LAWETA ŁOWICZ 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych ŁOWICZ i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autWarto się zastanawiać czy przypadkiem nie zdecydowanie bardziej stosownym tytułem dla tego rozdziału nie okaże się hasło „Ciężarowa pomoc drogowa” gdyż dokładnie w takiej usłudze się specjalizujemy, mimo, że absolutnie nie odmawiamy tej usługi przy innych działaniach. Absolutnie nie traktujemy was jako zwykłych klientów tylko jak przyjaciół, a przyjaciołom nie wzbrania się pomocy jedynie dlatego, iż jeżdżą mniejszym samochodem. Niezmiennie jesteśmy przygotowani na holowanie aut ciężarowych w tym samym stopniu jak i pozostałych pojazdów i wszystkie nasze oddziały rozmieszczone w całej Polsce są dobrze wyposażone.


Na ogół może ci się przytrafić defekt na trasie. Optymalnym rozwiązaniem bezwzględnie jest wtedy zadzwonić do MegaHol, tym bardziej jeżeli przytrafi ci się taka przygoda w przestrzeni Łowicza, ponieważ to pewna pomoc drogowa. Holowanie jednakże nie zawsze jest niezbędne. W sposób naturalny potrafi się wyklarować, iż wystarczy praca mobilnego serwisu podparta wyspecjalizowaną kadrą. I w efekcie awaria zostanie usunięta na miejscu.


Musimy być przekonani, że rozwiążemy jakikolwiek problem. Jak do chwili obecnej regularnie rozwiązywaliśmy pomyślnie kłopoty, nabraliśmy w związku z tym zaufania choćby do wykorzystanych rozwiązań. Zdecydowanie nie istnieją reguły, ale generalnie dużo hamujących dalszą podróż niesprawności okazuje się być banalnymi wadami, które po drobnej naprawie w rejonie zdarzenia są sprawnie eliminowane przez nasze wykwalifikowane brygady. Pozwól, iż zainteresujemy się również drobnymi naprawami na drodze, jakie hamują dalsza jazdę, a oczywiście nie umiecie ich sami naprawić. Skończyły się czasy kiedy potrzebowałeś wozić ze sobą pełny warsztacik samochodowy bowiem dziś niewielkimi remontami na trasie przejmujemy się my, wulkanizując opony, podrzucając brakujące paliwo, uruchamiając zamarznięte motory czy też uzupełniając w mżawkę uszkodzone wycieraczki.


To znaczące! Jeśli całkowicie nie orientujesz się w terenie, nie powinieneś się denerwować, gdyż my wyczekujemy zaraz za miedzą. Wiedz, że masz w nas przyjaciół, więc nie martw się, iż nie wiesz gdzie masz awarię my na sto procent cię zlokalizujemy. Oczekujesz interwencji więc dzwonisz, co zrozumiałe nie istotne o której godzinie, twoi przyjaciele czuwają całą dobę. Wiedz, iż pomoc drogowa MegaHol posiada cały szereg przyjaciół i na pewno żadnego oczywiście nie rozczarowała. Tak zawsze mamy.


Oczywiście i w dzień i w nocy możesz na nas oczekiwać:

  • Transport niezbędnych ilości paliwa albo usuniecie paliwa mylnie wlanego
  • Usługi w zakresie Assistance , a także bezpłatne usługi z OC sprawcy
  • Holowanie, przewożenie i fracht na lawecie wszelkich pojazdów
  • Mobilny serwis, awaryjne drobne naprawy
  • Przeciągnięcie samochodu na drogę czy ustawienie go na kołach

NASZA GALERIA


Sam przekonaj się co zawiera pełna propozycja jeżeli dalej nie czujesz pewności. Masz rację, że ciężko uwierzyć tylko słowom, ale przypomnij sobie, że tu w Łowiczu masz przyjaciół.LawetaAutoautolawety 24h

Ciężarowa pomoc drogowa jest esencją naszych usług, lecz w zasadzie jak poprzednio nadmieniliśmy jesteśmy przygotowani do przerzutu lawetą ewentualnie autolawetą jakiegokolwiek auta. Mamy jasność co do tego, że znaną metodą pomocy jest holowanie, szczególnie gdy mowa o autach osobowych. Przy użyciu liny holowniczej potrafi się podobnej pomocy podjąć każdy kierowca, my jednak zalecalibyśmy sięgnięcie po usługi ekspertów.


Tę poradę trzeba wziąć na poważnie. Praktyka no i profesjonalizm są obligatoryjne dla bezpieczeństwa przy holowaniu. Zawodność pospolitych linek holowniczych kieruje uwagę na sprzęt z którego należało by korzystać przy tej usłudze. Na autostradach bądź drogach szybkiego ruchu holowanie na lince na sto procent jest zabronione. Pewnie nie potrzebujemy już o tym mówić, jednak akurat MegaHol ma całość tego co potrafi być pożądane, aby umiejętnie odholować każdy pojazd.


Jakikolwiek typ aut umiemy przewieźć czerpiąc z własnych lawet, albo autolawet. Bezpośrednio w miejscu zderzenia pojawimy się bardzo szybko dostarczając optymalny sprzęt do gwarantowanego odtransportowania waszych samochodów i podróżnych.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h

Ta praca nas zajmuje. Każdy chciałby stać się najskuteczniejszym w bliskiej sobie dyscyplinie, tymczasem my w transporcie aut ciężarowych no i ciężarowej pomocy drogowej zdecydowanie jesteśmy niedaleko tego stanu. Gwarantujemy bogatą propozycję i oczywiście profesjonalne wykonanie prac. Większość kierowców na pewno musiała mieć kiedyś spotkanie z zepsutym na trasie TIR-em. Wyłączenie jednego pasa ruchu jest zdolne stworzyć kilometrowe korki nawet na drodze dwupasmowej. Jeżeli kolizja zaatakuje na szybkiej drodze jednopasmowej to skutek jest w stanie być jeszcze podlejszy. Stąd cenni muszą być specjaliści od szybkich remontów w rejonie zdarzenia, no i gwarantowanego przewozu samochodów.


Bezpośrednio w taborze MegaHol znajdziecie holowniki i naczepy niskopodwoziowe, sztywny hol i branżowy sprzęt dodatkowy, w tym także stosowny sprzęt do wyciągnięcia ciężkiego samochodu z kanału czy też ustawienia go na kołach. Awaryjnie sparaliżowanego TIR-a możemy w tej sytuacji solidnie przetransportować w miejsce w którym będziemy potrafili go bezkolizyjnie naprawić. Uciążliwe pojazdy wszelkiego typu na przykład naczepy, autobusy, busy, pikapy, maszyny budowlane czy maszyny rolnicze, ciągniki, zestawy ciężarowe, umiemy przez całą dobę przewieźć szybko i bezpiecznie.


Ale oczywiście kondycja naszych prac zabezpieczona jest przede wszystkim przez kompetentną kadrę czuwającą w naszych zespołach przez całą dobę oraz 7 dni w tygodniu.Mobilny serwis 24h

Może zupełnie tym razem nie będą pożądane holownik oraz niskopodwoziówka. W okolicę kolizji o wiele prędzej dotrze mobilny serwis i choćby i na autostradzie, przeszkoleni mechanicy fachowo dokonają pożądanej reperacji..


Mobilny serwis jest gotów równie na wulkanizację opon jak również na ograniczone reperacje silnika. Zwykle udaje nam się przed wyjazdem zdefiniować inspirację usterki i w związku z tym prowadzimy precyzyjny sondaż podczas przyjmowania zamówienia,  dzięki takiemu modelowi nasi mechanicy odjeżdżają w zasadzie gotowi do pracy. Oczywiście w czasie reperacji może się ujawnić, iż niesprawność jest groźniejsza niż kalkulacje i w takiej sytuacji natychmiast jest ściągana, czekająca na przywołanie autolawety lub holownik z naczepą niskopodwoziową


Usterki, choć siostrzane często są właściwie nadzwyczaj rożne, z tego powodu też do potencjalnych zamówień podchodzimy odrębnie. Klient ma prawo nawet nie mieć racji przynajmniej co do analizy sytuacji, jednakże my umiemy wsłuchać się w jego potrzeby i podpowiedzi, a później wysnuć stosowne wnioski, ponieważ tak działa się z przyjaciółmi. Komfort pracy zapewnia nam profesjonalnie wyekwipowane zaplecze, dlatego wysłuchanie zleceniodawcy powinno nam jedynie pomóc.Transport niskopodwoziowy

Rożnego rodzaju lawety, naczepy niskopodwoziowe, ciągniki to sprzęt jakiego w stałym taborze posiadamy dostatecznie dużo, z tego powodu pozwoliliśmy sobie na poszerzenie naszej palety usług o przerzut maszyn rolniczych, maszyn budowlanych czy też drogowych. To prawda, że w takiej dziedzinie transportu nie specjalizujemy się, jakkolwiek jeśli pośród wysokiej klasy kierowców wykorzystuje się tylu z optymalnym doświadczeniem i praktyką nie można nie wykorzystać tego potencjału.


Skutecznie przewieziemy na wybrane miejsce przeznaczenia koparki, walce drogowe, kombajny, busy i pikapy w granicach całego kraju i zagranicą. Przyjmujemy też usługi na towary ponadnormatywne czy transporty dłużycowe.


Jesteśmy przekonani do firmowych kierowców i sprzętu jaki wykorzystują, nie mniej każdorazowo nasze profesjonalne frachty są całkowicie ubezpieczone. Wszelkie procedury także listy konieczne do dokumentacji powiązanej z wykonywaną przez nas pracą, regularnie przejmujemy na siebie.Dlaczego my?

Dlatego, że akurat nie ma takiego czynnika, aby nie. Zatem ma prawo być MegaHol. Nie planujemy odbierać umiejętności innym, lecz również nikt niczego podobnego nie uprawia mówiąc, iż jest najlepszy. Zakładamy, że każda pomoc drogowa, jakich działa wiele i każda ciężarowa pomoc drogowa , których prawdopodobnie jest nieco mniej, potwierdza się w działaniu.


Prosimy spójrz na to z trochę nowej perspektywy. Ponieważ zdążyliśmy zdobyć, aż tylu kooperantów to w tej sytuacji prawdopodobieństwo zadysponowania wystarczającego sprzętu powinno być znacznie wyższe niż w jednostkowym warsztacie. Nie inaczej ma się rzecz z załogą o odpowiednich umiejętnościach i z kierowcami o istotnym doświadczeniu.  MegaHol to doskonałe połączenie niewielkich warsztatów, które wzajemnie się wzmacniają działając dodatkowo w pobliżu wypadku przy tym dysponując spektakularnym wyborem taboru i sprzętu.


Dewiza „Bądź przyjacielem klienta”, która stanowi podstawę dostarczania naszych usług sprawdza się przede wszystkim z tego powodu. Właściwie do zlecenia przyjeżdża dobrze dobrana grupa mechaników z niewielkiego zakładu powiązana przyjaźniami względnie zgoła familijnie, ale to grupa jaka może na pewno w każdej sytuacji, liczyć na wsparcie dużej sieci podobnych oddziałów.


Dowolne wezwanie otrzymuje indywidualną kalkulację dzięki temu niejednokrotnie u nas ceny za pracę mogą być mniejsze niż się oczekuje. Bardzo dogodną procedurą rozliczenia za nasze usługi jest bezpośrednie rozliczenie wydatków z ubezpieczycielem, jednak wymogiem jest zdolność wykonania pracy w zakresie OC względnie Assistance.


I to jest naprawdę ciężarowa pomoc drogowa MegaHol. Przyjaciel z Łowicza, który jak nikt dojedzie  w biedzie.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: