LAWETA WIELUŃ 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych WIELUŃ i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autCiężarowa pomoc drogowa – faktycznie tak winien brzmieć tytuł niniejszego rozdziału, lecz z drugiej strony zdecydowani jesteśmy na wszystkie zamówienia. Absolutnie nie traktujemy was jak klientów tylko jak przyjaciół, a przyjaciołom nie wzbrania się pomocy wyłącznie dlatego, że jeżdżą mniejszym samochodem. Nasze zespoły rozmieszczone są praktycznie w całej Polsce, a każdy z nich gotowy jest na holowanie różnych pojazdów naturalnie ze świadomym dostrojeniem na auta ciężarowe.


Niesprawność auta może zszokować cię w dowolnej sytuacji w najmniej spodziewanym terminie. Ewentualnie może to się zdarzyć dokładnie w bliskości naszego Wielunia, i wtedy będziesz mógł szybko zabiegać o współpracę MegaHol, to idealne wyjście. Chociaż faktycznie holowanie pojazdu może być zbędne. W naszych warsztatach dysponujemy mobilnymi serwisami, oraz wyśmienicie wyspecjalizowaną załogą. Toteż, być może wyjaśnimy problem na miejscu wydarzenia.


Nawiasem mówiąc poradzimy sobie z każdą awarią. Jak do chwili obecnej regularnie zamykaliśmy pozytywnie kłopoty, nabraliśmy więc zaufania choćby do naszych możliwości. Mnóstwo usterek które wstrzymują klientom dalszą jazdę dla naszych ekip okazuje się nietrudnymi do usunięcia. Zakończyły się czasy gdy musiałeś wozić ze sobą cały zakład samochodowy bo dzisiaj błahymi naprawami na drodze zajmujemy się my, wulkanizując opony, dowożąc brakujące paliwo, odpalając zamarznięte napędy lub uzupełniając w ulewę zdarte wycieraczki.


Nie myśl o tym, ale miej to na uwadze. Jeżeli zupełnie nie orientujesz się w terenie, nie potrzebujesz się martwić, bowiem my wyczekujemy tuż za miedzą. Przyjaciel cię nie rozczaruje, zna w tym mieście wszelkie zakątki i znajdzie cię nawet gdybyś sam nie kojarzył gdzie przebywasz. Nie zastanawiaj się nad chwilą dnia przywołuj nas bezzwłocznie kiedy potrafimy być ci potrzebni. Pamiętaj, iż pomoc drogowa MegaHol posiada sporo przyjaciół i na pewno żadnego rzecz jasna nie zawiodła. Taki jest dobry system na życie.


Zawsze jesteśmy zdeterminowani do świadczenia usług i w dzień i w nocy:

  • Mobilny serwis, ratunkowe drobne naprawy
  • Ustawienie pojazdu na kołach względnie przeciągnięcie go na jezdnię
  • Wyeliminowanie paliwa mylnie wlanego lub dolanie braku paliwa w baku
  • Nieodpłatne usługi z OC winnego kolizji jak również w granicach Assistance
  • Fracht na lawecie, holowanie i transportowanie wszystkich pojazdów

NASZA GALERIA


Cała paleta możliwości jest tutaj zaprezentowana w detalach zatem masz czas rozproszyć obiekcje. Jednak na sto procent jesteś w stanie w Wieluniu liczyć na przyjaciół!LawetaAutoautolawety 24h

W każdym przypadku ciężarowa pomoc drogowa będzie trzymała u nas palmę pierwszeństwa, rzecz jasna nie zakłada to jednak, iż nasze profesjonalne lawety lub też autolawety nie mogą być dostosowane do przerzutu pozostałych aut. Niesprawny pojazd wolno naturalnie, w granicach samopomocy prowadzących, podholować na linie holowniczej, chociaż odradzamy wybieranie podobnego ryzyka bez doświadczenia.


Zdecydowanie tą radę warto wziąć na serio. Przeciętny prowadzący zwyczajnie nie przypuszcza jak znaczące przy holowaniu potrafią być doświadczenie oraz kompetencje. Awaryjność zwyczajnych linek holowniczych zwraca czujność na sprzęt z którego należało by korzystać przy tej usłudze. Natomiast w przypadku gdy dalekie trasy coraz powszechniej realizujemy autostradą ewentualnie drogą szybkiego ruchu, powinno się wiedzieć, iż na tych magistralach holowanie jest zabronione. Stąd pomoc drogowa MegaHol dysponująca zawodowymi zastępami, i stosownym sprzętem do lawetowania może być najtrafniejszym doborem.


Mamy lawety i autolawety dobrane do transportu każdego typu aut, a zarazem podróżnych. Właściwy transport zapewnimy natychmiast w rejon kolizji i bezpiecznie dowieziemy na ustalone miejsce i sprzęt i podróżnych.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h

Po to stworzyliśmy MegaHol. Bezpośrednio w przewozie samochodów ciężarowych, a zarazem w ciężarowej pomocy drogowej próbujemy stać zawsze pośród najdoskonalszych. W podobnym zakresie w marce wszystkich usług jak i w znacznej palecie. Awaria TIR-a na trasie może być wielkim kłopotem. Kiedy z powodu niesprawności na drodze dwupasmowej zamkniemy jeden pas ruchu to realny będzie korek, być może na parę kilometrów. Rzecz jasna nie wierzmy, iż będzie lepiej na peryferyjnych szosach gdyż zdarzają się one szczególnie często uczęszczane, a kolizja TIR-a może je kompletnie unieruchomić. I z tego powodu cenić trzeba błyskawiczne, profesjonalne poprawki na miejscu zdarzenia, lub kompetentny transport podobnych samochodów.


Gdy jest konieczności usuwać TIR-a z rowu i ulokować go na kołach powinieneś operować ciężkim, specjalnym sprzętem, który jest praktycznie w posiadaniu ciężarowej pomocy drogowej MegaHol, a uzupełniają go holowniki, naczepy niskopodwoziowe czy też sztywny hol. Awaryjnie sparaliżowanego TIR-a możemy zatem skutecznie przetransportować w rejon w którym będziemy potrafili go bezpiecznie naprawić. Skutecznie i bezpiecznie dostarczymy maszyny budowlane czy maszyny rolnicze, ciągniki, zestawy ciężarowe, naczepy, autobusy, busy, pikapy, to znaczy po prostu pełny kalejdoskop,asortyment uciążliwych samochodów.


Przez 24 godziny, 7 dni w tygodniu nieustannie w naszych oddziałach pełni dyżur fachowa załoga będąc również poręczycielem naszej marki.Mobilny serwis 24h

Usunięcie problemu potrafi również okazać się zgoła indywidualne no i holownik oraz niskopodwoziówka na szczęście nie będą konieczne. Na miejsce niesprawności znacznie prędzej przyjedzie mobilny serwis no i też na drodze szybkiego ruchu, wykwalifikowani mechanicy profesjonalnie dokonają koniecznej naprawy..


Jeśli chodzi o nas to śmiało możemy powiedzieć, że jesteśmy zabezpieczeni na wiele typów niesprawności od wulkanizacji opon po naprawy silnika. Zwykle udaje nam się przed wyjazdem ustalić podstawę niesprawności i w związku z tym przeprowadzamy precyzyjny sondaż w czasie podejmowania zamówienia,  dzięki tej metodzie nasi mechanicy ruszają zawsze zorganizowani. Bywa że zwiad telefoniczny jest niezadowalający i mechanik mobilnego serwisu jednak nie jest w stanie skończyć błyskawicznej naprawy, nie jest to właściwie problem gdyż w odwodzie w każdym przypadku wyczekuje autolawety czy holownik z naczepą niskopodwoziową.


Rozumiemy, że każdy epizod jest inny zatem podchodzimy do wezwań wyjątkowo odrębnie. Traktujemy swoich klientów jak przyjaciół i z tego powodu wsłuchujemy się w ich prośby i podpowiedzi. Nasi mechanicy, dostając wsparcie znakomicie zaopatrzonego zaplecza technicznego, wyjmują z podobnych pertraktacji tylko skuteczne sugestie.Transport niskopodwoziowy

Rożnego typu lawety, naczepy niskopodwoziowe, ciągniki to sprzęt jakiego w stałym taborze mamy dużo, więc daliśmy sobie pozwolenie na rozbudowanie naszej propozycji usług o przerzut maszyn budowlanych, drogowych , a także rolniczych. Należyte spożytkowanie potencjału ekipy minimalizuje pełne wydatki na działalność, a tym samym obniża stawkę za usługi dla indywidualnego kontrahenta, mogło by być paradoksalne gdybyśmy podobnego potencjału nie uchwycili.


Frachty organizujemy w kraju i zagranicą profesjonalnie przerzucając na określone miejsce przeznaczenia maszyny począwszy od kłopotliwych jakkolwiek niewielkich wózków widłowych przez kombajny, kończąc na koparkach czy walcach drogowych oraz busy i pikapy. Zatwierdzamy jeszcze wezwania na ładunki ponadnormatywne bądź transporty dłużycowe.


Regularnie ubezpieczamy ładunki natomiast jesteśmy przekonani, że w naszych rękach muszą być bezpieczne. Każdy przerzut, zwłaszcza nietypowych ładunków domaga się zatwierdzeń, upoważnień bądź sprawdzonej dokumentacji, lecz absolutnie nie zarzucamy kontrahenta załatwieniem takich procedur.Dlaczego my?

Lecz czemuż tym razem nie? Skoro akurat nie znamy veta to może być MegaHol. Każdy umie powiedzieć, że jest najlepszy, jednakże my co zrozumiałe nie staramy się odejmować innym kompetencji. Jesteśmy przeświadczeni, iż jakiekolwiek pomoce drogowe albo ciężarowe pomoce drogowe działają bardzo starannie.


Sugerujemy spójrz na to cokolwiek z innej flanki. Prawdopodobieństwo zadysponowania stosownego sprzętu w tym przypadku jest daleko wyższe niż w pojedynczym zakładzie chociażby ze względu na ilość wspólników. W materii kadr firmowa platforma też buduje przewagę nad jednostkowym zakładem, również w sytuacji jeśli działają tam dobrzy fachowcy.  Platforma zespołów położonych blisko kolizji, kooperując nierozerwalnie ze sobą posiada zdolność wysłania pomocy z wysoce dostosowaną do okoliczności załogą i stosownym sprzętem.


Kwintesencję dostarczania naszych usług określa zasada „Bądź przyjacielem klienta”, która legitymizuje się dokładnie z tego powodu. Zapewne z pomocą dojedzie mała, rodzinna drużyna specjalistów, jednak wzmocniona mocą całej firmowej platformy.


Nierzadko ceny za nasze prace mogą być mniejsze niż oczekujecie, a wynika to z tego, iż nigdy nie opieramy się na cenniku, i szacujemy dowolne wezwanie indywidualnie. Usługi które fakturujemy osobiście z ubezpieczycielem, a mianowicie wykonane z OC lub Assistance nie wymagają jakichkolwiek opłat klienta.


MegaHol, tym razem nie wyłącznie ciężarowa pomoc drogowa, powinna być dokładnie taka. Jak nikt Twój wrażliwy przyjaciel z Wielunia.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: