LAWETA BIELANY 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych BIELANY i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autCiężarowa pomoc drogowa – faktycznie tak powinien wybrzmiewać tytuł niniejszego rozdziału, choć z drugiej strony zdecydowani zawsze jesteśmy na wszystkie działania. Wszystkich klientów traktujemy tak jak przyjaciół, a to ważny krok do udzielenia pomocy także tym którzy poruszają się zdecydowanie mniejszymi autami. Nasze zespoły rozlokowane są praktycznie w całej Polsce, a każdy z nich gotów jest na holowanie różnych aut oczywiście ze specjalnym dostrojeniem na auta ciężarowe.


Na ogół może ci się przydarzyć awaria na trasie. Awaria zawsze może wam się przytrafić w bliskości Bielan, lecz to nic gdyż na Bielanach utrzymujemy swój zespół, dlatego zwyczajnie wybierz numer do MegaHol znajdziemy się na miejscu nadzwyczaj prędko. Jest jeszcze pytanie – Czy na pewno natychmiast powinno się auto holować? W chwili przyjmowania zlecenia zawsze prowadzimy sondaż na temat kłopotów, które was spotkały i jest prawdopodobne, że w naszym przypadku ingerencja zakończy się na usłudze mobilnego serwisu, tym skuteczniej, że rozporządzamy wykwalifikowaną kadrą. Miejsce wydarzenia na pewien czas będzie profesjonalnym punktem warsztatowym, i w tenże sposób zaoszczędzimy czas i zmniejszymy koszt usterki.


Musimy być spokojni o to, że pokonamy każdy kłopot. W ciągu wielu lat pracy nabraliśmy doświadczenia które, teraz umacnia nas w zaufaniu do tego, że podejmujemy trafne decyzje w czasie finalizacji zdobytych zleceń. Wiele niesprawności jakie wstrzymują kierowcom dalszą drogę dla naszych drużyn okazuje się nietrudnymi do usunięcia. Opona, nie uruchamiający się napęd, wycieraczki, paliwo lub całe mnóstwo różnych drobiazgów, zajmiemy się dowolną bagatelą.


Czuwaj by mieć to na względzie. Gdy totalnie nie orientujesz się w terenie, nie musisz się martwić, bowiem my wyczekujemy nieopodal za miedzą. Znamy w okolicy Bielan, każdy zakątek zatem nie jest ważne, gdzie utknąłeś z własną usterką bez problemów wkrótce cię zlokalizujemy. Zdarza się problem to potrzeba działać, godzina nie jest kluczowa gdyż znaczący powinni być przyjaciele przekonani do wykonania usługi, więc jesteś w stanie do pomocy drogowej zatelefonować o każdej godzinie. Dojedziemy na sto procent dlatego, że to pomoc drogowa MegaHol. Bowiem żyć trzeba właściwie.


Zawsze możesz oczekiwać na naszą współpracę 24 godziny na dobę:

  • Przewóz, lawetowanie i holowanie wszystkich pojazdów
  • Mobilny serwis, ratunkowe drobne naprawy
  • Wydostanie pojazdu na jezdnię albo ustawienie go na kołach
  • Usunięcie mylnie zatankowanego paliwa bądź dowóz paliwa
  • Bezpłatne usługi z OC sprawcy , a także w granicach Assistance

NASZA GALERIA


Bezpośrednio zorientuj się co ukrywa pełna propozycja jeśli ciągle nie czujesz pewności. Jednak tu na Bielanach możesz liczyć na przyjaciół!LawetaAutoautolawety 24h

Śmiało wolno nam rzec, że ciężarowa pomoc drogowa jest naszym konikiem, jednak nie ma jakichkolwiek przeciwwskazań, aby naszymi profesjonalnymi autolawetymi lub też autoautolawetymi przewozić każdy inny typ samochodów. Mamy świadomość, iż standardową techniką pomocy jest holowanie, zwłaszcza gdy mowa o autach osobowych. Przy pomocy linki holowniczej może się takiej pomocy podjąć każdy kierowca, my jednak promowalibyśmy skorzystanie z usługi profesjonalistów.


Istnieje parę względów dla których warto odczytać tą wskazówkę poważnie. Decydujące są praktyka i kompetencję znaczące przy realizacji tej usługi. Dodatkowo stosowny sprzęt, ponieważ zwyczajna lina holownicza umie bywać tandetna. Na autostradach czy drogach szybkiego ruchu holowanie na linie bezwzględnie jest zakazane. Z tego powodu warto wybrać pomoc drogową MegaHol, gdyż dysponujemy i stosownym sprzętem i kompetentną kadrą.


Zatem nie trzeba wspominać, iż w naszej dyspozycji obecne są odpowiednie do tego lawety i autolawety. Przewóz pojazdów to nasza profesja, zatem o każdej porze wolno nas przywołać byśmy rzetelnie zrealizowali zamówioną u nas pracę włącznie z przewiezieniem podróżnych.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h

To jedno co uwielbiamy. Przewóz aut ciężarowych i ciężarowa pomoc drogowa to strefy w których przewidujemy być najdoskonalsi. Istotnym gestem do uzyskania podobnego ideału jest wartościowa oferta i jakość naszych usług. Z popsutym TIR-em tarasującym drogę zetknął się przypuszczalnie nawet nie doświadczony użytkownik dróg. Usterka na drodze dwupasmowej może wykluczyć z ruchu jeden pas i stać się przesłanką długich korków. Jest również jasne, iż wynik jest w stanie być poniekąd szkodliwszy w skutkach na ruchliwej, bocznej trasie. Dlatego nieocenieni powinni być fachowcy od natychmiastowych reperacji w terenie, jak również bezpiecznego przewozu aut.


Kiedy należy podnosić TIR-a z rowu , a także ustawić go na kołach powinieneś operować ciężkim, branżowym sprzętem, jaki zawsze jest  na wyposażeniu ciężarowej pomocy drogowej MegaHol, i dodajmy, że dopełniają go holowniki, naczepy niskopodwoziowe czy też sztywny hol. Awaryjnie uwięzionego TIR-a możemy więc profesjonalnie przewieźć w rejon gdzie będziemy umieli go bezkolizyjnie naprawić. Szybko oraz bezpiecznie przewieziemy cały kalejdoskop ciężkich aut w tym: zestawy ciężarowe, naczepy, autobusy, busy, pikapy, maszyny budowlane czy maszyny rolnicze, ciągniki.


Gwarancją jakości naszych usług jest też fachowa kadra dostępna zawsze dla was przez całą dobę oraz 7 dni w tygodniu.Mobilny serwis 24h

Rozstrzygnięcie kłopotu może także być całkowicie niezależne i holownik i niskopodwoziówka nie będą nieodzowne. W rejon zdarzenia znacznie szybciej przyjedzie mobilny serwis no i choćby na autostradzie, przeszkoleni mechanicy pewnie dokonają oczekiwanej naprawy..


Tak samo czy to będzie kwestia wulkanizacji opony czy może usługi przy małych awariach napędu, zawsze jesteśmy na taka ewentualność zabezpieczeni. To przede wszystkim rola gruntownego wywiadu wykonanego w czasie przyjęcia zlecenia. Pewnie w toku naprawy zawsze może się ujawnić, że niesprawność jest poważniejsza niż oczekiwania i wówczas pilnie jest sprowadzana, czekająca na wezwanie autolawety czy holownik z naczepą niskopodwoziową


Niesprawności, mimo, że analogiczne są jednak nadzwyczaj rożne, z tego powodu też do wszelkich zadań przystępujemy jednostkowo. Traktujemy wszystkich klientów jak przyjaciół i w związku z tym wsłuchujemy się w ich potrzeby i wskazówki. Możemy tak robić dzięki doskonałemu zapleczu technicznemu zapewniającemu nam absolutny luksus działania.Transport niskopodwoziowy 

Posiadając w zdolności technicznej naprawdę poważną bazę lawet, naczep niskopodwoziowych czy też ciągników zdrowym było dla nas wyjście z propozycją przewozu wielkich maszyn rolniczych, drogowych czy budowlanych. Optymalne użycie potencjału załogi redukuje łączne koszty działalności, oraz tym samym ogranicza wycenę usługi dla jednego kontrahenta, mogło by być paradoksalne gdybyśmy takiego potencjału nie dostrzegli.


Koparki, walce drogowe, kombajny, busy i pikapy, aż do masywnych choć niedużych wózków widłowych, wszystkie pojazdy możemy przewieźć w granicach kraju i zagranicę. Przyjmujemy również zamówienia na frachty ponadnormatywne czy transporty dłużycowe.


Wszystkie pojazdy i frachty dostarczane w ramach realizowanych przez nas usług zawsze są u nas zabezpieczone, a przecież dodatkowo każdorazowo ubezpieczamy transporty. W każdym przypadku operujemy kompletną specyfikacją potrzebną, aby oferować nasze usługi i z tego powodu ubezpieczamy się biorąc na siebie jakiekolwiek procedury powiązane z frachtem.Dlaczego my?

Otóż nawet nie szukamy takiego argumentu, aby teraz nie. Czemu akurat nie MegaHol? Rzecz jasna nie chcemy żeby pozostali czuli się gorsi, lecz szczególnie mocno chcemy być najlepsi. Niechybnie weryfikują się w efektach pracy wszelkie pomoce drogowe i ciężarowe pomoce drogowe mimo że funkcjonuje ich w sektorze szczególnie dużo.


Trzeba też nie wprost na tą sytuację popatrzeć. Indywidualny zakład na pewno nie będzie kierował na tyle wielofunkcyjnym zespołem pojazdów i sprzętem jak firma funkcjonująca jako część pajęczyny tworzącej się z całego szeregu partnerów. O wykwalifikowanych mechaników czy profesjonalnych kierowców również zapewne jest łatwiej w naszej firmowej platformie niż w indywidualnym zakładzie.  Sieć warsztatów ulokowanych nieopodal zdarzenia, kooperując ściśle ze sobą ma sposobność skierowania pomocy z najbardziej dostosowaną do sytuacji kadrą i optymalnym sprzętem.


Bazę świadczenia naszych usług określa zasada „Bądź przyjacielem klienta”, która potwierdza się właśnie z tego powodu. Dojedzie konkretnie do was najlepiej wybrana grupa fachowców, prawdopodobnie z lokalnego zakładu w którym budują ich więzy domowe lub przyjaźni, ale będą mogli czekać na błyskawiczną interwencję całej sieci.


Taryfikatora nie potrzebujemy, ale możecie oczekiwać na rzetelną cenę, niejednokrotnie niższą niż się spodziewacie, a to w związku z tym, że wartościujemy usługi jednostkowo. W sytuacji usług prowadzonych z OC względnie Assistance nie trzeba regulować opłat, ponieważ rozliczamy się jedynie z ubezpieczycielem.


Oto jest MegaHol ciężarowa pomoc drogowa i nie tylko. Niezmiennie Twój rozsądny przyjaciel z Bielan.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: