LAWETA WILANÓW 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych WILANÓW i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autMożna się zastanawiać czy też być może nie wysoce bardziej właściwym tytułem dla niniejszego akapitu nie okaże się wyrażenie „Ciężarowa pomoc drogowa” z tego powodu, że dokładnie w takiej usłudze się specjalizujemy, mimo, że absolutnie nie odmawiamy takiej pomocy przy pozostałych działaniach. Nie traktujemy was tak jak kontrahentów wyłącznie jak przyjaciół, a przyjaciołom nie odmawia się pomocy tylko dlatego, że jeżdżą mniejszym samochodem. Biorąc to pod uwagę,  każdy z naszych oddziałów, rozłożonych po całej Polsce, bezwzględnie jest przygotowany w identycznym stopniu na holowanie pojazdów ciężarowych jak i innego dowolnego auta.


Kłopoty z autem na trasie to zwyczajna rzecz. Awaria ewentualnie może wam się przytrafić w bliskości Wilanowa, ale to nic bowiem i tu utrzymujemy swój oddział, toteż spokojnie dzwoń do MegaHol znajdziemy się na miejscu zdarzenia nadzwyczaj szybko. Należy zadać właściwie pytanie – Czy jest oczywiste, że niezwłocznie potrzeba pojazd holować? W naszych zespołach rozporządzamy mobilnymi serwisami, i profesjonalnie wyspecjalizowaną załogą. Nasze działania na miejscu wydarzenia przywiodą do ekspresowego usunięcia niesprawności.


Każdą niesprawność zawsze jesteśmy w stanie wyeliminować Faktem jest, że do tej chwili każdorazowo rozwiązywaliśmy pomyślnie wezwania, nabraliśmy zatem zaufania do wykorzystanych rozwiązań. Zapewne nie istnieją reguły, jednak często sporo wstrzymujących dalszą podróż usterek okazuje się być prostymi usterkami, które przy drobnej naprawie na miejscu zdarzenia powinny być precyzyjnie likwidowane przez nasze brygady. Zezwól, iż zainteresujemy się jeszcze drobnymi naprawami na drodze, jakie wstrzymują dalsza podróż, a nie potraficie ich sami skorygować. Nasze ekipy zainteresują się dowolną drobnostką w związku z tym już nigdy nie musisz się martwić o opony, paliwo, wycieraczki gdyż pod stałą kuratelą będziesz spokojny na trasie.


Pamiętaj! Jeśli jesteś z daleka, tylko nie martw się jak nam wytłumaczyć w którym miejscu miałeś kolizję, bo my jesteśmy z okolicy. Przyjaciel cię nie rozczaruje, potrafi rozpoznać tutaj wszystkie zakątki i zlokalizuje cię choćbyś osobiście nie wiedział gdzie jesteś zlokalizowany. Wybierz numer gdy jesteś w kłopocie bez względu na porę dnia. Pojawimy się na pewno ponieważ to pomoc drogowa MegaHol. Tak właściwie mamy.


Zarówno dzień i w nocy będziesz mógł  kalkulować naszą usługę:

  • Lawetowanie, holowanie i przewożenie wszystkich pojazdów
  • Awaryjne drobne naprawy oparte o Mobilny serwis
  • Postawienie pojazdu na kołach czy wydostanie go na jezdnię
  • Wyeliminowanie błędnie zatankowanego paliwa czy transport niezbędnych ilości paliwa
  • Pomoc w granicach Assistance czy bezpłatne usługi z OC stłuczki.

NASZA GALERIA


Samodzielnie przekonaj się co ukrywa pełna oferta skoro dalej nie masz pewności. Lecz na przyjaciół z Wilanowa jesteś w stanie liczyć!LawetaAutoautolawety 24h

Esencją naszych usług na pewno jest ciężarowa pomoc drogowa, ale oczywiście nasza baza lawet lub autolawet na sto procent jest gotowa do transportu jakiegokolwiek auta. I choć popularną formą przewozu zepsutego samochodu osobowego jest holowanie, którego może się podjąć każdy prowadzący, to przecież zachęcamy by skorzystać z specjalistycznej usługi.


Bynajmniej nie wyśmiewajcie naszej porady. Zwykły prowadzący po prostu niestety nie przypuszcza jakże znaczące przy holowaniu bywają praktyka oraz fachowość. Awaryjność pospolitych lin holowniczych kieruje czujność na sprzęt z jakiego należało by korzystać przy tej usłudze. Należy też pamiętać, iż holowanie takiego standardu na autostradzie no i drodze szybkiego ruchu bezwzględnie jest zakazane. Z tego powodu powinno się wybrać pomoc drogową MegaHol, gdyż administrujemy i właściwym sprzętem i rzetelną kadrą.


Czuwające w profesjonalnym taborze lawety albo autolawety pozwalają nam na przetransportowanie jakiegokolwiek typu auta. Przerzut aut to nasza specjalność, dlatego o każdej porze można nas wezwać byśmy umiejętnie przeprowadzili przypisaną nam usługę włącznie z przewiezieniem pasażerów.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h

To nam dopala inspirujące ciśnienie. W sposób naturalny walczymy o palmę pierwszeństwa w przewozie samochodów ciężarowych też w ciężarowej pomocy drogowej. W podobnym stopniu w jakości własnych usług jak też w znacznej palecie. Większość użytkowników dróg na sto procent miała kiedyś styczność z popsutym na trasie TIR-em. Jeśli w sytuacji kolizji na szosie dwupasmowej zamkniemy jeden pas ruchu to realny będzie zator, być może na kilka kilometrów. Jest również oczywiste, iż efekt może być nawet gorszy na uczęszczanej, bocznej drodze. Zatem ważni zawsze są specjaliści od szybkich reperacji w rejonie zdarzenia, jak również bezpiecznego transportu pojazdów.


MegaHol administruje holownikami, naczepami niskopodwoziowymi, sztywnym holem i optymalnym sprzętem pomocniczym takim, który umożliwia wydobycie masywnego TIR-a z parowu , a także postawienie go na kołach. Na co dzień mamy więc możliwość błyskawicznego odblokowania drogi oraz przetransportowania TIR-a w najbliższe rejony umożliwiające wszczęcie bezpiecznej naprawy. Prędko oraz bezawaryjnie przewieziemy cały wachlarz ciężkich samochodów w tym: maszyny budowlane czy maszyny rolnicze, ciągniki, zestawy ciężarowe, naczepy, autobusy, busy, pikapy.


Rękojmią klasy naszych usług jest także fachowa załoga osiągalna zawsze dla was przez całą dobę oraz 7 dni w tygodniu.Mobilny serwis 24h

Może się wyklarować, iż holownik , a do kompletu niskopodwoziówka tym razem nie będę w tej sytuacji obligatoryjne. Tak się wydarzy jeżeli skutki usterki uda się usunąć na w lokalizacji wypadku co, chociażby na autostradzie, prędko potrafi wykonać wyspecjalizowana kadra mobilnego serwisu.


Od wulkanizacji opon po niewielkie reperacje napędu na oczywiście jest przygotowany mobilny serwis. Udaje się to dlatego, że przy zgłoszeniu prowadzimy na tyle szczegółowy wywiad by personel mobilnego serwisu mógł do zlecenia wyruszyć gruntownie przygotowany do pracy. Regularnie posiadamy sposobność wezwania lawety lub holownika z naczepą niskopodwoziową oczekujących w odwodzie na przypadek jeśliby szybka naprawa okazała się iluzoryczna.


Preferowane przez nas niezależne nastawienie do wezwań zrodziło się z faktu, iż awarie mimo, że pokrewne regularnie bywają wyjątkowo różne. Wszyscy kontrahenci maja prawo do nieprawidłowej analizy, to my jesteśmy ekspertami i możemy przebaczyć przyjaciołom rozpatrując każde zlecenie indywidualnie. Luksus funkcjonowania umożliwia nam kompletnie wyekwipowane zaplecze, stąd wysłuchanie zleceniodawcy powinno nam wyłącznie pomóc.Transport niskopodwoziowy    

Rozbudowaliśmy profesjonalną paletę, jednakże pierwotne usługi na takim rozwiązaniu całkowicie nie cierpią, ponieważ transport maszyn rolniczych, maszyn budowlanych , a także drogowych wynika z konkretnej bazy lawet, naczep niskopodwoziowych no i ciągników znajdujących się w naszym taborze. Należy korzystać z wiedzy ekipy mimo, że nie specjalizujemy się w takiej dyscyplinie przewozu, jednak mając kierowców o tym doświadczeniu potrafimy obniżyć całkowite koszty działalności, a tym samym jednostkowe wyceny usług.


Przewozy prowadzimy w kraju i zagranicą profesjonalnie odstawiając na określone położenie maszyny od koparek czy walców drogowych, przez kombajny do kłopotliwych chociaż małych wózków widłowych oraz pikapy czy busy. Oraz frachty ponadnormatywne czy też ładunki dłużycowe.


Wszelkie pojazdy i frachty przewożone w ramach naszych usług są całkowicie u nas zabezpieczone, choć dodatkowo każdorazowo ubezpieczamy przewozy. Nigdy nie obciążamy naszych kontrahentów załatwianiem procedur i uzyskiwaniem materiałów nieodzownych do wykonania zadanego frachtu.Dlaczego my?

Niby czemuż nie? Gdy akurat nie ma przeciwwskazań to ma prawo być MegaHol. Każdy potrafi zapisać, że jest najlepszy, jednak my na szczęście nie planujemy umniejszać pozostałym wiedzy. Istnieje sporo pomocy drogowych nieco mniej ciężarowych pomocy drogowych, jednak zdecydowanie każda realizuje wszystkie zlecenia.


Warto jeszcze inaczej na ten problem spojrzeć. Odosobniony zakład prawdopodobnie nie będzie dysponował naprawdę tak rozległym taborem czy sprzętem jak firma będąca elementem platformy tworzącej się z znacznej ilości partnerów. O wykwalifikowanych mechaników oraz doświadczonych kierowców też jest łatwiej bezpośrednio w markowej platformie niż w jednostkowym warsztacie.  Stanowimy świetne połączenie nawzajem wspomagających się małych warsztatów, których siłą jest nieduża odległość od miejsca zajścia i oczywiście niezwykły wybór sprzętu i technologi.


Jako istota ustalająca normę dostarczania firmowych usług wyśmienicie legitymizuje się motto „Bądź przyjacielem klienta”. Do zlecenia przybędą prawdziwi specjaliści, pewnie z niewielkiego rodzinnego warsztatu, ale będą mieli na wyciągniecie ręki otwarte drzwi do pomocy ogromnej firmowej sieci.


Obojętnie jakie zamówienie ma swoją wycenę , a skutek jest taki, że często u nas wyceny za usługę bywają niższe niż się oczekuje. Prace które fakturujemy zdecydowanie z ubezpieczycielem, czyli wykonane z OC lub Assistance nie potrzebują jakichkolwiek opłat klienta.


Taki jest MegaHol ciężarowa pomoc drogowa i nie wyłącznie. Przyjaciel z Wilanowa, który w każdym przypadku dojedzie  w opresji.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: