LAWETA MOKOTÓW 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych MOKOTÓW i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autTrzeba uczciwie zaakcentować, że naszą profesją jest ciężarowa pomoc drogowa, co na szczęście nie znaczy, iż odmawiamy realizacji innych zleceń, a wręcz przeciwnie dysponując znakomicie wyposażoną infrastrukturą możemy  obsłużyć wiele zamówień równocześnie. Naszych klientów traktujemy tak jak przyjaciół, a to ważny krok do udzielenia pomocy również tym którzy przemieszczają się trochę mniejszymi samochodami. Holowanie samochodów ciężarowych to w naszym przypadku główna usługa, ale oczywiście oddziały rozłożone po całej Polsce są gotowe na to żeby poradzić sobie z jakimkolwiek zadaniem.


Niestety nie można czekać na fart, iż w drodze zostawią w spokoju nas usterki pojazdu. Absolutnie w takiej chwili nie trwoń czasu na wyszukiwanie przysługi wyłącznie natychmiast wybierz numer do MegaHol, w przestrzeni Mokotowa to pierwsza z najskuteczniejszych pomocy drogowych. Skądinąd nie trzeba natychmiast holować pojazdu. Mobilny serwis to dziś bezwzględnie jest absolutnie typowa usługa, ale jeśli do serwisu dorzucimy wykwalifikowaną kadrę to dotrzemy do was z specjalistycznym warsztatem. Zaś w efekcie awaria zostanie usunięta na miejscu.


A damy radę sobie z każdą usterką. Dotychczasowe doświadczenie uformowało własną pewność siebie, a to przenosi się na wasze zadowolenie z naszych usług. Mnóstwo usterek które wstrzymują kierowcom dalszą jazdę dla naszych ekip okazuje się być nietrudnymi do naprawy. Nasz profesjonalne brygady zainteresują się każdą błahostką w tej sytuacji wręcz na szczęście nie musisz się niepokoić o paliwo, wycieraczki, opony dlatego, że pod stałą kontrolą będziesz ubezpieczony na drodze.


Pilnuj by mieć to zawsze w pamięci. Jeśli chodzi o nas to zawsze jesteśmy u siebie, lecz ty mogłeś tutaj przyjechać chociażby z końca kraju. Przyjaciel cię nie rozczaruje, zna w naszym rejonie wszelkie zakamarki i odszuka cię nawet gdybyś sam nie wiedział gdzie masz awarię. Przywołuj nas o dowolnej godzinie dnia oraz nocy. Świetnie jest mieć przyjaciół na których zawsze potrafimy polegać takich jak pomoc drogowa MegaHol. Gdyż tacy muszą być przyjaciele.


24 godziny na dobę zawsze możesz Ta pomoc drogowa podejmuje się pracy 24 godziny na dobę:

  • Bezpłatne usługi z OC winnego kolizji , a także w ramach Assistance
  • Transport, fracht na lawecie i holowanie wszystkich pojazdów
  • Mobilny serwis, ratunkowe drobne naprawy
  • Wyeliminowanie paliwa mylnie wlanego lub dolanie deficytu paliwa w baku

NASZA GALERIA


W tym miejscu na naszym portalu możesz zapoznać się ze szczegółami pełnej palety usług to ułatwi ci podjęcie finalnej decyzji o możliwej naszej pomocy. Jednak tu na Mokotowie będziesz mógł polegać na przyjaciołach!LawetaAutoautolawety 24h

Śmiało warto ogłosić, że ciężarowa pomoc drogowa jest naszym konikiem, aczkolwiek nie ma żadnych przeciwwskazań, żeby naszymi profesjonalnymi autolawetymi czy autoautolawetymi przewozić jakikolwiek inny typ samochodów. Mamy jasność co do tego, że prostą procedurą interwencji jest holowanie, szczególnie gdy mowa o samochodach osobowych. Przy użyciu linki holowniczej potrafi się podobnej interwencji podjąć każdy prowadzący, jeśli chodzi o nas to właściwie promowalibyśmy skorzystanie z usługi ekspertów.


Są preteksty żeby tą poradę rozważać pryncypialnie. Przeciętny prowadzący po prostu nawet nie rozumie jak ważne przy holowaniu są doświadczenie i fachowość. Poza tym odpowiedni sprzęt, albowiem zwyczajna lina holownicza umie być awaryjna. Trzeba również pamiętać, że holowanie takiego rodzaju na autostradzie czy drodze szybkiego ruchu jest zakazane. Dlatego pomoc drogowa MegaHol zarządzająca zawodowymi zastępami, i właściwym sprzętem do lawetowania bezwzględnie jest najtrafniejszym wyborem.


Zatem nie trzeba wspominać, iż w naszej infrastrukturze są niezbędne do tego lawety i autolawety. Bezpośrednio w rejonie lokalizacji zajścia zjawimy się prawie natychmiast dostarczając przepisowy sprzęt do bezpiecznego odtransportowania waszych pojazdów oraz podróżnych.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h

To zawsze nam dopala adrenalinę. Transport samochodów ciężarowych jak i ciężarowa pomoc drogowa to domeny w których staramy się być najskuteczniejsi. W podobnym zakresie w wartości profesjonalnych usług jak i w różnorodnej propozycji. Większość użytkowników dróg na sto procent musiała mieć kiedyś możliwość spotkania z popsutym na trasie TIR-em. Zamknięcie jednego pasa ruchu może utworzyć kilometrowe zatory także na drodze dwupasmowej. Jest też pewne, iż efekt może być nawet gorszy na uczęszczanej, bocznej drodze. Dlatego tak ważny jest błyskawiczny i specjalistyczny transport tego samochodu, lub jak najszybsza jego reperacja praktycznie w rejonie lokalizacji kolizji.


W bazie pojazdów MegaHol znajdują się holowniki , a także naczepy niskopodwoziowe, sztywny hol oraz profesjonalny sprzęt dodatkowy, w tym oczywiście właściwy sprzęt do wydobycia kłopotliwego pojazdu z rowu czy też postawienia go na kołach. Mamy, więc niezbędne urządzenia, by wykonać zabieg bezkolizyjnej reperacji po poprzednim ogarnięciu drogi z awaryjnie unieruchomionego, kłopotliwego pojazdu. Skutecznie i bezawaryjnie przewieziemy pełen arsenał wielkich aut w tym: naczepy, autobusy, busy, pikapy, maszyny budowlane czy maszyny rolnicze, ciągniki, zestawy ciężarowe.


Ale w naszych brygadach przez całą dobę oraz 7 dni w tygodniu czuwa profesjonalna kadra i to właśnie oni zapewniają wysoką markę naszych prac.Mobilny serwis 24h

Potrafi się okazać, że holownik , a do kompletu niskopodwoziówka absolutnie nie będę tutaj użyteczne. W rejon niesprawności o wiele szybciej dojedzie mobilny serwis i choćby na autostradzie, przeszkoleni mechanicy profesjonalnie dokonają niezbędnej naprawy..


Od wulkanizacji opon po minimalne reperacje silnika na takie zdarzenia musi być przygotowany mobilny serwis. To przede wszystkim kwestia obszernego wywiadu przeprowadzonego w czasie zaakceptowania zlecenia. Niewątpliwie w przebiegu reperacji zawsze może się okazać, że usterka jest groźniejsza niż przewidywania , ale wówczas natychmiast jest ściągana, czekająca na polecenie autolawety czy też holownik z naczepą niskopodwoziową


Usterki, chociaż zbliżone często są jednakże nadzwyczaj rożne, stąd też do potencjalnych wezwań przystępujemy indywidualnie. Nasi kontrahenci maja prawo do niewłaściwej oceny, to my mamy obowiązek być fachowcami i potrafimy darować przyjaciołom rozpatrując każde wezwanie jednostkowo. Wolno nam tak robić dzięki wyjątkowemu zapleczu technicznemu dającemu nam jednoznaczny komfort wykonania usługi.Transport niskopodwoziowy  

Rożnego typu lawety, naczepy niskopodwoziowe, ciągniki to sprzęt jakiego w naszym taborze mamy pod dostatkiem, dlatego zdecydowaliśmy się na poszerzenie firmowej palety usług o przerzut maszyn budowlanych, drogowych czy rolniczych. To prawda, że w takiej dziedzinie transportu rzecz jasna nie specjalizujemy się, jednakże gdy pośród perfekcyjnych kierowców ma się tylu z odpowiednim doświadczeniem i praktyką nie można nie skorzystać z podobnego potencjału.


Wozimy na obszarze kraju i zagranicę wszelkie maszyny od kombajnów przez koparki czy walce drogowe do kłopotliwych mimo, że niewielkich wózków widłowych. Łatwo oczywiście desygnować nam fracht ładunków ponadnormatywnych lub dłużycowych.


Wszystkie samochody i frachty dostarczane w ramach realizowanych przez nas zleceń są całkowicie u nas zabezpieczone, choć i tak każdorazowo ubezpieczamy przewozy. Jakiekolwiek formalności również certyfikaty niezbędne do dokumentacji powiązanej z prowadzoną przez nas pracą, zawsze bierzemy na siebie.Dlaczego my?

Istnieje jakikolwiek powód, żeby nie? Dlaczego nie MegaHol? Może i zamierzamy być najlepsi, jednakże przecież absolutnie nie pragniemy żeby pozostali czuli się gorsi. Sądzimy, że każda pomoc drogowa, jakich jest mnóstwo i każda ciężarowa pomoc drogowa , których prawdopodobnie jest trochę mniej, weryfikuje się w działaniu.


Winno się na pewno zgłębić to szerzej. Nasza kompletna platforma zespołów to rodzina koncentrująca cały szereg wspólników, a to zabezpiecza nam pozwolenie by deklarować w ofercie zdecydowanie bardziej rozległy tabor niż propozycja jednostkowego warsztatu. Podobnie sprawa ma się z wykwalifikowaną kadrą, a także z kierowcami o wysokich umiejętnościach lub doświadczeniu.  Pojedynczy warsztat nigdy nie posiada całego asortymentu sprzętu, my dopasowujemy się do sytuacji i wysyłamy optymalny sprzęt oraz dobranych fachmanów, a gwarantuje nam to firmowa platforma oddziałów pracująca niczym naczynia połączone.


Jako istota regulująca zasadę oferowania naszych usług wyśmienicie sprawdza się motto „Bądź przyjacielem klienta”. Konkretnie do zamówienia przyjeżdża odpowiednio wybrana drużyna pracowników z lokalnego zakładu połączona przyjaźniami albo zgoła rodzinnie, jakkolwiek to drużyna która może na pewno w dowolnej sytuacji, otrzymać pomoc dużej sieci podobnych oddziałów.


U nas nie potrzebujemy cennika gdyż dowolne zamówienie oceniamy jednostkowo, a to posiada swoje odbicie w niejednokrotnie mniejszych stawkach niż możecie się spodziewać. Zdecydowanie przeprowadzamy wszelkie zamówienia z OC oraz Assistance i w tym wypadku zrealizujemy usługę bezkosztowo.


Oto MegaHol – nie jedynie ciężarowa pomoc drogowa w pełnej krasie. Przyjaciel z Mokotowa, który zapewnia Ci pewną jazdę.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: