LAWETA OCHOTA 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych OCHOTA i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autNiniejszy rozdział powinien nosić tytuł Ciężarowa Pomoc Drogowa, tylko że ostatecznie zawsze jesteśmy gotowi i otwarci na dowolne zadanie. My kontrahenta uważamy za przyjaciela w związku z tym tak podchodzimy do pomocy której dobry przyjaciel oczekuje rzecz jasna nie zważając na to jakie gabaryty posiada jego auto. Zawsze gotowi na holowanie aut ciężarowych w bliźniaczym zakresie jak i pozostałych aut i wszystkie nasze warsztaty rozmieszczone w całej Polsce muszą być właściwie zaopatrzone.


Awaria auta potrafi zszokować cię w każdej sekundzie w prawie nie prawdopodobnym etapie podróży. Usterka zawsze może wam się przydarzyć w bliskości Ochoty, jednak zachowaj spokój bowiem i tutaj posiadamy nasz oddział, dlatego spokojnie wybierz numer do MegaHol znajdziemy się na miejscu zdarzenia niezwykle szybko. Skądinąd nie musimy zaraz holować samochodu. W sposób naturalny potrafi się okazać, że jedyne co potrzeba to usługa mobilnego serwisu podparta wyspecjalizowaną kadrą. Nasze poczynania na miejscu zdarzenia doprowadzą do sprawnego rozwiązania awarii.


Nie pamiętamy takiej usterki z którą byśmy sobie nie poradzili. Przez lata nabraliśmy doświadczenia które, dzisiaj umacnia nas w przeświadczeniu, że podejmujemy właściwe decyzje na etapie finalizacji przyjętych zleceń. Drobne naprawy, jakie stosunkowo łatwo przeprowadzić bezpośrednio w rejonie awarii to dla pomocy drogowej zazwyczaj banalne niesprawności, mimo, że kierowcom hamują dalszą drogę. Wycieraczki, paliwo, opona,  nie odpalający silnik lub całe mrowie nie spodziewanych niuansów, zajmiemy się jakąkolwiek bagatelą.


Zadbaj o siebie! Jeśli chodzi o nas to jesteśmy u siebie, zaś ty mogłeś tutaj dojechać nawet z krańca Europy. Fakt, iż ze swoim kłopotem ugrzązłeś w położeniu skomplikowanym dla ciebie do rozpoznania nie będzie posiadał dla nas znaczenia gdyż znamy tutaj dowolny zakątek. Jest awaria to powinno się działać, pora nie jest istotna gdyż ważni muszą być przyjaciele zdecydowani do pomocy, dlatego będziesz mógł do pomocy drogowej zatelefonować o każdej godzinie. Świetnie jest posiadać przyjaciół na jakich zwykle można liczyć tak oddanych jak pomoc drogowa MegaHol. Naturalnie tak właśnie mamy.Jesteśmy gotowi do oferowania usług i w dzień i w nocy:

  • Dowóz paliwa ewentualnie usuniecie paliwa pomyłkowo wlanego
  • Pomoc w zakresie Assistance , a także nieodpłatne usługi z OC sprawcy
  • Awaryjne drobne naprawy poprzez Mobilny serwis
  • Wydostanie samochodu na jezdnię czy ulokowanie go na kołach

NASZA GALERIA


Sprawdź ofertę jeżeli dalej chcesz rozwiać obiekcje! Tymczasem tu na dzielnicy Ochota będziesz mógł polegać na przyjaciołach!LawetaAutoautolawety 24h

Śmiało warto zakomunikować, że ciężarowa pomoc drogowa jest naszym konikiem, choć nie ma jakichkolwiek przeciwwskazań, by naszymi profesjonalnymi autolawetymi i autoautolawetymi przewozić jakikolwiek inny charakter aut. Jedną z form holowania jest samopomoc kierowców którzy ciągną auto, przede wszystkim samochody osobowe przy użyciu linki holowniczej, jednak naszą poradą jest zalecenie by o pomoc prosić w takim momencie profesjonalistów.


Bynajmniej nie wyśmiewajcie tej uwagi. Kwalifikacje oraz kompetencje są obowiązkowe dla bezpieczeństwa przy holowaniu. Bardzo istotny jest sprzęt z jakiego wtedy korzystamy gdyż naturalna lina holownicza regularnie bywa zawodna. Natomiast w przypadku kiedy dalekie wyjazdy coraz częściej podejmujemy autostradą względnie trasą szybkiego ruchu, trzeba wiedzieć, że na podobnych drogach holowanie bezwzględnie jest zabronione. Stąd powinno się wyszukać pomoc drogową MegaHol, bowiem zarządzamy i dobrym sprzętem i kompetentną załogą.


Więc nie potrzebujemy podkreślać, iż w naszej bazie znajdą się niezbędne do tego lawety względnie autolawety. Właściwy transport zapewnimy prędko na miejsce kolizji i bezawaryjnie przywieziemy na wyznaczone położenie i pojazd i oczywiście podróżnych.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h

Taka działalność nas fascynuje. Naszym priorytetem jest być najskuteczniejszym w przewozie samochodów ciężarowych a także ciężarowej pomocy drogowej. Istotnym etapem do uzyskania wymarzonego celu powinna być świetna propozycja oraz wartość naszych usług. Niesprawność TIR-a na drodze może być sporym kłopotem. Awaria na trasie dwupasmowej potrafi wyłączyć z ruchu jeden pas i być przyczyną kilometrowych korków. Jest również jasne, że rezultat potrafi być także bardziej czasochłonny na ruchliwej, bocznej drodze. Stąd szybka reperacja czy pewny, profesjonalny przewóz tego pojazdu jest bardzo znaczący.


Holowniki, naczepy niskopodwoziowe, sztywny hol muszą być w bazie technicznej ciężarowej pomocy drogowej MegaHol, a poza tym sprzęt do podnoszenia wielkich samochodów z rowu i pozwalający na postawienie ich na kołach. Utrzymujemy, więc odpowiednie akcesoria, by wykonać zabieg bezpiecznej naprawy po uprzednim ogarnięciu trasy z awaryjnie sparaliżowanego, ciężkiego pojazdu. Błyskawicznie i bezawaryjnie przewieziemy autobusy, busy, pikapy, maszyny budowlane czy maszyny rolnicze, ciągniki, zestawy ciężarowe, naczepy, czyli po prostu cały arsenał wielkich pojazdów.


Gwarantuje to dodatkowo profesjonalna załoga, która pełniąc dyżury w naszych zespołach całodobowo, 7 dni w tygodniu zabezpiecza wam spokój i zaufanie.Mobilny serwis 24h

Może zdarzyć się, że holownik , a do kompletu niskopodwoziówka nie będą celowe. W lokalizację niesprawności zdecydowanie szybciej dotrze mobilny serwis no i także na autostradzie, przeszkoleni mechanicy skutecznie dokonają niezbędnej naprawy..


My zawsze jesteśmy przygotowani na wiele rodzajów awarii od wulkanizacji opon po remonty silnika. To przede wszystkim zasługa gruntownego sondażu wykonanego w czasie przyjęcia zgłoszenia. Stale istnieje sposobność wezwania lawety czy może holownika z naczepą niskopodwoziową wyczekujących w zapasie na wypadek gdyby sprawna reperacja okazała się iluzoryczna.


Usterki, mimo, że porównywalne pozostają jednakże bardzo rożne, w związku z tym też do wszelkich zamówień przystępujemy indywidualnie. Klient może akurat nie mieć racji co do analizy sytuacji, ale my umiemy wsłuchać się w jego prośby i sugestie, a potem wydobyć właściwe wnioski, bowiem tak pracuje się z przyjaciółmi. Nasi mechanicy, dostając wzmocnienie kompletnie wyposażonego zaplecza technicznego, wyciągają z tych rozmów tylko skuteczne wskazówki.Transport niskopodwoziow

Rozszerzyliśmy profesjonalną ofertę, lecz standardowe usługi na tym posunięciu kompletnie nie tracą, ponieważ przerzut maszyn rolniczych, maszyn budowlanych , a także drogowych wypływa z dużej bazy lawet, naczep niskopodwoziowych no i ciągników funkcjonujących w naszym profesjonalnym padoku. Wypada czerpać z wiedzy ekipy pomimo, że akurat nie specjalizujemy się w takiej kompetencji frachtu, ale mając kierowców o takim doświadczeniu potrafimy zmniejszyć ogólne koszty działalności, a tym samym pojedyncze ceny usług.


Umiejętnie przewieziemy na wybrane położenie walce drogowe, kombajny, busy i pikapy, koparki, na terenie naszego kraju i zagranicą. Można też powierzyć nam fracht towarów ponadnormatywnych i dłużycowych.


Regularnie ubezpieczamy ładunki chociaż jesteśmy spokojni, iż w naszych opiekuńczych rękach muszą być bezpieczne. Jakikolwiek przerzut, przede wszystkim nietypowych ładunków potrzebuje zezwoleń, uprawnień czy też sprawdzonej specyfikacji, ale nigdy nie zarzucamy klienta pozyskaniem tych formalności.Dlaczego my?

Toć z jakiego powodu to ma być nie? No to niech okaże się, że MegaHol. Każdy ma prawo powiedzieć, iż jest najlepszy, jakkolwiek my absolutnie nie staramy się odbierać pozostałym wiedzy. Jest sporo pomocy drogowych troszkę mniej ciężarowych pomocy drogowych, jednak niewątpliwie każda kończy swoje zlecenia.


Prosimy spójrz na to zdecydowanie z przeciwnej strony. Jeżeli posiadamy, aż tylu partnerów to w tej sytuacji prawdopodobieństwo posiadania stosownego sprzętu musi być znacznie wyższe niż w indywidualnym warsztacie. O przeszkolonych mechaników oraz doświadczonych kierowców także jest łatwiej w samej markowej sieci niż w pojedynczym zakładzie.  Platforma warsztatów ulokowanych blisko kolizji, współpracując ściśle ze sobą ma zdolność skierowania pomocy z specjalnie przystosowaną do sytuacji kadrą i optymalnym sprzętem.


Maksyma „Bądź przyjacielem klienta”, jaka stanowi kwintesencję oferowania naszych usług potwierdza się właśnie dlatego. Do zlecenia przybędą dobrzy profesjonaliści, prawdopodobnie z małego familijnego warsztatu, jednak będą posiadali na wysuniecie ręki otwarte drzwi do pomocy wielkiej firmowej sieci.


U nas nie mamy cennika ponieważ dowolne zamówienie oceniamy indywidualnie, a to tworzy swoje odzwierciedlenie w nierzadko niższych cenach niż możecie się spodziewać. Zlecenia które regulujemy osobiście z ubezpieczycielem, to znaczy wykonane z OC ewentualnie Assistance nigdy nie wymagają jakichkolwiek dopłat klienta.


To MegaHol – rzecz jasna nie tylko ciężarowa pomoc drogowa , ale z bogatym wachlarzem usług. Niezmiennie Twój przewidujący przyjaciel z Ochoty.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: