LAWETA SIEDLISZCZE 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych SIEDLISZCZE i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autZ radością witamy na witrynie MegaHol


Kiedy zdarzy Ci się awaria auta ewentualnie jakiekolwiek inne wydarzenie losowe na autostradzie. Jeśli konieczna Ci jest usługa holowania TIR-a względnie innego auta ciężarowego czy może dostawczego. Jeśli poszukujesz pomocy to w strefie Siedliszcze raczej nie mogłeś znaleźć się w lepszym miejscu. Nie można zaoferować więcej aniżeli sto procent. Lawety zamówione w MegaHol gwarantują taki pułap jakości oraz zaufania przez 24h na dobę.


W zasadzie już teraz wystukaj nasz kontakt, bo w chwili zdarzenia na drodze absolutnie nie można tracić ani sekundy na czytanie:


ZADZWOŃ! +48 515 235 428


Jednak w chwili jeśli raczej nie funkcjonujesz na „musiku”, a dopiero szukasz spokoju. Spodziewasz się w dalszym horyzoncie pełnej gwarancji wysokiej próby pomocy. To może być idealny czas na otwarcie rozmowy. Będziesz mógł nabrać ufności co do wyboru MegaHol. To jest ogólnopolska platforma zakładów dostarczających usługi ciężarowej pomocy drogowej o niezwykle różnorodnej palecie usług znacznie większej aniżeli usługi holowania. Konwersacja będzie faktycznie wirtualna, lecz namawiamy również do bezpośredniego kontaktu.


Rozpoczniemy od nas:A więc z kim ten dialog?


MegaHol pod własne skrzydła przyjął istotną społeczność warsztatów, które angażują się w ciężarową pomoc drogową, ale absolutnie nie sprowadzają działalności tylko do pomocy dla TIR-ów, a swoje usługi dostarczają na rzecz wszelkich pojazdów ciężarowychdostawczych, i także dla samochodów osobowych oraz innych pojazdów. Holowanie samochodów osobowych, lawetowanie skuterów oraz drobniejszych pojazdów na przykład kładów, a zasadniczo transporty lawetą oraz autolawetą 24h na dobę przez siedem dni w tygodniu.

NASZA GALERIA


Firmową specjalizacją bezwzględnie jest TIR, a generalnie pojazdy ciężarowe, zatem naturalnie w wachlarzu naszych usług znalazł się dodatkowo fracht maszyn budowlanych, drogowych i rolniczych do których transportu mamy w naszej platformie stosowne lawety czy naczepy niskopodwoziowe. Jakiś czas temu startowaliśmy od małej pomocy drogowej w Dąbrowie Górniczej, a dziś działamy w całym Górnym Śląsku i w województwach sąsiednich. Nasz oddział w Siedliszczu to efekt ekspansji naszych jakościowych usług wprost do całego szeregu lokalizacji w Polsce.


W dalszej perspektywie pewnie wręcz w całym kraju.Jakie korzyści daje taka platforma kierowcom?


Deklarację niezawodnego standardu oraz bezpieczeństwa powierzonych usług w każdym przypadku w trakcie 24h na dobę. To chyba największa wartość usługi holowania jakiej powinien wyczekiwać kierowca? Najczęściej wycena usługi ma ogromny wpływ na nasze wybory, ale daleko skromniejszy w wypadku usług pomocy drogowej. Tak działa sieć skutkuje tym, że MegaHol dojeżdża do kontrahenta szybciej niż konkurencja. Drużyny MegaHol są w każdym przypadku znakomicie gotowe do wykonania konkretnego zadania pomocy drogowej, ponieważ dzięki sieci jesteśmy wstanie wybrać kadrę idealnie dopasowaną ze wszystkich dostępnych do działania na tym obszarze. Nie możliwe by było dla nas dylematem wysłanie do wieloaspektowego zamówienia paru specjalistów, którzy na etacie pracują w odrębnych oddziałach, ale działających w ramach naszej platformy. Oddzielnie podejmująca zlecenia pomoc drogowa może mieć problem z zakończeniem wszystkich zamówień, jednak u nas do wydobycia TIR-a z rowu przyjedzie dźwig z jakiegoś oddziału, mobilna wulkanizacja z drugiego, a jeżeli zajdzie taka konieczność to niskopodwoziówka z trzeciego. Takie są możliwości platformy. Właściwie to platforma gwarantuje nam sprzęt o jaki ciężko by było niewielkiej, jednostkowej firmie nie bacząc na to jak znakomitej klasy są jej usługi.Czy na skutek działania w platformie wycena usługi się obniża?


Akurat nie ma schematu zdarzeń drogowych, jaki dało by się wprost przepisać na stały taryfikator usług pomocy drogowej, a jeśli nawet to takich przykładów jest statystycznie za mało. Każdorazowo podejmujemy się początkowej symulacji kosztów usługi w czasie przyjmowania wezwania. Są dane, znaczące dla wyceny usługi, które jesteśmy wstanie pozyskać w zasadzie w czasie przyjmowania zlecenia. Na przykład model samochodu, jego stan w ocenie klienta, trasy jakie będziemy potrzebowali pokonać, a na tej bazie dopuszczalna jest też decyzja o dyspozycji odpowiedniej lawety lub naczepy niskopodwoziowej. To jedyne co jest potrzebne, by orientacyjnie policzyć wartość zamawianej usługi. Ale w przypadku doświadczeń losowych jest jak najbardziej prawdopodobna rewizja wyceny dosłownie na miejscu kolizji. z góry natomiast powinno się przewidzieć, że wycena konkretnej klasy usługi w naszej platformie okaże się mniejsza niż u drobniejszych operatorów. Zapewne jest jeszcze jeden powód skierowania się po taką usługę do MegaHol. Mianowicie ewentualność rozliczeń bezgotówkowych za nasze usługi z racji na liczne umowy wiążące nas z pełnym wachlarzem firm ubezpieczeniowych.Jakie usługi oferujecie obok holowania pojazdów?


 • Praca w platformie dała MegaHol bogate możliwości w rozwinięciu oferty.
 • Pomoc drogowa to rzecz jasna holowanielawetowanie.
 • Usługa transportu konkretnie do 6 osób odpowiednią autolawetą łącznie z uszkodzonym pojazdem.
 • Serwis mobilny dla wszystkich pojazdów ciężarowych z wyjątkowym dostrojeniem na TIR-y. Naturalnie całkowita obsługa aut dostawczych, ale także i osobowych.
 • Mobilna wulkanizacja opon w we wszystkich możliwych rozmiarach. Zwłaszcza TIR-y są naszą specjalnością
 • Usługa transportu aut ciężarowych, dostawczych, busów i osobówek.
 • Usługa przewozu pojazdów rolniczych, drogowych jak również budowlanych.
 • Wśród możliwych usług transportowych także fracht pojazdów niestandardowych takich na przykład jak tramwaje, przyczepy mieszkalne i autobusy itp.
 • W granicach nie tylko stałych umów dla budownictwa, energetyki, przemysłu oraz leśnictwa oferta naszej firmy obejmuje usługi transportu dłużycowego.
 • Wyciąganie aut z trudno przystępnych miejsc.
 • Uzupełnianie na drodze płynów eksploatacyjnych i paliwa.

Ten luksus pełnej gotowości ciężarowej pomocy drogowej przy jednoczesnym oferowaniu prac transportowych umożliwia nam architektura sieci w której działamy. Wszystko to zasługa sumy i różnorodności posiadanego zespołu lawet, autolawet czy też naczep niskopodwoziowych. To na pewno jest możliwe wyłącznie w sieci, gdzie wystarczy dobrze zróżnicować aktywa konkretnych, zintegrowanych w sieci warsztatów. Moc platformy przekłada się także na sposobność rozpoczęcia licznej grupy zleceń równocześnie nie trącąc przy tej okazji na jakości i bezpieczeństwie wykonywanych prac. Ponadplanowe usługi ponad pomoc drogową oferujemy na terenie całego kraju i w granicach Unii Europejskiej, jednak także 24h na dobę każdego dnia.Czy uruchamia się umowę, która zastrzeże nasz współudział w udzielaniu pomocy.


Zasadniczo zalecamy zadzwonić do MegaHol w wypadku zaistnienia problemu, wcześniej notując sobie nasz numer. MegaHol dostarcza swoje usługi klientom indywidualnym i flotowym i z każdym ma prawo ratyfikować stabilną umowę obsługi. Długoterminową umowę na opiekę nad flotą TIR-ów czy innych samochodów ciężarowychdostawczych stosunkowo łatwo z nami ratyfikować na przyjaznych warunkach bodaj w Siedliszczu. Natychmiastowy przyjazd na miejsce wezwania to jest to co przede wszystkim zabezpiecza klientom trwała umowa. Dodatkową zaletą stabilnej umowy, rzecz oczywista poza szybkością działania, jest również nasza znajomość taboru będącego w dyspozycji zleceniodawcy co ma wpływ na odpowiedniejsze wyszkolenie naszych ekip i ekwipunku do zrealizowania wezwania. Poślemy powiedzmy z góry gotowy do zadania serwis mobilny i wasza firma będzie miała mniejsze szkody. Obniżenia niebezpieczeństwa strat poprzez podpisanie z nami umowy mogą dokonać zdecydowanie nie wyłącznie grupy z rejonu Siedliszcza, ale na bliźniaczych zasadach firmy, których tabor cyklicznie porusza się w naszym regionie. Gadają, że nie ma niczego nieomylnego. To może lepiej zastrzec sobie choćby pomoc drogową od ręki w chwili nieprzewidzianego doświadczenia.


MegaHolHolujemy do dobrobytu!
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: