LAWETA CHEŁM 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych CHEŁM i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autMegaHol wita na stronach naszej regionalnej witryny


Znalazłeś się w najlepszym miejscu w którym należy poszukiwać usługi pomocy drogowej w rejonie Chełma, w przypadku awarii pojazdu lub odmiennego wydarzenia losowego, a w szczególności w materii holowania TIR-a, innego auta ciężarowego bądź dostawczego. Nie da się zaoferować więcej aniżeli sto procent. Lawety wynajęte z MegaHol zabezpieczają taki pułap kondycji oraz bezpieczeństwa przez 24h na dobę.


Już teraz wystukaj nasz alarmowy numer, gdyż w przypadku awarii absolutnie nie powinno się marnować czasu na czytanie:


ZADZWOŃ! +48 515 235 428


Co innego jeżeli ta wizyta jest spowodowana szukaniem bezpieczeństwa. Spodziewasz się w dalszym horyzoncie stu procentowej gwarancji sprawdzonej klasy usługi. w takim razie my zapraszamy do konwersacji. Byś mógł zapoznać się z naszą różnorodną paletą usług, która rzecz jasna nie dotyczy wyłącznie holowania. Bowiem MegaHol – ogólnopolska sieć zakładów powiązanych z ciężarową pomocą drogową to niesamowicie kompletny usługodawca. Rozmowa będzie wirtualna, ale oczywiście zapraszamy również do bezpośredniego kontaktu.


Na start naturalne pytanie:Przekażmy garść słów dotyczących MegaHol.


MegaHol pod zaufane skrzydła wziął istotną grupę zespołów, które angażują się w ciężarową pomoc drogową, jednak nie ograniczają działalności ledwie do pomocy dla TIR-ów, ale takie usługi dostarczają w odniesieniu do wszelkich pojazdów ciężarowychdostawczych, i także dla samochodów osobowych, a także innych pojazdów. Przez siedem dni w tygodniu, 24h na dobę holujemy również pojazdy osobowe, oferujemy usługi lawetowania jednośladów i lżejszych pojazdów, przypuśćmy kładów oraz oczywiście podejmujemy się transportów lawetąautolawetą.

NASZA GALERIA


Nikogo prawdopodobnie raczej nie zdziwimy wiadomością, że wśród oferowanych przez naszą pomoc drogową usług odnajduje się także transport kłopotliwego sprzętu drogowego, maszyn budowlanych i rolniczych. To rozsądna decyzja gdy specjalizacją pomocy drogowejTIR-y, a w mieniu marki są stosowne lawety czy naczepy niskopodwoziowe. Jakiś czas temu startowaliśmy od lokalnej pomocy drogowej w Dąbrowie Górniczej, a dzisiaj funkcjonujemy w całym Górnym Śląsku i w województwach ościennych. Konsekwentny postęp doprowadził MegaHol do uruchomienia naszej sieci w Chełmie i w wielu nowych miejscach w Polsce, w których dostarczamy profesjonalne, jakościowe usługi.


Trzeba o nas myśleć, gdyż wkrótce będziemy praktycznie w całej Polsce.Jakie wartości niesie taka sieć konsumentom?


Pewność doskonałego standardu i bezpieczeństwa zleconych usług nieprzerwanie przez 24h na dobę. Czy aby trzeba żądać więcej w ofercie usług holowania? Nawet bogaci kontrahenci dokładają znaczną wagę do wysokości wydatków na usługi, ale tylko sporadycznie dzieje się tak w przykładzie wezwań pomocy drogowej. Tak działa platforma powoduje, że MegaHol dojeżdża do usługobiorcy szybciej niż inni. Załogi MegaHol są zawsze profesjonalnie przygotowane do realizacji określonego zlecenia pomocy drogowej, gdyż dzięki platformie jesteśmy wstanie wybrać kadrę idealnie dopasowaną ze wszystkich zdolnych do działania na tym terenie. Pojawiają się awarie wymagające uniwersalnych specjalistów ewentualnie, co dokładnie u nas jest możliwe, paru mechaników z różnych specjalności. Wtedy może być równolegle niezbędność wyekspediowania mocnego ciągnika by wydostać TIR-a z dołu oraz ciężarowego serwisu mobilnego względnie wulkanizacyjnego. Platforma dostarcza nam przewagę jeśli chodzi o posiadanie i różnorodność sprzętu, a to przekłada się na sprawność i klasę firmowych usług czyli ewidentną korzyść naszych kontrahentów.Ile to w MegaHol będzie kosztować?


Pomoc drogowa to kłopotliwy materiał do zaplanowania stabilnej opłaty za usługę zwłaszcza, iż za każdym razem podejmujemy się szeregu przedsięwzięć, które są wcześniej nie do zaplanowania. Kanonem u nas jest sytuacja, że nasz dyżurny wyjściowo negocjuje koszt z zamawiającym. Takie informacje jak model samochodu do którego przywoływana jest pomoc drogowa, jego stopień uszkodzenia w diagnozie zleceniodawcy, odległość w okolice wydarzenia i miejsca ewentualnego transportu to ważne informacje, które potrafimy pozyskać w momencie początkowej konsultacji. Dyżurny będzie wiedział o co ma obowiązek zapytać i pozyskane dane dostarczą mu wszystko co jest niezbędne do początkowej wyceny. Ale w przypadku wydarzeń losowych jest absolutnie możliwa rewizja kalkulacji wprost w rejonie zdarzenia. Nie mniej siła platformy polega również na tym, że wyceny za pojedyncze usługi spadają, dlatego prawdopodobnie będą korzystne wobec taryfikatorów drobniejszych operatorów. Do tego MegaHol przeprowadza jednocześnie usługi bezgotówkowe, a zawdzięcza to umowie ze wszystkimi popularnymi ubezpieczycielami.Co takiego proponujecie ponad holowanie?


 • W MegaHol, właściwie jedynie dzięki funkcjonowaniu w sieci, propozycja usług jest wyjątkowo bogata.
 • Holowanielawetowanie samochodów jest istotą naszej oferty.
 • Awaryjny przewóz pasażerów autolawetą konkretnie do 6 osób jadących wcześniej transportowanym samochodem.
 • Serwis mobilny dla wszelkich aut ciężarowych z odrębnym nastawieniem na TIR-y. Zdecydowanie całościowa obsługa samochodów dostawczych, ale także i osobowych.
 • Czynna w trybie non-stop ciężarowa mobilna wulkanizacja z opcją różnych wymiarów opon, aż po samochody osobowe.
 • Fracht wszelkich aut jako usługa dla przedsiębiorców i klientów prywatnych.
 • Transport maszyn drogowych, budowlanych i rolniczych.
 • Wśród opcjonalnych usług przewozowych także przerzut aut nietypowych takich jak przyczepy mieszkalne, autobusy i tramwaje itp.
 • Fracht dłużycowy nie tylko dla przemysłu, leśnictwa, budownictwa czy energetyki.
 • Dynamiczne i bezpieczne dla pojazdu wydobywanie go z pobocza, wykopu, pola czy dziwnego trudno dostępnego terenu.
 • Dostarczanie wszelkich płynów eksploatacyjnych, począwszy od paliwa, bezpośrednio w terenie.

Ten komfort całkowitej bezawaryjności ciężarowej pomocy drogowej przy równoczesnym świadczeniu prac transportowych umożliwia nam struktura sieci w której działamy. Dzięki sieci posiadamy ogromny zespół lawet, autolawet, naczep niskopodwoziowych, a także dodatkowego sprzętu transportowego będącego w dyspozycji poszczególnych oddziałów i zdywersyfikowanego w zakresie MegaHol. Jesteśmy wstanie wykonywać kilkanaście usług jednocześnie nie tracąc na marce i czasie. Wszystkie ponadplanowe usługi dostarczamy w całym kraju, a także w granicach Unii Europejskiej prze 24h na dobę przez cały tydzień.Czy przewidziana jest umowa, która zapewni nasz udział w usłudze pomocy.


Jedyne co potrzeba to mieć nasz numer w miejscu łatwo osiągalnym, reszta to kompetentna, typowa, normalna odpowiedź na zarejestrowanie wezwania. MegaHol dostarcza swoje usługi kontrahentom indywidualnym i flotowym i z każdym jest gotowy ratyfikować stabilną umowę obsługi. Długoterminową umowę na opiekę nad flotą TIR-ów czy pozostałych aut ciężarowychdostawczych można z nami podpisać na przyjaznych warunkach bodaj w Chełmie. Długoterminowa opieka zapewnia, że do usterki aut z floty pojedziemy skuteczniej niż zazwyczaj. Sprawna reakcja, która w dzisiejszych sezonach urasta do rangi najważniejszych parametrów usług pomocy drogowej, rzecz jasna nie ma prawa realizować się kosztem jakości niniejszych, z tego powodu wiedza na temat taboru naszych stałych zleceniodawców ma naprawdę istotne znaczenie dla efektywności naszych prac. Chociażby serwis mobilny. Gdy jest z góry skomponowany do pracy z danym taborem to zdecydowanie rośnie i szybkość i klasa usługi i ograniczają się straty klienta. Zahamowania niebezpieczeństwa strat poprzez podpisanie z MegaHol umowy mogą dopiąć zdecydowanie nie jedynie instytucje z rejonu Chełma, lecz na bliźniaczych prawach firmy, których tabor regularnie przemieszcza się w tym terenie. w przypadku kolizji należałoby mieć atut w rękawie. No to niech nim będzie nasza pomoc drogowa.


Holowanie wyłącznie w granice spokoju – MegaHol!
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: