LAWETA STRZELNO 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych STRZELNO i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autNależy uczciwie zaznaczyć, iż naszą profesją jest ciężarowa pomoc drogowa, co nie znaczy, że rezygnujemy z wykonania odmiennych zamówień, a wręcz odwrotnie zarządzając doskonale zaopatrzoną bazą jesteśmy w stanie obsłużyć kilka zamówień równocześnie. Jesteście naszymi dobrymi przyjaciółmi, a ostatecznie co by nie mówić my staramy się tak zrealizować usługę jakbyśmy ją realizowali dla najdroższego przyjaciela i z tego powodu nie odrzucamy wezwań na inne pojazdy niż ciężarówki. Zawsze gotowi na holowanie pojazdów ciężarowych w identycznym stopniu jak i pozostałych pojazdów i wszystkie nasze oddziały rozmieszczone w całej Polsce muszą być odpowiednio wyekwipowane.


Nie znajdziesz stref bezpiecznych i na ogół stosunkowo łatwo jest mieć awarię samochodu. Korzystnym rozstrzygnięciem powinno być wtedy zadzwonić do MegaHol, tym bardziej jeżeli przydarzy ci się taka przygoda w okolicy Strzelna, bo to zaufana pomoc drogowa. Jednak może nie wyniknie zasadność holowania. W sposób naturalny potrafi się okazać, iż wystarczy usługa mobilnego serwisu wzmocniona wyspecjalizowaną kadrą. Nasze czynności na miejscu zajścia przywiodą do szybkiego naprawienia awarii.


Nie ma takiej niesprawności z którą byśmy sobie nie dali rady. Osobiste nastawienie do zrealizowania dowolnej pracy daje pożądane wyniki, dlatego pilnujemy się tych metod zawsze dla waszej satysfakcji. Często jest tak, że banalna niesprawność hamuje dalszą drogę, ale dla pomocy drogowej niewielka naprawa w miejscu zdarzenia na szczęście nie wydaje się być kłopotem. Skończyły się czasy gdy potrzebowałeś wozić ze sobą pełny warsztat samochodowy bo dziś drobnymi reperacjami na drodze zajmujemy się my, wulkanizując opony, dowożąc brakujące paliwo, uruchamiając zamarznięte napędy czy może wymieniając w burzę wysłużone wycieraczki.


Czuwaj by mieć to na uwadze. Jeśli podróżujesz z daleka, tylko nie zadręczaj się jak nam wytłumaczyć gdzie miałeś usterkę, gdyż my przybędziemy z sąsiedztwa. Wiedz, że masz w naszej pomocy drogowej przyjaciół, zatem nie martw się, iż nie kojarzysz gdzie masz awarię my na sto procent cię znajdziemy. Zaszła potrzeba pomocy to dzwonisz, rzecz jasna nie ważne o jakiej godzinie, twoi przyjaciele czuwają całą dobę. Pojawimy się na sto procent ponieważ to pomoc drogowa MegaHol. Istotnie tak już mamy.Zapewniamy usługę o dowolnej porze dnia lub nocy:

  • Mobilny serwis, awaryjne drobne naprawy
  • Stawianie pojazdu na kołach względnie wydostanie go na drogę
  • Transport niezbędnych ilości paliwa ewentualnie usuniecie paliwa błędnie wlanego
  • Darmowe usługi z OC winnego kolizji i w zakresie usług Assistance
  • Holowanie, transportowanie i lawetowanie wszelkich pojazdów

NASZA GALERIA


Tu na naszym portalu możesz zaznajomić się ze szczegółami naszej palety usług to ułatwi ci podjęcie finalnej decyzji o możliwej naszej pomocy. Ale oczywiście tu w Strzelnie jesteś w stanie liczyć na przyjaciół!LawetaAutoautolawety 24h

Zdecydowanie można rzec, że ciężarowa pomoc drogowa jest naszym konikiem, choć nie ma widocznych przeciwwskazań, aby naszymi autolawetymi lub też autoautolawetymi przewozić jakikolwiek inny typ aut. I chociaż popularną formą transportu niesprawnego samochodu osobowego jest holowanie, jakiego zapewne może się podjąć każdy prowadzący, to my właściwie zachęcamy by skorzystać z doświadczonej interwencji.


Zdecydowanie tą wskazówkę powinno się przyjąć na poważnie. Absolutnie najważniejszym wydaje się być praktyka i profesjonalizm usługi. Linka holownicza, którą zazwyczaj wykorzystujemy do podobnego standardu holowania jest i to dość często niepewna. Wypada też mieć w pamięci, iż holowanie tego standardu na autostradzie oraz drodze szybkiego ruchu na sto procent jest zakazane. Stąd powinno się wyszukać pomoc drogową MegaHol, gdyż administrujemy i właściwym sprzętem i profesjonalną ekipą.


Mamy w posiadaniu lawety i autolawety przystosowane do transportu jakiegokolwiek typu pojazdów, i pasażerów. Odpowiedni transport zapewnimy szybko na miejsce zdarzenia i bezpiecznie przywieziemy na wskazane miejsce i pojazd i oczywiście pasażerów.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h

Ta robota nas ekscytuje. Transport samochodów ciężarowych oraz ciężarowa pomoc drogowa to płaszczyzny w których pożądamy być najlepsi. Tak samo w propozycji usług jak też w jakości ich realizacji. Kierowcy doskonale wiedzą jak kłopotliwą jest na szosie usterka TIR-a. Usterka na szosie dwupasmowej potrafi wyłączyć z ruchu pojedynczy pas i być inspiracją tasiemcowych zatorów. Gdy niesprawność wystąpi na ruchliwej trasie jednopasmowej to wynik potrafi stać się jeszcze podlejszy. Toteż ważni powinni być specjaliści od błyskawicznych napraw w terenie, a także gwarantowanego przerzutu pojazdów.


MegaHol dysponuje holownikami, naczepami niskopodwoziowymi, sztywnym holem i optymalnym sprzętem pobocznym takim, który wspiera wydostanie masywnego TIR-a z rowu oraz umiejscowienie go na kołach. Jak da się zauważyć mamy duże możliwości frachtu kłopotliwego sprzętu w miejsce, w którym bezpiecznie, można dopełnić koniecznych remontów. Prędko i bezawaryjnie dostarczymy busy, pikapy, maszyny budowlane czy maszyny rolnicze, ciągniki, zestawy ciężarowe, naczepy, autobusy, słowem jak widać kompletny arsenał kłopotliwych pojazdów.


Jednakże wartość naszych prac zabezpieczona jest głównie przez doświadczoną kadrę pełniącą dyżur zawsze w naszych zespołach przez całą dobę oraz 7 dni w tygodniu.Mobilny serwis 24h

Możliwe, że absolutnie tym razem nie będą przydatne holownik i niskopodwoziówka. Tak się trafi jeżeli skutki usterki uda się naprawić na w rejonie zderzenia co, choćby i na autostradzie, szybko potrafi wykonać wyspecjalizowana kadra mobilnego serwisu.


Czy może to okaże się kwestia wulkanizacji opony , a może porady przy niedużych usterkach napędu, stale musimy być na to przygotowani. Mechanik mobilnego serwisu rusza całkowicie zorganizowany , a zawdzięcza to specjalnemu rekonesansowi, który prowadzimy w chwili zatwierdzenia zgłoszenia. Bywa iż rekonesans telefoniczny jest za skromny i mechanik mobilnego serwisu jednak nie potrafi zrealizować natychmiastowej naprawy, na szczęście nie jest to właściwie problem gdyż w zapasie w każdym przypadku wyczekuje autolawety czy holownik z naczepą niskopodwoziową.


Wiemy, że każdy przypadek jest niepowtarzalny zatem podchodzimy do zleceń bardzo osobiście. Kontrahent ma prawo akurat nie mieć racji przynajmniej co do oceny sytuacji, jednak my potrafimy wsłuchać się w jego prośby i podpowiedzi, a następnie wydobyć właściwe wnioski, ponieważ w taki sposób działa się z przyjaciółmi. Jesteśmy wstanie tak postępować dzięki idealnemu zapleczu technicznemu przynoszącemu nam bezdyskusyjny komfort funkcjonowania.Transport niskopodwoziowy

Rożnego typu lawety, naczepy niskopodwoziowe, ciągniki to sprzęt jakiego w naszym taborze mamy dużo, dlatego pozwoliliśmy sobie na rozwinięcie firmowej palety usług o fracht maszyn budowlanych, drogowych czy też rolniczych. Musi się czerpać z kompetencji kadry mimo, że akurat nie specjalizujemy się w takiej sferze frachtu, ale wykorzystując kierowców o takim doświadczeniu staramy się zredukować łączne koszty działalności, a tym samym indywidualne wyceny prac.


Wozimy na terenie kraju i zagranicę wszystkie maszyny począwszy od kłopotliwych mimo, że niewielkich wózków widłowych przez kombajny, kończąc na koparkach czy walcach drogowych. Także bagaże w formie towarów ponadnormatywnych czy transportów dłużycowych będą mogły być przedmiotem podobnej usługi.


Regularnie ubezpieczamy frachty choć zawsze jesteśmy spokojni, iż w naszych opiekuńczych rękach są bezpieczne. Zawsze operujemy pełną specyfikacją nieodzowną, żeby świadczyć profesjonalne usługi i w związku z tym zabezpieczamy się biorąc na siebie wszystkie formalności połączone z transportem.Dlaczego my?

Bowiem nie znamy takiego pretekstu, żeby akurat nie. Dlaczego tym razem nie MegaHol? Każdy ma prawo napisać, że jest najlepszy, jednak my nie zamierzamy umniejszać pozostałym umiejętności. Jest mnóstwo pomocy drogowych poniekąd mniej ciężarowych pomocy drogowych, lecz zdecydowanie każda wypełnia wszystkie zlecenia.


Warto jednak nie wprost na to zerknąć. Ponieważ zdążyliśmy zdobyć, aż tylu partnerów to w tej sytuacji prawdopodobieństwo posiadania adekwatnego sprzętu jest o wiele większe niż w jednostkowym warsztacie. Tak samo rzecz ma się z przeszkoloną kadrą, i oczywiście z kierowcami o wysokich kompetencjach i doświadczeniu. Stanowimy optymalne zespolenie równocześnie wspomagających się niewielkich warsztatów, których potęgą bezwzględnie jest niewielka odległość od miejsca zajścia i oczywiście niewiarygodny wybór sprzętu oraz technologi.


Credo „Bądź przyjacielem klienta” sprawdza się właśnie dlatego i jesteśmy szczęśliwi, że definiuje normę świadczenia naszych usług. Przypuszczalnie z pomocą przybędzie lokalna, familijna drużyna fachowców, ale wspomagana siłą naszej firmowej pajęczyny.


Niezależna wycena prac skutkuje tym, iż często ponosicie mniejsze koszty niż oczekujecie. Prace które rozliczamy bezpośrednio z ubezpieczycielem, a mianowicie wykonane z OC ewentualnie Assistance nigdy nie wymagają jakichkolwiek opłat klienta.


Oto MegaHol – rzecz jasna nie jedynie ciężarowa pomoc drogowa w całej okazałości. Przyjaciel z Strzelna, który oczekuje na Twój telefon.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: