LAWETA URSYNÓW 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych URSYNÓW i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autBieżący rozdział powinien mieć nazwę Ciężarowa Pomoc Drogowa, ale przecież zawsze jesteśmy przygotowani i zdecydowani na każde działanie. Na szczęście nie traktujemy was jak kontrahentów jedynie jak przyjaciół, a przyjaciołom nie odmawia się pomocy tylko dlatego, że jeżdżą mniejszym autem. Wszystkie nasze zespoły rozmieszczone są praktycznie w całej Polsce, a każdy z nich przygotowany jest na holowanie różnych samochodów niewątpliwie z celowym dostrojeniem na samochody ciężarowe.


Problemy z pojazdem na drodze to zwyczajna sprawa. Jeśli wydarzy się taki kłopot w okolicy naszego Ursynowa wybierz numer do przyjaciela, do MegaHol, to zupełnie skuteczne wyjście. Jednak może nie zajdzie zasadność holowania. Absolutnie w pierwszej kolejności  można zastosować mobilny serwis, a nasze doskonale wykwalifikowane kadry potrafią sobie dać radę z reperacją. Nasze poczynania na miejscu zdarzenia zawiodą do sprawnego naprawienia awarii.


I dodajmy, że poradzimy sobie z dowolną usterką. Dobre nastawienie na poziomie realizacji dowolnej usługi daje pozytywne skutki, dlatego pilnujemy się tych zasad gwoli waszej satysfakcji. Zdecydowana większość awarii jakie uniemożliwiają klientom dalszą podróż dla naszych drużyn okazuje się być banalnymi do usunięcia. Skończyły się klimaty gdy potrzebowałeś przewozić ze sobą pełny warsztacik samochodowy ponieważ dziś niewielkimi reperacjami na drodze zajmujemy się my, wulkanizując opony, dostarczając brakujące paliwo, odpalając zamarznięte motory czy też wymieniając w mżawkę niekompletne wycieraczki.


Nie myśl o tym, lecz miej to wciąż z tyłu głowy. My zawsze jesteśmy z okolicy, dlatego jeżeli , co zrozumiałe, nie wiesz gdzie przebywasz absolutnie nie musisz się niepokoić. Przypadek, że z własnym defektem ugrzęzłeś w miejscu zdarzenia trudnym dla ciebie do usytuowania nie będzie przedstawiał dla pomocy drogowej znaczenia ponieważ znamy tutaj każdy kąt. Nigdy nie zastanawiaj się nad porą dnia ściągaj pomoc drogową bezzwłocznie jeśli możemy być tobie konieczni. Przyjemnie jest posiadać przyjaciół na których zawsze można liczyć tak oddanych jak pomoc drogowa MegaHol. Z tego powodu, że tacy powinni być przyjaciele.


Możesz zaplanować naszą pomoc 24 godziny na dobę:

  • Mobilny serwis, awaryjne drobne naprawy
  • Wydobycie pojazdu na drogę względnie stawianie go na kołach
  • Wyeliminowanie mylnie wlanego paliwa czy transport niezbędnych ilości paliwa
  • Pomoc w ramach Assistance czy nieodpłatne usługi z OC winnego kolizji
  • Fracht na lawecie, holowanie i transportowanie wszystkich pojazdów

NASZA GALERIA


By jakoś rozproszyć wszelkie rozterki na naszej stronie możesz zaznajomić się z naszą pełną paletą możliwości. Na przyjaciół możesz czekać zawsze i gdziekolwiek, tymczasem  tym bardziej w naszym Ursynowie.LawetaAutoautolawety 24h

Ciężarowa pomoc drogowa jest kwintesencją wszystkich naszych usług, lecz jak wcześniej nadmieniliśmy jesteśmy zorganizowani do przerzutu lawetą ewentualnie autolawetą dowolnego samochodu. Zepsuty samochód potrafimy oczywiście, w zakresie samopomocy prowadzących, podholować na linie holowniczej, chociaż odradzamy podejmowanie takiego zagrożenia bez doświadczenia.


Zdecydowanie tą radę warto przyjąć na serio. Praktyka no i profesjonalizm zawsze są nieodzowne dla bezpieczeństwa przy holowaniu. Nie wolno w stu procentach zawierzyć pospolitej linie holowniczej gdyż nie rzadko jest ona niebezpieczna. Holując auto koniecznie trzeba objeżdżać autostrady i drogi szybkiego ruchu co zdecydowanie skomplikuje oraz przeciągnie kurs. Z tego powodu wyśmienicie zaopatrzone w stosowny sprzęt do lawetowania, doświadczone zastępy pomocy drogowej MegaHol są najwłaściwszym wyborem.


Bezpośrednio w profesjonalnym taborze znajdują się lawety, a także autolawety dostosowane do wszelkiego rodzaju aut. Przerzut pojazdów to nasza profesja, zatem o każdej godzinie uda się nas przywołać byśmy umiejętnie wykonali zleconą nam pracę włącznie z odwiezieniem podróżnych.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h

To profesja nas fascynuje. Naszym planem jest być najskuteczniejszym w transporcie aut ciężarowych jak również ciężarowej pomocy drogowej. Podobnie w palecie usług jak i w wartości ich wykonania. Kierowcy doskonale wiedzą jaką kłopotliwą może być na drodze usterka TIR-a. Usterka na szosie dwupasmowej jest zdolna wyizolować z ruchu jeden pas i stać się przesłanką długich korków. Niestety nie miejmy nadziei, iż będzie łatwiej na bocznych drogach bo bywają one szczególnie ruchliwe, a usterka TIR-a może je totalnie zablokować. Dlatego tak znaczący powinien być błyskawiczny i profesjonalny transport tego pojazdu, lub bardzo szybka jego reperacja na rejonie lokalizacji zderzenia.


MegaHol gospodaruje holownikami, naczepami niskopodwoziowymi, sztywnym holem i optymalnym sprzętem posiłkowym na przykład takim, jaki gwarantuje wyciągnięcie ciężkiego TIR-a z wykopu oraz umieszczenie go na kołach. Posiadamy zatem swobodę szybkiego odblokowania trasy , a także przewiezienia TIR-a w najbliższe rejony pozwalające podjęcie bezpiecznej formy remontu. Pikapy, maszyny budowlane czy maszyny rolnicze, ciągniki, zestawy ciężarowe, naczepy, autobusy, busy, cały kalejdoskop dokuczliwych samochodów dostarczymy prędko i solidnie przez 24 godziny na dobę.


Lecz wartość naszych prac gwarantowana jest głównie przez doświadczoną załogę czuwającą zawsze w naszych zespołach przez całą dobę i 7 dni w tygodniu.Mobilny serwis 24h

Zakończenie problemu potrafi też być całkowicie inne no i holownik oraz niskopodwoziówka akurat nie będą pożądane. Niesprawność mogą usunąć mechanicy z mobilnego serwisu, który na miejsce przyjedzie zasadniczo sprawniej.


Czy to będzie kwestia wulkanizacji opony czy może porady przy niedużych awariach napędu, zwykle chcemy być na taka ewentualność zabezpieczeni. To po prostu kwestia wnikliwego sondażu przeprowadzonego podczas uznania zgłoszenia. Rzecz jasna każdorazowo potrafi wypaść coś nieprzewidzianego i natychmiastowa reperacja tym razem nie może być możliwa, lecz w tej sytuacji bezzwłocznie podjeżdża autolawety czy niskopodwoziówka oczekująca jedynie na zgłoszenie.


Niesprawności, chociaż zbliżone pozostają jednakże wyjątkowo rożne, z tego powodu też do wszelkich zamówień przystępujemy indywidualnie. Wsłuchujemy się w prośby zleceniodawców, odpowiadamy na propozycje, gdyż są naszymi przyjaciółmi, a nie wyłącznie klientami. Możemy tak działać gdyż mamy komfort oparcia perfekcyjnie zaopatrzonego zaplecza.Transport niskopodwoziowy    

Gospodarujemy znakomitą infrastrukturą lawet, naczep niskopodwoziowych i ciągników zatem wydało nam się normalnym rozszerzenie naszej palety usług o fracht potężnych maszyn budowlanych, drogowych czy rolniczych. Odpowiednie użytkowanie potencjału załogi minimalizuje ogólne wydatki na działalność, no i tym samym redukuje cenę usługi dla jednostkowego klienta, było by pewnie dziwne gdybyśmy tego potencjału nie uchwycili.


Nie tworzymy obostrzeń, w kraju oraz zagranicą dostarczymy na ustalone miejsce przeznaczenia pikapy, busy, koparki, walce drogowe czy też kombajny. Zatwierdzamy oczywiście usługi na ładunki ponadnormatywne czy też transporty dłużycowe.


Będąc w naszych rękach zawsze już będą zupełnie bezpieczne, natomiast i tak każdorazowo ubezpieczamy ładunek. Przyjmujemy na siebie wszystkie formalności połączone z przewozem w tym ewentualne, niezbędne zaświadczenia wykazując się tym samym pełną specyfikacją nieodzowną do oferowania takiej pracy.Dlaczego my?

Gdyż akurat nie ma takiego impulsu, żeby teraz nie. Więc może być MegaHol. Nie chcemy odbierać umiejętności innym, lecz oczywiście nikt niczego podobnego rzecz jasna nie uprawia pisząc, że jest najlepszy. Przypuszczalnie sprawdzają się w efektach pracy wszystkie pomoce drogowe i ciężarowe pomoce drogowe chociaż jest ich w sektorze bardzo dużo.


Proponujemy przyjrzyj się temu z nieco nowej flanki. Nasza siła rodzi się z platformy licznych zespołów i dywersyfikacji sprzętu oraz zespołu pojazdów co zapewne jest nierealne dla pojedynczego zakładu. Oczywiście to samo dotyczy profesjonalnych kierowców lub przeszkolonych mechaników.  Tworzymy harmonijne zestawienie wzajemnie wspierających się niewielkich warsztatów, których siłą wydaje się być niewielka odległość od miejsca zdarzenia a także niesamowity dostęp do sprzętu i technologi.


Przede wszystkim z tego powodu sprawdza nam się znakomicie, jako podstawa oferowania naszych usług, credo „Bądź przyjacielem klienta”. Do wezwania przybędą doskonali specjaliści, pewnie z małego zaprzyjaźnionego warsztatu, jednak będą posiadali na wysuniecie ręki otwarte drzwi do współpracy wielkiej firmowej pajęczyny.


Niezależna wycena usług sprawia, iż wielokrotnie ponosicie mniejsze wydatki niż się spodziewacie. Zlecenia które fakturujemy bezpośrednio z ubezpieczycielem, czyli wykonane z OC lub Assistance nie potrzebują jakichkolwiek opłat klienta.


To MegaHol – nie jedynie ciężarowa pomoc drogowa , ale z bogatym wachlarzem usług. Przyjaciel z Ursynowa, który liczy na Twój telefon.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: