LAWETA MOGILNO 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych MOGILNO i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autTrzeba uczciwie zaznaczyć, że naszą specjalizacją bezwzględnie jest ciężarowa pomoc drogowa, to na szczęście nie zakłada, iż wzbraniamy się od wykonania odmiennych zleceń, ba zgoła odwrotnie administrując doskonale wyposażoną infrastrukturą potrafimy obsłużyć parę zleceń jednocześnie. Nie traktujemy was jak kontrahentów tylko jak przyjaciół, a przyjaciołom nie wzbrania się pomocy jedynie dlatego, że jeżdżą mniejszym samochodem. Holowanie pojazdów ciężarowych to w naszym przypadku reprezentacyjna usługa, jednak warsztaty rozmieszczone po całej Polsce muszą być przygotowane na to żeby radzić sobie z dowolnym zadaniem.


Oczywiście nie wolno czekać na fart, że w drodze zostawią w spokoju nas awarie auta. Gdy wydarzy się taki kłopot w bliskości naszego Mogilna dzwoń do przyjaciela, do MegaHol, to po prostu całkowicie skuteczne rozwiązanie. Należy zadać właściwie pytanie – Czy też natychmiast powinno się auto holować? Mobilny serwis to aktualnie bezwzględnie jest już rutynowa usługa, a jeżeli do serwisu dołączymy wykwalifikowaną załogę to dojedziemy do was z profesjonalnym warsztatem. Nasze poczynania na miejscu zdarzenia przywiodą do szybkiego rozwiązania niesprawności.


Jesteśmy spokojni o to, iż rozwikłamy jakikolwiek defekt. Osobiste nastawienie na poziomie zrealizowania dowolnej usługi przynosi dobre rezultaty, dlatego trzymamy się tych zasad gwoli waszej satysfakcji. Zdecydowana większość usterek które hamują kierowcom dalszą podróż dla naszych grup okazuje się trywialnymi do wyeliminowania. Zakończyły się klimaty gdy potrzebowałeś wozić ze sobą cały warsztat samochodowy bo teraz błahymi remontami na trasie przejmujemy się my, wulkanizując opony, podrzucając brakujące paliwo, uruchamiając zamarznięte motory czy uzupełniając w ulewę uszkodzone wycieraczki.


Postaraj się o tym myśleć. My jesteśmy miejscowi, w związku z tym jeśli niestety nie potrafisz wytłumaczyć gdzie masz awarię nie ma potrzeby się trapić. Pamiętaj, iż masz w nas przyjaciół, w związku z tym nie martw się, iż nie kojarzysz w którym miejscu oczekujesz my na pewno cię znajdziemy. Tylko nie rozważaj nad porą doby przywołuj nas bezzwłocznie kiedy możemy być tobie przydatni. Musisz mieć wiedzę, że jesteś naszym dobrym przyjacielem i w sytuacji gdy właściwie się nie spotkaliśmy, z pomocą drogową MegaHol tak już jest. Naturalnie tak właściwie mamy.Zarówno dzień i w nocy zawsze możesz na nas liczyć:

  • Ulokowanie samochodu na kołach czy wydostanie go na jezdnię
  • Usunięcie paliwa źle zatankowanego lub dolanie braku paliwa w baku
  • Niepłatne usługi z OC winnego kolizji , a także w granicach Assistance
  • Transport na lawecie, holowanie i przewożenie wszelkich pojazdów
  • Awaryjne drobne naprawy poprzez Mobilny serwis

NASZA GALERIA


Bezpośrednio przekonaj się co ukrywa nasza oferta skoro ciągle nie czujesz ufności. Tymczasem na pewno jesteś w stanie w Mogilnie liczyć na przyjaciół!LawetaAutoautolawety 24h

Kompletny zespół lawet czy autolawet jest dostosowany do przerzutu jakiegokolwiek modelu pojazdu, chociaż nie ukrywamy, iż szczególnie nastawieni zawsze jesteśmy na ciężarową pomoc drogową. Jedną z odmian holowania jest samopomoc kierowców którzy przewożą auto, przede wszystkim pojazdy osobowe przy użyciu linki holowniczej, ale naszą wskazówką absolutnie jest zalecenie by zyskiwać w podobnym przypadku ekspertów.


Bynajmniej nie omijajcie naszej wskazówki. Przy holowaniu ogromnie znaczące są biegłość i profesjonalizm. Wadliwość powszechnych linek holowniczych kieruje opinię na sprzęt z którego należało by korzystać przy takiej usłudze. Dziś gdy wszystkie wyjazdy w poważnej liczbie realizują się po drogach szybkiego ruchu oraz autostradach istotną wiadomością bezwzględnie jest fakt, iż holowanie na takich drogach jest zabronione. Dlatego doskonale zaopatrzone w właściwy sprzęt do lawetowania, fachowe zespoły pomocy drogowej MegaHol zawsze są najlepszym doborem.


Czuwające w naszym taborze lawety a także autolawety pozwalają nam na przewiezienie jakiegokolwiek typu pojazdu. W miejscu powstania kolizji zjawimy się bardzo szybko zapewniając przepisowy sprzęt do gwarantowanego odtransportowania waszych pojazdów oraz podróżnych.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h

Ta praca nas zachwyca. Naszym priorytetem jest być najlepszym w przerzucie aut ciężarowych oraz ciężarowej pomocy drogowej. Zabezpieczamy dużą paletę , ale też fachowe wykonanie usług. Usterka TIR-a na ulicy może stać się olbrzymim kłopotem. Wykluczenie jednego pasa ruchu może stworzyć kilometrowe korki nawet na szosie dwupasmowej. Podobne, bądź jeszcze fatalniejsze rezultaty jest w stanie podobna niesprawność wywołać na pobocznej, jakkolwiek uczęszczanej trasie. Trzeba więc zauważyć ekspertów od remontów bezpośrednio w terenie no i profesjonalnego transportu samochodów.


Wszystkim co zasadniczo oczekiwane do eliminacji podobnych szkód rozporządza ciężarowa pomoc drogowa MegaHol, to oczywiście są holownik, naczepy niskopodwoziowe, sztywny hol, ciężki sprzęt do usług posiłkowych. Awaryjnie zablokowanego TIR-a możemy w tej sytuacji umiejętnie przetransportować w rejon gdzie będziemy mogli go bezkolizyjnie naprawić. Szybko i bezpiecznie dostarczymy cały kalejdoskop ciężkich samochodów w tym: autobusy, busy, pikapy, maszyny budowlane czy maszyny rolnicze, ciągniki, zestawy ciężarowe, naczepy.


Przez 24 godziny, 7 dni w tygodniu w naszych brygadach czuwa fachowa załoga będąc także gwarantem naszej wysokiej kondycji.Mobilny serwis 24h

Jest możliwe, że nigdy na szczęście nie będą potrzebne holownik no i niskopodwoziówka. Niesprawność potrafią wyeliminować mechanicy z mobilnego serwisu, jaki w lokalizację zdarzenia dojedzie zasadniczo szybciej.


Od wulkanizacji opon po małe naprawy silnika na to musi być przygotowany mobilny serwis. To po prostu rola kompletnego sondażu przeprowadzonego podczas uznania zgłoszenia. Ma się rozumieć jesteśmy zabezpieczeni i na wezwanie czeka autolawety czy holownik z naczepą niskopodwoziową, bowiem na miejscu bywa, że lubi się się wyklarować, iż krótka naprawa jest nie osiągalna.


Wiemy, iż każdy przykład pewnie jest inny dlatego przystępujemy do wezwań wyjątkowo osobiście. Klient może nawet nie mieć racji co do oceny okoliczności zdarzenia, jednak my umiemy wsłuchać się w jego prośby i wskazówki, a dalej wysnuć odpowiednie wnioski, bowiem w taki sposób pracuje się z przyjaciółmi. Luksus pracy gwarantuje nam wyśmienicie zaopatrzone zaplecze, więc wysłuchanie zleceniodawcy powinno nam wyłącznie ułatwić pracę.Transport niskopodwoziowy

Naszą paletę usług poszerzyliśmy o fracht dużych maszyn rolniczych, maszyn budowlanych czy drogowych bowiem obszerna podstawa w postaci lawet, naczep niskopodwoziowych oraz ciągników pozwoliła nam na przyjęte rozstrzygnięcie bez uszczerbku dla standardowych zleceń. To jak najbardziej rozsądna decyzja, ponieważ użytkuje potencjał własnych profesjonalnych kierowców i pojazdów, i tym samy zmniejsza koszty funkcjonowania w ten sposób oddziałując na zmniejszenie opłat standardowych usług.


U nas nie mamy utrudnień, w kraju oraz zagranicą dostarczymy na wskazane miejsce przeznaczenia kombajny, pikapy, busy, koparki czy walce drogowe. Plus frachty ponadnormatywne oraz transporty dłużycowe.


W każdym przypadku ubezpieczamy ładunki mimo że zawsze jesteśmy spokojni, że w naszych profesjonalnych rękach są całkowicie bezpieczne. Całkowite formalności i certyfikaty niezbędne do specyfikacji związanej z realizowaną przez nas usługą, każdorazowo przyjmujemy na siebie.Dlaczego my?

A dlaczego tym razem nie? Dlaczego akurat nie MegaHol? Każdy potrafi wypisać, że jest najlepszy, jakkolwiek my nie planujemy ujmować innym predyspozycji. Trudno sądzić, że coś nie funkcjonuje właściwie w dziedzinie pomocy drogowej czy też ciężarowej pomocy drogowej kiedy faktycznie dużo tego typu warsztatów rozwija się na rynku.


Spróbuj się wszakże zanurzyć w ten wątek. Nasza profesjonalna siła rodzi się z sieci licznych zespołów oraz dywersyfikacji sprzętu i taboru co zapewne jest trudne dla indywidualnego zakładu. Analogicznie sprawa ma się z wyspecjalizowaną kadrą, oraz z kierowcami o właściwych umiejętnościach lub doświadczeniu. Jednostkowy zakład nigdy nie ma wachlarza sprzętu, my dostosowujemy się właściwie do sytuacji i wysyłamy optymalny sprzęt oraz wytypowanych profesjonalistów, a gwarantuje nam to firmowa platforma warsztatów pracująca tak jak naczynia połączone.


Podstawę dostarczania naszych usług określa zasada „Bądź przyjacielem klienta”, która legitymizuje się właśnie w związku z tym. Pełna firmowa pajęczyna jest zobligowana by czuwać nad działalnością wysłanej grupy specjalistów, którzy będą załogą z lokalnego warsztatu, pewnie powiązaną rodzinnie ewentualnie przyjaźniami, ale będą skuteczni czując takie partnerstwo.


Nigdy nie korzystamy z cennika gdyż dowolne wezwanie wyceniamy indywidualnie, tymczasem to tworzy proste odzwierciedlenie w nierzadko niższych wycenach niż zwykle się spodziewacie. Bardzo optymalną procedurą rozliczenia za nasze zlecenia wydaje się być bezpośrednie rozliczenie wydatków z ubezpieczycielem, ale warunkiem jest szansa wykonania usługi w ramach OC względnie Assistance.


I to jest istotnie ciężarowa pomoc drogowa MegaHol. Przyjaciel z Mogilna, który w sposób naturalny przybędzie w chwili będziesz w biedzie.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: