LAWETA BEMOWO 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych BEMOWO i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autCiężarowa pomoc drogowa – tak winien brzmieć tytuł tego rozdziału, chociaż patrząc z innej perspektywy zdecydowani jesteśmy na wszystkie zlecenia. Jesteście naszymi przyjaciółmi, a ostatecznie co by nie mówić my staramy się w taki sposób przeprowadzić usługę jakbyśmy ją prowadzili dla najbliższego przyjaciela i dlatego nie odrzucamy wezwań na inne samochody niż ciężarówki. Holowanie samochodów ciężarowych to w naszym przypadku główna usługa, ale oddziały rozlokowane po całej Polsce muszą być gotowe na to aby radzić sobie z jakimkolwiek zleceniem.


Nie znajdziesz miejsc bezpiecznych i wszędzie stosunkowo łatwo jest mieć usterkę auta. Jeśli wydarzy się taki kłopot w bliskości naszego Bemowa dzwoń do przyjaciela, do MegaHol, to po prostu całkowicie bezpieczne wyjście. Holowanie jednak nie zawsze jest konieczne. Mobilny serwis to dzisiaj bezwzględnie jest właściwie typowa usługa, a jeżeli do serwisu dorzucimy wyspecjalizowaną załogę to przyjedziemy do was z specjalistycznym warsztatem. Nasze działania na miejscu wydarzenia zawiodą do ekspresowego naprawienia usterki.


Jakąkolwiek usterkę zawsze jesteśmy gotowi wyeliminować W zasadzie do tej chwili w każdym przypadku rozstrzygaliśmy pozytywnie kłopoty, nabraliśmy w związku z tym przekonania choćby do stosowanych przez nas możliwości. Drobne naprawy, które można przeprowadzić bezpośrednio w terenie to dla pomocy drogowej przeważnie banalne niesprawności, mimo, że klientom wstrzymują dalszą podróż. Paliwo, opona, nie uruchamiający się motor, wycieraczki i całe mrowie kolejnych drobiazgów, zajmiemy się jakąkolwiek błahostką.


Postaraj się by  to mieć na uwadze. Jeżeli totalnie nie umiesz odnaleźć się w terenie, nie musisz się trapić, ponieważ my czekamy nieopodal za miedzą. Trzeciorzędną sprawą jest gdzie dopadły cię problemy bez problemów to miejsce odnajdziemy, więc szybko zaproponujemy ci przyjacielską dłoń. Dzwoń kiedy będziesz w kłopocie bez względu na godzinę. Wiedz, że pomoc drogowa MegaHol posiada wielu przyjaciół i nigdy żadnego nie rozczarowała. Z tego powodu, że funkcjonować trzeba należycie.W dzień i w nocy zawsze możesz na nas oczekiwać:

  • Przeciągnięcie samochodu na drogę albo postawienie go na kołach
  • Usunięcie paliwa źle wlanego lub dolanie niedostatku paliwa w baku
  • Bezpłatne usługi z OC sprawcy oraz w granicach Assistance
  • Holowanie, transportowanie i transport na lawecie wszelkich pojazdów
  • Ratunkowe drobne naprawy przez Mobilny serwis

NASZA GALERIA


Tutaj na naszej stronie możesz zapoznać się ze detalami pełnej palety usług to ułatwi ci podjęcie ostatniej decyzji o realnej naszej pomocy. Ale na pewno jesteś w stanie na Bemowie liczyć na przyjaciół!LawetaAutoautolawety 24h

Profesjonalny zespół lawet i autolawet jest przystosowany do przewozu dowolnego modelu pojazdu, chociaż nigdy nie kryjemy, iż szczególnie zdecydowani zawsze jesteśmy na ciężarową pomoc drogową. Mamy świadomość, iż prostą taktyką pomocy jest holowanie, szczególnie kiedy mowa o autach osobowych. Przy wykorzystaniu linki holowniczej może się tej interwencji podjąć każdy kierowca, my właściwie proponujemy skorzystanie z usługi zawodowców.


Znajdą się czynniki aby naszą poradę rozpatrywać serio. Po pierwsze doświadczenie oraz kompetencję istotne przy realizacji podobnej usługi. Wadliwość zwykłych lin holowniczych adresuje uwagę na sprzęt z którego należało by korzystać przy tej usłudze. Zaś w okolicznościach gdy dalekie wyjazdy coraz powszechniej odbywamy autostradą ewentualnie drogą szybkiego ruchu, powinno się wiedzieć, że na podobnych magistralach holowanie bezwzględnie jest zabronione. Zatem w tym wypadku faktycznie jest pole do popisu dla specjalistycznego sprzętu i brygad pomocy drogowej MegaHol.


Zatem nie trzeba podkreślać, iż w stałej dyspozycji obecne są stosowne do tego lawety czy autolawety. Czyż wolno oczekiwać czegoś lepszego niż bezpiecznego oraz sprawnego odtransportowania uszkodzonych samochodów i ich podróżnych na ustalone miejsce, no chyba nie, a my dokładnie takimi problemami się zajmujemy kompetentnie.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h

To nam podwyższa inspirujące ciśnienie. Naszym celem jest być najskuteczniejszym w transporcie samochodów ciężarowych i oczywiście ciężarowej pomocy drogowej. Ważnym ruchem do osiągnięcia podobnego celu jest duża paleta i klasa naszych usług. Z uszkodzonym TIR-em zagradzającym trasę zetknął się zapewne każdy użytkownik dróg. Jeśli w sytuacji kolizji na jezdni dwupasmowej zamkniemy pojedynczy pas ruchu to wiadomy będzie zator, nawet na parę kilometrów. A skutek może być szkodliwszy gdy na przykład do kolizji dojdzie na drugorzędnej, lecz ruchliwej szosie. I z tego powodu szanować należy błyskawiczne, zawodowe naprawy w rejonie lokalizacji zdarzenia, lub profesjonalny transport tych samochodów.


Holowniki, naczepy niskopodwoziowe, sztywny hol muszą być w bazie technicznej ciężarowej pomocy drogowej MegaHol, a dodatkowo sprzęt do podnoszenia trudnych aut z parowu i pozwalający na postawienie ich na kołach. Administrujemy w takim razie wystarczającymi środkami żeby skutecznie odkorkować jezdnię na tyle żeby stosunkowo łatwo było bezpiecznie zrealizować naprawy. Autobusy, busy, pikapy, maszyny budowlane czy maszyny rolnicze, ciągniki, zestawy ciężarowe, naczepy, kompletny kalejdoskop wielkich samochodów przewieziemy skutecznie i solidnie przez całą dobę.


Ale oczywiście w naszych brygadach przez całą dobę oraz 7 dni w tygodniu czuwa doświadczona kadra i to przede wszystkim oni gwarantują wysoką klasę naszych profesjonalnych prac.Mobilny serwis 24h

Każdorazowo może się wyjaśnić, iż na szczęście nie będzie zlecenia na holownik no i niskopodwoziówkę. Niesprawność potrafią wyeliminować mechanicy z mobilnego serwisu, który na miejsce zajedzie zasadniczo sprawniej.


Mobilny serwis jest gotów tak na wulkanizację opon jak i na małe poprawki motoru. Na każdym etapie staramy się zrealizować wszystko co wykonalne, z tego powodu ruszamy po sfinalizowaniu dokładnego sondażu w czasie otrzymywania zamówienia. Może zdarzyć się, że zwiad telefoniczny może być niewystarczający i personel mobilnego serwisu jednak nie potrafi zrealizować sprawnej naprawy, na szczęście nie jest to jeszcze kłopot ponieważ w zapasie w każdym przypadku wyczekuje autolawety czy holownik z naczepą niskopodwoziową.


Chcemy do zamówień podchodzić szczególnie odrębnie bo mamy doświadczenie, iż każdy incydent musi być inny. Profesjonalni mechanicy mogą z wskazówek kontrahentów wyłowić znaczące wiadomości bez przytyku, także wówczas jeżeli zleceniodawcy wikłają się w ocenie niesprawności. Nasi mechanicy, dostając pomoc profesjonalnie zaopatrzonego zaplecza technicznego, wykorzystują z tych dyskusji jedynie właściwe porady.Transport niskopodwoziowy 

Rozbudowaliśmy swoją propozycję, jednakże standardowe usługi na takim rozwiązaniu absolutnie nie cierpią, gdyż fracht maszyn drogowych, maszyn budowlanych i rolniczych wypływa z szerokiej podstawy w postaci lawet, naczep niskopodwoziowych oraz ciągników będących w naszym profesjonalnym taborze. Przystoi czerpać z kompetencji załogi pomimo, iż akurat nie specjalizujemy się w takiej domenie przewozu, jednak mając kierowców o podobnym doświadczeniu potrafimy zmniejszyć ogólne koszty działalności, a tym samym indywidualne wyceny prac.


Absolutnie nie mamy utrudnień, w kraju czy też zagranicą dowieziemy na wskazane miejsce pikapy, busy, koparki, walce drogowe bądź kombajny. Plus towary ponadnormatywne czy też transporty dłużycowe.


Każdorazowo ubezpieczamy ładunki chociaż jesteśmy spokojni, że w naszych rękach są bezpieczne. Wszelkie procedury także dokumenty konieczne do dokumentacji połączonej z realizowaną przez nas pracą, regularnie przyjmujemy na siebie.Dlaczego my?

Niby czemuż nie? Czemu akurat nie MegaHol? Akurat nie staramy się umniejszać umiejętności innym, ale też nikt tego rzecz jasna nie uprawia mówiąc, że jest najlepszy. Ciężko przyjmować, iż coś nie funkcjonuje właściwie w dziedzinie pomocy drogowej bądź też ciężarowej pomocy drogowej kiedy naprawdę dużo takiego standardu zakładów broni się na rynku.


Namawiamy spójrz na to z nieco przeciwnej flanki. Jeśli tworzymy sieć, aż tylu kooperantów to prawdopodobieństwo zadysponowania idealnego sprzętu musi być o wiele poważniejsze niż w jednostkowym zakładzie. To identycznie sprawdza się przy wyborze doświadczonych kierowców oraz wykwalifikowanych mechaników.  Stanowimy harmonijne zestawienie wzajemnie wspomagających się niewielkich zakładów, których mocą bezwzględnie jest niewielka odległość od usytuowania wydarzenia oraz nieprawdopodobny dostęp do sprzętu i technologi.


Podwalinę dostarczania naszych usług definiuje dewiza „Bądź przyjacielem klienta”, która potwierdza się właśnie z tego powodu. Zapewne z usługą dotrze niewielka, zaprzyjaźniona obsada specjalistów, ale wspierana mocą dużej firmowej sieci.


Taryfikatora nigdy nie mamy, ale oczywiście powinniście przewidywać rozsądną cenę, często mniejszą niż oczekujecie, a to dlatego, że wyceniamy usługi na bazie realnych danych. Wezwania z OC i Assistance przeprowadzamy w limicie ubezpieczenia.


Zatem to oczywiście kompletny MegaHol, na szczęście nie tylko ciężarowa pomoc drogowa. Czekający na Twój telefon przyjaciel z Bemowa.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: