LAWETA WŁOCHY 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych WŁOCHY i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autTen dział winien mieć tytuł Ciężarowa Pomoc Drogowa, ale w zasadzie jesteśmy przygotowani i otwarci na dowolne zlecenie. Naszych kontrahentów traktujemy jak przyjaciół, a to pierwszy krok do udzielenia pomocy także tym którzy poruszają się nieco mniejszymi samochodami. W związku z tym,  każdy z wszystkich warsztatów, rozsianych po całej Polsce, musi być gotowy w bliźniaczym stopniu na holowanie pojazdów ciężarowych jak i każdego innego pojazdu.


Niestety nie warto czekać na szczęście, że w drodze przegapią nas awarie samochodu. Jeżeli zdarzy się taki kłopot w przestrzeni naszej dzielnicy Włochy wybierz numer do przyjaciela, do F.U GOLCAR, to po prostu absolutnie bezpieczne rozstrzygnięcie. Ponadto nie musimy niezwłocznie holować auta. W naszych oddziałach operujemy mobilnymi serwisami, a także doskonale wyspecjalizowaną kadrą. Zatem, być może wyjaśnimy defekt na miejscu zdarzenia.


Jakąkolwiek awarię zawsze jesteśmy gotowi w stu procentach naprawić W ciągu wielu lat pracy nabraliśmy pewności siebie, która dziś umacnia nas w przeświadczeniu, iż wybieramy stosowne decyzje w czasie realizacji otrzymanych zadań. Wielokrotnie bywa tak, że pospolita usterka hamuje dalszą drogę, jednak dla nas drobna naprawa praktycznie w terenie nie jest kłopotem. Skończyły się klimaty kiedy musiałeś wozić ze sobą cały warsztacik samochodowy bo teraz błahymi remontami na trasie przejmujemy się my, wulkanizując opony, podwożąc brakujące paliwo, uruchamiając zamarznięte napędy czy może uzupełniając w mżawkę niesprawne wycieraczki.


Zapamiętaj! Jeśli chodzi o nas to jesteśmy miejscowi, w związku z tym kiedy niestety nie wiesz w którym miejscu jesteś absolutnie nie musisz się trapić. Przypadek, iż z własnym defektem utkwiłeś w miejscu zdarzenia niemożliwym dla ciebie do umiejscowienia nie będzie stanowił dla pomocy drogowej znaczenia bowiem znamy tutaj dowolny zakątek. Wydzwaniaj gdy będziesz w kłopocie bez względu na godzinę. Zapamiętaj, iż pomoc drogowa F.U GOLCAR posiada dużo przyjaciół i jeszcze nigdy żadnego nie zawiodła. Właśnie tak właściwie mamy.


Zawsze możesz polegać na naszą współpracę 24 godziny na dobę:

  • Pomoc w granicach Assistance czy bezpłatne usługi z OC winnego kolizji
  • Transport na lawecie, holowanie i transportowanie wszelkich pojazdów
  • Ratunkowe drobne naprawy poprzez Mobilny serwis
  • Ustawienie samochodu na kołach albo przeciągnięcie go na jezdnię
  • Wyeliminowanie mylnie zatankowanego paliwa bądź transport niezbędnych ilości paliwa

NASZA GALERIA


Sprawdź ofertę jeśli jeszcze masz obiekcje! Jednak tutaj na dzielnicy Włochy jesteś w stanie liczyć na przyjaciół!AutolawetyAutoautolawety 24h

Ciężarowa pomoc drogowa jest esencją naszych usług, ale w zasadzie jak właściwie nadmieniliśmy jesteśmy przygotowani do przewozu lawetą względnie autolawetą jakiegokolwiek samochodu. Jedną z form holowania jest samopomoc kierowców którzy przewożą pojazd, przede wszystkim pojazdy osobowe przy zastosowaniu linki holowniczej, lecz naszą wskazówką absolutnie jest zalecenie by zyskiwać w podobnym przypadku ekspertów.


Bynajmniej nie lekceważcie takiej wskazówki. Rzecz jasna najważniejszym wydaje się być praktyka i profesjonalizm usługi. Lina holownicza, jaką najczęściej użytkujemy do tego modelu holowania bywa i to dość często zawodna. Natomiast w przypadku gdy długie wyjazdy coraz częściej realizujemy autostradą względnie trasą szybkiego ruchu, trzeba wiedzieć, iż na podobnych odcinkach dróg holowanie jest wzbronione. Zatem kompletnie zaopatrzone w optymalny sprzęt do lawetowania, doświadczone oddziały pomocy drogowej F.U GOLCAR muszą być najtrafniejszym wyborem.


Dowolny rodzaj samochodów umiemy przewieźć sięgając do własnych lawet, a kiedy trzeba autolawet. Czyż należy żądać czegoś lepszego niż niezawodnego oraz sprawnego przewiezienia niesprawnych pojazdów i ich podróżnych na wyznaczone miejsce, no chyba nie, tymczasem my dokładnie takimi problemami się zajmujemy bezkonkurencyjnie.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h

To w sumie naturalnie nasz żywioł. Naszym celem jest móc być najskuteczniejszym w przewozie samochodów ciężarowych oraz ciężarowej pomocy drogowej. Tak samo w propozycji usług jak też w wartości ich zrealizowania. Usterka Tir-a na szosie, tego nie życzymy nikomu, jednak ostatecznie jak wiemy, to się może zdarzyć. Niesprawność na trasie dwupasmowej może odłączyć z ruchu jeden pas i stać się przesłanką kilometrowych zatorów. Jest też pewne, iż efekt może być zwyczajnie szkodliwszy w skutkach na ruchliwej, peryferyjnej trasie. Z tego powodu istotni muszą być eksperci od krótkich reperacji w terenie, i oczywiście gwarantowanego transportu samochodów.


F.U GOLCAR administruje holownikami, naczepami niskopodwoziowymi, sztywnym holem i koniecznym sprzętem pomocniczym takim, jaki wspiera wydostanie masywnego TIR-a z dołu oraz postawienie go na kołach. Mamy, jak się zdaje optymalne narzędzia, by dokonać bezkolizyjnej reperacji po poprzednim oczyszczeniu ulicy z awaryjnie uwięzionego, kłopotliwego pojazdu. Błyskawicznie oraz bezawaryjnie przewieziemy pikapy, maszyny budowlane czy maszyny rolnicze, ciągniki, zestawy ciężarowe, naczepy, autobusy, busy, zatem po prostu cały kalejdoskop,asortyment wielkich samochodów.


Przez całą dobę, 7 dni w tygodniu nieustannie w naszych brygadach czuwa zawodowa załoga będąc także gwarantem naszej wysokiej jakości.Mobilny serwis 24h

Wyjaśnienie problemu potrafi także okazać się diametralnie indywidualne no i holownik , a także niskopodwoziówka nie będą pożądane. Też na autostradzie efekty usterki potrafi naprawić mobilny serwis, który w lokalizację zdarzenia przybędzie skutecznie no i przywiezie wykwalifikowanych mechaników.


Od wulkanizacji opon po małe reperacje napędu na takie zdarzenia musi być gotów mobilny serwis. Zespół mobilnego serwisu startuje zupełnie przygotowany , a zawdzięcza to dokładnemu rekonesansowi, który przeprowadzamy w chwili zatwierdzenia zgłoszenia. Zdecydowanie w czasie remontu zawsze może się ujawnić, że awaria jest groźniejsza niż sugerowały prognozy i wtedy niezwłocznie jest sprowadzana, oczekująca na zlecenie autolawety czy też holownik z naczepą niskopodwoziową


Rozumiemy, iż każdy incydent pewnie jest inny więc podchodzimy do zleceń niezwykle jednostkowo. Traktujemy swoich kontrahentów jak przyjaciół i stąd wsłuchujemy się w ich prośby i wskazówki. Luksus wykonania usługi umożliwia nam profesjonalnie wyekwipowane zaplecze, w związku z tym wysłuchanie klienta może nam jedynie ułatwić pracę.Transport niskopodwoziowy    

Trzymając w dyspozycji faktycznie bogatą bazę lawet, naczep niskopodwoziowych czy ciągników normalnym było dla nas rozwiązanie z propozycją frachtu ciężkich maszyn budowlanych czy maszyn rolniczych. Właściwe użycie potencjału ekipy ogranicza ogólne wydatki na działalność, a tym samym redukuje cenę usługi dla indywidualnego klienta, było by pewnie osobliwe gdybyśmy tegoż potencjału nie uchwycili.


Dowozimy na obszarze Polski i zagranicę wszelkie maszyny od koparek czy walców drogowych, przez kombajny do kłopotliwych jakkolwiek małych wózków widłowych. Realizujemy również usługi na ładunki ponadnormatywne bądź przewozy dłużycowe.


Bezpośrednio w naszych rękach zawsze już będą bezwarunkowo bezpieczne, ale i tak regularnie ubezpieczamy fracht. Każdy przerzut, przede wszystkim niekonwencjonalnych towarów potrzebuje pozwoleń, pełnomocnictw bądź sprawdzonej specyfikacji, lecz absolutnie nie obciążamy kontrahenta pozyskaniem takich procedur.Dlaczego my?

Niby czemuż nie? Gdy akurat nie ma przeciwwskazań to ma prawo być F.U GOLCAR. Każdy potrafi zapisać, że jest najlepszy, jednak my na szczęście nie planujemy umniejszać pozostałym wiedzy. Istnieje sporo pomocy drogowych nieco mniej ciężarowych pomocy drogowych, jednak zdecydowanie każda realizuje wszystkie zlecenia.


Warto jeszcze inaczej na ten problem spojrzeć. Odosobniony zakład prawdopodobnie nie będzie dysponował naprawdę tak rozległym taborem czy sprzętem jak firma będąca elementem platformy tworzącej się z znacznej ilości partnerów. O wykwalifikowanych mechaników oraz doświadczonych kierowców też jest łatwiej bezpośrednio w markowej platformie niż w jednostkowym warsztacie.  Stanowimy świetne połączenie nawzajem wspomagających się małych warsztatów, których siłą jest nieduża odległość od miejsca zajścia i oczywiście niezwykły wybór sprzętu i technologi.


Jako istota ustalająca normę dostarczania firmowych usług wyśmienicie legitymizuje się motto „Bądź przyjacielem klienta”. Do zlecenia przybędą prawdziwi specjaliści, pewnie z niewielkiego rodzinnego warsztatu, ale będą mieli na wyciągniecie ręki otwarte drzwi do pomocy ogromnej firmowej sieci.


Obojętnie jakie zamówienie ma swoją wycenę , a skutek jest taki, że często u nas wyceny za usługę bywają niższe niż się oczekuje. Prace które fakturujemy zdecydowanie z ubezpieczycielem, czyli wykonane z OC lub Assistance nie potrzebują jakichkolwiek opłat klienta.


Taki jest F.U GOLCAR ciężarowa pomoc drogowa i nie wyłącznie. Przyjaciel z dzielnicy Włochy, który w każdym przypadku dojedzie  w opresji.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: