zjawimy się prawie natychmiast zapewniając adekwatny sprzęt do pewnego przewiezienia waszych pojazdów oraz pasażerów.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h

To bezwzględnie nasz jedyny żywioł. Przewóz samochodów ciężarowych jak i ciężarowa pomoc drogowa to dyscypliny w jakich przewidujemy być najdoskonalsi. Wartościowa oferta i gwarancja wysokiej klasy naszych prac jest sensownym krokiem w stronę uzyskania tego celu. Większość użytkowników dróg na pewno musiała mieć kiedyś spotkanie z popsutym na szosie TIR-em. Nawet gdy usterka znajdzie sobie usytuowanie na dwupasmowych drogach samo wykluczenie jednego pasa ruchu na kilka godzin potrafi stworzyć wielokilometrowe zatory. Nawiasem mówiąc rezultat potrafi być gorszy gdy na przykład do niesprawności dojdzie na drugorzędnej, jakkolwiek uczęszczanej szosie. Z tego powodu bardzo znaczący powinien być błyskawiczny i profesjonalny przerzut takiego pojazdu, albo jak najszybsza jego naprawa w miejscu zdarzenia.


MegaHol dysponuje holownikami, naczepami niskopodwoziowymi, sztywnym holem oraz koniecznym sprzętem pomocniczym na przykład takim, który wspiera wyciągnięcie kłopotliwego TIR-a z dołu oraz ustawienie go na kołach. Utrzymujemy, zatem niezbędne narzędzia, żeby wykonać zabieg bezpiecznej naprawy po pierwotnym oczyszczeniu trasy z awaryjnie uwięzionego, trudnego samochodu. Pełny wachlarz kłopotliwych aut: Autobusy, busy, pikapy, maszyny budowlane czy maszyny rolnicze, ciągniki, zestawy ciężarowe, naczepy, skutecznie i bezpiecznie, przez całą dobę, przewieziemy pod ustalony adres.


Przez całą dobę, 7 dni w tygodniu nieustannie w naszych brygadach pełni dyżur fachowa kadra będąc także gwarantem naszej wysokiej jakości.Mobilny serwis 24h

Może się okazać, że holownik oraz niskopodwoziówka na szczęście nie będę w tej sytuacji wskazane. Może zdarzyć się, że jedyne co potrzeba to mobilny serwis, który w lokalizację wypadku przyjedzie znacząco szybciej, a wykwalifikowani mechanicy skutecznie wyeliminują podstawę niesprawności, choćby i na drodze szybkiego ruchu.


Mobilny serwis jest przygotowany zarówno na wulkanizację opon jak również na drobne naprawy napędu. To przede wszystkim rola kompletnego sondażu przeprowadzonego podczas zaakceptowania zlecenia. Zdarza się, iż sondaż telefoniczny może być za skromny i mechanik mobilnego serwisu jednak nie potrafi zakończyć szybkiej reperacji, na szczęście nie jest to przecież kłopot gdyż w odwodzie zawsze oczekuje autolawety czy też holownik z naczepą niskopodwoziową.


Każde wezwanie to dla nas wyjątkowy przypadek gdyż każda usterka jest inna. Nasi klienci maja prawo do mylnej opinii, to my musimy być zawodowcami i możemy wybaczyć przyjaciołom traktując każde zlecenie jednostkowo. Takie postępowanie jedynie pomaga nam w komforcie pracy bo bazę zabezpiecza nam znakomicie wyekwipowane zaplecze techniczne.Transport niskopodwoziowy

Rozszerzyliśmy naszą ofertę, jakkolwiek standardowe usługi na takim rozwiązaniu zgoła nie tracą, bowiem fracht maszyn rolniczych, maszyn budowlanych czy drogowych wypływa z dużej podstawy w postaci lawet, naczep niskopodwoziowych i ciągników będących w naszym padoku. Należy korzystać z umiejętności ekipy pomimo, iż akurat nie specjalizujemy się w takiej branży przewozu, jednakże wykorzystując kierowców o takim doświadczeniu potrafimy obniżyć łączne koszty działalności, a tym samym indywidualne ceny usług.


Skutecznie przywieziemy na wskazane położenie pikapy i busy, koparki, walce drogowe, kombajny, na terenie całego kraju i zagranicą. Oraz artykuły w postaci towarów ponadnormatywnych bądź przewozów dłużycowych będą mogły być przedmiotem tejże usługi.


Będąc pod naszą opieką są one bezwarunkowo bezpieczne, natomiast i tak każdorazowo ubezpieczamy fracht. Każdy fracht, przede wszystkim niestandardowych towarów domaga się zezwoleń, uprawnień czy też właściwej dokumentacji, ale absolutnie nie zarzucamy klienta uzyskaniem takich formalności.Dlaczego my?

Niby z jakiego powodu tym razem nie? Kiedy nie znamy żadnych zastrzeżeń to zapewne może być MegaHol. Zapewne chcemy być najlepsi, jednakże ostatecznie nigdy nie potrzebujemy żeby inni czuli się gorsi. Zakładamy, iż każda pomoc drogowa, jakich istnieje mnóstwo i każda ciężarowa pomoc drogowa , których pewnie jest trochę mniej, potwierdza się w działaniu.


Namawiamy zwróć na to uwagę patrząc zdecydowanie z innej flanki. Indywidualny warsztat prawdopodobnie nie będzie operował na tyle uniwersalnym taborem czy sprzętem jak instytucja będąca elementem platformy składającej się z wielu wspólników. W sprawie kadr firmowa sieć też buduje przewagę nad pojedynczym zakładem, nawet wówczas kiedy funkcjonują tam doskonali mechanicy.  MegaHol to wyjątkowe zestawienie małych warsztatów, które nawzajem się zasilają będąc synchronicznie w pobliżu zdarzenia jednocześnie gospodarując niepowtarzalnym wachlarzem zespołu pojazdów oraz sprzętu.


Jako podwalina regulująca normę dostarczania firmowych usług wyśmienicie sprawdza się hasło „Bądź przyjacielem klienta”. Zapewne z pomocą dotrze niewielka, rodzinna drużyna fachmanów, ale wspierana energią dużej firmowej sieci.


Nierzadko ceny za zlecone nam prace są mniejsze niż oczekujecie, a wynika to z tego, że u nas nie bazujemy na taryfikatorze, i wyceniamy każde zlecenie jednostkowo. Prace które fakturujemy bezpośrednio z ubezpieczycielem, a mianowicie przeprowadzone z OC względnie Assistance nigdy nie wymagają żadnych opłat klienta.


To MegaHol – na szczęście nie wyłącznie ciężarowa pomoc drogowa w pełnej krasie. Zawsze Twój przezorny przyjaciel z Żoliborza.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: