LAWETA WŁOCHY 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych WŁOCHY i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autZ satysfakcją odnotowujemy Państwa wizytę na łamach portalu MegaHol.pl oddanego sprawom rozmaitych przejawów funkcjonowania pomocy drogowej. Usterki, kolizje czy wypadki mogą się nam zdarzyć choćby i w najmniejszej trasie. Wtedy najczęściej korzystnie jest otrzymać wsparcie pomocy drogowej. Zmiana koła lub wulkanizacja opony, drobna naprawa na miejscu wydarzenia rozmaitych typowych awarii, a w ostateczności usługa lawetowania czy holowania – tradycyjnie lub na sztywnym holu. Bliźniacze zadania podejmujemy dla każdego modelu samochodu w tym naturalnie również dla samochodów dostawczych i ciężarowych. Portal MegaHol.pl jest dla kierowców wszelkich samochodów bo mogą się tutaj spotkać z profesjonalistami od typu i charakteru pojazdu którym kierują. Nasi fachowcy, systematycznie w nadzwyczaj różnych okolicznościach udzielają rzetelnej pomocy. Przerzut lekkich pojazdów i ogromnych zestawów ciężarowych, oraz maszyn nie przedstawia dla naszej kadry jakiegokolwiek problemu ponieważ otrzymują do wykorzystania pełną gamę samochodów transportowych, a do tego mobilne serwisy naprawcze i wulkanizacyjne. Obdarowało nas zaufaniem wielu kierowców natomiast nasi mechanicy odwdzięczają się im przyjacielskim traktowaniem.


Instytucje z identycznej domeny funkcjonują podobnie, jednak… Nasza pomoc drogowa będzie na pewno niby najbliższy przyjaciel, który wyjedzie pilnie aby udzielić Ci ochrony. Przyjaciel godny kredytu zaufania i przygotowany na każde okoliczności.


Kiedy przebywając w regionie Włoch dotknie Cię na drodze nieprzyjemne zdarzenie niezwłocznie wybierz numer do PDS24h Marek Chudzik. Wybierz numer do przyjaciela, który będzie na pewno potrafił postępować w przypadku kolizji czy awarii. Przyjedziemy błyskawicznie. Z nami dotrze mobilny serwis oraz doświadczona brygada.


Drobne naprawy na ulicy to nie jakiś temat do dyskusji. Nasze ekipy absolutnie nie kapitulują. Będzie dla nas satysfakcją dopomóc Ci w szybkiej naprawie wycieraczek, w odpaleniu awaryjnym silnika, dowiezieniu paliwa albo w wymianie lub wulkanizacji koła. W każdej chwili zlecenia możemy zdecydować, że pożądana na pewno jest autolawety, autoautolawety względnie holowanie. Po przybyciu skutecznie pomożemy zabezpieczyć rejon zdarzenia. Nie rozpamiętuj lokalizacji, w której stanąłeś. Droga gminna albo autostrada u nas to nie skutkuje pojawieniem się kłopotu Wystarczy nam kilka minut po to by Cię umiejscowić, a przede wszystkim udzielić szybkiej pomocy. Ulica gminna lub regionalna – na rodzimym terenie zlokalizujemy dowolną spośród nich.

NASZA GALERIA


Koniecznie utrwal ewentualnie zapamiętaj nasz numer do przyjaciela. Możesz się przekonać w całej Polsce jak jest wygodny. Jesteś w stanie wydzwaniać o dowolnej godzinie. Przyjedziemy – na pewno! Ponieważ PDS24h Marek Chudzik, skuteczna pomoc drogowa, rzeczywiście taka jest. Przyjaciół poznaje się w potrzebie.Możemy otoczyć Cię opieką przez pełną dobę:

  • Usługi w ramach Assistance oraz darmowe usługi z OC sprawcy
  • Holowanie, transportowanie i lawetowanie wszelkich pojazdów
  • Awaryjne drobne naprawy poprzez Mobilny serwis
  • Wydobycie samochodu na jezdnię czy ustawienie go na kołach
  • Usunięcie mylnie zatankowanego paliwa czy dowóz paliwa

Jeżeli to nie kłopot zwróć uwagę na fakty! Przyjaciel z Włoch czuwa zdeklarowany do wykonania usługi!LawetaAutoautolawety 24h


Zepsute pojazdy szybko oraz bezproblemowo da się przetransportować kiedy w grę wkracza autolawety albo autoautolawety. Możemy ponadto zadeklarować holowanie, ale właściwie na autostradzie wygląda to kompletnie odmiennie ponieważ tutaj ten rodzaj transportu samochodów jest oficjalnie zabroniony. W okolicy Włoch zarządzamy świetnie wyposażonymi specjalnymi pojazdami z profesjonalną ekipą. W garnitur flotylli wchodzi jeszcze autoautolawety z 5-cio osobową kabiną. Bezpieczeństwo załadunku i transportu samochodu jest stuprocentowe dzięki przyjętemu zabezpieczeniu.. Na określone miejsce całodobowo dowieziemy samochód oraz potencjalnych podróżnych.


W każdym przypadku można postanowić o holowaniu, oczywiście jeśli pozwala na to stan pojazdu i przepisy. Holowanie jest wyraźnie wolniejsze. Ten zestaw samochodów nie może przekroczyć na trasie 60 km/h.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h


Kolizja samochodu ciężarowego na jezdni, z czego zdajemy sobie sprawę, to duży problem. TIR gdy ulegnie awarii zwykle może być początkiem kłopotów na drodze. Niejednokrotnie ostatnim środkiem odblokowania drogi wydaje się być holowanie. Nasza pomoc drogowa profesjonalnie daje sobie radę z takimi rzeczami.


Holowanie pojazdów nie jest dla nas tajemnicą bowiem rozporządzamy specjalnym sprzętem. Doskonałej jakości specjalny holownik, naczepa niskopodwoziowa, sztywny hol, a także wyspecjalizowany sprzęt dodatkowy gwarantują nam pewnie i oczywiście skutecznie przewieźć pojazd dostawczy, ciężarowy, naczepę, ciągnik, zespół ciężarowy i autobus w momencie gdy jest to niezbędne. Choćby TIR-a wyciągniemy z wykopu, a potem ulokujemy na kołach nie bacząc na stan pojazdu bądź kłopotliwy dojazd.


Jeżeli powstaje potrzeba przewozu artykułów z niesprawnego samochodu posiadamy alternatywę podstawienia właściwego pojazdu do ich przerzutu. Jesteśmy przygotowani na urządzenie ich przewozu w zlecone miejsce.


Całodobowo nad zapewnieniem Wam bezpieczeństwa i spokoju dyżuruje profesjonalna, wykwalifikowana kadra. Przez całą dobę, nie zerkając na sytuację pogodową, rozwojowe zaplecze pozwala nam wykonać którekolwiek zlecenie.Mobilny serwis 24h


Istnieją również proste do usunięcia usterki. To takie niesprawności uniemożliwiające dalszą podróż, lecz nieskomplikowane do naprawienia z dala od warsztatu. Choćby zniszczone wycieraczki, zatrzaśnięte w pojeździe kluczyki, oczywiście przebita opona albo ubytek oleju, paliwa czy czasami wlanie do baku niedobrego paliwa. Nasza pomoc drogowa i jej mobilny serwis dokładnie w tych epizodach umie się przez całą dobę wykazać elastycznością. Laweta nie znajdzie tutaj zapotrzebowania. Szybki dojazd to wartość naszego serwisu szczególnie kiedy niezbędny jest mobilny warsztat wulkanizacji, który przez całą dobę jest w ofercie.


Cecha jaką się odróżnia mobilny serwis to przeszkolona ekipa. Znajomość niuansów wielu rozmaitych samochodów bez względu na markę umożliwia im podjąć drobne naprawy bezpośrednio na drodze w każdej sytuacji.


Jeżeli telefon okaże się zajęty natychmiast oddzwonimy. Dane jakie są nam potrzebne to szczegóły awarii, marka samochodu i naturalnie lokalizacja zajścia. Będziemy na miejscu zapewne w kilkanaście minut. Kompleksowe przystąpienie do wszelkich epizodów jest podstawą naszego funkcjonowania bowiem naszym priorytetem jest w całości dopomóc kierowcy.Transport niskopodwoziowy


Wszystkim kontrahentom mamy do zaproponowania szeroką paletę usług, a w niej na przykład przewóz maszyn budowlanych. Dowolną wielką maszynę drogową, walce lub powiedzmy zgarniarki potrafimy przewozić prędko i bezawaryjnie. Bierzemy pod uwagę też transport wielkich maszyn rolniczych. Adekwatnie wyszkoleni do przewozu niewielkich, lecz wagowo uciążliwych pojazdów, kierowcy są gotowi do przewozu powiedzmy wózków widłowych. Tabor jakim gospodarujemy umożliwia nam transport dłużycowy czy transport towarów ponadnormatywnych. Może to być wielkogabarytowe zbrojenie, kłopotliwy gruz i wiele innych.


Nie wyłącznie w kraju, a także i zagranicą prowadzimy takie usługi. Wszystkie nasze usługi uzupełnione są konieczną dokumentacją w tym jednostkowym ubezpieczeniem towaru.Dlaczego my?


Ponieważ funkcjonujemy otwarci 24h na dobę przez 365 dni w roku nie jedynie w lokalnym rejonie, lecz w całym kraju. Dlatego, że doświadczenie, umiejętności i oczywiście kwalifikacje profesjonalistów z wielu ośrodków kumulują się w jednym miejscu. Wysoka efektywność w wydajnym kasowaniu usterki lub znakomite rezultaty frachtu samochodów są właśnie tego skutkiem.


Pojedynczej wycenie podlega dowolna usługa. Wycena uzależniona jest od różnych czynników: rozmiar robót wykonanych na miejscu zdarzenia, czy została zastosowana autoautolawety lub holownik, lokalizacja zdarzenia, typ pojazdu, który obsługujemy i oczywiście zastosowanie części zamiennych.


Należałoby ochronić się przez wykupienie odpowiedniego ubezpieczenia Assistance. Wtedy nasze usługi będą mogły być darmowe podobnie jak w momencie kiedy są opłacone z OC sprawcy kolizji.


Najważniejszy jesteś Ty!
W przypadku problemów Pomoc drogowa PDS24h Marek Chudzik – przyjaciel z Włoch czeka pod telefonem zdeterminowany aby Ci pomoc.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: