LAWETA REJOWIEC FABRYCZNY 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych REJOWIEC FABRYCZNY i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autWitajcie na stronach MegaHol


Znalazłeś się w najwłaściwszym miejscu w jakimi powinno się szukać pomocy w strefie Rejowca Fabrycznego, w przypadku niesprawności samochodu lub odmiennego zajścia losowego, a szczególnie w sprawie holowania TIR-a, innego samochodu ciężarowego albo dostawczego. Absolutna rękojmia klasy, a także bezpieczeństwa usługi przez 24h na dobę jest oczywista w przypadku lawetMegaHol.


Wystukaj nasz numer! Absolutnie nie marnuj już ani sekundy na czytanie kiedy tkwisz gdzieś na autostradzie:


ZADZWOŃ! +48 515 235 428


Tymczasem jeśli twoja wizyta jest spowodowana tropieniem bezpieczeństwa. Zabezpieczenia sobie w dalszym horyzoncie sprawnej pomocy. To my zachęcamy do konsultacji. Abyś miał szansę zapoznać się z naszą profesjonalną ofertą usług, która absolutnie nie dotyczy wyłącznie holowania. Ponieważ MegaHol – ogólnopolska sieć zakładów powiązanych z ciężarową pomocą drogową to wyjątkowo uniwersalny usługodawca. Konsultacja będzie faktycznie wirtualna, ale namawiamy także do bezpośredniego kontaktu.


Takie pytanie zadawane jest przeważnie jako początkowe:Jak działamy?


MegaHol, mimo że próbuje wskazywać na to nazwa, nie obsługuje jedynie TIR-ów. Nasza marka tworzy ogólnopolską platformę z mniejszych zespołów ciężarowej pomocy drogowej udzielając pomocy zdecydowanie nie wyłącznie samochodom ciężarowym czy dostawczym. Przez siedem dni w tygodniu, 24h na dobę holujemy również samochody osobowe, dostarczamy usługi lawetowania popularnych skuterów i drobniejszych pojazdów, załóżmy kładów oraz oczywiście dokonujemy frachtów lawetą oraz autolawetą.

NASZA GALERIA


Naszą specjalizacją będzie na pewno TIR, a ogólnie samochody ciężarowe, zatem naturalną koleją rzeczy w zakresie naszych usług znalazł się także fracht maszyn budowlanych, drogowych i rolniczych do których frachtu posiadamy w naszej platformie odpowiednie lawety czy naczepy niskopodwoziowe. Początki w Dąbrowie Górniczej nie były proste, ale dumni być możemy z rozwinięcia swojej aktywności na cały Górny Śląsk i ościenne województwa. Nasza obecność w Rejowcu Fabrycznym to efekt ekspansji naszych jakościowych usług wprost do wielu lokalizacji w Polsce.


Na całym terytorium Polski pojawimy się szybko.Co nabędziesz dzięki platformie MegaHol?


Dobry standard i bezpieczeństwo usługi skuteczne 24h na dobę. Jeśli rozmawiamy o holowaniu jest to najistotniejsza wartość. Wycena, która w znacznej części przypadków może wywierać znaczący wpływ na dobór usługodawcy akurat nie jest tak istotna przy decyzji zamówienia konkretnej pomocy drogowej. Czas dojazdu na miejsce zamówienia w przypadku sieci MegaHol jest znacznie krótszy niż statystycznie. Załogi MegaHol są w każdym przypadku profesjonalnie przygotowane do realizacji określonego zamówienia pomocy drogowej, gdyż dzięki sieci jesteśmy wstanie dobrać ekipę najlepiej dopasowaną ze wszystkich zdolnych do działania na tym obszarze. Pojawiają się usterki domagające się uniwersalnych ekspertów ewentualnie, co właśnie w MegaHol jest osiągalne, kilku ekspertów z odrębnych specjalności. Wtedy może wydarzyć się równocześnie niezbędność wysłania porządnego ciągnika aby wyciągnąć TIR-a z wykopu i ciężarowego serwisu mobilnego lub wulkanizacyjnego. Platforma dostarcza nam moc jeśli idzie o posiadanie i różnorodność sprzętu, a to przesuwa się na sprawność i jakość naszych usług czyli ewidentną korzyść naszych kontrahentów.Jaka jest cena usługi?


Na ogół ma prawo się zdarzyć, że potrzeba będzie prowadzić działania, których tym razem nie potrafiliśmy założyć w związku z tym stworzenie stabilnego cennika usług w wypadku pomocy drogowej jest zwyczajnie skomplikowane. Każdorazowo zaczynamy od ustalenia orientacyjnej wyceny w zasadzie na poziomie przyjmowania zamówienia. Właściwie wtedy potrafimy określić dostatecznie jaka jest odległość do miejsca wezwania, jakich prac będziemy potrzebowali się podjąć na stanowisku, na jaką odległość musi się przewozić objęty usługą samochód, czy powinno się skorzystać z mobilnego serwisu, jaki rodzaj lawety, a może naczepy może być niezbędny. Dyżurny będzie wiedział o jakie rzeczy winien pytać i takie dane zapewnią mu komplet tego co jest konieczne do wczesnej symulacji kosztów. Nie można niestety uniknąć korekty kalkulacji w wypadku zdarzeń losowych, więc bezwzględnie trzeba brać pod uwagę podobną ewentualność. Pamiętajmy jednak, że dokładnie analogicznie do popularnych sieci handlowych, w naszej platformie usługi bliźniaczej jakości są zazwyczaj niżej skalkulowane niż u autonomicznie działającej konkurencji. Dodatkowo w MegaHol istnieje opcja rozliczeń bezgotówkowych, a to dzięki umowom z liczną rodziną ubezpieczycieli.Prócz holowania samochodu o jaką pomoc wolno się do nas udać?


 • Arsenał usług MegaHol jest naprawdę duży dzięki funkcjonowaniu w platformie.
 • Holowanielawetowanie pojazdów jest podstawą naszej oferty.
 • Awaryjny przerzut podróżnych autolawetą na przykład do 6 osób.
 • Serwis mobilny TIR-ów, nietypowych samochodów ciężarowychdostawczych, ale także osobowych.
 • Dopasowana na TIR-y mobilna wulkanizacja, jednak w całości przygotowana na każdy rozmiar opon od samochodów ciężarowych praktycznie do osobówek.
 • Usługa frachtu pojazdów ciężarowych, dostawczych, busów i osobówek.
 • Jednorazowe i długoterminowe umowy na transport maszyn rolniczych, drogowych i budowlanych.
 • Usługi transportowe obejmują również autobusy, tramwaje, przyczepy mieszkalne i inne niekonwencjonalne pojazdy.
 • W umowach nie tylko długoterminowych dodatkowo usługa frachtu dłużycowego.
 • Skuteczne wydostanie samochodów z ciężkiego terenu bez dodatkowego uszczerbku.
 • Usługa polegająca na dostarczeniu na drogę brakującego paliwa czy innych płynów eksploatacyjnych.

Jest naturalne, iż cały sprzęt którym operujemy jest przeznaczony usłudze pomocy drogowej, równoważnie dzięki działaniu w sieci mamy luksus podtrzymania służby z jednoczesnym wykorzystaniem naszych pojazdów w usługach transportowych. Pozwala nam na to liczba i oferta lawetautolawet, a dodatkowo naczep niskopodwoziowych o rozmaitym przeznaczeniu. Ilość zleceń, jakie możemy realizować jednocześnie, bez straty na jakości, wciąż wzrasta w miarę rozwijania sieci na kolejne rejony. Nasze usługi świadczymy 24h na dobę, 7 dni w tygodniu w obrębie całego kraju i zagranicą na terytorium Unii Europejskiej.Czy istnieje gwarancja współpracy z udziałem MegaHol?


Właściwie wystarczy zapisać sobie nasz kontakt i zatelefonować w przypadku zaistnienia kłopotu. MegaHol dostarcza swoje usługi kontrahentom indywidualnym i flotowym i ze wszystkimi jest gotowy ratyfikować stałą umowę obsługi. Nic rzecz jasna nie stoi na przeszkodzie by taką stabilną umowę ratyfikować i tutaj w Rejowiec Fabryczny. Praktykujemy takie projekty z firmami rozporządzającymi flotą TIR, aut ciężarowych, dostawczych, busów bądź taksówek. Natychmiastowy dojazd na w rejon wezwania to jest to co w pierwszym rzędzie umożliwia klientom trwała umowa. Wartością stabilnej umowy będzie również skuteczniejsze przygotowanie do wykonania usługi, bowiem będziemy z założenia znać rodzaj taboru naszego klienta. w sytuacji kolizji szkody są w stanie być istotniejsze gdy liczy się czas. Efektywna usługa serwisu mobilnego w tym przykładzie ma prawo mieć decydujący wpływ. Ważne jest więc by ów serwis był zawczasu zaordynowany na obsługę taboru stałego kontrahenta. Jeśli wasza firma operuje w obszarze Rejowiec Fabryczny to umowa z nami zdaje się być oczywista, ale grupy spoza regionu, których samochody przemieszczają się w naszej strefie stosunkowo regularnie, również parafują z MegaHol umowy obniżając ryzyko strat. Pożądane jest utrzymywać pomoc drogową pod ręką gdy przytrafi się nam usterka.


HolowanieMegaHol to jazda do dobrobytu!
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: