LAWETA REMBERTÓW 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych REMBERTÓW i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autW każdym przypadku przyjmujemy zlecenie bo głównym naszym założeniem powinno być niesienie pomocy, jednak powinno się dodać, iż naszą specjalizacją jest ciężarowa pomoc drogowa zatem temu powołaniu podporządkowujemy własny tabor i kompetencje. Nie traktujemy was jak kontrahentów wyłącznie jak przyjaciół, a przyjaciołom nie wzbrania się pomocy jedynie dlatego, że jeżdżą mniejszym samochodem. Holowanie aut ciężarowych to w naszym przypadku sztandarowa usługa, jednak oddziały rozłożone po całej Polsce zawsze są gotowe na to aby dać radę sobie z dowolnym zamówieniem.


Niesprawność auta potrafi zaskoczyć cię w każdej sekundzie w prawie nie spodziewanym punkcie. Awaria ewentualnie może wam się trafić w bliskości dzielnicy Rembertów, lecz zachowaj spokój ponieważ i na dzielnicy Rembertów posiadamy nasz oddział, w związku z tym zwyczajnie dzwoń do MegaHol będziemy na w rejonie wskazanej lokalizacji niezwykle szybko. Natomiast może nie wyniknie konieczność holowania. W sposób naturalny potrafi się wyklarować, że wystarczy praca mobilnego serwisu podparta wyspecjalizowaną kadrą. Zatem w rezultacie usterka będzie skasowana na miejscu zdarzenia.


Nie pamiętamy takiej usterki z jaką byśmy sobie nie poradzili. Przez lata nabraliśmy doświadczenia które, teraz utwierdza nas w przeświadczeniu, że podejmujemy trafne decyzje w przebiegu finalizacji zdobytych zamówień. Zdecydowanie nie ma reguły, jednak zazwyczaj dużo wstrzymujących dalszą podróż niesprawności okazuje się być trywialnymi usterkami, jakie po drobnej naprawie w rejonie wydarzenia powinny być efektywnie usuwane przez nasze załogi. Pozwól, że zajmiemy się jeszcze drobnymi naprawami na trasie, które paraliżują dalsza jazdę, a niestety nie umiecie ich sami skorygować. Zawsze jesteśmy gotowi zainteresować się dowolną drobnostką czy wtedy, kiedy to będą wycieraczki czy na przykład też nieodpalający napęd, pęknięta opona lub niedobór paliwa, my błyskawicznie to zlikwidujemy.


Staraj się  o tym pamiętać. Jeśli chodzi o nas to jesteśmy u siebie, natomiast ty mogłeś tutaj dotrzeć choćby i z krańca kraju. Przyjaciel cię nigdy nie zawiedzie, potrafi rozpoznać tutaj wszystkie zakamarki i odszuka cię choćbyś sam nie kojarzył gdzie masz awarię. Wzywaj nas o dowolnej porze dnia oraz nocy. Zapamiętaj, iż pomoc drogowa MegaHol ma sporo przyjaciół i przenigdy żadnego oczywiście nie rozczarowała. Taki jest cały model na istnienie.


Potrafimy objąć Cię pieczą przez pełną dobę:

  • Usługi w ramach Assistance czy bezpłatne usługi z OC winnego kolizji
  • Fracht na lawecie, holowanie i przewożenie wszelkich pojazdów
  • Mobilny serwis, ratunkowe drobne naprawy
  • Ustawienie pojazdu na kołach względnie wydostanie go na jezdnię
  • Wyeliminowanie paliwa błędnie zatankowanego lub dopełnienie deficytu paliwa w baku

NASZA GALERIA


Sprawdź ofertę jeżeli dalej chcesz rozwiać wątpliwości! Masz całkowitą rację, że trudno uwierzyć jedynie słowom, ale wiedz, że tu na dzielnicy Rembertów masz przyjaciół.LawetaAutoautolawety 24h

Kompletny zespół lawet czy autolawet jest dostosowany do przerzutu dowolnego typu pojazdu, choć nie ukrywamy, iż przede wszystkim zdecydowani jesteśmy na ciężarową pomoc drogową. Jedną z metod holowania wydaje się być samopomoc kierowców którzy przewożą auto, zwłaszcza samochody osobowe przy użyciu linki holowniczej, tymczasem naszą wskazówką jest zalecenie by o pomoc prosić w takim momencie zawodowców.


Wydaje się być to celowe z kilku względów. Naturalnie najistotniejszym wydaje się być doświadczenie i profesjonalizm usługi. Ponadto właściwy sprzęt, bowiem normalna lina holownicza potrafi bywać wadliwa. W czasach kiedy wszystkie podróże w olbrzymiej skali realizują się po trasach szybkiego ruchu lub autostradach znaczącą informacją bezwzględnie jest fakt, że holowanie na takich trasach na pewno jest zakazane. Stąd należałoby wyszukać pomoc drogową MegaHol, gdyż rozporządzamy i optymalnym sprzętem i kompetentną kadrą.


W naszym taborze obecne są lawety, i autolawety dopasowane do każdego rodzaju aut. O jakiejkolwiek porze umiemy, nadzwyczaj szybko dostarczyć na miejsce wydarzenia wygodny tabor i pewnie przewieźć i pojazd i pasażerów do wybranego usytuowania.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h

Taka profesja nas urzeka. Przewóz aut ciężarowych lub ciężarowa pomoc drogowa to dyscypliny w których pożądamy być najlepsi. Zarówno w ofercie usług jak i w klasie ich realizacji. Z uszkodzonym TIR-em zagradzającym szosę zetknął się przypuszczalnie nawet nie doświadczony kierowca. Jeśli z powodu niesprawności na trasie dwupasmowej zamkniemy jeden pas ruchu to oczywisty będzie korek, nawet na parę kilometrów. Ale nie sądźmy, że będzie spokojniej na bocznych trasach ponieważ bywają one szczególnie często uczęszczane, tymczasem niesprawność TIR-a potrafi je totalnie unieruchomić. Stąd błyskawiczna reperacja lub efektywny, fachowy przewóz takiego auta jest bardzo ważny.


MegaHol administruje holownikami, naczepami niskopodwoziowymi, sztywnym holem i optymalnym sprzętem pomocniczym takim, który gwarantuje wydostanie kłopotliwego TIR-a z dołu oraz postawienie go na kołach. Jak da się zauważyć na co dzień mamy spore możliwości frachtu kłopotliwego samochodu w miejsce, w którym bezpiecznie, stosunkowo łatwo dopełnić koniecznych reperacji. Szybko oraz bezawaryjnie dostarczymy pełen arsenał uciążliwych samochodów w tym: maszyny budowlane czy maszyny rolnicze, ciągniki, zestawy ciężarowe, naczepy, autobusy, busy, pikapy.


Jednakże w naszych brygadach przez 24 godziny oraz 7 dni w tygodniu czuwa specjalistyczna załoga i to przede wszystkim oni zapewniają powodzenie i klasę naszych profesjonalnych prac.Mobilny serwis 24h

Może zdarzyć się, że zdecydowanie nie będą pożądane holownik oraz niskopodwoziówka. Też na autostradzie skutki kolizji potrafi skasować mobilny serwis, który w rejon zajścia dojedzie prędzej oraz przywiezie wyspecjalizowanych mechaników.


Mobilny serwis jest gotów równie na wulkanizację opon jak również na małe poprawki silnika. Mechanik mobilnego serwisu wyrusza absolutnie gotów do pracy , a zawdzięcza to gruntownemu wywiadowi, który realizujemy w chwili podjęcia zlecenia. Rzecz zrozumiała, że każdorazowo potrafi wyskoczyć coś niespodziewanego i natychmiastowa reperacja akurat nie stanie się wykonalna, lecz wówczas szybko podjeżdża autolawety czy też niskopodwoziówka czekająca tylko na wezwanie.


Jakiekolwiek zlecenie to dla nas inny epizod bowiem każda awaria jest odmienna. Klient może akurat nie mieć racji przynajmniej co do diagnozy okoliczności, natomiast my umiemy wsłuchać się w jego potrzeby i wskazówki, a dalej wyciągnąć właściwe wnioski, bo w taki sposób pracuje się z przyjaciółmi. Wolno nam to robić gdyż posiadamy komfort pomocy idealnie zaopatrzonego zaplecza.Transport niskopodwoziowy 

Naszą ofertę usług uzupełniliśmy o przewóz ciężkich maszyn drogowych, maszyn budowlanych oraz rolniczych bowiem potężna infrastruktura lawet, naczep niskopodwoziowych no i ciągników pozwoliła nam na przyjęte rozwiązanie bez szwanku dla kluczowych zleceń. Należy czerpać z kompetencji obsady pomimo, iż akurat nie specjalizujemy się w takiej kompetencji przewozu, jednak posiadając kierowców o takim doświadczeniu staramy się obniżyć ogólne koszty działalności, a tym samym pojedyncze wyceny prac.


Transporty wykonujemy w kraju i zagranicą profesjonalnie przerzucając na wybrane miejsce przeznaczenia maszyny od kombajnów przez koparki czy walce drogowe do kłopotliwych mimo, że niewielkich wózków widłowych oraz busy czy też pikapy. Obiektem tejże usługi mogą być także towary ponadnormatywne czy przewozy dłużycowe.


Jakiekolwiek samochody i frachty transportowane w ramach naszych zleceń są całkowicie u nas bezpieczne, ale i tak od początku ubezpieczamy transporty. Wszelkie procedury i dowody nieodzowne do dokumentacji powiązanej z prowadzoną przez nas usługą, regularnie bierzemy na siebie.Dlaczego my?

Bo akurat nie znajdziesz sobie takiego pretekstu, ażeby teraz nie. Gdy tym razem nie ma żadnych zastrzeżeń to widać, że może być MegaHol. Absolutnie nie potrzebujemy umniejszać umiejętności innym, jednakże również nikt tego nie robi mówiąc, że jest najlepszy. Nie powinno się zakładać, że coś nie funkcjonuje dokładnie w dziedzinie pomocy drogowej bądź też ciężarowej pomocy drogowej jeśli naprawdę dużo takiego rodzaju zakładów utrzymuje się na rynku.


Winno się wszakże zgłębić tą sytuację szerzej. Indywidualny warsztat nigdy nie będzie zarządzał naprawdę tak rozległym taborem oraz sprzętem jak grupa będąca elementem sieci składającej się z wielu partnerów. O przeszkolonych mechaników czy zawodowych kierowców również zapewne jest łatwiej bezpośrednio w markowej platformie niż w pojedynczym zakładzie.  Stanowimy harmonijne zestawienie nawzajem wspierających się niedużych zakładów, których potęgą wydaje się być bliska odległość od miejsca zajścia a także niezwykły wybór sprzętu i technologi.


Bazę oferowania naszych usług określa idea „Bądź przyjacielem klienta”, która potwierdza się przede wszystkim z tego powodu. Dojedzie do was właściwie wybrana formacja zawodowców, najpewniej z niewielkiego zakładu gdzie łączą ich więzy domowe lub przyjaźni, jednakże będą mogli oczekiwać na błyskawiczną interwencję dużej platformy.


Często stawki za nasze usługi są mniejsze niż się spodziewacie, a wynika to z tego, że u nas nie bazujemy na taryfikatorze, bo wyceniamy każde wezwanie indywidualnie. W momencie usług prowadzonych z OC względnie Assistance nie trzeba regulować opłat, bowiem rozliczamy się bezpośrednio z ubezpieczycielem.


A oto cały MegaHol, na szczęście nie jedynie ciężarowa pomoc drogowa. Przyjaciel z dzielnicy Rembertów, który liczy na Twój kontakt.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: