LAWETA CHEŁMNO 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych CHEŁMNO i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autTrzeba się zastanawiać czy też być może nie bardziej odpowiednim tytułem dla obecnego rozdziału nie okaże się wyrażenie „Ciężarowa pomoc drogowa” bo akurat w takiej pomocy się specjalizujemy, chociaż na pewno nie rezygnujemy z tej usługi przy odmiennych zleceniach. Czujcie się naszymi dobrymi przyjaciółmi, a ostatecznie co by nie mówić my staramy się tak przeprowadzić usługę jakbyśmy ją prowadzili dla najbliższego przyjaciela i z tego powodu nie odrzucamy zleceń na inne samochody niż ciężarówki. Podkreślamy to, że naszą specjalnością jest holowanie pojazdów ciężarowych, jednak wszystkie nasze warsztaty rozłożone w całej Polsce są tak wyekwipowane żeby podołać jakiemukolwiek zadaniu w należyty sposób.


Zawsze może ci się przydarzyć kłopot na autostradzie. Korzystnym wyjściem jest wtedy zatelefonować do pomoc drogowa Piątkowski, a szczególnie jeżeli przydarzy ci się to w bliskości Chełmna, dlatego, że to pewna pomoc drogowa. Natomiast właściwie holowanie auta może okazać się zbędne. W momencie przyjmowania zlecenia w każdym przypadku przeprowadzamy wywiad na temat kłopotów, które was spotkały i być może ta ingerencja zakończy się na usłudze mobilnego serwisu, tym pewniej, że kierujemy wykwalifikowaną kadrą. Miejsce zdarzenia na krótki moment objawi się specjalistycznym warsztatem, i w taki sposób wygospodarujemy czas i obniżymy wydatek na usunięcie awarii.


Musimy być spokojni o to, iż wyjaśnimy jakikolwiek defekt. Nasze nastawienie na poziomie przeprowadzenia każdej usługi daje pozytywne skutki, więc pilnujemy się tych zasad dla waszej satysfakcji. Wiele awarii które paraliżują kierowcom dalszą drogę dla wykwalifikowanych ekip okazuje się być nietrudnymi do naprawienia. Nasz profesjonalne ekipy zainteresują się każdą drobnostką w związku z tym właściwie nigdy nie musisz się niepokoić o paliwo, wycieraczki, opony bo pod dobrą opieką będziesz spokojny na trasie.


Pilnuj by mieć to wciąż z tyłu głowy. My jesteśmy stąd, zatem jeżeli , co zrozumiałe, nie potrafisz wytłumaczyć w którym miejscu przebywasz nie musisz się martwić. Wiedz, że posiadasz w naszej pomocy drogowej przyjaciół, w związku z tym nie dręcz się, iż nie wiesz w którym miejscu przebywasz my na pewno cię wyszukamy. Wymagasz pomocy to dzwonisz, nie istotne o której porze, twoi przyjaciele asekurują cię przez pełną dobę. Powinieneś mieć wiedzę, iż jesteś naszym bliskim przyjacielem nawet wówczas jeśli absolutnie się nie spotkaliśmy, z pomocą drogową Piątkowski tak właśnie jest. Tacy jak my funkcjonują.Zdecydowanie jesteśmy zdeterminowani do dostarczania usług i w dzień i w nocy:

  • Niepłatne usługi z OC sprawcy i w ramach Assistance
  • Lawetowanie, holowanie i przewożenie wszystkich pojazdów
  • Mobilny serwis, awaryjne drobne naprawy
  • Przeciągnięcie pojazdu na drogę czy stawianie go na kołach
  • Wyeliminowanie paliwa mylnie zatankowanego lub uzupełnienie deficytu paliwa w baku

NASZA GALERIA


By jakoś rozwiać wszelkie rozterki na naszym portalu możesz zaznajomić się z naszą całą paletą możliwości. Tymczasem na pewno jesteś w stanie w Chełmnie liczyć na przyjaciół!LawetaAutoautolawety 24h

Zdecydowanie można ogłosić, że ciężarowa pomoc drogowa jest naszym konikiem, jednakże nie ma widocznych przeciwwskazań, żeby naszymi profesjonalnymi autolawetymi lub też autoautolawetymi przewozić jakiś inny rodzaj aut. Niesprawny samochód można naturalnie, w zakresie samopomocy kierowców, podholować na linie holowniczej, aczkolwiek odradzamy podejmowanie takiego zagrożenia gdy brakuje doświadczenia.


Jest wiele względów dla jakich warto odczytać tą radę poważnie. Doświadczenie no i profesjonalizm zdają się niezbędne dla bezpieczeństwa przy holowaniu. Lina holownicza, jaką powszechnie użytkujemy do tego modelu holowania jest jak się okazuje tandetna. Zaś w okolicznościach kiedy odległe wyjazdy coraz częściej realizujemy autostradą ewentualnie drogą szybkiego ruchu, trzeba wiedzieć, iż na tych drogach holowanie na sto procent jest wzbronione. Zatem kompletnie zaopatrzone w właściwy sprzęt do lawetowania, kompetentne oddziały pomoc drogowa Piątkowski mogą być najwłaściwszym doborem.


W profesjonalnym taborze znajdują się lawety, i autolawety dobrane do każdego typu samochodów. Optymalny transport zapewnimy szybko na miejsce wypadku i bezpiecznie dowieziemy na wskazane położenie i sprzęt i podróżnych.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h

Po to zorganizowaliśmy pomoc drogowa Piątkowski. Każdy chciałby stać się najskuteczniejszym w bliskiej sobie dziedzinie, tymczasem my w przewozie samochodów ciężarowych jak i ciężarowej pomocy drogowej znajdujemy się nieopodal tego ideału. W identycznym zakresie w wartości własnych usług jak również w różnorodnej palecie. Z popsutym TIR-em zatykającym szosę spotkał się raczej nawet nie doświadczony użytkownik dróg. Wyłączenie jednego pasa ruchu jest w stanie wywołać przewlekłe korki też na szosie dwupasmowej. Jednak rezultat potrafi być szkodliwszy kiedy do niesprawności dojdzie na podrzędnej, ale uczęszczanej trasie. Powinno się więc docenić fachowców od reperacji bezpośrednio w miejscu zdarzenia oraz kompetentnego przewozu samochodów.


Wszystkim co obowiązkowe do eliminacji podobnych awarii gospodaruje ciężarowa pomoc drogowa Piątkowski, to oczywiście są holownik, naczepy niskopodwoziowe, sztywny hol, silny sprzęt do usług służebnych. Awaryjnie zablokowanego TIR-a potrafimy więc umiejętnie przewieźć w miejsce w którym będziemy umieli go bezpiecznie naprawić. Pikapy, maszyny budowlane czy maszyny rolnicze, ciągniki, zestawy ciężarowe, naczepy, autobusy, busy, pełny wachlarz uciążliwych aut przewieziemy skutecznie oraz pewnie przez całą dobę.


Przez całą dobę, 7 dni w tygodniu w naszych brygadach pełni dyżur specjalistyczna załoga będąc również żyrantem naszej wysokiej jakości.Mobilny serwis 24h

Rozstrzygnięcie kłopotu może również być całkowicie przeciwne no i holownik , a zarazem niskopodwoziówka akurat nie będą konieczne. Faktycznie się zdarzy kiedy efekty usterki da się skasować na w lokalizacji zajścia co, choćby i na autostradzie, skutecznie może wykonać wyspecjalizowana obsada mobilnego serwisu.


Jeśli chodzi o nas to zawsze jesteśmy zabezpieczeni na mnóstwo wariantów usterek od wulkanizacji opon po naprawy motoru. Jest tak w związku z tym, że przy odbieraniu zgłoszenia realizujemy na tyle dokładny rekonesans żeby zespół mobilnego serwisu mógł do zlecenia wyjechać dokładnie zorganizowany do wykonania usługi. Jest oczywiste, że jesteśmy ubezpieczeni i na żądanie oczekuje autolawety czy też holownik z naczepą niskopodwoziową, gdyż na miejscu potrafi się wyklarować, że sprawna reperacja jest nie wykonalna.


Przedkładane przez nas indywidualne nastawienie do zadań zrodziło się z faktu, że awarie choć analogiczne niejednokrotnie pozostają wyjątkowo różne. Profesjonalni mechanicy zdołają z próśb kontrahentów wyłapać kluczowe wiadomości bez przytyku, choćby i wtedy jeżeli zleceniodawcy mylą się w diagnozie niesprawności. Wolno nam tak funkcjonować dzięki wyjątkowemu zapleczu technicznemu zapewniającemu nam niepodważalny komfort działania.Transport niskopodwoziowy

Swoją propozycję usług rozszerzyliśmy o transport ciężkich maszyn budowlanych, drogowych czy rolniczych gdyż różnorodna podwalina w postaci lawet, naczep niskopodwoziowych no i ciągników umożliwiła nam takie rozstrzygnięcie bez szwanku dla standardowych zleceń. Pomimo, że akurat nie specjalizujemy się w takiej domenie frachtu to pomimo tego faktu pośród załogi muszą być specjaliści, kierowcy z konkretnym doświadczeniem w podobnych przewozach, my tylko polecamy ich potencjał.


Transporty realizujemy w kraju i zagranicą skutecznie dowożąc na wskazane miejsce przeznaczenia maszyny od kombajnów przez koparki czy walce drogowe do trudnych chociaż niewielkich wózków widłowych oraz pikapy czy busy. Przedmiotem takiej usługi mogą zostać także towary ponadnormatywne oraz przewozy dłużycowe.


Zawsze jesteśmy spokojni o kwalifikacje firmowych kierowców i sprzętu jakim dysponują, nie mniej zawsze nasze profesjonalne frachty są całkowicie ubezpieczone. Każdy transport, szczególnie niestandardowych ładunków potrzebuje zezwoleń, uprawnień czy odpowiedniej dokumentacji, jednakże na pewno nie obciążamy kontrahenta pozyskaniem takich procedur.Dlaczego my?

Toć czemu tym razem nie? Niech, więc będzie, że pomoc drogowa Piątkowski. Nie pragniemy by inni czuli się gorsi, jednakże szczególnie mocno potrzebujemy być najlepsi. Nie powinno się przypuszczać, że coś nie działa prawidłowo w domenie pomocy drogowej bądź też ciężarowej pomocy drogowej kiedy tak pełno takiego typu warsztatów rozwija się w branży.


Winno się jednak zgłębić to szerzej. Skoro tworzymy sieć, aż tylu partnerów to prawdopodobieństwo zadysponowania właściwego sprzętu jest zdecydowanie większe niż w jednostkowym zakładzie. W materii kadr firmowa pajęczyna również ma wyższość nad pojedynczym warsztatem, nawet wówczas jeżeli działają tam prawdziwi mechanicy. Stanowimy optymalne połączenie wzajemnie wspierających się małych zakładów, których mocą wydaje się być niewielka odległość od miejsca zderzenia oraz niezwykły wybór sprzętu oraz technologi.


Dokładnie w związku z tym sprawdza nam się wyśmienicie, jako podwalina dostarczania firmowych usług, motto „Bądź przyjacielem klienta”. Do zamówienia przyjadą odpowiedni mechanicy, prawdopodobnie z lokalnego familijnego oddziału ale będą mieli na wysuniecie ręki otwarte drzwi do zaplecza rozległej firmowej pajęczyny.


Indywidualna wycena usług sprawia, iż często będziecie mieć skromniejsze koszty niż się spodziewacie. Oczywiście wykonujemy wszystkie zamówienia z OC oraz Assistance i w podobnym wypadku zrealizujemy usługę bezpłatnie.


To jest istotnie ciężarowa pomoc drogowa Piątkowski. Jak nikt Twój przenikliwy przyjaciel z Chełmna.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: