LAWETA ŚRÓDMIEŚCIE 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych ŚRÓDMIEŚCIE i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autCiężarowa pomoc drogowa – tak powinien wybrzmiewać tytuł tego rozdziału, lecz patrząc z innej perspektywy otwarci jesteśmy na jakiekolwiek działania. Swoich klientów traktujemy niczym przyjaciół, a to kluczowy krok do udzielenia pomocy również tym którzy przemieszczają się trochę mniejszymi samochodami. Jesteśmy gotowi na holowanie samochodów ciężarowych w takim samym stopniu jak i pozostałych pojazdów i wszystkie nasze warsztaty rozmieszczone w całej Polsce są należycie zaopatrzone.


Usterka samochodu jest w stanie zdziwić cię w każdej chwili w niemal nie oczekiwanym punkcie. Optymalnym rozstrzygnięciem bezwzględnie jest wtedy zadzwonić do MegaHol, tym bardziej gdy przytrafi ci się taki przypadek w bliskości Śródmieścia, bo to zaufana pomoc drogowa. Jest zawsze pytanie – Czy też niezwłocznie musi się samochód holować? W przebiegu otrzymywania zamówienia zawsze robimy sondaż na temat problemów, które was dopadły i może się zdarzyć, że nasza interwencja zrealizuje się na pracy mobilnego serwisu, tym skuteczniej, iż rozporządzamy wyspecjalizowaną kadrą. Miejsce zajścia na jakiś moment objawi się profesjonalnym punktem warsztatowym, no i w ten sposób wygospodarujemy czas i ograniczymy nakład na usunięcie usterki.


Jesteśmy spokojni o to, że rozwikłamy każdy defekt. Jak do tej pory zawsze rozstrzygaliśmy pomyślnie problemy, nabraliśmy w związku z tym zaufania choćby do wykorzystanych rozwiązań. Drobne naprawy, które można zrealizować praktycznie w terenie to dla pomocy drogowej przeważnie banalne usterki, a kierowcom hamują dalszą drogę. Niech ci się nigdy nie zdaje, że dzwonisz po pomoc drogową z drobiazgiem, ponieważ na drodze chociażby skromna niesprawność auta potrafi okazać się niewykonalna do osobistej naprawy, zatem wycieraczki i opony, niedobór paliwa czy też nieodpalający motor też czasami potrzebują naszej interwencji.


Zapamiętaj! My zawsze jesteśmy miejscowi, dlatego jeśli niestety nie potrafisz wytłumaczyć gdzie jesteś nie musisz się niepokoić. Przyjaciel cię nie rozczaruje, potrafi rozpoznać tutaj wszystkie zakamarki i znajdzie cię choćbyś sam nie wiedział gdzie jesteś. Wzywaj pomoc drogową o dowolnej godzinie dnia oraz nocy. Powinieneś mieć jasność co do tego, że masz prawo być naszym przyjacielem nawet jeżeli przenigdy się nie spotkaliśmy, z pomocą drogową MegaHol tak już bywa. Naturalnie tak zawsze mamy.Zawsze możesz kalkulować naszą usługę 24 godziny na dobę:

  • Pomoc w granicach Assistance lub nieodpłatne usługi z OC stłuczki.
  • Lawetowanie, holowanie i transportowanie wszystkich pojazdów
  • Mobilny serwis, awaryjne drobne naprawy
  • Postawienie pojazdu na kołach względnie wydostanie go na drogę
  • Usunięcie mylnie zatankowanego paliwa ewentualnie transport niezbędnych ilości paliwa

NASZA GALERIA


Osobiście przekonaj się co ukrywa nasza paleta możliwości jeśli wciąż nie czujesz ufności. Lecz na pewno jesteś w stanie w Śródmieściu polegać na przyjaciołach!LawetaAutoautolawety 24h

W każdym przypadku ciężarowa pomoc drogowa będzie posiadała u nas palmę pierwszeństwa, oczywiście nie zakłada to jeszcze, że nasze lawety i autolawety nie są dostosowane do przerzutu innych aut. Holowania samochodu osobowego potrafi podjąć się każdy prowadzący korzystając z liny holowniczej, my jednak zachęcamy by w podobnych chwilach sięgać po specjalistów.


Jest wiele czynników dla jakich powinno się potraktować tą radę serio. Nie zawodowy kierowca zwyczajnie nawet nie rozumie jakże istotne przy holowaniu bywają praktyka i kompetencje. Również dobry sprzęt, ponieważ zwyczajna lina holownicza umie być tandetna. Dziś gdy wszystkie wyjazdy w dużej skali realizują się po trasach szybkiego ruchu lub autostradach aktualną informacją bezwzględnie jest fakt, że holowanie na takich drogach na pewno jest wzbronione. Z tego powodu pomoc drogowa MegaHol dysponująca wytrawnymi składami, i właściwym sprzętem do lawetowania wydaje się być najwłaściwszym doborem.


Nawet nie potrzebujemy podkreślać, iż w naszej bazie znajdą się stosowne do tego lawety i autolawety. O każdej godzinie potrafimy, dość skutecznie dostarczyć na miejsce wydarzenia przepisowy transport i solidnie przewieźć i sprzęt i podróżnych do wyznaczonego usytuowania.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h

To nam podwyższa adrenalinę. Ciągle kroczymy po palmę pierwszeństwa w transporcie samochodów ciężarowych oraz w ciężarowej pomocy drogowej. Świetna propozycja i gwarancja doskonałej jakości własnych prac jest ważnym ruchem w stronę uzyskania takiego celu. Kierowcy dobrze rozumieją jaką kłopotliwą może być na ulicy awaria TIR-a. Wyizolowanie jednego pasa ruchu jest w stanie wywołać tasiemcowe korki też na drodze dwupasmowej. Analogiczne, bądź prawdopodobnie przykrzejsze skutki jest w stanie taka kolizja spowodować na pobocznej, ale aktywnej trasie. Każdy kierowca musi w tej sytuacji docenić ekspertów od napraw bezpośrednio w miejscu zdarzenia a także profesjonalnego frachtu samochodów.


MegaHol administruje holownikami, naczepami niskopodwoziowymi, sztywnym holem i optymalnym sprzętem pobocznym takim, który gwarantuje wydobycie trudnego TIR-a z wykopu , a także umiejscowienie go na kołach. Rozporządzamy zatem właściwymi materiałami by natychmiast otworzyć ulicę w ten sposób by wolno było bezpiecznie przeprowadzić naprawy. Busy, pikapy, maszyny budowlane czy maszyny rolnicze, ciągniki, zestawy ciężarowe, naczepy, autobusy, kompletny wachlarz ciężkich pojazdów dostarczymy skutecznie oraz bezawaryjnie przez 24 godziny na dobę.


Ale bez wątpienia klasa naszych usług gwarantowana jest w całości przez fachową załogę pełniącą dyżur w naszych brygadach przez całą dobę oraz 7 dni w tygodniu.Mobilny serwis 24h

Nie raz może się wyklarować, że na szczęście nie będzie zlecenia na holownik oraz niskopodwoziówkę. W okolicę kolizji zdecydowanie skuteczniej dotrze mobilny serwis no i też na autostradzie, przeszkoleni mechanicy umiejętnie dokonają potrzebnej naprawy..


Mobilny serwis jest zaaranżowany równie na wulkanizację opon jak i na ograniczone remonty motoru. Mechanik mobilnego serwisu odjeżdża absolutnie przygotowany , a zawdzięcza to specjalnemu wywiadowi, jaki przeprowadzamy w czasie podjęcia zgłoszenia. Rzecz zrozumiała, że w sposób naturalny potrafi wyskoczyć coś zaskakującego i szybka reperacja tym razem nie będzie osiągalna, jednakże w tej sytuacji natychmiast podjeżdża autolawety czy niskopodwoziówka czekająca wyłącznie na żądanie.


Awarie, mimo, że bliźniacze pozostają właściwie bardzo rożne, dlatego też do potencjalnych zadań podchodzimy osobiście. Kontrahent ma prawo nawet nie mieć racji co do diagnozy sytuacji, ale my możemy wsłuchać się w jego propozycje i podpowiedzi, a potem wysnuć właściwe wnioski, bowiem tak działa się z przyjaciółmi. Wolno nam to robić gdyż czujemy luksus poparcia wyśmienicie zaopatrzonego zaplecza.Transport niskopodwoziowy

Posiadając w sprawności tak wielką bazę lawet, naczep niskopodwoziowych czy ciągników naturalnym było dla nas wyjście z ofertą przerzutu ogromnych maszyn budowlanych czy maszyn rolniczych. Mimo, że akurat nie specjalizujemy się w podobnej domenie transportu to pomimo tego faktu wśród załogi muszą być profesjonaliści, kierowcy z kluczowym doświadczeniem i praktyką w takich przewozach, dlatego wykorzystujemy ich wiedzę.


Przewozimy na terenie kraju i zagranicę różne maszyny począwszy od ciężkich mimo, że niewielkich wózków widłowych przez kombajny, kończąc na koparkach czy walcach drogowych. Przedmiotem takiej usługi mogą się stać oczywiście ładunki ponadnormatywne oraz frachty dłużycowe.


Jakiekolwiek samochody i ładunki przewożone w zakresie naszych zleceń są całkowicie u nas zabezpieczone, jednak oczywiście każdorazowo ubezpieczamy przewozy. Bierzemy na siebie wszystkie formalności powiązane z transportem w tym potencjalne, nieodzowne zezwolenia wykazując się w ten sposób pełną specyfikacją nieodzowną do oferowania takiej pracy.Dlaczego my?

Toć dlaczego tym razem nie? Czemu akurat nie MegaHol? Absolutnie nie zamierzamy by pozostali czuli się gorsi, jednakże wyraźnie pragniemy być najlepsi. Funkcjonuje sporo pomocy drogowych znacznie mniej ciężarowych pomocy drogowych, ale zdecydowanie każda wypełnia oczekiwane zadania.


Winno się właściwie przemyśleć to zagadnienie szerzej. Nasza kompletna sieć oddziałów to grupa skupiająca znaczną ilość wspólników, a to daje nam pozwolenie by przedkładać w ofercie znacznie bardziej wielofunkcyjny tabor niż oferta pojedynczego warsztatu. Podobnie sprawa ma się z wykwalifikowaną załogą, i oczywiście z kierowcami o idealnych kwalifikacjach i doświadczeniu.  MegaHol to harmonijne połączenie niewielkich zakładów, które wzajemnie się wzmacniają działając jednocześnie niedaleko wydarzenia jednocześnie gospodarując niepowtarzalnym doborem taboru oraz sprzętu.


Przede wszystkim dlatego legitymizuje nam się znakomicie, jako podwalina świadczenia firmowych usług, motto „Bądź przyjacielem klienta”. Cała firmowa sieć będzie na pewno czuwać nad pracą wyprawionej obsady fachmanów, którzy będą drużyną z niewielkiego zakładu, prawdopodobnie związaną rodzinnie względnie przyjaźniami, ale będą pewni mając takie wzmocnienie.


Indywidualna ocena prac skutkuje tym, że często ponosicie niższe nakłady niż się spodziewacie. Technicznie dogodną procedurą fakturowania za nasze usługi jest bezpośrednie rozliczenie nakładów z ubezpieczycielem, ale oczywiście warunkiem jest zdolność wykonania usługi w granicach OC lub Assistance.


MegaHol, nie jedynie ciężarowa pomoc drogowa, powinna być dokładnie taka. Stale Twój przenikliwy przyjaciel ze Śródmieścia.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: