LAWETA ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autFirmy z wspólnej domeny działają podobnie, jednak… To jest pomoc drogowa, jaka wyciągnie do Ciebie pomocną rękę niczym najlepszy przyjaciel. Przyjaciel godny kredytu zaufania i gotowy na wszelkie rozstrzygnięcia.


Przebywając niedaleko Ząbkowic Śląskich uczestniczyłeś w kolizji lub zdarzyła Ci się się niesprawność pojazdu? Wystukaj numer do przyjaciele – do PDS24h Marek Chudzik. On zawsze jest w pobliżu i na pewno wie co zrobić. Pojawimy się najszybciej. Za nami dojedzie mobilny serwis i wytrawna obsługa.


Drobne naprawy na trasie nie będą dla nas problemem. Zmiana czy regeneracja koła, regeneracja wycieraczek, dowóz paliwa, odpalenie silnika takie, a także wiele innych drobiazgów wyremontujemy dla Ciebie na miejscu z przyjemnością. Jeżeli powinno być konieczne holowanie albo autoautolawety, lub ewentualnie autolawety też nie będziemy mieli z tym problemu. Będziesz mógł także brać pod uwagę pomoc w materii ubezpieczenia miejsca zajścia. Czy przebywasz na ulicy gminnej, ekspresowej albo na autostradzie to dla nas nie stanowi kłopotu. Dostarczymy pomoc w którymkolwiek miejscu. Trasa komunalna lub wojewódzka – na swoim terenie zlokalizujemy dowolną spośród nich.


Telefon do przyjaciela stale miej przy sobie. Nawet na obszarze całej Polski absolutnie Cię nie zawiedzie. Dzwoń o którejkolwiek godzinie dowolnego dnia. Trafimy na miejsce – masz na to gwarancje! W taki sposób pracuje wiarygodna pomoc drogowa. PDS24h Marek Chudzik tylko dla was. Tacy winni być przyjaciele.


Ta pomoc drogowa podejmuje się pracy 24 godziny na dobę:

  • Przewóz, przewóz na lawecie i holowanie wszystkich pojazdów
  • Mobilny serwis, ratunkowe drobne naprawy
  • Wyciągnięcie samochodu na jezdnię czy stawianie go na kołach
  • Usunięcie paliwa źle zatankowanego lub dolanie deficytu paliwa w baku
  • Usługi w zakresie Assistance lub darmowe usługi z OC stłuczki

Jeżeli masz czas zerknij w niuanse! Przyjaciel z Ząbkowic Śląskich jest gotowy do służby!

NASZA GALERIA


LawetaAutoautolawety 24h


Niesprawne pojazdy najszybciej oraz najprościej można przewieźć gdy w grę wkracza autolawety bądź autoautolawety. Na autostradzie wyłącznie z takiej metody transportu można skorzystać ponieważ holowanie jest w tym wypadku prawomocnie zabronione. Pewność dają nam znakomicie zaopatrzone, specjalne pojazdy ( pośród nich autoautolawety mogąca wziąć 5-ciu podróżnych), a także doświadczona załoga. Zapewnia nam to prawo do gwarantowania całkowitego bezpieczeństwa załadunku, a także przewozu pojazdu. Dowieziemy na wskazane miejsce pewnie i całodobowo zarówno samochód jak też jego pasażerów.


Niewykluczoną zamianę typu usługi na holowanie można przedsięwziąć w dowolnej chwili o ile przyzwalają na to przepisy i stan techniczny pojazdu. Holowanie wydaje się być wyraźnie wolniejsze. Taki zespół pojazdów nie ma prawa przekroczyć na drodze 60 km/h.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h


Kiedy pojazd ciężarowy ulega na drodze usterce to spory kłopot, a my musimy mieć tego świadomość. Zwykle awaria TIR-a powoduje zatory na drogach. W takich okolicznościach często holowanie może być jedynym ratunkiem odblokowania drogi. Zdecydowanie zawsze jesteśmy gotowi na to rozstrzygnięcie.


Holowanie jakiegokolwiek rodzaju samochodu dzięki branżowemu sprzętowi nie może być dla nas kłopotem. Potrafimy pewnie i oczywiście skutecznie przewieźć choćby zespół ciężarowy czy autobus, naczepę, ciągnik, pojazd ciężarowy lub dostawczy, ponieważ gwarantuje nam to pierwszorzędnej klasy naczepa niskopodwoziowa, profesjonalny holownik, wyspecjalizowany sprzęt dodatkowy i rzecz jasna sztywny hol. TIR w kanale sterczący do góry kołami, i w sytuacji kiedy zdarzy się to w mało osiągalnym miejscu, zostanie przez nas wystawiony oraz ustawiony do pionu.


Gdy będzie nieunikniony transport ładunków transportowanych przez unieruchomiony samochód też się tym problemem zajmiemy. Przeładujemy je i dowieziemy na wyznaczone miejsce.


Waszego bezpieczeństwa i spokoju przez całą dobę pilnuje profesjonalna, wykwalifikowana kadra. Bez względu na sytuację pogodową przez całą dobę zawsze jesteśmy w gotowości przeprowadzić każde zamówienie dzięki okazałemu zapleczu.Mobilny serwis 24h


Mogą być czasami nietrudne do usunięcia usterki. Ubytek oleju, paliwa bądź też wlanie do baku niedobrego paliwa, zepsute wycieraczki, zamknięte w samochodzie kluczyki, czy przebita opona to tylko kilka przykładów utrudniających dalszą jazdę, lecz nieskomplikowanych do wyeliminowania przypadków awarii. Nasza pomoc drogowa i jej mobilny serwis oczywiście w tych wypadkach umie się przez całą dobę wykazać skutecznością. Jeśli mówić o lawecie nie będzie na pewno tu dla niej zajęcia. W 24 godzinnej ofercie pomocy jest także mobilny warsztat wulkanizacji, z którym nasz serwis przybędzie bardzo szybko.


Kadra, jaka obsługuje mobilny serwis chlubi się pełnym profesjonalizmem. Poziom drobnych napraw jakich będą mogli się podjąć na ulicy, niezależnie od tego jak jest marka i typ samochodu, jest naprawdę szeroki.


Oddzwonimy niezwłocznie gdyby się okazało, że ten telefon jest zajęty. Wiadomości jakie są nam niezbędne to szczegóły awarii, marka samochodu i rzecz jasna lokalizacja zdarzenia. Będziemy na miejscu zapewne w kilkanaście minut. Nie ma identycznych niesprawności zatem do każdego przypadku przystępujemy kompleksowo aby w pełni dopomóc kierowcy.Transport niskopodwoziowy


Potrzeby usługobiorców kreują obszerną ofertę naszych usług między innymi przewóz maszyn budowanych. Dostarczymy dowolną poważną maszynę drogową bezpiecznie oraz skutecznie czy to będzie spychacz czy koparka gąsienicowa. Prowadzimy transport wszelkich maszyn rolniczych. Do przewozu wózków widłowych wykorzystujemy nieco skromniejsze samochody, jednak nasi kierowcy są adekwatnie wyszkoleni do transportu małych, lecz ciężkich pojazdów. Kierujemy zespołem pojazdów pozwalającym na przewóz towarów ponadnormatywnych i transport dłużycowy. Kłopotliwy gruz, wielkogabarytowe zbrojenia i rzecz jasna… mnóstwo innych nietypowych ładunków.


Tego typu usługę można u nas zamówić na obszarze całego kraju. Transportu podejmujemy się także zagranicą. Podstawą oferowania tego rodzaju usług jest pełna dokumentacja stwierdzająca nasze możliwości i kompetencje. Dodatkowo firma nasza zapewnia indywidualne ubezpieczenie transportowanych towarów.Dlaczego my?


Ze względu na to, że możesz na nas polegać w całym kraju przez 24h na dobę i przez 365 dni w roku. Bo cały szereg profesjonalistów z poświadczonymi kwalifikacjami, pracujących w naszym kraju, podzieliło się z nami własnym doświadczeniem i teorią byśmy umieli stworzyć metody przynoszące efekt. Pomaga nam to prędko i precyzyjnie usunąć faktycznie każdą niesprawność i przetransportować jakikolwiek samochód z deklaracją pierwszorzędnej jakości i dobrej ceny.


Usługi podlegają indywidualnej ocenie. Kalkulując cenę zwracamy uwagę na: rodzaj samochodu który serwisujemy, użycie części zamiennych, rozmiar czynności przeprowadzonych na miejscu zdarzenia, czy została zastosowana autoautolawety bądź holownik i oczywiście rejon zdarzenia.


Jeżeli strata wyniknie z winy osoby trzeciej w tej sytuacji nasze usługi będzie na pewno można opłacić z OC winnego kraksy. Tak samo może być jeśli Państwo dysponują ubezpieczeniem Assistance.Liczy się Twoje bezpieczeństwo!

Zdarzył się kłopot przywołuj Pomoc drogową PDS24h Marek Chudzik – pod telefonem oczekuje przyjaciel z Ząbkowic Śląskich gotów do pomocy.
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: