LAWETA WIELKOPOLSKIE 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych WIELKOPOLSKIE i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autNiniejszy rozdział powinien nosić nazwę Ciężarowa Pomoc Drogowa, ale przecież jesteśmy gotowi i zdecydowani na dowolne zadanie. Absolutnie nie traktujemy was jak typowych kontrahentów tylko jak przyjaciół, a przyjaciołom nie odmawia się pomocy wyłącznie dlatego, iż jeżdżą mniejszym samochodem. Niezmiennie jesteśmy przygotowani na holowanie pojazdów ciężarowych w identycznym stopniu jak i pozostałych pojazdów i wszystkie nasze zespoły rozlokowane w całej Polsce zawsze są właściwie zaopatrzone.


Na ogół może ci się przydarzyć awaria na drodze. Może to się przytrafić właśnie w rejonie naszego województwa wielkopolskiego, i w takim przypadku będziesz mógł szybko zabiegać o usługę MegaHol, to idealne rozstrzygnięcie. Holowanie właściwie nie każdorazowo bywa potrzebne. W przebiegu otrzymywania zlecenia zawsze robimy wywiad na temat kłopotów, jakie was spotkały i może się zdarzyć, że nasza ingerencja zakończy się na usłudze mobilnego serwisu, tym bardziej, iż dysponujemy wyspecjalizowaną kadrą. Dlatego, prawdopodobne jest, że pokonamy problem w miejscu zdarzenia.


U nas nie ma takiej niesprawności z którą byśmy sobie nie dali rady. Do tej chwili każde zlecenie realizowaliśmy szczęśliwie i na szczęście nie szukamy żadnego czynnika by jakoś to się zmieniło. Mnóstwo usterek które paraliżują kierowcom dalszą drogę dla przeszkolonych załóg okazuje się tuzinkowymi do naprawy. Nasze załogi zajmą się każdą błahostką w związku z tym już nie musisz się niepokoić o wycieraczki, opony, paliwo gdyż pod stałą kontrolą będziesz ubezpieczony na trasie.


Pamiętaj! My zawsze jesteśmy u siebie, tymczasem ty mogłeś tu dojechać choćby z końca Polski. Wiedz, iż dostajesz w naszej pomocy drogowej przyjaciół, zatem nie denerwuj się, że nie wiesz gdzie przebywasz my na pewno cię zlokalizujemy. Wydzwaniaj gdy będziesz w kłopocie bez względu na porę dnia. Dojedziemy na pewno dlatego, że to pomoc drogowa MegaHol. Tacy zawsze jesteśmy.
W dzień i w nocy będziesz mógł zaplanować naszą usługę:

  • Usługi w ramach Assistance i bezpłatne usługi z OC stłuczki.
  • Przewóz, lawetowanie i holowanie wszelkich pojazdów
  • Awaryjne drobne naprawy przez Mobilny serwis
  • Wydobycie pojazdu na jezdnię albo ulokowanie go na kołach
  • Usunięcie mylnie wlanego paliwa lub dowóz paliwa

NASZA GALERIA


Obejrzyj ofertę jeśli nadal chcesz rozwiać obiekcje! Ale na przyjaciół z województwa wielkopolskiego możesz liczyć!LawetaAutoautolawety 24h

W każdym przypadku ciężarowa pomoc drogowa będzie na pewno trzymała u nas palmę pierwszeństwa, rzecz jasna nie znaczy to wcale, iż nasze lawety lub też autolawety nie mogą być przystosowane do transportu innych pojazdów. Jedną z odmian holowania bezwzględnie jest samopomoc kierowców którzy przewożą samochód, szczególnie pojazdy osobowe przy zastosowaniu liny holowniczej, lecz naszą wskazówką jest zalecenie by wykorzystywać w takim momencie zawodowców.


Taką poradę warto przyjąć na serio. Doświadczenie no i kompetencje są nieodzowne dla zaufania przy holowaniu. Również stosowny sprzęt, ponieważ normalna lina holownicza umie bywać ryzykowna. Zaś w sytuacji kiedy dalekie trasy coraz częściej realizujemy autostradą względnie trasą szybkiego ruchu, należy wiedzieć, że na podobnych magistralach holowanie jest zabronione. Pewnie nie trzeba w zasadzie o tym wspominać, jednakże akurat MegaHol posiada całość tego co potrafi być konieczne, by umiejętnie odholować jakikolwiek samochód.


W profesjonalnym taborze mamy lawety, lub też autolawety przystosowane do wszelkiego rodzaju aut. O jakiejkolwiek godzinie umiemy, wyjątkowo skutecznie przywieźć w rejon wydarzenia przepisowy tabor oraz bezpiecznie dowieźć i pojazd i pasażerów do określonego położenia.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h

To był powód dla jakiego wymyśliliśmy MegaHol. Ciągle zabiegamy o palmę pierwszeństwa w transporcie samochodów ciężarowych i w ciężarowej pomocy drogowej. Znaczącym gestem do osiągnięcia wymarzonego finału musi być bogata propozycja i jakość wszystkich usług. Większość użytkowników dróg zapewne musiała mieć kiedyś spotkanie z popsutym na drodze TIR-em. Odłączenie jednego pasa ruchu jest zdolne stworzyć tasiemcowe zatory choćby i na szosie dwupasmowej. Identyczne, ewentualnie na pewno gorsze efekty jest w stanie podobna niesprawność uczynić na pobocznej, lecz aktywnej trasie. Więc bezzwłoczna reperacja ewentualnie dobry, specjalistyczny przerzut takiego samochodu jest tak bardzo znaczący.


Holowniki, naczepy niskopodwoziowe, sztywny hol muszą być w bazie technicznej ciężarowej pomocy drogowej MegaHol, a ponadto sprzęt do wyciągania wielkich pojazdów z dołu i pozwalający na ulokowanie ich na kołach. Utrzymujemy, więc idealne akcesoria, żeby dokonać bezpiecznej naprawy po poprzednim uprzątnięciu drogi z awaryjnie sparaliżowanego, ciężkiego samochodu. Szybko i bezpiecznie przewieziemy pełen arsenał masywnych aut w tym: autobusy, busy, pikapy, maszyny budowlane czy maszyny rolnicze, ciągniki, zestawy ciężarowe, naczepy.


Poręką kondycji naszych prac jest także doświadczona kadra osiągalna zawsze dla was przez 24 godziny oraz 7 dni w tygodniu.Mobilny serwis 24h

Możliwe, że absolutnie na szczęście nie będą przydatne holownik oraz niskopodwoziówka. Usterkę mogą usunąć mechanicy z mobilnego serwisu, który w odpowiedni rejon zajedzie zasadniczo prędzej.


Od wulkanizacji opon po niewielkie reperacje silnika na oczywiście zawsze jest przygotowany mobilny serwis. Udaje się to dlatego, że przy zarejestrowaniu zgłoszenia realizujemy na tyle szczegółowy rekonesans żeby zespół mobilnego serwisu mógł w drogę wyruszyć całkowicie przygotowany do pracy. Niewątpliwie w czasie reperacji zawsze może się pokazać, iż usterka jest uciążliwsza niż sugerowały prognozy , ale wówczas pilnie jest sprowadzana, czekająca na zlecenie autolawety czy holownik z naczepą niskopodwoziową


Jesteśmy pewni, iż każdy przykład pewnie jest niepowtarzalny w tej sytuacji przystępujemy do wezwań niezwykle osobiście. Traktujemy wszystkich kontrahentów jak przyjaciół i z tego powodu wsłuchujemy się w ich potrzeby i wskazówki. Nasi mechanicy, wykorzystując poparcie kompletnie wyposażonego zaplecza technicznego, wykorzystują z takich dyskusji jedynie optymalne sugestie.Transport niskopodwoziowy

Swoją paletę usług rozszerzyliśmy o fracht dużych maszyn drogowych, maszyn budowlanych jak również rolniczych gdyż obszerna podwalina w postaci lawet, naczep niskopodwoziowych no i ciągników umożliwiła nam to rozstrzygnięcie bez strat dla zasadniczych zleceń. Odpowiednie spożytkowanie potencjału kadry obniża ogólne nakłady na działalność, i tym samym zmniejsza wartość usługi dla indywidualnego klienta, mogło by być zadziwiające gdybyśmy podobnego potencjału nie zauważyli.


Oczywiście nie planujemy ograniczeń, w Polsce czy zagranicą dowieziemy na określone miejsce przeznaczenia koparki, walce drogowe, kombajny, busy i pikapy. Również towary w postaci ładunków ponadnormatywnych czy też transportów dłużycowych będą mogły być obiektem podobnej usługi.


Wszystkie samochody i ładunki dostarczane w zakresie naszych zleceń są u nas zabezpieczone, ale oczywiście regularnie ubezpieczamy frachty. Każdorazowo operujemy pełną specyfikacją nieodzowną, by oferować zlecone usługi i dlatego zabezpieczamy się przyjmując na siebie jakiekolwiek procedury powiązane z przewozem.Dlaczego my?

Niby dlaczego akurat nie? No to niech będzie na pewno, że MegaHol. Nigdy nie pragniemy odbierać umiejętności pozostałym, jednak także nikt niczego podobnego rzecz jasna nie robi mówiąc, iż jest najlepszy. Trudno sądzić, iż coś nie funkcjonuje prawidłowo w branży pomocy drogowej czy też ciężarowej pomocy drogowej kiedy faktycznie wiele tego typu zakładów trzyma się na rynku.


Popatrz na to wszakże nie wprost. Nasza moc tkwi w platformie licznych warsztatów oraz dywersyfikacji sprzętu i zespołu pojazdów co może być trudne dla jednostkowego zakładu. Rzecz jasna nie inaczej ma się sytuacja z załogą o odpowiednich kompetencjach oraz z kierowcami o dużym doświadczeniu. Jesteśmy niby jak naczynie połączone, w którym wszelkie odziały stacjonujące w przestrzeni zajścia współdziałają ze sobą, żeby na stanowisko wyekspediować całkowicie rzetelnie przygotowaną załogę.


Bazę świadczenia naszych usług definiuje maksyma „Bądź przyjacielem klienta”, która legitymizuje się dokładnie w związku z tym. Nasza firmowa sieć będzie na pewno tworzyć ochronny parasol nad działalnością wyprawionej grupy profesjonalistów, którzy będą drużyną z małego warsztatu, prawdopodobnie związaną rodzinnie względnie przyjaźniami, jednak będą skuteczni czując takie wsparcie.

Obojętnie jakie zamówienie dostaje własną kalkulację , a skutek jest taki, że często u nas ceny za usługę bywają niższe niż się oczekuje. Zamówienia z OC i Assistance realizujemy w ramach ubezpieczenia.


MegaHol, tym razem nie tylko ciężarowa pomoc drogowa, powinna być właśnie taka. Przyjaciel z województwa wielkopolskiego, który w sposób naturalny dojedzie w kłopocie.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: