POMOC DROGOWA


Każde realizowane przez nas zlecenie ma na celu poprawę bezpieczeństwa na drodze, a holownik i laweta, którymi dysponujemy, są sprzętem najwyższej jakości, niezawodności i bezawaryjności.

AUTOPOMOC DROGOWA 24 HJaka jest główna usługa firmy Mega Hol? Holowanie aut osobowych, dostawczych i busów.


Główną usługą wchodzącą w skład błyskawicznej i profesjonalnej pomocy drogowej firmy Mega Hol, jest holowanie aut osobowych, dostawczych i busów. Bez względu na to, czy nieplanowany postój jest wynikiem usterki na drodze, czy też wypadku lub kolizji- w każdym przypadku nasz zespół zjawi się na miejscu w najszybszym czasie i sprawi, że ten chwilowy impas zostanie rozwiązany. Możemy holować Twoje auto osobowe lub dostawcze w dowolne miejsce na mapie. Może to być profesjonalny mechanik samochodowy, którego darzysz zaufaniem, lub też teren Twojej firmy. Ty decydujesz, a my wykonujemy usługę.W ramach pomocy drogowej oferujemy:

  • Pomoc drogowa 24h/7
  • Autolaweta – holowanie aut
  • Pomoc drogowa holowanie TIR ciężarowe
  • Skup aut w każdym stanie i każdej marki
  • Bezpłatne holowanie z polisy OC sprawcy
  • Wulkanizacja 24h mobilna
  • Mobilny serwis pojazdów
  • Wyciąganie z rowu

Co należy zrobić, kiedy naszego auta nie można holować? Laweta Mega Hol.


Zdarzają się przypadki (nie często, ale jednak), gdzie holowanie auta z różnych powodów nie może być realizowane. Jednym z przypadków, który wyklucza holowanie auta, jest chociażby jego znaczny i ponadprzeciętny poziom uszkodzenia. W takim przypadku holowanie jest nie tylko nierozsądne, co wręcz niebezpieczne. Takie auto musi być umieszczone na profesjonalnej lawecie, gdzie pracownik lawety zadba o jego prawidłowe zabezpieczenie. Nieruchomy uszkodzony pojazd nie stanowi zagrożenia. Uszkodzony i holowany– wręcz przeciwnie. Uszkodzone elementy mogą ulec poluzowaniu i po prostu odseparować się od auta i w rezultacie mogą stanowić bardzo poważne zagrożenie dla innych uczestników drogi. Dlatego też tak ważna jest prawidłowa ocena sytuacji przez pracowników profesjonalnej lawety.Pomoc drogowa 24h. A co w przypadku, gdy w zdarzeniu uczestniczyło kilka osób?


Jeżeli doszło do sytuacji, w której w zdarzeniu brało udział kilka osób, wówczas profesjonalna laweta Mega hol może zagwarantować kompleksową obsługę wszystkich osób poszkodowanych. Na czym taka usługa polega? Jeżeli nie ma potrzeby wzywania pomocy medycznej, wówczas nasza sześcioosobowa laweta może przewieźć uczestniczące w wypadku osoby do ich miejsc zamieszkania, firmy, lub innego wybranego miejsca na mapie całej Polski  i Europy. Ma to szczególne znaczenie w przypadku, gdy podróżujemy zawodowo ze współpracownikami, tudzież odbywamy prywatną podróż z rodziną czy znajomymi.Wyposażenie profesjonalnej pomocy drogowej.


Każdy profesjonalny zespół pomocy drogowej ma w posiadaniu odpowiednie wyposażenie, dzięki którym może świadczyć usługi na rzecz osób poszkodowanych w zdarzeniach drogowych. Są to różnego rodzaju holowniki, lawety czy też tak zwane przyczepy niskopodwoziowe do transportu pojazdów ponad gabarytowych, czy też samochodów ciężarowych. W zależności od tego, z jakim problemem musi zmierzyć się zespół pomocy drogowej 24h, takie rozwiązania oraz wyposażenie są organizowane. Jakościowy i niezawodny sprzęt do lawetowania czy holowania auta to absolutna podstawa w tej profesji. Jesteśmy tego świadomi, w związku z tym firma Mega Hol może pochwalić się tylko najwyższej jakości sprzętem: lawetami czy holownikami.Usługi dodatkowe pomocy drogowej 24h awarie i usterki na drodze.


Wyruszając w daleką trasę (niezależnie od tego, czy prywatną, czy zawodową) musimy mieć na uwadze kilka bardzo ważnych aspektów związanych z prowadzeniem auta w długich trasach. Pierwszą z nich jest fakt, że auta (i to paradoksalnie, nie tylko kilkunastoletnie) potrafią odmawiać posłuszeństwa na drodze w najmniej oczekiwanej chwili- i o tym najlepiej wie zespół pomoc drogowej. Nie sposób w takich przypadkach nie dać ponieść się nerwom- przecież każdy z nas wyruszając w daleką trasę chciałby dojechać do celu bez niepotrzebnych komplikacji na drodze. Szczególnie podróżując autostradą czy drogą ekspresową, bez dwóch zdań zależy nam na czasie.Co jeśli doszło do usterki na drodze? Wezwij profesjonalną pomoc drogową.


Kiedy samodzielne próby uruchomienia pojazdu, który uległ awarii, nie przynoszą oczekiwanych i zamierzonych skutków, wówczas jedynym sensownym rozwiązaniem jest zjechanie na pobocze lub inne bezpieczne miejsce i wezwanie profesjonalnej pomocy drogowej 24h. To profesjonaliści, którzy po pierwsze dotrą na miejsce w bardzo szybkim tempie, a po drugie staną na głowie, aby uruchomić Twoje auto do dalszej jazdy. Niezależnie od tego, czy wysiadł Ci akumulator, czy doszło do innego rodzaju usterki lub awarii, zespół pomocy drogowej Mega hol zrobi to, co w jego mocy, abyś jak najszybciej wrócił do standardowej podróży, którą przecież zaplanowałeś.Niesprzyjające warunki atmosferyczne a pomoc drogowa 24h.


W zasadzie w każdym okresie jesienno- zimowym dochodzi do sytuacji, w których aura pogodowa delikatnie mówiąc nie rozpieszcza kierowców. Pogoda potrafi bowiem zaskoczyć kierowców nawet na przełomie listopada i grudnia, kiedy to w zasadzie powinniśmy już być przygotowani do zimowej jazdy. Pomoc drogowa zauważa jednak jedną charakterystyczną rzecz: zdarzają się kierowcy, którzy na przykład zwlekają do ostatniej chwili z wymianą opon- letnich na zimowe. Wówczas, w sytuacji pierwszych opadów śniegu, kierowcy ci są zdecydowanie bardziej narażeni na poślizgi, których wynikiem są stłuczki, kolizje, wypadki i „lądowanie” w przydrożnym rowie.Czym jeszcze wyróżnia się nasza profesjonalna pomoc drogowa 24h?


Przede wszystkim- całodobową dostępnością. Jesteśmy czynni 24 godziny przez 7 dni w tygodniu. Wszystko po to, aby zapewnić klientom poczucie bezpieczeństwa związane z błyskawiczną reakcją na wezwanie. Ta całodobowa obsługa dotyczy nie tylko lawety i holowania, ale też obejmuje zdecydowanie szersze spektrum działań, które może nam zapewnić profesjonalna pomoc drogowa 24h. Mogą to być chociażby kwestie takie jak: dowóz paliwa, mobilna wulkanizacja w przypadku przebitej opony lub uszkodzonego koła, a także wszelkie inne kwestie, z którymi kierowcy nie potrafią sobie poradzić.Pomoc drogowa 24h Mega Hol – podsumowanie.


Jak widać, pomoc drogowa firmy Mega Hol spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Obsługujemy całodobowo zarówno samochody osobowe, dostawcze jak i ciężarowe. Dowieziemy paliwo, a w razie potrzeby wymienimy oponę lub przeprowadzimy drobne naprawy na drodze. Jeżeli zatem oferta firmy Mega Hol Was przekonała- skontaktujcie się z nami, a pomożemy najlepiej, jak potrafimy.
Zespół Mega Hol

Profesjonalna pomoc drogowa