LAWETA WESOŁA 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych WESOŁA i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autKażdorazowo wykonujemy wezwanie dlatego, że podstawowym naszym posłaniem jest świadczenie usługi pomocy, natomiast trzeba dodać, iż naszą specjalizacją jest ciężarowa pomoc drogowa więc temu powołaniu podporządkowujemy własny tabor i kwalifikacje. Zawsze kontrahenta uważamy za przyjaciela dlatego w taki sposób podchodzimy do pomocy której nasz przyjaciel potrzebuje rzecz jasna nie zważając na to jakie gabaryty posiada jego pojazd. Holowanie pojazdów ciężarowych to w naszym przypadku sztandarowa usługa, natomiast zespoły rozsiane po całej Polsce zawsze są gotowe na to żeby radzić sobie z jakimkolwiek zamówieniem.


Nie ma stref gwarantujących spokój i na ogół potrafimy mieć usterkę auta. Skutecznym rozwiązaniem powinno być wówczas zatelefonować do MegaHol, a szczególnie jeżeli przydarzy ci się to w rejonie dzielnicy Wesoła, ponieważ to zaufana pomoc drogowa. Jest jeszcze pytanie – Czy jest oczywiste, że natychmiast należy pojazd holować? W momencie otrzymywania zamówienia zawsze robimy sondaż na temat kłopotów, jakie was napotkały i może się zdarzyć, że nasza interwencja zakończy się na pracy mobilnego serwisu, tym pewniej, iż rozporządzamy wykwalifikowaną kadrą. Miejsce zdarzenia często staje się stanowiskiem aktywności naszych mechaników, którzy tam akurat skutecznie likwidują awarie.


I dodajmy, że damy radę sobie z jakąkolwiek niesprawnością. W zasadzie do tej pory w każdym przypadku rozwiązywaliśmy pozytywnie zlecenia, nabraliśmy zatem przekonania do wykorzystanych możliwości. Drobne naprawy, które wystarczy przeprowadzić w rejonie awarii to dla nas przeważnie tuzinkowe usterki, a kierowcom uniemożliwiają dalszą drogę. Opona, nie uruchamiający się silnik, wycieraczki, paliwo lub całe mrowie innych detali, opanujemy każdą błahostką.


Staraj się by  to mieć w pamięci. Ty, być może przybyłeś tutaj z odległego końca kraju, natomiast jeśli chodzi o nas to pracujemy tu u siebie. Nieistotne gdzie złapały cię problemy my to miejsce zlokalizujemy, zatem szybko podamy ci pomocną dłoń. Zdarza się awaria to potrzeba działać, pora rzecz jasna nie jest ważna bowiem znaczący zawsze są przyjaciele zdeterminowani do pomocy, dlatego jesteś w stanie do nas zatelefonować o dowolnej godzinie. Dobrze jest posiadać przyjaciół na których zwykle wolno się oprzeć tak niezawodnych jak pomoc drogowa MegaHol. Właśnie tak właściwie mamy.


Jesteśmy dyspozycyjni do oferowania pomocy i w dzień i w nocy:

  • Ratunkowe drobne naprawy oparte o Mobilny serwis
  • Wydobycie pojazdu na jezdnię czy ulokowanie go na kołach
  • Wyeliminowanie paliwa źle wlanego lub uzupełnienie braku paliwa w baku
  • Bezpłatne usługi z OC sprawcy oraz w ramach Assistance
  • Holowanie, transportowanie i przewóz na lawecie wszelkich pojazdów

NASZA GALERIA


Tutaj na naszym portalu będziesz mógł zapoznać się ze elementami pełnej oferty to ułatwi ci podjęcie kluczowej decyzji o przyszłej naszej pomocy. Lecz na pewno będziesz mógł na dzielnicy Wesoła liczyć na przyjaciół!LawetaAutoautolawety 24h

Podstawą naszych usług na pewno jest ciężarowa pomoc drogowa, ale nasza baza lawet i autolawet jest skomponowana do przerzutu jakiegokolwiek pojazdu. Jedną z odmian holowania bezwzględnie jest samopomoc kierowców którzy przewożą auto, zwłaszcza samochody osobowe przy zastosowaniu linki holowniczej, jednak naszą wskazówką jest zalecenie by o pomoc prosić w takim momencie fachowców.


Istnieje kilka czynników dla których warto potraktować tą poradę serio. Kwalifikacje no i kompetencje zdają się obligatoryjne dla bezpieczeństwa przy holowaniu. Zawodność przeciętnych linek holowniczych adresuje opinię na sprzęt z którego należało by korzystać przy podobnej usłudze. Na autostradach bądź drogach szybkiego ruchu holowanie na linie jest zakazane. Z tego powodu doskonale wyposażone w optymalny sprzęt do lawetowania, kompetentne oddziały pomocy drogowej MegaHol powinny być najodpowiedniejszym doborem.


Dowolny typ samochodów umiemy przewieźć czerpiąc z własnych lawet, czy autolawet. Bezpośrednio w miejscu powstania zajścia zjawimy się błyskawicznie kierując tu stosowny sprzęt do bezawaryjnego odtransportowania waszych pojazdów oraz pasażerów.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h

To bezwzględnie jest to co kochamy. Wciąż rywalizujemy o palmę pierwszeństwa w transporcie samochodów ciężarowych czy w ciężarowej pomocy drogowej. Świetna propozycja i pewność wysokiej klasy profesjonalnych usług jest sensownym etapem w kierunku wypracowania tegoż celu. Awaria TIR-a na trasie potrafi być niemałym problemem. Też gdy niesprawność znajdzie sobie miejsce na dwupasmowych odcinkach dróg każde odłączenie jednego pasa ruchu na kilka godzin jest zdolne przynieść wielokilometrowe korki. Jeżeli usterka nadejdzie na ruchliwej trasie jednopasmowej to skutek jest w stanie być jeszcze gorszy. Dlatego ważni są profesjonaliści od błyskawicznych reperacji w rejonie zdarzenia, jak również bezpiecznego przewozu aut.


Gdy musimy wyciągać TIR-a z parowu , a także postawić go na kołach powinieneś rozporządzać ciężkim, branżowym sprzętem, jaki jest  w posiadaniu ciężarowej pomocy drogowej MegaHol, a do tego uzupełniają go holowniki, naczepy niskopodwoziowe i sztywny hol. Administrujemy zatem adekwatnymi materiałami by szybko odblokować ulicę tak ewidentnie aby można było bezpiecznie zrealizować remonty. Zestawy ciężarowe, naczepy, autobusy, busy, pikapy, maszyny budowlane czy maszyny rolnicze, ciągniki, cały kalejdoskop uciążliwych samochodów dostarczymy prędko oraz pewnie przez 24 godziny na dobę.


Gwarantuje to ponadto profesjonalna kadra, która pełniąc dyżury w naszych oddziałach przez całą dobę, 7 dni w tygodniu gwarantuje wam spokój oraz zaufanie.Mobilny serwis 24h

Może się wyklarować, że holownik no i niskopodwoziówka na szczęście nie będę teraz użyteczne. Istotnie tak się zdarzy jeżeli rezultaty awarii da się skasować na w lokalizacji wypadku co, choćby na drodze szybkiego ruchu, sprawnie potrafi wykonać wykwalifikowana ekipa mobilnego serwisu.


Czy może to będzie sprawa wulkanizacji opony , a może pomocy przy małych awariach motoru, regularnie chcemy być na to gotowi. Najczęściej udaje się przed wyjazdem określić inspirację niesprawności i z tego powodu prowadzimy gruntowny rekonesans podczas otrzymywania zamówienia,  w ten sposób nasi mechanicy wyjeżdżają zawsze przygotowani. Zdarza się, iż zwiad telefoniczny jest niezadowalający i personel mobilnego serwisu jednak nie potrafi dokonać szybkiej reperacji, na szczęście nie jest to jednak problem gdyż w zapasie w każdym przypadku wyczekuje autolawety lub holownik z naczepą niskopodwoziową.


Jesteśmy pewni, że każdy przykład jest wyjątkowy w związku z tym podchodzimy do wezwań wyjątkowo indywidualnie. Traktujemy naszych klientów jak przyjaciół i stąd wsłuchujemy się w ich potrzeby i inspiracje. Luksus pracy dostarcza nam wyśmienicie zaopatrzone zaplecze, dlatego wysłuchanie zleceniodawcy może nam jedynie pomóc.Transport niskopodwoziowy       

Naszą ofertę usług uzupełniliśmy o fracht ciężkich maszyn budowlanych, drogowych jak również rolniczych ponieważ obszerna baza lawet, naczep niskopodwoziowych oraz ciągników pozwoliła nam na takie rozstrzygnięcie bez szwanku dla kluczowych zleceń. Idealne spożytkowanie potencjału kadry obniża całkowite koszty działalności, no i tym samym ogranicza cenę usługi dla pojedynczego kontrahenta, było by pewnie paradoksalne gdybyśmy takiego potencjału nie zobaczyli.


Frachty przeprowadzamy w kraju i zagranicą skutecznie dowożąc na wskazane położenie maszyny od koparek czy walców drogowych, przez kombajny do trudnych chociaż niewielkich wózków widłowych oraz busy czy pikapy. Obiektem tej usługi mogą pozostać dodatkowo ładunki ponadnormatywne oraz transporty dłużycowe.


Będąc pod naszą opieką zawsze już będą zupełnie bezpieczne, jednak i tak w każdym przypadku ubezpieczamy ładunek. Wszelkie procedury również dowody potrzebne do specyfikacji powiązanej z realizowaną przez nas usługą, każdorazowo przejmujemy na siebie.Dlaczego my?

Z tego powodu, że akurat nie znajdziesz sobie takiego czynnika, aby akurat nie. Czemu tym razem nie MegaHol? Możemy sobie w tym miejscu pisać, że to my jesteśmy najlepsi, jednakże nikt kto w taki sposób pisze absolutnie nie umniejsza kompetencji innych. Przypuszczamy, że każda pomoc drogowa, jakich funkcjonuje wiele i każda ciężarowa pomoc drogowa , jakich może jest trochę mniej, potwierdza się w działaniu.


Popatrz na to trochę inaczej. Nasza moc tkwi w pajęczynie licznych zespołów i dywersyfikacji sprzętu i taboru co zapewne jest nierealne dla indywidualnego warsztatu. Oczywiście to samo sprawdza się przy wyborze wytrawnych kierowców czy wykwalifikowanych mechaników.  Tworzymy świetne połączenie wzajemnie wspomagających się niedużych zakładów, których siłą jest bliska odległość od usytuowania zdarzenia a także niesamowity wybór sprzętu i technologi.


Reguła „Bądź przyjacielem klienta”, która tworzy kwintesencję świadczenia naszych usług potwierdza się dokładnie dlatego. Konkretnie do zlecenia przyjeżdża odpowiednio dobrana ekipa mechaników z małego zakładu połączona przyjaźniami lub wprost rodzinnie, jednak to drużyna jaka ma prawo, w jakiejkolwiek sytuacji, liczyć na pomoc naszej sieci identycznych oddziałów.


Dowolne wezwanie otrzymuje własną kalkulację dzięki temu nierzadko u nas ceny za usługę bywają niższe niż się spodziewacie. Naturalnie przeprowadzamy wszystkie zamówienia z OC oraz Assistance i w takim wypadku wykonamy usługę bezpłatnie.


Zatem oto cały MegaHol, nie tylko ciężarowa pomoc drogowa. Jak nikt Twój przenikliwy przyjaciel z dzielnicy Wesoła.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: