LAWETA LIPSKO 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych LIPSKO i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autCiężarowa pomoc drogowa – tak winien brzmieć tytuł niniejszego działu, chociaż patrząc z innej perspektywy zdecydowani zawsze jesteśmy na wszelkie zadania. Naszych klientów traktujemy tak jak przyjaciół, a to kluczowy krok do zapewnienia pomocy również tym którzy poruszają się nieco mniejszymi samochodami. Mając to na uwadze,  dowolny z naszych zespołów, rozsianych po całej Polsce, bezwzględnie jest zdolny w takim samym zakresie na holowanie aut ciężarowych jak i każdego innego samochodu.


Kłopoty z autem na drodze to zwyczajna rzecz. Jest w stanie to się zdarzyć właśnie w okolicy naszego Lipska, i wtedy będziesz mógł natychmiast zabiegać o pomoc MegaHol, to dobre rozwiązanie. Notabene nie musi się zaraz holować samochodu. Zawsze na początku  można wykorzystać mobilny serwis, a nasze doskonale wyspecjalizowane załogi mogą sobie poradzić z naprawą. Nasze poczynania na miejscu wydarzenia przywiodą do ekspresowego rozwiązania awarii.


Jesteśmy spokojni o to, że rozwikłamy każdy defekt. Dotychczasowe doświadczenie zbudowało własną ufność w siebie, a to przenosi się na wasze zadowolenie z realizowanego przez nas zlecenia. Wielokrotnie jest tak, iż przeciętna niesprawność uniemożliwia dalszą podróż, jednak dla pomocy drogowej nieduża naprawa praktycznie w rejonie zdarzenia nie powinna być problemem. Niech ci się nie zdaje, że dzwonisz po pomoc drogową z drobnostką, gdyż na drodze też drobna niesprawność auta może okazać się uciążliwa do własnej reperacji, zatem wycieraczki oraz opony, niedobór paliwa ewentualnie nieodpalający napęd też czasami wymagają naszej pomocy.


Pamiętaj! My jesteśmy stąd, w związku z tym jeśli niestety nie umiesz wyjaśnić w którym miejscu przebywasz nie musisz się trapić. Zapamiętaj, iż posiadasz w naszej pomocy drogowej przyjaciół, więc nie dręcz się, iż nie potrafisz ustalić gdzie masz awarię my na pewno cię zlokalizujemy. Wzywaj nas o jakiejkolwiek porze dnia czy nocy. Dojedziemy na sto procent bo to pomoc drogowa MegaHol. Ponieważ tacy zawsze są przyjaciele.


Możemy otoczyć Cię kuratelą przez pełną dobę:

  • Wyeliminowanie pomyłkowo zatankowanego paliwa względnie transport niezbędnych ilości paliwa
  • Niepłatne usługi z OC sprawcy jak również w granicach Assistance
  • Lawetowanie, holowanie i transportowanie wszystkich pojazdów
  • Ratunkowe drobne naprawy oparte o Mobilny serwis
  • Wydobycie pojazdu na drogę czy stawianie go na kołach

NASZA GALERIA


Sprawdź ofertę jeśli nadal czujesz rozterki! Lecz na sto procent będziesz mógł w Lipsku liczyć na przyjaciół!LawetaAutoautolawety 24h

Kwintesencją wszystkich naszych usług na pewno jest ciężarowa pomoc drogowa, jednak nasza infrastruktura lawet czy autolawet jest skomponowana do przerzutu jakiegokolwiek auta. Zepsuty pojazd stosunkowo łatwo niewątpliwie, w ramach samopomocy kierowców, podholować na linie holowniczej, jednak hamujemy entuzjazm kiedy pojawia się korzystanie z podobnego zagrożenia gdy brakuje doświadczenia.


Bezwzględnie jest to celowe z kilku względów. Zwykły kierowca po prostu nie przypuszcza jak istotne przy holowaniu bywają kwalifikacje oraz fachowość. Niezwykle istotny jest sprzęt z którego wówczas korzystamy bowiem naturalna lina holownicza częstokroć bywa niedoskonała. Natomiast w sytuacji kiedy długie podróże coraz częściej odbywamy autostradą ewentualnie trasą szybkiego ruchu, wypada wiedzieć, iż na podobnych drogach holowanie bezwzględnie jest zakazane. Dlatego powinno się dobrać pomoc drogową MegaHol, ponieważ dysponujemy i koniecznym sprzętem i rzetelną ekipą.


Bezpośrednio w profesjonalnym taborze znajdują się lawety, lub też autolawety przystosowane do każdego rodzaju samochodów. Odpowiedni transport dostarczymy prędko na miejsce wydarzenia i bezpiecznie przywieziemy na określone położenie i sprzęt i oczywiście podróżnych.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h

To zawsze nam podwyższa inspirujące ciśnienie. W sposób naturalny sięgamy po palmę pierwszeństwa w przewozie aut ciężarowych oraz w ciężarowej pomocy drogowej. Zaręczamy wartościową ofertę oraz rzetelne wykonanie prac. Z zepsutym TIR-em tarasującym trasę spotkał się chyba nawet nie doświadczony użytkownik dróg. Odłączenie jednego pasa ruchu może wywołać długie zatory także na szosie dwupasmowej. Jest raczej oczywiste, że efekt może być nawet szkodliwszy w skutkach na uczęszczanej, bocznej trasie. Więc to jest powód dla jakiego doceniać powinno się szybkie, fachowe naprawy na miejscu powstania zderzenia, i kompetentny przerzut podobnych pojazdów.


MegaHol dysponuje holownikami, naczepami niskopodwoziowymi, sztywnym holem oraz optymalnym sprzętem posiłkowym na przykład takim, który gwarantuje wyciągnięcie masywnego TIR-a z rowu oraz ustawienie go na kołach. Awaryjnie zablokowanego TIR-a możemy zatem efektywnie przetransportować w miejsce w którym będziemy potrafili go bezkolizyjnie wyremontować. Busy, pikapy, maszyny budowlane czy maszyny rolnicze, ciągniki, zestawy ciężarowe, naczepy, autobusy, duży kalejdoskop dokuczliwych pojazdów przewieziemy szybko i bezawaryjnie przez całą dobę.


Przez całą dobę, 7 dni w tygodniu zawsze w naszych brygadach pełni dyżur zawodowa załoga będąc również poręczycielem naszej wysokiej kondycji.Mobilny serwis 24h

Rozstrzygnięcie kłopotu może również objawić się jako maksymalnie niezależne no i holownik oraz niskopodwoziówka nie będą nieodzowne. Niesprawność potrafią wyeliminować mechanicy z mobilnego serwisu, który w okolice zajścia przybędzie istotnie szybciej.


Mobilny serwis jest przygotowany tak na wulkanizację opon jak również na niewielkie remonty napędu. Udaje się to dlatego, że przy zgłoszeniu prowadzimy na tyle precyzyjny sondaż by mechanik mobilnego serwisu mógł w drogę wyjechać kompletnie przygotowany do akcji. Niewątpliwie w toku reperacji zawsze może się wyklarować, że usterka jest poważniejsza niż sugerowały prognozy , ale wtedy natychmiast jest sprowadzana, czekająca na zlecenie autolawety bądź holownik z naczepą niskopodwoziową


Jesteśmy pewni, iż każdy przykład pewnie jest inny więc podchodzimy do zleceń bardzo odrębnie. Nasi mechanicy potrafią z próśb klientów wyłowić istotne wiadomości bez komentarza, także wówczas jeżeli zleceniodawcy mylą się w diagnostyce usterki. Możemy tak pracować bo czujemy luksus poparcia perfekcyjnie zaopatrzonego zaplecza.Transport niskopodwoziowy

Rożnego typu lawety, naczepy niskopodwoziowe, ciągniki to sprzęt jakiego w stałym taborze posiadamy dostatecznie dużo, więc zdecydowaliśmy się na poszerzenie naszej profesjonalnej propozycji usług o przewóz maszyn budowlanych, drogowych jak również rolniczych. To absolutnie trafna decyzja, gdyż wykorzystuje potencjał naszych zawodowych kierowców i pojazdów, a tym samy redukuje koszty działalności tak oddziałując na zminimalizowanie wycen wyjściowych usług.


Sprawnie przywieziemy na wskazane miejsce przeznaczenia koparki, walce drogowe, kombajny, busy i pikapy na terenie naszego kraju i zagranicą. Zatwierdzamy ponadto usługi na ładunki ponadnormatywne bądź przewozy dłużycowe.


Będąc w naszych rękach zawsze są one zupełnie bezpieczne, jednak i tak każdorazowo ubezpieczamy ładunek. Bierzemy na siebie wszelkie procedury związane z transportem w tym ewentualne, konieczne pozwolenia okazując się tym samym całkowitą dokumentacją konieczną do udzielania takiej usługi.Dlaczego my?

Ze względu na to, że absolutnie nie szukamy takiego powodu, ażeby akurat nie. Czemu nie MegaHol? Każdy potrafi zapisać, iż jest najlepszy, lecz my co zrozumiałe nie zamierzamy odejmować pozostałym kompetencji. Jest dużo pomocy drogowych raczej mniej ciężarowych pomocy drogowych, lecz zapewne każda realizuje swoje zlecenia.


Odważ się jednak wgryźć w niniejszy problem. Prawdopodobieństwo zadysponowania adekwatnego sprzętu w tym przypadku zapewne jest znacząco większe niż w indywidualnym warsztacie chociażby ze względu na liczebność partnerów. O wykwalifikowanych mechaników oraz zawodowych kierowców również zapewne jest łatwiej w samej firmowej sieci niż w jednostkowym zakładzie.  Stanowimy harmonijne połączenie równocześnie wspomagających się niedużych warsztatów, których mocą bezwzględnie jest bliska odległość od lokalizacji zajścia oraz nieprawdopodobny dostęp do sprzętu i technologi.


Właśnie z tego powodu legitymizuje nam się doskonale, jako podwalina oferowania naszych usług, credo „Bądź przyjacielem klienta”. Dotrze konkretnie do was najlepiej wyszukana formacja specjalistów, prawdopodobnie z lokalnego warsztatu w którym budują ich więzy prywatne lub przyjaźni, jednak będą mogli oczekiwać na błyskawiczną współpracę dużej sieci.


Niezależna ocena prac powoduje, iż wielokrotnie będziecie mieć skromniejsze nakłady niż oczekujecie. Prace które regulujemy zdecydowanie z ubezpieczycielem, czyli zrobione z OC ewentualnie Assistance nie potrzebują jakichkolwiek opłat klienta.


MegaHol, absolutnie nie wyłącznie ciężarowa pomoc drogowa, jest właśnie taka. Przyjaciel z Lipska, który czeka na Twój telefon.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: