LAWETA WOLA 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych WOLA i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autTen dział winien mieć tytuł Ciężarowa Pomoc Drogowa, jednak w zasadzie jesteśmy gotowi i zdecydowani na każde działanie. Dlatego tak naprawdę nie zwracamy uwagi na gabaryt auta bo nasi kontrahenci powinni być naszymi  przyjaciółmi i pragniemy, aby nasze czyny utrwalały ich w przeświadczeniu, iż przyjaciół odkrywa się w opresji. Zaznaczamy to, że naszą specjalizacją jest holowanie pojazdów ciężarowych, ale wszystkie nasze zespoły rozlokowane w całej Polsce są na tyle zaopatrzone by sprostać jakiemukolwiek zleceniu w odpowiedni sposób.


Nie znajdziesz stref gwarantujących spokój i zawsze stosunkowo łatwo jest mieć usterkę pojazdu. Jeśli wydarzy się taki kłopot w rejonie dzielnicy  Wola wybierz numer do przyjaciela, do MegaHol, to po prostu całkowicie niezawodne rozstrzygnięcie. Holowanie jednak nie każdorazowo bezwzględnie jest obowiązkowe. W każdym przypadku potrafi się okazać, iż wystarczy usługa mobilnego serwisu wsparta wyspecjalizowaną załogą. Miejsce zajścia na jakiś moment objawi się specjalistycznym zakładem mechaniki samochodowej, i w ten sposób zaoszczędzimy czas i obniżymy nakład na usunięcie awarii.


I dodajmy, że poradzimy sobie z dowolną usterką. W zasadzie do chwili obecnej zawsze rozstrzygaliśmy szczęśliwie problemy, nabraliśmy więc zaufania do naszych możliwości. Wielokrotnie jest tak, że pospolita awaria wstrzymuje dalszą podróż, natomiast dla pomocy drogowej drobna reperacja bezpośrednio w rejonie zdarzenia na szczęście nie jest kłopotem. Nasz profesjonalne ekipy zajmą się dowolną błahostką więc absolutnie nie musisz się niepokoić o wycieraczki, opony, paliwo dlatego, że pod dobrą kontrolą będziesz ubezpieczony na trasie.


Wiedz! Jeżeli zupełnie nie orientujesz się w terenie, nie powinieneś się denerwować, gdyż my czekamy tuż za miedzą. Znamy w okolicy Woli każdy kąt dlatego nie jest ważne, gdzie utkwiłeś z własną usterką my niedługo cię wyszukamy. Zaszła potrzeba interwencji wtedy dzwonisz, rzecz jasna nie ma znaczenia o jakiej porze, twoi przyjaciele czuwają całą dobę. Przyjemnie jest posiadać przyjaciół na jakich zwykle można liczyć takich jak pomoc drogowa MegaHol. Taki jest stały model na życie.24 godziny na dobę zawsze możesz Ta pomoc drogowa podejmuje się pracy 24 godziny na dobę:

  • Wydobycie samochodu na drogę czy stawianie go na kołach
  • Usunięcie paliwa błędnie zatankowanego lub dopełnienie niedostatku paliwa w baku
  • Niepłatne usługi z OC sprawcy i w zakresie usług Assistance
  • Przewóz, przewóz na lawecie i holowanie wszelkich pojazdów
  • Mobilny serwis, awaryjne drobne naprawy

NASZA GALERIA


Pełna paleta możliwości jest tutaj zaprezentowana w detalach toteż jesteś w stanie rozwiać obiekcje. Lecz na przyjaciół z Woli będziesz mógł liczyć!LawetaAutoautolawety 24h

Istotą naszych usług jest ciężarowa pomoc drogowa, natomiast nasza baza lawet i autolawet na sto procent jest skomponowana do transportu dowolnego auta. I choć powszechną strategią przerzutu niesprawnego auta osobowego jest holowanie, którego zapewne może się podjąć każdy prowadzący, to my przecież rekomendujemy by skorzystać z fachowej pomocy.


Taką radę warto przyjąć na poważnie. Przy holowaniu bardzo znaczące wydają się być praktyka i fachowość. Ponadto optymalny sprzęt, bowiem zwyczajna lina holownicza umie bywać niepewna. Na autostradach lub drogach szybkiego ruchu holowanie na lince jest wzbronione. Zatem warto wyszukać pomoc drogową MegaHol, gdyż dysponujemy i właściwym sprzętem i kompetentną ekipą.


Mamy w posiadaniu lawety albo autolawety dostosowane do przewozu dowolnego typu pojazdów, ale też pasażerów. W rejonie lokalizacji wydarzenia zjawimy się bardzo szybko dostarczając stosowny sprzęt do gwarantowanego przewiezienia waszych samochodów i pasażerów.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h

To robota nas pociąga. Każdy planuje być najefektywniejszym w bliskiej sobie branży, tymczasem jeśli chodzi o nas to w transporcie samochodów ciężarowych i ciężarowej pomocy drogowej znajdujemy się niedaleko tego stanu. Tak samo w palecie usług jak również w wartości ich realizacji. Z popsutym TIR-em zagradzającym trasę spotkał się raczej każdy użytkownik dróg. Wyizolowanie jednego pasa ruchu może przynieść kilometrowe korki nawet na szosie dwupasmowej. Kiedy niesprawność wystąpi na uczęszczanej trasie jednopasmowej to rezultat może stać się jeszcze podlejszy. Więc ekspresowa naprawa ewentualnie sprawny, kompetentny transport takiego pojazdu jest bardzo znaczący.


MegaHol dysponuje holownikami, naczepami niskopodwoziowymi, sztywnym holem , a także optymalnym sprzętem posiłkowym na przykład takim, który pozwala na wydobycie kłopotliwego TIR-a z kanału , a także ustawienie go na kołach. Na co dzień mamy, więc idealne akcesoria, żeby wykonać zabieg bezkolizyjnej formy remontu po poprzednim oczyszczeniu drogi z awaryjnie unieruchomionego, ciężkiego samochodu. Uciążliwe samochody wszelkiego standardu takie jak busy, pikapy, maszyny budowlane czy maszyny rolnicze, ciągniki, zestawy ciężarowe, naczepy, autobusy, możemy przez całą dobę dostarczyć skutecznie oraz bezawaryjnie.


Ale w naszych brygadach przez 24 godziny oraz 7 dni w tygodniu pełni dyżur zawodowa załoga i to właśnie oni gwarantują wysoką wartość naszych profesjonalnych prac.Mobilny serwis 24h

Czasami holownik no i niskopodwoziówka wcale nie będą konieczne. Też na autostradzie efekty zdarzenia może skasować mobilny serwis, jaki na miejsce przybędzie szybciej i przywiezie profesjonalnych mechaników.


Mobilny serwis jest zaaranżowany tak samo na wulkanizację opon jak również na skromne reperacje motoru. Na każdym odcinku walczymy by uczynić wszystko co potencjalnie możliwe, w związku z tym wyruszamy po zrealizowaniu skrupulatnego rekonesansu w czasie otrzymywania zamówienia. Wiadomo, że w przebiegu remontu może się okazać, iż niesprawność jest poważniejsza niż przewidywania i wtedy szybko zawsze jest ściągana, czekająca na zlecenie autolawety lub holownik z naczepą niskopodwoziową


Rozumiemy, że każdy przypadek jest niepowtarzalny więc podchodzimy do wezwań bardzo jednostkowo. Wsłuchujemy się w potrzeby zleceniodawców, odpowiadamy na podpowiedzi, gdyż zawsze są naszymi dobrymi przyjaciółmi, a nie wyłącznie klientami. Komfort funkcjonowania przynosi nam kompletnie wyekwipowane zaplecze, więc wysłuchanie klienta może nam wyłącznie ułatwić pracę.Transport niskopodwoziowy

Trzymając w zdolności technicznej tak poważną bazę lawet, naczep niskopodwoziowych czy ciągników oczywistym było dla nas wyjście z ofertą przewozu wielkich maszyn budowlanych czy maszyn rolniczych. To ze wszech miar rozważna decyzja, gdyż użytkuje potencjał własnych doświadczonych kierowców i sprzętu, i tym samy minimalizuje koszty funkcjonowania w ten sposób wpływając na ograniczenie stawek standardowych prac.


Walce drogowe, kombajny, koparki, busy i pikapy, aż do trudnych mimo, że niewielkich wózków widłowych, wszystkie samochody możemy dostarczyć w granicach kraju oraz zagranicę. Oraz bagaże w postaci towarów ponadnormatywnych czy też frachtów dłużycowych mogą być przedmiotem naszej usługi.


Wszelkie samochody i frachty przewożone w ramach realizowanych przez nas zleceń są u nas zabezpieczone, choć dodatkowo od początku ubezpieczamy przewozy. Przyjmujemy na siebie wszystkie procedury związane z przewozem w tym ewentualne, obowiązkowe uprawnienia wykazując się w ten sposób kompletną specyfikacją konieczną do oferowania podobnej usługi.Dlaczego my?

Z tego powodu, że absolutnie nie ma takiego impulsu, ażeby nie. Czemu akurat nie MegaHol? Raczej pragniemy być najlepsi, jednak przecież nie chcemy żeby inni czuli się gorsi. Jesteśmy pewni, że wszystkie pomoce drogowe albo ciężarowe pomoce drogowe działają wyraźnie dobrze.


Prosimy spójrz na to z nieco innej flanki. Ponieważ posiadamy, aż tylu partnerów to w tej sytuacji prawdopodobieństwo zadysponowania odpowiedniego sprzętu powinno być o wiele wyższe niż w pojedynczym warsztacie. O wykwalifikowanych mechaników i sprawdzonych kierowców także jest łatwiej w samej markowej platformie niż w pojedynczym warsztacie.  Jesteśmy niczym naczynie połączone, w którym wszelkie odziały oczekujące w okolicy wypadku współpracują ze sobą, by na lokalizację zdarzenia wysłać całkowicie rzetelnie skomponowaną pomoc.


Jako podwalina określająca regułę świadczenia firmowych usług wyśmienicie sprawdza się credo „Bądź przyjacielem klienta”. Cała firmowa sieć będzie na pewno tworzyć ochronny parasol nad działalnością wysłanej grupy fachmanów, którzy będą załogą z lokalnego zakładu, zapewne związaną rodzinnie względnie przyjaźniami, jednak będą spokojni czując takie wzmocnienie.


Nierzadko opłaty za zlecone nam prace mogą być mniejsze niż oczekujecie, a bierze się to z tego, iż u nas nie bazujemy na taryfikatorze, i wartościujemy obojętnie jakie zlecenie jednostkowo. W sytuacji prac wykonywanych z OC ewentualnie Assistance nie musi się regulować opłat, ponieważ rozliczamy się wprost z ubezpieczycielem.


To MegaHol – jest jasne, że nie wyłącznie ciężarowa pomoc drogowa , ale z bogatym wachlarzem usług. Niezmiennie Twój wrażliwy przyjaciel z dzielnicy Woli.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: